Bouřka a varování před tornádem zkrátily na MS trénink španělských fotbalistů

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2026 (09:06)     Sekcia sport

Bouřlivé počasí v části USA narušilo na mistrovství světa vedle zápasu Francie s Irákem i trénink fotbalistů Španělska. Kvůli bouřce a varování před tornádem musel tým evropských šampionů v Chattanooze v Tennessee ukončit přípravu už po 15 minutách. Poslední zápas ve skupině H čeká mužstvo v noci z pátku na sobotu SELČ proti Uruguayi. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Zápas s Českem jako varování. Španělský tisk kritizuje obranu a chválí Gaviho

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.06.2022 (13:12)     Sekcia sport

Výkon španělských fotbalistů proti českému národnímu týmu v duelu Ligy národů (2:2) vyvolal v tamním tisku řadu kritických komentářů. V pražském Edenu podle novinářů nefungovala především obrana. Uznání se dočkal jen sedmnáctiletý záložník Gavi, jenž se stal nejmladším střelcem reprezentace.

 

Trénink fotbalistů Sparty v Rotterdamu před utkáním Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2024 (18:58)     Sekcia sport

 

I český fotbal pomůže zasaženým tornádem. Reprezentanti posílají peníze

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.06.2021 (16:27)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté se blíže nespecifikovanou částkou podílejí na podpoře lidí zasažených čtvrtečním tornádem na jihu Moravy. „S kluky jsme ani na chvíli neváhali a rozhodli se pomoci i finanční cestou,“ uvedl obránce Ondřej Čelůstka.

 

Arbeloa znovu pálí do španělských rozhodčích: Připomněl kauzu Negreira a zkritizoval využití videa

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     10.04.2026 (00:10)     Sekcia sport

Trenér fotbalistů Realu Madrid Álvaro Arbeloa dal jasně najevo, že podle jeho názoru není rozhodování na španělských trávnících zcela nestranné. Odkázal přitom na stále probíhající kauzu známou jako případ Negreira, ve které čelí konkurenční Barcelona obvinění ze sportovní korupce. Tento skandál navíc madridský kouč už v minulosti otevřeně označil za ten vůbec největší v celé fotbalové historii.

 

Bouřka mění začátky evropských pohárů. Fanoušky rozhodnutí moc nepotěší

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2025 (09:49)     Sekcia sport

Změny na poslední chvíli. Fanoušky sice moc nepotěší, ale jsou nutné. Nizozemský meteorologický institut varoval před tím, že ve čtvrtek se zemí prožene bouřka Benjamin s nárazy větru o rychlosti 100 až 120 kilometrů za hodinu. A tak bylo potřeba posunout začátky zápasů tamních klubů v evropských pohárech.

 

Nečekaný návštěvník. Obří aligátor se přišel podívat na fotbalový trénink

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2021 (11:48)     Sekcia sport

Fotbal nechybí jenom fanouškům, ale - v nadsázce - i zvířatům. Nečekaný vetřelec se vloudil na trénink fotbalistů Toronta, kteří se na Floridě připravovali na zápas zámořské obdoby Ligy mistrů. Po trávníku si to mašíroval dost velký aligátor, který hráče pořádně překvapil.

 

Trenér AC Milán Pioli má koronavirus, klub zrušil trénink

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.11.2020 (13:36)     Sekcia sport

Trenér fotbalistů AC Milán Stefano Pioli se nakazil koronavirem a vedoucí tým italské ligy proto dnes zrušil trénink. Po reprezentační pauze čeká milánský tým další zápas domácí soutěže příští neděli v Neapoli.

 

ONLINE: Sparta hraje přípravný zápas s Kodaní, utkání přerušila bouřka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.07.2025 (16:22)     Sekcia sport

Druhé přípravné utkání sparťanských fotbalistů před novou sezonou. Pod koučem Brianem Priskem čelí na německém soustředění Kodani, dánskému mistrovi. Zápas sledujte v podrobné online reportáži od 16 hodin.

 

Plány fotbalistů zhatila porucha letadla, přišli o trénink v Budapešti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.06.2021 (11:22)     Sekcia sport

Nefotbalové potíže národního mužstva den před osmifinálovým soubojem na mistrovství Evropy: před cestou do Budapešti k zápasu proti Nizozemsku narušila plány porucha leteckého speciálu.

 

Bouřka a zničená tabule nažhavily teplické fotbalisty k vítěznému obratu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.09.2022 (12:04)     Sekcia sport

Trenér vzteky zničil tabuli, Gning pak metal salta a Stínadla explodovala. Poločasová bouřka v Teplicích domácí skláře probudila a ligový zápas s Jabloncem během pěti minut přetočili na 3:2. „Klasika, o přestávce byla bouřka, zasloužená. Trošku jsme něco zlomili, budeme muset nafasovat víc tabulí,“ usmál se kouč Jiří Jarošík. „Už asi máme množstevní slevu,“ přidal v dobrém rozmaru klubový mluvčí Martin Kovařík.

Potvrzeno! Bílek je novým koučem Viktorie a už se v Plzni hrne na první trénink

Aubameyang se rozloučil s Arsenalem, v Barceloně už absolvoval trénink

První trénink v Monze ovládl Mercedes. Vyhrál Bottas před Hamiltonem

První trénink patřil Ferrari, vyhrál Hamilton před Leclercem

Francouzského kanonýra sužují zdravotní trable. Benzema v Kataru nedokončil trénink

Problémy hokejistů, kvůli díře v ledu rušili trénink. Neakceptovatelné, čílil se Hnilička

Autogramiáda jako lekce ze španělských příjmení. Školáci vřelým Češkám tleskali

Český hokej pomůže zasaženým tornádem. Reprezentanti se vzdali odměn z MS

Sainz vítězí před Leclercem. Trénink F1 v Brazílii ovládly vozy Ferrari

Ledecká přišla o trénink, předpověď není příznivá

Kouč Setién žaluje Barcelonu za nedodržení smlouvy

Zase to počasí. Sparta řeší komplikace před dalším evropským zápasem

Barcelona na několik měsíců přišla o stopera Christensena

Jako gazpacho bez rajčat a okurek. Gólman si šel koupit chleba? Španělé slyší kritiku

První trénink, zatím bez posil. Kouč Vrba se ujal fotbalistů Zlína

Palmeiras zdolali na MS klubů al-Ahlí, vítězství jim nepřekazila ani bouřka

Všechno nejlepší, kámo! Hvězdný Kane před finále popřál soupeři k narozeninám

Varování z Ostrovů! Celtic uštědřil soupeři nakládačku

Chelsea prohrála na MS klubů s Flamengem. Benfiku zdržela bouřka

Gretzky pomůže moravským obcím zasaženým tornádem

Záložník West Hamu Lanzini měl cestou na trénink nehodu, vyvázl bez zranění

Ani Ramos, ani žádný jiný Madridista. V nominaci Španělska na Euro chybí hráči Realu

Z náhradníka si po triumfu dělají legraci. Biatlonista těsně před závodem absolvoval třicetikilometrový trénink

Švédská ostuda, Češi kvůli obří díře v ledu zrušili trénink. Neakceptovatelné, čílí se Hnilička

Bouřka ukončila druhou ligu v Brně, premiéra Artisu trvala jen půl hodiny

Atraktivnější styl? Hlavně, ať je úspěšný, přeje si Provod. Češi trénovali před Koreou

VIDEO: Lídři ligy i kreativity. Drahá auta sníh nezvládla, hráči Atlétika tak přijeli na trénink starou Pandou

Kouč Španělů bude celé MS vysílat na Twitchi

Nechci nikoho urazit, ale máme nejlepší tým na ME, řekl trenér Španělů

Kvůli dešti se v Soči nejel třetí trénink F1

Real může až na dva měsíce přijít o záložníka Ceballose

Úvodní trénink F1 v Japonsku vyhrál Verstappen před Sainzem

První trénink F1 v Portimau vyhrál Bottas před Hamiltonem

V nominaci Španělů na Euro schází zraněný kapitán Ramos

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy