Záhada urny, která plavala ve Svratce: Do řeky ji hodil zloděj, který ji omylem ukradl

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.07.2020 (13:09)     Sekcia bulvár

Skupina dětí našla před měsícem v řece Svratce v Brně urnu se zpopelněnými ostatky zesnulého. Jak se nyní ukázalo, pozůstalí za to nemohli. To se jen zloděj zbavoval věci, kterou předtím omylem ukradl. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Otřesný hyenismus: V Kopřivnici ukradli pamětní bronzové desky a urny z hrobů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.03.2024 (15:57)     Sekcia bulvar

Nad tím zůstává rozum stát. V Kopřivnici zloděj ukradl všechny bronzové pamětní desky z pietního místa a lidem na hřbitově urny. „Zbyly tam jen ty plastové,“ uvedla jedna z žen.

 

Zloděj ukradl papoušky. Vřeštěli tak, že je radši sám pustil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.04.2021 (16:45)     Sekcia bulvar

Na vyučenou dostal zloděj, který ukradl chovateli (65) z Hodonínska dva papoušky kakadu. Australští opeřenci spustili takový povyk, že je vylekaný zloděj na útěku radši sám vypustil. „Asi se bál prozrazení,“ míní policista Petr Vala.

 

Nebetyčná drzost! Zloděj ukradl z balkonu elektrokolo za 80 tisíc, přinesl si žebřík

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.07.2020 (11:23)     Sekcia bulvar

Neskutečnou drzost prokázal zloděj na pražském Proseku. Z balkonu ukradl elektrokolo, aby se tam dostal, donesl si dokonce žebřík! Pak vylezl nahoru, přestřihl zámek, kolo hodil dolů a odjel na něm pryč. Škoda šplhá přes 80 tisíc, zloděje při akci zachytily kamery. Poznáte ho?

 

Zloděj ze zahrady v Lukách ukradl štěně: Plemeno stanice prodávají i za 50 tisíc

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.01.2025 (15:56)     Sekcia bulvar

Krádež, která nemá obdoby. Policisté z Českolipska pátrají po zloději, který přímo ze zahrady rodinného domu v Lukách ukradl malé štěňátko. Zloděj zvíře ukradl během jediné minuty, když majitelka zašla do domu vypnout sporák! Chovné stanice jezevčíky tohoto plemena nabízejí i za 50 tisíc. 

 

Děsivý nález v Brně: V Svratce plavala urna s ostatky, vylovily ji děti

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.06.2020 (16:07)     Sekcia bulvar

Neuvěřitelnou „rybu“ vylovily ve čtvrtek děti trénující na lodích na řece Svratce v Brně. Všimly si, že ve vodě pluje pohřební urna. Jak se později ukázalo, nebyla prázdná.

 

Záhada úzké garáže: Zloděj v Plzni ukradl dva mopedy, musel být jako hadí muž

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.03.2021 (14:25)     Sekcia bulvar

Zamčená garáž v Plzni na Borech neodolala nájezdu zloděje. Majiteli ukradl dva opravované mopedy, kterých si velmi cení. Drzého chmatáka a ukradené stroje hledají policisté.

 

Neznámý zloděj ukradl 30 lahviček vakcíny proti covidu-19! Zoufale ho hledá policie!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.02.2021 (20:18)     Sekcia bulvar

Policie na Floridě pátrá po zloději, který ukradl auto převážející covidové vakcíny za 10.000 dolarů (216.000 Kč). Auto, které převáželo 30 lahviček drahocenné látky, zloděj ukradl u vakcinačního střediska ve městě Plant City, uvedla ve čtvrtek agentura AP.

 

Drzý zloděj se toho nebál: Ukradl rovnou celý obytný kontejner!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.10.2022 (15:50)     Sekcia bulvar

Žádný troškař není zloděj (36), který z průmyslového areálu na Tachovsku ukradl obytný kontejner. Buňku vzal se vším všudy, nepohrdl ani stolem a židlí uvnitř.

 

Nejdrzejší zloděj všech dob? S bruskou a před mnoha lidmi ukradl kolo za 100 tisíc

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     20.11.2021 (07:29)     Sekcia bulvar

Za bílého dne u rušného obchodního centra zloděj ukradl elektrické kolo za desítky tisíc korun.

 

Zloděj řádil v Nehvizdech! Do restaurace se vloupal třikrát, ukradl věci za 40 tisíc

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.02.2022 (10:37)     Sekcia bulvar

Dvě televize, kávovar, mobil a tablet celkem za 40 tisíc korun ukradl zloděj, který se 12. ledna vloupal do restaurace v Nehvizdech u Prahy. Policistům se ho dosud nepodařilo vypátrat, k dispozici ale mají kamerové záznamy. Poznáte ho?

Pohřešovaný důchodce na Zlínsku hodil do řeky Moravy půl milionu: Peníze plavaly na hladině

Hyenismus na hřbitově v Kopřivnici: Ukradli pamětní desky a urny

Neskutečné: Cyklista pomáhal zraněné kamarádce, zloděj mu zatím ukradl kolo!

Závodník spadl z kola, to mu zloděj ukradl!

„Hodinový zloděj“ řádil v Praze 6, z hotelu ukradl 15 ciferníků. Poznáte ho? Hraje se o čas!

Smutné Vánoce mladé rodiny v Olomouci: Zloděj ukradl dětem všechny dárky!

Zloděj ukradl klíčky, pak auto: Vůz napasoval do stromu, škoda je přes 600 tisíc

„Hodinový zloděj“ řádil v Praze 6, z hotelu ukradl 15 ciferníků. Policii se sám přihlásil

Záhada v Plzni: Na rybníku plavala černá labuť! Žije jen v Austrálii

Protřelý kriminálník okradl penzistku: Na peněženku hodil mikinu a sebral jí 19 tisíc

Zloděj ukradl kolo a koloběžku přímo pod kamerou: U pozadí má tetování! Poznáte ho?

Zloděj "švihnul" v bytě pistoli: Bráchové ho pronásledovali, jeden mu skočil na záda

Zmatený zloděj na Karlovarsku: Na místě krádeže zapomněl mobil a místo činu omylem zapálil

Zloděj ukradl v Komárově tunu a půl niklu: Škoda je přes milion korun!

Karma ho dostihla! Zloděj (35) ukradl kolo, hned s ním havaroval. Majitele hledá policie

VIDEO: Zloděj ukradl peněženku s kartami. Poznáte muže, který jimi platil?

Zloděje z Ďolíčku dopadli! Kradl i na stadionu v Liberci, škoda je 1,3 milionu. Ve vězení už byl

VIDEO: Zloděj ukradl peněženku s kartami. Policisté ho dopadli

Zloděj ukradl 150 litrů slivovice: Tři velké demižony nesl přes střechu!

Sériový zloděj ukradl obraz za 1,2 milionu a střelil ho za 25 tisíc! Sebral i 17 kilo hovězích líček

Drzý a zfetovaný zloděj: Ukradl BMW, nabral kamarády a zajel si s ním na večeři

Zoufalé bouchání znělo bytovkou: Domácí uvnitř omylem zamkli zloděje!

Hyena okradla seniora! Zloděj na Proseku sebral skládací elektrokolo za 16 tisíc, hledá ho policie

Zloděj boural v kradeném autě

Pohroma za dva miliony: Zloděj vybral trezor, ukradl nářadí a dodávku! Při odjezdu boural

Zloděj na útěku! Muž (23) na Zličíně ukradl alkohol, na ostrahu stříkal pepřák a zdrhl oknem

Neuvěřitelná krádež: Unesli Bubuna! Zloděj místo cenností sebral králíka

Zloděj v Chomutově ukradl auto i s dítětem: Prý se chtěl jen svézt! Přiznal se policistům

Pátrání, které baví celou Británii: Není ten zloděj princ Harry?!

Za krádež kola až osm let natvrdo?! Zloděj (34) z Čelákovic má kvůli koronaviru zaděláno na pořádný průšvih

Bezpečně k řece Svratce: Nová odpočinková zóna v Komíně a zpevnění svahů stála 800 tisíc

Drzoun ukradl Ostravu! Obraz sundal ze stojanu, dívaly se na něj desítky lidí

Zloděj v Chomutově ukradl auto i s dítětem: Prý se chtěl jen svézt! Stíhají ho na svobodě

Lovili auto z řeky

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy