Rodiče si vyjeli sami na dovolenou do Egypta: 5 dětí nechali doma bez dozoru!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.03.2026 (12:00)     Sekcia bulvár

Nepříjemnosti s úřady má kvůli své dovolené rodičovský pár z italského Terstu. Vydal se na několik dnů do egyptského letoviska Šarm aš-Šajch, doma ale nechal bez dozoru svých pět nezletilých dětí. Nejmladšímu bylo osm a nejstaršímu sedmnáct let. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vykutálení rodiče: Batolata nechali doma spát, sami šli krást!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.03.2026 (13:14)     Sekcia bulvar

Svá batolata (1 a 3) nechali doma spát v postýlkách, sami se vydali loupit! Povedenou partnerskou dvojici (31 a 36) ale chytila plzeňská policie.

 

Rodiče nechali dceru (2) bez dozoru, topila se v kádi: Já nic, to manželka!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.07.2023 (14:23)     Sekcia bulvar

Za trestuhodnou nedbalost označil ve čtvrtek odvolací senát Krajského soudu v Brně počínání manželů z Třebíčska. Ti vloni v květnu nechali své dvě dcery ve věku 2 a 4 roky bez dozoru na zahradě. Mladší během chvíle spadla do kádě s vodou a topila se. Otec i matka vyvázli s podmínkou.

 

Krkavčí rodiče nechali dvojčátka (4 měs.) doma bez jídla a šli na párty: Chlapec po 4 dnech zemřel hlady!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.06.2020 (10:37)     Sekcia bulvar

Rodiče jako z hororu! Pár pocházející z ruského města Viljučinsk na Kamčatce nechal doma bez dozoru svá šestnáctitýdenní dvojčátka a odešel na party! Domů se krkavčí rodiče nevrátili dlouhé čtyři dny! Miminka, která tak dlouhou dobu byla bez jídla a vody, v bytě našla jejich babička. Bohužel, pro malého chlapce už bylo pozdě. Jeho sestřička skončila ve vážném stavu v nemocnici.

 

Syn neměl pas! Rodiče ho nechali na letišti a hurá na dovču bez něj

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.08.2025 (09:40)     Sekcia bulvar

Zatímco na malého Kevina z komedie Sám doma (1990) rodiče jednoduše zapomněli, pár z Barcelony se bez svého potomka rozhodl odletět na dovolenou naprosto schválně!

 

Čtyři děti zahynuly při požáru v Rusku: Rodiče je nechali doma samotné!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.10.2022 (05:46)     Sekcia bulvar

Čtyři děti ve věku jednoho roku, pěti, devíti a 14 let přišly o život při požáru, který v noci na úterý propukl ve vsi Sinda v Chabarovském kraji na Dálném východu Ruska. Rodiče ponechali děti doma samotné, uvedly ruské tiskové agentury s odvoláním na vyšetřovatele.

 

Rodiče soudí za trýznění dětí: Zemřel kluk (†1) skutečně hlady?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.01.2025 (08:00)     Sekcia bulvar

Verdikt soudu si dnes vyslechnou rodiče pěti potomků. Žena (36) a její druh (46) ze Semilska jsou obviněni z týrání tří dětí. Žalobkyně pro ně již navrhla sedmileté tresty za to, že je nechali hladovět a nedbali na jejich ústní hygienu.

 

Oslavovali Silvestra, nemocné děti nechali doma: Miminko se udusilo!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     21.03.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Tragicky skončila předloňská silvestrovská oslava rodičů dvou malých dětí v Českých Budějovicích. Nemocné je prý nechali u známých a šli se bavit. Holčička (†2 měs.) se udusila vlastními hleny!

 

Chlapeček (†3) zemřel v rozpáleném autě: Rodiče syna našli až po 15 hodinách

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.08.2020 (14:58)     Sekcia bulvar

Rodiče měli nechat svého malého, tříletého syna téměř celý den bez dozoru. Sami měli vyspávat a teprve pozdě odpoledne se po něm začít shánět. Podle policie zřejmě zanedbávali péči. Teď jim hrozí až 20 let ve vězení. Chlapec byl totiž nalezen mrtvý v autě před domem.  

 

Dívka (2) se topila v kádi! Podmínka pro rodiče

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     21.07.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Bez dozoru nechali loni v květnu na zahradě na Třebíčsku manželé své dvě dcery ve věku dva a čtyři roky. A stačila chvilka a mladší dívka spadla do nádrže s dešťovou vodou a několik minut se topila.

 

Rodiče nechali tři malé děti v rozpáleném autě: Plakaly a volaly o pomoc!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.07.2020 (11:56)     Sekcia bulvar

Tři malé děti, auto a horko. To je velice špatná kombinace, která může skončit i tragicky! K podobnému případu došlo v Pardubicích. Děti zavřené v autě volaly o pomoc, rodiče ale byli pryč. Reakce matky byla šokující.

V 7. měsíci těhotenství odletěla bez manžela do Egypta! Měl pozitivní test na covid. Takhle to Monice Leové sekne v plavkách

Miminko zemřelo po domácím porodu: Rodiče ho nechali vykrvácet!

Rodiče vychovávají 11 dětí a radí s šetřením: Za týden se u nich sní až 8 bochníků chleba!

Morávková si užívá v Egyptě: Vzpomínka na zesnulé rodiče!

Na děti doma číhá mnoho nebezpečí: O čem byste své ratolesti měli poučit?

Rodiče, nechte otestovat své děti, apeloval Plaga kvůli návratu školáků. Radí ostražitost

Záhadná smrt sourozenců Anny (†10) a Míši (†7): Našli je mrtvé v rodinné truhle!

Pár nerušeně kouřil marihuanu: Jejich autistický syn se mezitím utopil

Tady jde o zdraví: Fitness trenéři by neměli nechávat své svěřence bez dozoru

Paní Vémola na líbánkách v Dubaji: Menší bikiny už neexistují!

České influencery a rodiče dvouměsíčního miminka přepadli v Egyptě: Zloděj proti nim držel dva nože

Zfetovaná matka v Břeclavi demolovala byt: Její děti zachraňovali z „pekla" strážníci

Záchranáři nasazují zdraví v prní linii: Jejich děti jsou v kempech a dělají pokusy

Koronavirus sourozencům zabil oba rodiče: O mladší sestry se musí starat nejstarší syn (20)

Záchranáři nasazují zdraví v první linii: Jejich děti jsou v kempech a dělají pokusy

Místní v Chorvatsku zachraňoval české děti: Místo vděku jej matka poslala do háje

Domem se začal šířit mrtvolný zápach: Nechali psa dva měsíce v bytě?

Konec pohlavků i plácnutí přes zadek. U Blažka chtějí novelou zatrhnout trestání dětí

Podcast: Rodiče těžce nemocných dětí taky potřebují dovolenou, říká lékařka Hrdličková

Otřesný případ z USA: Holčičku (†3) ubily jiné děti, zatímco matka byla v kasinu

Matka vzala rodinu na vysněnou dovolenou a dostala za to neuvěřitelnou pokutu. Zachází s námi jako s kriminálníky, pláče

Tohle se stane, když necháte své děti lítat po obchodě bez dozoru!

V 47 letech předvedla, jak je na tom její zadek. Zuzana Belohorcová dráždí z Egypta

Miminko odplulo v nafukovacím kruhu: Dramatická záchrana na moři

Hororová dovolená pro Čecha Radovana (45): Zadržely ho egyptské úřady, po 14 dnech je konečně doma

Smutná cesta kolem světa pětičlenné rodiny: Rodiče chtějí dětem ukázat svět, než všechny oslepnou

Čeští turisté se vrací z Egypta: Někdo tam uvízl, jiné obrali o den dovolené!

Expertka o právu být s dítětem v nemocnici. Rodiče vyhazuje až polovina z nich

Dcera nejspíš do dvou let zemře. Zdrcující verdikt rodiče poslal pro lék za oceán

Dva měsíce po porodu si užívá u moře: Influencerka a Muž roku odletěli na dovolenou bez syna, dostali studenou sprchu

Z Pásma Gazy evakuovali 28 předčasně narozených dětí do Egypta. Čtyři miminka zemřela

Michal Malátný zažil na letišti šok. Rodina ho musela opustit a odletět do Egypta bez něj!

Pamětníka Azriela rodiče nechali před sirotčincem: Před holocaustem unikl v přestrojení za špinavé prádlo

Ekonomové konečně odpověděli na nejčastější otázku, kterou si pokládají fanoušci Sám doma

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy