Na roli babičky jsem připravená. Mamce mám co splácet, říká Blanarovičová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2023 (15:00)     Sekcia bulvár

Původně studovala housle a operní zpěv, ale přitahovalo ji herectví. A tak Yvetta Blanarovičová opustila žilinskou konzervatoř a zamířila na tu pražskou – a v hlavním městě už zůstala. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Michaela Dolinová by si přála přírůstek do rodiny: Na roli babičky už je herečka připravená

Zdroj Zdroj: super.cz     01.11.2021 (05:50)     Sekcia bulvar

V létě provdala Michaela Dolinová (57) svou starší dceru Terezu. Přestože na to ještě rozhodně nevypadá, herečka a moderátorka už je připravená na roli babičky a čeká, kdy jedna z jejích dcer přijde domů s radostnou novinkou.

 

Blanarovičová o Pojišťovně štěstí: Nechápala jsem, proč mám dítě v domově

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2025 (00:00)     Sekcia bulvar

V divadle momentálně vidět není, ale prostřednictvím role Zuzany v reprízovaném seriálu Pojišťovna štěstí se Yvetta Blanarovičová vrátila na televizní obrazovku. A diváci reagují pozitivně. „Je za tím poctivá práce,“ vysvětluje Blanarovičová tajemství úspěchu.

 

I špatná zkušenost vás posune, dnes jsem šťastná, říká Regina Řandová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.07.2020 (16:06)     Sekcia bulvar

I když má na svém kontě několik filmových a spoustu divadelních a dabingových rolí, pro mnohé diváky je Regina Řandová (52) hlavně blondýnkou s botami hromnicemi z filmu Bota jménem Melichar. Herečka tvrdí, že jí to nevadí. Nyní si užívá roli v Slunečné a taky se chystá na roli babičky.

 

Žák zuří: Skončil jsem. Vyšoupla mě Blanarovičová

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     27.10.2025 (12:00)     Sekcia bulvar

Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (62) v současnosti vede herecké oddělení na Mezinárodní konzervatoři. Její působení ve funkci se ale nezdá hercovi Zdeňku Žákovi (73), který měl před ní oddělení na starost...

 

Snažím se být užitečná a nepřestávat pracovat, říká Yvetta Blanarovičová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2021 (17:00)     Sekcia bulvar

Studovala operní zpěv a hru na housle v Žilině, ale toužila po divadle. A tak si Yvetta Blanarovičová tajně podala přihlášku na konzervatoř do Prahy. Přijali ji rovnou do druhého ročníku a v Praze už zůstala.

 

Blanarovičová musela uklidňovat mámu: Jsem naživu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     09.10.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Umírání v eutanazii zahrála Yvetta Blanarovičová (57) v nekonečném seriálu Ulice natolik přesvědčivě, že dojala i svou 84letou maminku! Herečka ji musela uklidňovat, že je to jen na obrazovce. A že opravdu žije!

 

Blanarovičová svoji slavnou roli oplakala a záviděla kolegyni Kuklové

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2020 (10:40)     Sekcia bulvar

Hrála sice pár princezen, pro diváky ovšem zůstane hlavně čerticí. Yvetta Blanarovičová (57) si chlupaté potvory zahrála v pohádkách O princezně Jasněnce a létajícím ševci a později také v Princezně ze mlejna. Herečka přiznala, že kvůli rolím tenkrát brečela.

 

Zapálený hrad a profík Růžičková, vzpomíná Blanarovičová na natáčení pohádky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2025 (17:00)     Sekcia bulvar

Nesporné hudební i herecké vlohy prokázala Yvetta Blanarovičová v řadě rolí jak před kamerou, tak i na jevištích. Dalším jejím velkým nadáním je pomáhat druhým. Do Divadla Broadway před pár dny nevstoupila jako herečka, ale uvedla zde coby zakladatelka nadace La Sophia výjimečný koncert.

 

Legendární hlasatelka Marie Tomsová (69) do důchodu jít odmítá: Roli babičky by se ale nebránila

Zdroj Zdroj: super.cz     12.02.2022 (10:35)     Sekcia bulvar

Novináři jí v minulosti mylně přisoudili roli babičky. Marie Tomsová (69) ale na vytoužená vnoučata stále čeká. „Mám dva syny. Vnoučky nemám a je mi to líto,“ odkazovala bývalá hlasatelka na svou přítomnost v Muzeu fantastických iluzi kouzelníka Pavla Kožíška a jedním dechem dodala.

 

Zoufalá Yvetta Blanarovičová byla okradena! Stalo se to na magnetické rezonanci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.10.2020 (09:49)     Sekcia bulvar

Proslavila ji hláška „jsem malej, ale šikovnej“ a hlavně optimistická nálada, kterou si stále udržuje. Pravda je ale taková, že herečka Yvetta Blanarovičová (57) má samozřejmě starosti jako každý jiný - ať již se zdravím, či nyní aktuálně s krádeží! O jaký skvost přišla?

Anife Vyskočilová se pochlubila rozkošnou vnučkou: V životní roli babičky se naprosto našla

Skoro rok byla bez práce, tak požádala o roli: Na hejty jsem připravená, říká sexy posila Ulice

Iva Janžurová o vulgarismech ve filmu i trápení s režisérem Krobotem: Trošku jsem trpěla!

Pětaosmdesátiletá maminka se díky ní stala hvězdou sociálních sítí. Blanarovičová bude v natáčení pokračovat

Neskutečná Yvetta Blanarovičová (59): Krásná i v pyžamu!

Po více než měsíci má důvod k radosti: Ulici Yvetta Blanarovičová sice stále netočí, ale těší se už do divadla

Yvetta Blanarovičová skončila v Motole: Napíchla se okem na větev!

Za seriál Slunečná jsem vděčný, ale bylo to náročné. Život šel stranou, říká Lambora

Yvetta Blanarovičová upřímně o osudových ranách. Tragická smrt bratrů mi prohloubila soucitnost, říká herečka

Uvědomuji si každou minutu, kdy můžu být s ní. Yvetta Blanarovičová se dojemně rozpovídala o své nemocné mamince

Těch pravých je určitě víc, ale dobře je mi jen s jedním, říká o svém třetím manželství Anička z Ulice

Říkají mi doktor Kochadlo, vzpomíná Yvetta Blanarovičová na letní chvíle

Čím jsem starší, tím se stydím víc, říká herečka Kristýna Leichtová

Kvůli koronaviru Blanarovičová rok neviděla rodinu: Navíc ji sužuje strach o maminku (84)

Nabrala si 29 úvěrů, nestačila splácet

Yvetta Blanarovičová skončila na kapačkách

Yvetta Blanarovičová přišla kvůli covidu o 5 blízkých lidí! Má strach o maminku (84)

Každá chvíle je vzácná. Yvetta Blanarovičová sdílela dojemnou fotku s nemocnou maminkou

Sexy čertík Yvetta Blanarovičová rok před »60«: Vnady pod ledovou sprchou!

Yvetta Blanarovičová před 50 lety: Z okatého klučiny kráskou s nadupaným dekoltem!

Yvetta Blanarovičová už nevypadá jako Žižka: Ukázala se bez obvazu, ale i make-upu!

Co mají společného Blanarovičová a Ujfaluši? Spojují je děti!

Vážně je to Blanarovičová? Takhle skvěle ještě nevypadala!

Monice Bagárové gratulovala i Yvetta Blanarovičová: Znám ji odmala! Co je pojí?

Yvetta Blanarovičová se dala na umění: Předvedla tajemnou nahotu!

Šťabajzna Blanarovičová je single, ale touží po změně: Doufám, že zase s někým zažiju prázdniny značka ideál

Po seriálu Pustina jsem role prostitutek vyhmátla leckde, říká Anita Krausová

Tyhle fotky dělí víc jak padesát let. Blanarovičová vypadala v dětství jako roztomilý chlapeček

Na slávu jsem nebyla připravená. Netušila jsem, co znamená, říká Stárková o Mostu!

Herec Malínek zhubl 120 kilo. Impulsem byl rozchod i úmrtí babičky, přiznává

Yvetta Blanarovičová dala přednost dovče před Vary: Smyslná meditace u moře!

Nestárnoucí Yvetta Blanarovičová (57) dráždila v sexy body: Spletli si ji s Bagárovou (26)!?

Blanarovičová (57): Konec v Ulici ve stínu rodinné tragédie

Yvetta Blanarovičová: KRÁDEŽ DIAMANTOVÉHO ŠPERKU!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy