Královna severské krimi pro Blesk: „Chtěla jsem napsat něco světlejšího...“
Zdroj:
blesk.cz
01.02.2023 (14:12)
bulvár
Přezdívka Stieg Larsson v sukních jí lichotí, ale nikdy se nesnažila psát jako on. Nekorunovaná královna severské krimi, švédská spisovatelka Kristina Ohlssonová, je oceňovanou autorkou, která Česku představila první díl své nové série. celý článek
Blesk Poslední zrada: „Mia by mohla napsat knihu o manipulaci, jsem kvůli ní víc ostražitá,“ říká Sofie
Zdroj:
blesk.cz
17.11.2025 (05:00)
bulvar
V předposledním díle podcastu Blesk Poslední zrada vyzpovídala Sarah Horáková „zavražděnou“ Sofii, která Křivoklát opustila těsně před branami finále. Ačkoliv patřila mezi věrné, ve Zrádcích od začátku lhala. Ve skutečnosti se totiž jmenuje Veronika. Jak těžké pro ni bylo neprozradit před ostatními své alter ego? Co ji hra naučila a jak ji ovlivnila ve skutečném životě? Komu by přála výhru a proč je podle ní Mia královna manipulace? To vše se v dnešním díle dozvíte.
Iva Hüttnerová: Byla jsem jsem atomová elektrárna, teď jsem propanbutanový vařič
Zdroj:
idnes.cz
06.09.2023 (16:00)
bulvar
Režisérka Olga Sommerová o mně vždycky říkala, že jsem atomová elektrárna, ale teď si spíš připadám jako propanbutanový vařič. I když v poslední době se to pomalu začíná zlepšovat, usmívá se herečka a malířka Iva Hüttnerová, jež na konci roku oslaví pětasedmdesát a je pořád v jednom kole. Točí, hraje divadlo, chtěla by napsat knihu, v prosinci chystá jubilejní výstavu a na stole má rozmalovaný obrázek.
Král severské krimi Jo Nesbø pro Blesk: „Nejsem žádný drsňák!“
Zdroj:
blesk.cz
13.11.2022 (06:00)
bulvar
Původně se jeho život točil kolem čísel, když se živil jako ekonom a finančník. Pak si ale Jo Nesbø (62) chtěl zkusit spisovatelskou profesi a vytvořil detektiva Harryho Holea. Téměř přes noc se stal zárukou bestselleru, jeho knihy hltají čtenáři z více než stovky zemí, prodalo se jich přes 50 milionů! Svými zločiny umí pořádně vyděsit. Čeho se naopak bojí on, prozradil Blesku.
Královna dánské krimi v Podcastu: Blædel má dyslexii, přesto je nejoblíbenější spisovatelkou
Zdroj:
blesk.cz
30.06.2022 (05:00)
bulvar
Celkem čtyřikrát byla Sara Blædel zvolená dánskými čtenáři jako nejpopulárnější spisovatelka v zemi. Její kriminální knížky si zakládají na vysoké věrohodnosti a sama autorka pro Blesk Podcast prozradila, že by si netroufala psát o něčem, co nezná. V podcastu přiznala, jak se vyrovnává s dyslexií a kde se inspiruje.
Krize před startem StarDance: Já ho vykážu, varuje Chýlková Tománka
Zdroj:
ahaonline.cz
28.08.2023 (12:00)
bulvar
„Já jsem byla docela zklamaná, že náš první tanec je waltz, já jsem chtěla něco divočejšího, ale jsem nakonec moc ráda, moje nohy jsou opravdu mrtvolné," přiznala Ivana Chýlková (59). Jak vychází s tanečním partnerem Janem Tománkem (51)?
Chtěla jsem zaujmout kolegu, ale stalo se něco nečekaného!
Zdroj:
ahaonline.cz
19.12.2025 (05:00)
bulvar
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
Krimi reportér Janotka: Jak jsem sbalil šéfovou!
Zdroj:
blesk.cz
28.07.2021 (09:15)
bulvar
Má novou ženskou a rovnou svoji šéfovou! Reportér primáckých Krimi zpráv Michal Janotka (39), který dříve chodil např. se Sandrou Parmovou Pospíšilovou (35), sbalil editorku Nikol Veverkovou. A už se spolu objevili před televizními kamerami.
Aneta Vignerová je ve své životní formě! Jsem na váze, na které jsem vždycky chtěla být, řekla a ukázala tělo v mini
Zdroj:
super.cz
18.06.2025 (09:05)
bulvar
Modelka a bývalá královna krásy Aneta Vignerová neměla ani v dobách svého úřadování jako miss tak štíhlou postavu jako nyní. Sama si je toho vědoma a hrdě své tělo vystavuje v hodně sexy outfitech.
Dcera Schneiderové a Švehlíka: Bolestně prožívaná křivda
Zdroj:
ahaonline.cz
03.11.2025 (08:29)
bulvar
„Já jsem chtěla mít květinářství a myslím, že jsem v jednu dobu chtěla být učitelka," přiznala devatenáctiletá Sofie Anna Švehlíková. Proč nechce na DAMU a zcela vylučuje obviňování neznalých lidí z protekce?
Boženka z Byl jednou jeden polda se vrátila před kameru: Podívejte se, jak dnes vypadá
Zdroj:
super.cz
30.08.2022 (05:55)
bulvar
Populární seriál Policie Modrava vznikl díky ní, dosud si v něm ale herečka Petra Martincová (53) a manželka režiséra Jaroslava Soukupa (75) nezahrála. Mnozí si ji pamatují z trilogie Byl jednou jeden polda, na 10 let se ale Petra stáhla do ústraní a z obrazovek absolutně zmizela. V oblíbeném seriálu se objeví až nyní, v rámci závěrečné čtvrté řady. „Celý seriál vznikl na můj popud. Říkala jsem manželovi, že bych chtěla hrát, aby něco napsal, bylo mi v té době čtyřicet. Já se tehdy učila německy a říkala jsem mu, aby to bylo něco jako Doktor z hor, měl to být vztahový romantický seriál. Televize o to měla zájem, ale aby to bylo krimi. A v tu chvíli jsem z toho vypadla, protože já pro role kriminalistek nejsem, maximálně v komedii,“ svěřila se herečka, kterou si mnozí pamatují z obrazovek právě jako policistku Boženku. V 53 letech hraje třicátnici a vypadá fantasticky: Jak to má hvězda Policie Modrava a Discopříběhu s plastikami? Manželka režiséra Jaroslava Soukupa se tak poslední roky věnovala práci v cestovním ruchu v Německu. Že do seriálu naskočí, se rozhodla až nyní, s poslední řadou. „Nebylo tam pro mě nic, a tak jsem nehrála a pak jsem to úplně vypustila. Teď když je to poslední řada, tak jsem si říkala, že by to stálo za to, a taky mě přemluvili spolužáci z DAMU,“ prozradila herečka. „Objevím se v roli zdravotní sestřičky, která nastoupí na středisko k panu doktorovi,“ svěřila se Petra Martincová na tiskové konferenci seriálu Policie Modrava.
Patrasová po smrti Aničky (†29): Neustále jsem plakala!
Krimi na papíře, krimi na krabici od mléka. Norové o Velikonocích žijí detektivkami
Vrahovi vadí nezodpovědné matky. V krimi od Netflixu nechává figurky z kaštánku
Královna Margrethe II. slaví 85. narozeniny, Dánsku vládla více než půl století
Znáte ji hlavně za plotnou. Vítězka MasterChefa nafotila nejvíc sexy fotky kariéry
Jsem trans a jmenuji se Elliot, oznámila kanadská filmová hvězda
Děsivé prozření Absolonové: Zvažování radikálního kroku
ONLINE: Rusové vyslali 89 dronů. Severské státy, Polsko a Pobaltí slíbily další podporu Ukrajině
Zoufalá seniorka chtěla svůj dluh »zalepit« nákupem kryptoměn: Naletěla podvodníkům!
Omráčená Pawlowská: Opravdu si myslí, že jsem tak blbá
Kvíz: Znáte dobře skupinu Queen? Vyhrajte dva lístky na koncert Queenie
Drbárna z ULICE: Luděk ztratil nervy!
Vyberte jméno pro kapybary! Oblíbené hlodavce ze Zoo Praha pojmenují čtenáři Blesk.cz
Martini jí lékaři zakázali! Královna Alžběta (95) ho ale vyměnila za jinou neřest
Dřív jsem hudbu vnímal za trest. Teď už vím, že spojuje a léčí, říká Brzobohatý
Pohádkově bohatou missku zatkla policie: Kráska chtěla uprchnout z Ruska!
Šokující přiznání prince Williama: Jsem skoro slepý!
Všechno špatně! Gajerová pod lékařským dohledem
Vítězka MasterChefa na nejvíc sexy fotkách kariéry: Její nová image vám vyrazí dech
Královna popu lákala na chystaný dokument roztahováním nohou: Fanouškům předvedla kalhotky
Královna Camilla a její bílá broskev: Jsem na ni pyšná, chlubí se panovnice
Karel Šíp v problémech? Vetchý ho zavlekl do krimi kauzy
Renata (†29) chtěla nová prsa, zemřela! Šmucler promluvil
Chtěla jsem to, ale tohle jsem vidět nepotřebovala
Podcast: Česká seriálová bída. Toxické Pozadí událostí, neakční Policie Modrava a vypucovaná Pálava
Moderátor Krimi zpráv Michal Janotka: První fotky krásného syna!
Slavný herec v prosinci oznámil, že je transgender. Nyní zveřejnil první foto po odstranění prsou
Chtěla jsem to, ale takového obra jsem nečekala!
Letos oslaví 95. narozeniny: Yvetta Simonová vypadá skvěle, ale... Jsem ráda, že jsem u konce
Zákeřná nemoc ji připravila o nohy: Chtěla jsem umřít, přiznala poslankyně Brzobohatá
Sexy Agáta opět šokovala: Tentokrát jí fanoušci vmetli drsné chyby!

