Matušková po příletu do Prahy: Kolaps a zklamaní diváci

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     09.10.2025 (05:00)     Sekcia bulvár

Pár dnů poté, co Olga Matušková (77) přiletěla po roce do Čech, zkolabovala. Odzpívala dva koncerty a na tom třetím v Děčíně se musela kapela K.T.O. obejít bez ní. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Olga Matušková po příletu do Prahy: Kolaps a vyčerpání!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     09.10.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Pár dnů poté, co Olga Matušková (77) přiletěla po roce do Čech, zkolabovala. Odzpívala dva koncerty a na tom třetím v Děčíně se musela kapela K.T.O. obejít bez ní.

 

Olga Matušková v Praze: Kolaps po příletu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.10.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Po roce přiletěla do Čech, byla v jednom kole a odnesl to její organismus. Zpěvačka Olga Matušková (77) zkolabovala. Bylo jí tak zle, že se na koncertě v Děčíně musela kapela K.T.O. obejít bez ní.

 

Olga Matušková po roce přiletěla do Česka slavit: 77. narozeniny na hřbitově

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.10.2025 (12:41)     Sekcia bulvar

Po roce a v předvečer 77. narozenin přiletěla do Česka Olga Matušková, která už dnes s K.T.O. v Klatovech startuje koncertní šňůru. Hned první den po příletu šla pozdravit svého »Slavíka z Madridu «, který odpočívá na Vyšehradě.

 

Šílené problémy na pražském letišti: Kufrový kolaps! Hodinová čekání a ztráta zavazadel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.07.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Peklo po příletu na letiště do Prahy, vztek po přistání letadla v dovolenkové destinaci... Lidé šetřili na dovolenou a nemohli se dočkat, až hodí starosti za hlavu. Jenže… Kolaps letecké dopravy a chaos vše změnily. Do mnoha letadel totiž nikdo nenakládá kufry! V problémech se ocitly i známé tváře.

 

Matušková před odletem na turné do Prahy: CHROMÁ PO NEHODĚ

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     15.09.2025 (05:05)     Sekcia bulvar

Přesně po roce se Olga Matušková (76) vrací z Floridy opět do Čech. Vdovu po Waldemaru Matuškovi (†76) totiž čeká turné se skupinou K.T.O., s níž hrál a zpíval v roce 2009 zesnulý manžel.

 

Olga Matušková po letech u manželova hrobu: Celá se třesu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     14.09.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Časový posun po letu z Ameriky s Olgou Matuškovou (73) a jejím novým manželem Jiří Plannerem (87) dost zamával. Po pondělním příletu do Prahy velmi dlouho spali a z postele se dostali až v úterý po poledni. Po pozdní snídani se pak i s Matuškovým synem Waldíkem (45) vydali k hrobu Waldemara Matušky (†76) na Vyšehradě.

 

Matušková balí kufry: Útěk před katastrofou!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.10.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Jen co se Olga Matušková (76) vrátila z Prahy na Floridu, zase balila kufry. A tentokrát s velkou nechutí. Musela ale utéct před hurikánem Milton, který se řítí na Floridu!

 

Matušková (73) letí do Česka: ZÁSADNÍ JEDNÁNÍ S RODINOU WALDY!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.08.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Do Prahy letí Olga Matušková (73) z Floridy s malou dušičkou. Nejenom že si letenky zakoupila na 11. září, kdy teroristé zničili letadly newyorská Dvojčata. Přiletí ale poprvé i jako opět vdaná paní a dala si za cíl po letech dát zase dohromady rodinu Waldemara Matušky (†76).

 

Vdova po Waldemaru Matuškovi po 3 letech v Česku: Takhle dnes Olga Matušková vypadá

Zdroj Zdroj: super.cz     16.09.2022 (05:55)     Sekcia bulvar

Tři roky trvalo, než se mohla podívat znovu do Česka. Zpěvačka Olga Matušková přiletěla po covidové pauze v pondělí do Prahy. Vdova po zpěvákovi Waldemaru Matuškovi zde plánuje zůstat čtrnáct dní a nepůjde jen o dovolenou. Jak sama prozradila, v Praze je po letech velmi ráda a to, že během pandemie koronaviru nemohla do Česka letět, nenesla dobře. „To mě mrzelo, byli jsme zvyklí každý rok přijet minimálně jednou a tohle byla nečekaná pauza, myslím si, že přehnaná,“ svěřila se Super.cz Matušková, která do Česka přiletěla nejen se synem, ale i s novým manželem Jiřím Plannerem, se kterým hned po příletu navštívili místo posledního odpočinku Waldemara Matušky. Líbánky Olgy Matuškové s novým mužem měly proběhnout v Česku. Plány překazil covid Jejich cesta do Česka byla delší dobu v plánu. Olga Matušková totiž pro skalní fanoušky uspořádala vzpomínkový koncert na svého manžela. „Budu vystupovat, je to pracovní výlet, abychom vzpomněli na nedožité Waldovy devadesátiny, a to spojíme s malou dovolenou. Myslím, že nám počasí umožní si také projít Prahu, kterou mám strašně ráda,“ svěřila se Olga Matušková, která i po dlouhé cestě a změně časového pásma hýřila energií.

 

Olga Matušková před odletem do Prahy: Spálila si ruce o pánev!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.09.2025 (11:40)     Sekcia bulvar

Ublížit si před odletem, na to má vdova po Slavíkovi z Madridu patent. Olga Matušková (76) se vrací po roce z Floridy opět do Čech, kde ji čeká říjnové turné s K.T.O. a před odletem si popálila dlaně na obou rukou.

Matušková s novým manželem v Praze: Chystá omluvu Waldovi!

Vyděšená Matragi po příletu do Prahy: O testu na koronavirus neměla tušení!

Olga Matušková s novým manželem v Praze: Chystá omluvu Waldovi!

Vdova Matušková před odletem na Floridu: Růže pro Zagorku!

Další pracovní den Olgy Matuškové v Praze: Řešily se chlapy!

Další pracovní den Olgy Matuškové v Praze: Řešili se muži!

S Waldou jsem se seznámila ve 14 letech přes bratra, vzpomíná Matušková

Matušková se obula do prezidenta Pavla: KATASTROFA

Cestující MHD a řidiči v zácpě. V centru Prahy kolabuje doprava! Průjezd autem trvá až dvě hodiny

Olga Matušková se v Americe v tichosti opět vdala

Matušková vs. Zelenohorská: Velký omyl v boji o Waldu!

Matušková zbourá Waldův dům: Všechno jsme museli vyhodit

Olga Matušková o manželství s Waldemarem (†76): S dítětem jsem si dupla! Ve svatbu ale nedoufala…

Když nevyhraje Trump, jsou USA ve vážném ohrožení, říká Olga Matušková

Matušková musí zbourat Waldův dům: Všechno jsme museli vyhodit

Olga Matušková se dojemně rozpovídala o své nedávné veselce. Manžela jí z nebe vybral sám Waldemar Matuška

Malé děti se po příletu do Česka třásly zimou, ministr objímal. A speciál na třetí cestě do Kábulu

Vdova Olga Matušková po řádění hurikánu: Musí zbourat dům po Waldovi (†76)!

Olga Matušková (72): NESMÍ K HROBU WALDY!

Komedie a ostuda, vyměňte porotu! Diváci semifinále Masterchefa bez sebe vzteky

Terminátor Arnold Schwarzenegger riskoval bez helmy v centru Prahy: Projížďka na kole i večerní dlouhej kouř na zahrádce

Olga Matušková: Nesmí k hrobu Waldy (†76)! A nepřijde ani na premiéru jeho muzikálu!

Prý jsem ošklivá. Diváci Ulice hejtují herečku, která se ale ničeho nebojí. Vyrůstala s pistolí a vídala mrtvoly

Neprůstřelná okna u vyděšené Matuškové: Jsme teď všichni na bezpečném místě

Estráda a pád na dno! Diváci MasterChefa nechápou protežování Pavlíny

Neprůstřelná okna! Strach Matuškové graduje: Jsme teď všichni na bezpečném místě

Matušková v ČT pěla ódy na Trumpa a ještě prý „nakopala“ moderátora Řezníčka: Rýpl si i kontroverzní hejtman

Štědrovečerní zklamání: Pohádku Tři princezny diváci sepsuli ne na tři, ale více dob. Vám se líbila?

Utajovaná cesta Zelenského do Prahy: Český speciál ho vyzvedl v Bulharsku!

Doprava v centru Prahy se hroutí! Auta blokují tramvaje v Jindřišské ulici. Zpoždění je až 30 minut

Bonnie Tyler konečně míří do Prahy: Českým fanouškům před svým koncertem poslala vzkaz

Olga Matušková po 2 letech v Česku: První kroky vedly za Waldou (+76)! I s novým manželem

Jean-Claude (63) van Damme v Česku: Jeho pejskům se do Prahy nechtělo!

Filmový Elton John: Kolaps na jevišti!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy