Tajemství zesnulého Jiřího Hromady (†66): Měl doma dvě urny

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     18.10.2024 (05:00)     Sekcia bulvár

Maminku miloval nade vše a také s ní do posledních chvil žil. Herec, dabér a bývalý prezident Herecké asociace Jiří Hromada (†66) opatroval v bytě na Senovážném náměstí urnu s jejím popelem. Vedle ní stála druhá, úplně stejná nádoba. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

První videorozhovor po smrti Jiřího Menzela (✝82): Režisérova žena Olga už ví, kam uloží urny s jeho popelem

Zdroj Zdroj: super.cz     03.02.2021 (06:00)     Sekcia bulvar

S Olgou Menzelovou (43) jsme se naživo setkali po mnoha měsících. Rozhovor sice proběhl na zkrášlovací klinice, tohle téma si ale přečtete v jiném rozhovoru. Zajímalo nás, jak to vypadá s uložením uren s popelem jejího zesnulého manžela Jiřího Menzela (✝82) i jak to zvládá doma s dětmi. Nového partnera, egyptologa Miroslava Bártu, už probírat nechtěla. "Ráda bych si ponechala aspoň zbytky soukromí," řekla Super.cz.

 

Rok po smrti herce Jiřího Hromady (†66): Splnili mu poslední přání! Odpočívá s maminkou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.10.2025 (12:35)     Sekcia bulvar

Rok po své smrti odpočívá herec Jiří Hromada (†66) tak, jak si vždycky přál. Po boku svojí maminky, kterou nade vše miloval. Na facebooku o tom informoval senátor a  ředitel zoologické zahrady ve Dvoře Králové Přemysl Rabas (62). Dvě shodné urny si Hromada připravil již za života...

 

Utajená hospitalizace herce a dabéra Jiřího Hromady (†66): Srazila ho na kolena mrtvice? Blízký přítel promluvil

Zdroj Zdroj: super.cz     16.10.2024 (14:28)     Sekcia bulvar

Náhlý odchod herce, dabéra a aktivisty Jiřího Hromady, který zemřel v Nemocnici Na Františku ve věku 66 let, zarmoutil nejen jeho rodinu, ale i přátele, kamarády a kolegy. Jeden z nich na dlouholetého prezidenta Herecké asociace pro Super.cz zavzpomínal. Co o něm řekl?

 

Tajemství zesnulého režiséra Menzela (†82): Ukradl roli Lauferovi!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.09.2020 (11:30)     Sekcia bulvar

Panovala mezi nimi nevraživost, ačkoliv se nakonec usmířili a podali si ruce. Za sporem Jiřího Menzela (†82) a Josefa Laufera (81) stála role kouzelníka Arnoštka v Rozmarném létu. Tu zpěvákovi režisér „vyfoukl“.

 

Sklář Lukáš Jabůrek (41): Svět žádá netradiční urny

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2024 (18:37)     Sekcia bulvar

Plastové, ze slitin kovů, porcelánové a také skleněné. Urny na lidské ostatky mohou mít mnoho podob. Hitem ve světě jsou ty z českého křišťálu. Čím barevnější, tím lépe.

 

Aleš Cibulka vzpomíná na Jiřího Hromadu (†66): Dojemné prvenství!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.10.2024 (18:57)     Sekcia bulvar

Skon Jiřího Hromady (†66), herce, dabéra, bývalého ředitele Herecké asociace a zároveň velkého bojovníka za práva homosexuálů, zasáhl snad celé Česko. Obzvlášť bolestný je ale pro ty, co k němu měli nejblíž. Mezi ty patří i moderátor Aleš Cibulka (47).

 

17 let staré tajemství vyšlo na povrch! Rezková objevila exekuci zesnulého manžela

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2020 (15:34)     Sekcia bulvar

Ač od tragických chvil uběhlo již 17 let, přesto cítí Šárka Rezková (51) stále bolest a pocit, že to tak dopadnout nemuselo.  Právě na den státního svátku připadlo 17. výročí úmrtí jejího slavného muže - country hudebníka Jiřího Brabce (†63).  Ten na chalupě v jihočeském Božejově spáchal sebevraždu, zřejmě kvůli astronomickým dluhům, které nasekal.

 

Životní tajemství zesnulého Dalimila Klapky (†89): S Vinklářem se nenáviděli!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.06.2022 (07:30)     Sekcia bulvar

Zesnulého Dalimila Klapku (†89) měli rádi nejen jeho fanoušci, ale i kolegové. Byl vstřícný, milý a měl smysl pro humor. Což se rozhodně nedá říct o slavném představiteli doktora Cvacha Josefu Vinklářovi (†76). Není proto divu, že se kolegové z jednoho divadla dostali do křížku.

 

Tajemství zesnulého Dalimila Klapky: S kolegou Vinklářem nemluvil!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     16.06.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Zesnulého Dalimila Klapku (†89) měli rádi nejen jeho fanoušci, ale i kolegové. Byl vstřícný, milý a měl smysl pro humor. Což se rozhodně nedá říct o slavném představiteli doktora Cvacha Josefu Vinklářovi (†76). Není proto divu, že se kolegové z jednoho divadla dostali do křížku.

 

Tajemství zesnulého Jána Zákopčaníka (†63): Pokuta a zákaz!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.06.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Byl svůj, možná i proto se stával častým terčem vtipů! Zesnulého meteorologa a legendárního hlasatele počasí České televize Jána Zákopčaníka (†63) si v minulosti vzali na paškál i autoři a moderátoři legendárního satirického pořadu Česká soda. A »slunce v duši« se jim za to pomstilo.

Tohle je mladší dcera tragicky zesnulého Jiřího Hrzána: Talentovaná výtvarnice žije se slavným hercem, s nímž má 2 syny

Pohřeb Libuše Šafránkové (†68): Překvapení při ukládání urny syna Popelky dojalo!

Pohřeb Libuše Šafránkové (†68): Překvapení při ukládání urny syna Popelky zlomilo!

Tajemství zesnulého Hálka (†90) alias ředitele z »Marečka«: Trpěl velkými bolestmi páteře!

Vojtěch Dyk si na počest Jiřího Bartošky zapálil v přímém přenosu cigaretu

Dvě urny pro Menzela (†82)? Vdova Olga vysvětlila tento zvláštní krok

Milan a Věra Kunderovi jsou v Brně: Než zřídí hrob, urny budou v knihovně

Tajemství zesnulého meteorologa Jána Zákopčaníka (†63): V odplatě označil Čtvrtníčka a spol. za prasata! Pokuta a zákaz!

Převrácený návěs zdemoloval hřbitovní zeď ve Slavkově: Přijďte si pro urny!

Otřesný hyenismus: V Kopřivnici ukradli pamětní bronzové desky a urny z hrobů

Záhada urny, která plavala ve Svratce: Do řeky ji hodil zloděj, který ji omylem ukradl

Podcast: 100 let od narození geniálního Jiřího Šlitra. Před všemi tajil své nemanželské děti

Provedl prý poslední "krampolovinu": Komplikace s pohřbem Jiřího Krampola. Kdo se o něj postará?

Třeštíková poprvé za 30 let nejede do Varů! Na Bartošku ale nezapomněla

Krampolova múza Bláhová: Překvapivé tvrzení o závěti

Činoherní klub připomene 6 hvězd: Abrhám, Šafránková, Menzel a další

Drama u plánování pohřbu Jiřího Krampola: Drsné hádky a tahanice

Tajemství Jiřího Zmožka (80): Odhalená dcery Markéty

Tajemství Jiřího Zmožka (80): Odhalení dcery Markéty

„Čórtův hrád, tam strašá!“ Tajemství hradu v Karpatech je 40 let

Zvláštní detail ze zádušní mše za Pilarovou (†80): Tajemství její zlaté urny!

Tajemství Jiřího Štěpničky (73): Utajený bratr! Změnil si jméno

Krampolova múza Kateřina Bláhová (29): Před smrtí volal moje jméno!

VIDEO: Pohřeb Jiřího Hromady (†66), někdejšího hereckého prezidenta a gay aktivisty

Tajemství herce Jiřího Štěpničky: Utajený bratr! Je také umělec

Den pro zesnulého oscarového režiséra Jiřího Menzela (†82): Vdova Olga na hrobě dělala baf

Vesničko má středisková: Velké tajemství filmu Menzela (†82)

Retrospektivu fotografa Jiřího Slámy (†68) vybrali z 1,2 milionu snímků

Tajemství Jiřího Bartošky (†78): Spory s Gottem (†80) kvůli pomluvám!

PŘÍMÝ PŘENOS: Pohřeb Jiřího Hromady (†66), někdejšího hereckého prezidenta a gay aktivisty

Za vraždu Jiřího (†23) jí hrozí 18 let: Do vazby přesto nejde!

Jiří Krampol (†87): Utajený pohřeb! Záhada dvou uren

Jiří Krampol (†87) po dvou pohřbech: Záhada dvou uren!

5 let po smrti Jiřího Menzela: Vdova Olga Menzelová poprvé ukázala všechny jeho ceny, ale i to, jak vyrostly dcery

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy