Suzuki Ignis po faceliftu dorazilo do ČR. O největší zbraň zatím úplně nepřišlo

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     18.06.2020 (11:05)     Sekcia automoto

Ignis na českém trhu v podstatě nemá konkurenci. Mini SUV prošlo modernizací a stále si zachovává atraktivní ceny i navzdory zdražení a změnám pod kapotou. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Do hor i do města. Kapesní Suzuki Ignis je nesmrtelný všeuměl z bazaru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.09.2025 (00:00)     Sekcia auto-moto

Po úspěšných dvou generacích kompaktního vozu Ignis přišla v roce 2016 generace třetí. Koncepcí je Ignis malé auto, velikostí (na délku měří jen 3 700 mm) odpovídá třeba Škodě Citigo či Fiatu 500. Zajímavostí však je, že Suzuki prodávalo tento miniautomobil také s pohonem všech kol.

 

Nejdostupnější SUV s pohonem 4x4 končí. Oblíbeného Suzuki Ignis zbývá posledních pár kusů

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     21.04.2024 (10:05)     Sekcia auto-moto

Roztomilý a schopný Ignis se loučí po osmi letech výroby. O poslední skladovky se zřejmě strhne mela.

 

Suzuki Swift má po faceliftu. Na výběr je ze dvou hybridů a sleduje celé okolí

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     19.05.2020 (13:05)     Sekcia auto-moto

Suzuki Swift se po třech letech na trhu obléká do nového kabátku. První na řadě je samozřejmě domácí Japonsko.

 

Elektrické Suzuki Vitara dorazilo do Prahy, prošmejdili jsme ho

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2025 (00:00)     Sekcia auto-moto

Přímo pod žižkovskou televizní věží se v české premiéře představilo Suzuki e Vitara. Jak název napovídá, novinka rozšíří nabídku japonských SUV elektrickým směrem. Využili jsme možnost první elektromobil od Suzuki prozkoumat.

 

Takto Číňani staví auta. Původní vzhled, úplně nový vnitřek a silnější motor

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2025 (00:00)     Sekcia auto-moto

Značka SWM ukazuje jednu z cest, kterou se čínští výrobci snaží proniknout do Evropy. Původně italského výrobce motorů v roce 2014 čínská společnost Shineray Group koupila a rozšířila výrobu. Designové centrum automobilky má ústředí v Miláně, výroba je v Číně. V roce 2016 dorazilo první auto značky SWM, dva roky na to dorazilo osvalené SUV jménem G1, které se dočkalo faceliftu.

 

Suzuki Swift po faceliftu má české ceny. Pod 300 tisíc Kč se nevejde ani se slevou

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     22.09.2020 (11:05)     Sekcia auto-moto

Japonský hatchback koupíte výhradně s hybridní technikou. K dispozici je čtyřkolka i převodovka CVT.

 

Suzuki Swace dostává další sadu vylepšení. Technikou dorovnalo Toyotu Corolla

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     18.06.2024 (08:05)     Sekcia auto-moto

Pokud vám při loňském faceliftu japonského kombíku něco chybělo, nyní již nemusí.

 

Letité Suzuki Vitara má po dalším faceliftu. Hezky prokouklo a je bezpečnější

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     03.04.2024 (15:05)     Sekcia auto-moto

Na trhu je téměř deset let, místo nové generace dostává japonský sympaťák další aktualizaci.

 

Švarná důchodkyně po kosmetice. Suzuki Vitara je příjemně staromódní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2024 (00:00)     Sekcia auto-moto

Suzuki Vitara je symbolem bezproblémového kompaktního SUV pro lidi, co nechtějí tak úplně jít s davem. Vitara dovedně maskuje svůj věk, a i přes určité zdražení si ve srovnání s konkurencí drží férovou cenu.

 

Suzuki Across míří do Česka. K mání je pouze pár kusů, zatím je dražší než RAV4

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     01.12.2020 (09:30)     Sekcia auto-moto

První model Suzuki v Evropě, který vznikl ve spolupráci s Toyotou, už míří do prodeje. Tedy částečně.

Nové Suzuki e Vitara v prvním testu: Lowcost nečekejte! Tohle je auto pro hračičky

Překvapivá spolupráce: toyoty převlečené za suzuki pomohou s emisemi

Suzuki údajně na konci roku opustí MotoGP. Ale co bude s jezdci?

Suzuki veze z Indie Vitaru na baterky. Nový elektromobil vyrobí i pro Toyotu

Auto pro Survivora je toyota převlečená za suzuki. Jedno z nejprodávanějších

Suzuki je specialista na čtyřkolky. Důležitý S-Cross přidává úsporný hybrid

Dámská jízda se Zlatonkou. Suzuki vychovává superřidičky na polygonu

Suzuki Across je teď v Česku výrazně levnější. Plně vybavené SUV srazilo cenu o 200 tisíc

BMW Z4 má po faceliftu. Řada drobných změn přinesla velký efekt, překvapí i podíl vrcholné verze

Hyundai i30 N má po faceliftu. Hot-hatch z Česka posílil a pod volant přidal pádla

Příchod Suzuki e Vitara do Česka má zpoždění. Prodejci tak nabízí aspoň virtuální prohlídku

Volkswagen ID.3 po faceliftu má české ceny! Verze s větší baterkou se vyplatí nejen díky dojezdu

Suzuki se spřáhlo s Toyotou. Do ČR míří plug-in hybrid Across s technikou RAV 4!

Volkswagen ID.3 má po faceliftu: Stárne pomalu. Na kouli unese až 75 kilo a má hezčí vnitřek

Hybridní Japonec převlečený za hybridního Japonce. Suzuki Across

Mir letos vyhrál jen jeden závod MotoGP, přesto je šampion. Slavit může i Suzuki

Suzuki míří tam, odkud ostatní ujeli. Swift je moderní auto ze staré školy

Suzuki S-Cross dostalo zcela nový full-hybridní motor. Od Toyoty není, má původ v off-roadu

Suzuki už má zase kombi! Swace vychází z Corolly TS a je zbraní pro boj s emisemi

Suzuki Jimny mění pohorky za luxusní streetwear. Prémiový vzhled pěkně provětrá peněženku

Suzuki se pouští do elektrických miniaut. A vypadají fakt dobře

Suzuki vylepšilo svou velkou Toyotu. Čas u nabíječky zkrátilo o polovinu, ale nepotěší majitele starých telefonů

Nové Suzuki Swace má české ceny. Může být levnější než dárce hybridní techniky

Suzuki existuje už 100 let. Nejen slavné Jimny mu projelo cestu k úspěchu

Konečně máme jasno! Suzuki Vitara dostává nový hybrid s výkonem 85 kW a pádly pod volantem

V Česku téměř neviditelné Suzuki Swace má po modernizaci. Výkon významně narostl, i tak zřejmě zachová slušnou cenu

Poláka v Suzuki vystřelil kruhový objezd. Letěl 64 metrů, zde jsou fotky po dopad

Suzuki Jimny N1 míří do Česka. Zdražilo, i tak ale budou prodejci odmítat zájemce

Suzuki pracuje na svém prvním elektromobilu. Půjde o schopnou čtyřkolku se zajímavým interiérem

Nové Suzuki Baleno oficiálně: Levný hatchback do města má skvělou výbavu, fanoušci prý ale čekali víc

Z české aukce Suzuki Jimny půjde skoro 100 tisíc na charitu. Auto chtělo 25 lidí

Oblíbené Suzuki Jimny míří do Evropy jako užitkáč. Poctivá technika mu zůstala

Suzuki bude Toyotě dodávat nový elektromobil. Výsledek spolupráce uvidíme už příští týden!

Nové Suzuki e Vitara přijelo do Evropy ve velkém stylu. Jeho úspěch v Česku závisí hlavně na dvou věcech

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy