Koronavirus ONLINE: Turisty v dovolenkovém ráji vítali jako celebrity. „Čekali jsme měsíce“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.06.2020 (13:44)     Sekcia bulvár

Česko hlásí 330 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 10 066 lidí, vyléčených je 7300 a aktuálně nakažených je pak 2436. Většina států EU mezi sebou otevřela hranice k 15. červnu. Oblíbená dovolenková destinace Řecko, kam se letos v létě chystá i Andrej Babiš (ANO), se otevřela turistům. Blesk Zprávy vedle toho zmapovaly, jak vypadá v současné době cesta z ČR do Chorvatska. V Česku zároveň už venku nejsou povinné roušky, mohou se rozjet vodní atrakce a povolené jsou i švédské stoly nebo občerstvení v divadlech. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: Turisty v dovolenkovém ráji vítali jako celebrity. A 7300 vyléčených v ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.06.2020 (13:44)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 330 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 10 066 lidí, vyléčených je 7300 a aktuálně nakažených je pak 2436. Většina států EU mezi sebou otevřela hranice k 15. červnu. Oblíbená dovolenková destinace Řecko, kam se letos v létě chystá i Andrej Babiš (ANO), se otevřela turistům. Blesk Zprávy vedle toho zmapovaly, jak vypadá v současné době cesta z ČR do Chorvatska. Na španělské Mallorce pak vítali turisty s nadšením - jako celebrity. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Turisty v dovolenkovém ráji vítali jako celebrity. A 1200 na hlavu pro města

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.06.2020 (15:38)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 330 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 10 066 lidí, vyléčených je 7300 a aktuálně nakažených je pak 2436. Sněmovna definitivna schválila několik zákonů, které mají snížit dopady krize. Města a obce dostanou 1200 korun na obyvatele. Na 10 procent ze současných 15 procent klesne DPH na ubytovací služby nebo vstupné na kulturní akce. Většina států EU mezi sebou otevřela hranice k 15. červnu. Blesk Zprávy zmapovaly, jak vypadá v současné době cesta z ČR do Chorvatska. Na španělské Mallorce pak vítali turisty s nadšením - jako celebrity. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Turisty v dovolenkovém ráji vítali jako celebrity. A „poplach“ v Praze

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.06.2020 (22:45)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 331 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 10 095 lidí, vyléčených je 7358 a aktuálně nakažených je pak 2406. Mezi novými případy je i náměstek pražského prmátora Petr Hlubuček (STAN), je v domácí karanténě. A hygienici teď zjišťují, s kým vším přišel do styku. Sněmovna definitivně schválila několik zákonů, které mají snížit dopady krize. Města a obce dostanou 1200 korun na obyvatele. Na 10 procent ze současných 15 procent klesne DPH na ubytovací služby nebo vstupné na kulturní akce. Většina států EU mezi sebou otevřela hranice k 15. červnu. Na španělské Mallorce vítali turisty s nadšením - jako celebrity. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 10 111 případů v ČR a vedení Prahy v karanténě? Nakazil se náměstek Hřiba

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.06.2020 (05:38)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 331 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 10 111 lidí, vyléčených je 7358 a aktuálně nakažených je pak 2422. Mezi novými případy je i náměstek pražského prmátora Petr Hlubuček (STAN), je v domácí karanténě. A hygienici teď zjišťují, s kým vším přišel do styku. Sněmovna definitivně schválila několik zákonů, které mají snížit dopady krize. Města a obce dostanou 1200 korun na obyvatele. Na 10 procent ze současných 15 procent klesne DPH na ubytovací služby nebo vstupné na kulturní akce. Většina států EU mezi sebou otevřela hranice k 15. červnu. Na španělské Mallorce vítali turisty s nadšením - jako celebrity. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 332 obětí v ČR a vedení Prahy v karanténě? Nakazil se Hřibův náměstek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.06.2020 (09:14)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 332 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 10 112 lidí, vyléčených je 7360 a aktuálně nakažených je pak 2420. Mezi novými případy je i náměstek pražského prmátora Petr Hlubuček (STAN), je v domácí karanténě. A hygienici teď zjišťují, s kým vším přišel do styku. Sněmovna definitivně schválila několik zákonů, které mají snížit dopady krize. Města a obce dostanou 1200 korun na obyvatele. Na 10 procent ze současných 15 procent klesne DPH na ubytovací služby nebo vstupné na kulturní akce. Většina států EU mezi sebou otevřela hranice k 15. červnu. Na španělské Mallorce vítali turisty s nadšením - jako celebrity. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Vedení Prahy v karanténě? Nakazil se náměstek primátora Hřiba

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.06.2020 (23:30)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 331 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 10 095 lidí, vyléčených je 7358 a aktuálně nakažených je pak 2406. Mezi novými případy je i náměstek pražského prmátora Petr Hlubuček (STAN), je v domácí karanténě. A hygienici teď zjišťují, s kým vším přišel do styku. Sněmovna definitivně schválila několik zákonů, které mají snížit dopady krize. Města a obce dostanou 1200 korun na obyvatele. Na 10 procent ze současných 15 procent klesne DPH na ubytovací služby nebo vstupné na kulturní akce. Většina států EU mezi sebou otevřela hranice k 15. červnu. Na španělské Mallorce vítali turisty s nadšením - jako celebrity. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 293 nových případů za pátek v ČR. A problém v dovolenkovém ráji

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.08.2020 (07:05)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 394 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 19 693 lidí, vyléčených je 13 732 a aktuálně nakažených je pak 5 567. V pátek přibylo v ČR 293 nově potvrzených případů. Češi zařadili Španělsko s výjimkou Kanárských ostrovů mezi rizikové země. A karanténa nebo test tak čeká od 24. srpna i navrátilce z oblíbené Mallorky. Kvůli rostoucímu počtu případů nákazy vydalo Rakousko nejvyšší stupeň varování před cestami do Chorvatska. Platit začne od pondělí. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Španělská Mallorca přivítala první turisty po pandemii. Přijali je jako celebrity

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     17.06.2020 (16:30)     Sekcia bulvar

Jako fotbalové hvězdy či herecké celebrity přivítala začátkem týdne Mallorca první turisty, kteří dorazili po tříměsíční uzavírce kvůli pandemii.

 

Koronavirus ONLINE: 336 mrtvých v Česku. A hlava na hlavě v dovolenkovém ráji

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.06.2020 (20:30)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 336 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 10 463 lidí, vyléčených je 7498 a aktuálně nakažených je pak 2628. Za sobotu přibylo 42 případů, což je mnohem méně, než dva dny předtím. O víkendu se ale mnohem méně testuje. Komplikovaná situace je na Karvinsku a Frýdecko-Místecku, kde kvůli lokálním ohniskům hygienici zakázali návštěvy v nemocnicích a ústavech sociální péče. Španělsko v neděli otevřelo pro většinu evropských států a do země okamžitě zamířily tisíce turistů. Doslova hlava na hlavě byla na plážích v Barceloně. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Sotva přiletěli, už zase museli domů. Mallorca vyhostila část turistů, důvod šokuje

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.06.2020 (15:47)     Sekcia bulvar

Turistům, kteří v pondělí přiletěli na Mallorcu se dostalo nečekaného přivítání. Jelikož šlo o první turisty po tříměsíční uzavírce kvůli pandemii koronaviru, na skupinu německých turistů na letišti čekalo asi 200 novinářů. Jenže ne všichni mohli v dovolenkovém ráji zůstat. Úřady poslali zpět 25 lidí, protože nepřiletěli s konkrétní cestovkou.

Koronavirus ONLINE: Další krok k běžnému životu v Česku. A hlava na hlavě v dovolenkovém ráji

Koronavirus ONLINE: 9241 případů za pondělí v ČR. A na Kanáry jen s negativním testem

Táta tragicky zemřel v dovolenkovém ráji: Uškrtilo ho vadné okno!

Scéna skoro jako z hororu Čelisti: V dovolenkovém ráji k pobřeží připlul žralok, panika byla zbytečná

Lucie Vondráčková měla strach, že vychováme generaci nevzdělaných dětí. Co má proti online výuce malých školáků?

Invaze komárů tygrovaných v dovolenkovém ráji: Přemnožení kvůli koroně, přenášejí vážné nemoci

Invaze komárů tygrovaných v dovolenkovém ráji: Přemnožili se kvůli koroně, přenášejí vážné nemoci

V dovolenkovém ráji našli delfíny s uřezanými hlavami: Jednomu se vrah podepsal nožem na tělo!

Koronavirus ONLINE: 11 711 úmrtí v ČR, PES stále na 90 a vakcína jako naděje

Dívka (10) bojuje o život na JIP: V dovolenkovém ráji ji zasáhla zbloudilá rachejtle!

Koronavirus ONLINE: Nejvyšší nárůst nakažených v ČR za dva měsíce. A zlepšení v Polsku

Po Floridě se jí už skoro nestýská. Slovenská sexbomba se zabydluje ve svém novém španělském domově

V dovolenkovém ráji prodávají vesnici kousek od pláže: Za cenu bytu v Praze!

Šokující fotky znetvořeného mladíka (19): Výbuch sopky v dovolenkovém ráji mu spálil většinu těla!

Koronavirus ONLINE: 11 711 úmrtí v ČR a vakcína jako naděje. Babiš žádá omezit kontakty

Koronavirus ONLINE: Nové ohnisko na severu Moravy. A z dovolenkového ráje „vypakovali“ turisty

Koronavirus ONLINE: Boj o návrat školáků na vládě. A nejméně nakažených za čtyři měsíce

Drama v dovolenkovém ráji: Proud odnesl holčičku (4) s nafukovacím jednorožcem na otevřené moře

Hrůza v dovolenkovém ráji Čechů: Muže usmrtili zabijácké sršně z Asie!

Hrůza v dovolenkovém ráji: Nezletilou turistku (16) hromadně znásilnili na hotelovém pokoji!

Neštěstí v dovolenkovém ráji: Na souši uvázla stovka velryb, na pomoc přišla armáda

Párty pro plnou influencerů v dovolenkovém ráji rozehnala policie: Pokuty jen lítaly!

V dovolenkovém ráji postříkali kvůli koronaviru pláž bělidlem. „Absurdní!“ zuří ochránci

V exotickém ráji se kupí těla mrtvých. Pohřební služba nefunguje, zaměstnanci mají koronavirus

Koronavirus ONLINE: Téměř 20 tisíc případů v ČR. A karanténa pro turisty na Mallorce

Tyrkysová voda v dovolenkovém ráji zčernala. Mauricius ničí palivo z uvázlé lodi

Koronavirus nezmizel, myjete si ještě ruce? Pozor dejte i na kabelku a mobil

Přiletěli na Mallorku, skončili v karanténě. Ostrov řeší první nakažené turisty

Kim v bílém navštívil vesnice postižené záplavami, místní ho vítali jako spasitele

Hádky, rvačky a kaluže zvratků: V dovolenkovém ráji po karanténě vzali útokem hospody!

Koronavirus ONLINE: 563 případů za pondělí v Česku. Jsme na tom až 4x hůř než Němci

Koronavirus ONLINE: Česko se uzavřelo turistům z ciziny. 8010 nakažených za pátek

Našli jsme lék na koronavirus a 100procentně účinnou protilátku, tvrdí americká firma

Koronavirus ONLINE: Česko se uzavřelo turistům z ciziny. Hamáček připustil bič na Poláky

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy