Postříkali ho citronem, pak Afričana napadli. Soud tři rasistické fotbalové fanoušky znovu osvobodil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.07.2020 (13:24)     Sekcia bulvár

Od roku 2017 se vleče kauza napadení Afričana, který byl v pražské tramvaji napaden třemi fotbalovými fanoušky. Že k incidentu došlo, soudkyně Ivana Hynková nepopírá, nicméně souvislost s ním popírají obvinění Štěpán Č., Tomáš S. a Josef Richard U. Podle soudkyně se skutečně nedaří prokázat, zda mají s napadením Afričana spojitost právě tito tři fotbaloví fanoušci. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Afričana zmlátili v tramvaji a postříkali ho citronem: Tři fotbalové fanoušky už potřetí osvobodili

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.07.2020 (13:24)     Sekcia bulvar

Od roku 2017 se vleče kauza napadení Afričana, který byl v pražské tramvaji napaden třemi fotbalovými fanoušky. Že k incidentu došlo, soudkyně Ivana Hynková nepopírá, nicméně souvislost s ním popírají obvinění Štěpán Č., Tomáš S. a Josef Richard U. Podle soudkyně se skutečně nedaří prokázat, zda mají s napadením Afričana spojitost právě tito tři fotbaloví fanoušci.

 

Chuligáni napadli v tramvaji Afričana: Ústavní soud odmítl jeho stížnost!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.09.2021 (11:16)     Sekcia bulvar

Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost programátora původem z Afriky, kterého v roce 2017 napadli v Praze v tramvaji fotbaloví fanoušci, pravděpodobně kvůli barvě pleti. Pachatele se nepodařilo s potřebnou jistotou určit, justice kauzu předala do přestupkového řízení. Podle ústavních soudců nedošlo k porušení práva oběti útoku na účinné vyšetřování. Usnesení je dostupné v databázi soudu.

 

Chuligáni napadli v tramvaji Afričana: Ústavní soud odmítl jeho stížnost. „Nepochopitelné!“ říká organizace

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.09.2021 (17:41)     Sekcia bulvar

Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost programátora původem z Afriky, kterého v roce 2017 napadli v Praze v tramvaji fotbaloví fanoušci, pravděpodobně kvůli barvě pleti. Pachatele se nepodařilo s potřebnou jistotou určit, justice kauzu předala do přestupkového řízení. Podle ústavních soudců nedošlo k porušení práva oběti útoku na účinné vyšetřování. Usnesení je dostupné v databázi soudu.

 

Opilý Čech napadl v Polsku Afričana: Proč zaútočil?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.06.2024 (12:24)     Sekcia bulvar

Až pět vězení hrozí českému občanovi (59), kterého zadržela polská policie po útoku na Afričana na železničním nádraží v Katovicích. Nejmenovaný Čech měl přiznat vinu a zůstává pod policejním dohledem, dokud jeho případ nebude vyřízen. Incidentu si všímají i polská celostátní média, která zdůrazňují rasistické pozadí útoku opilého agresora.

 

Mladík (†23) zemřel, soud obžalovaného (37) osvobodil: Vražda? Ne, nutná obrana

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.03.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Nečekaný zvrat. Soud osvobodil Romana R. (37) obžalovaného z vraždy romského mladíka Nikolase Z. (†23). Ukrajinec se podle justice pouze bránil. Případ loni vyvolal velké emoce.

 

20 let seděl za dvojnásobnou vraždu: Soud osvobodil Roberta „Psycho“ Tempela! Má to ale háček

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.10.2021 (11:44)     Sekcia bulvar

Pražský vrchní soud ve čtvrtek pravomocně osvobodil Roberta Tempela viněného z dvojnásobné vraždy spáchané v roce 2001 na Sokolovsku. Odsuzující verdikty, které  poslaly muže na doživotí do vězení, zrušil letos v červenci Ústavní soud. Tempel vinu roky odmítá. Ve vězení ale setrvává.

 

Babiš znovu u soudu, den druhý: Vrchní soud projednává odvolání v kauze Čapí hnízdo

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.05.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Andrej Babiš (70) je znovu u soudu. Vrchní soud v Praze včera pojednával odvolání v kauze Farmy Čapí hnízdo. Senát vrchního soudu pod vedením soudkyně Evy Brázdilové zasedl v tomto případě už po druhé. Městský soud totiž v kauze dotačního podvodu znovu nepravomocně osvobodil Babiše a jeho bývalou asistentku, v současnosti europoslankyni za ANO, Janu Nagyovou. Dnes jednání pokračuje.

 

Verdikt v kauze popraveného novináře Jána Kuciaka (†27): Soud osvobodil Kočnera!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     04.09.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

V případě popravy slovenského novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) včera padl šokující rozsudek: soud osvobodil Mariána Kočnera i Alenu Z.!

 

Babiš s Nagyovou znovu před soudem. Padne rozsudek v kauze Čapí hnízdo už dnes?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.02.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Městský soud v Praze dnes znovu projedná kauzu 50milionové dotace na stavbu areálu Čapí hnízdo na Benešovsku, ve které čelí obžalobě expremiér a šéf ANO Andrej Babiš (69) a jeho bývalá poradkyně Jana Nagyová (53). Loni v lednu sice soud oba osvobodil, rozsudek ale na podzim 2023 zrušil Vrchní soud v Praze. Hlavní líčení je nyní naplánováno na dva dny a není vyloučeno, že zazní i rozsudek.

 

„Cinknuté“ pronájmy reklamních ploch v pražském metru: Soud obžalované osvobodil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.11.2023 (15:41)     Sekcia bulvar

Obvodní soud pro Prahu 1 osvobodil někdejšího místostarostu Prahy 1 Michala Valentu (ODS), firmu JCDecaux a jejího bývalého manažera Tomáše Tenzera, které dříve odsoudil za ovlivnění pronájmu reklamních ploch v pražském metru. Osvobození navrhl státní zástupce na základě rozhodnutí Nejvyššího soudu, ke kterému podali obžalovaní úspěšné dovolání. Původně soud uložil obžalovaným peněžité tresty.

Machinace s byty v Praze 1: Exstarosta Lomecký původně za prodej bytu dostal podmínku, soud ho osvobodil

Pád trojské lávky: Soud osvobodil projektanta i exšéfa oddělení mostů!

Exstarosta Prahy 1 musí znovu před soud: Kontroverze vzbudil podivným rozprodáváním bytů

Soud znovu zprostil Babiše obžaloby v kauze Čapí hnízdo. Žalobce žádal podmínku a pokutu 10 milionů!

Smrt 159 lidí bez trestu. Soud osvobodil šéfa policie obviněného kvůli halloweenské tlačenici

Kauza restituce Bečvářova statku: Škoda 1,4 miliardy, soud úředníka osvobodil

Soud znovu zprostil Babiše obžaloby v kauze Čapí hnízdo. Nepřímé důkazy nestačily, říká soudce

Bárta se raduje, soud osvobodil exšéfa „véček“ v kauze odposlechů Béma a „Mazánka“ Janouška

Pád trojské lávky: Případ nekončí! Soud projektanta a mostaře osvobodil, žalobce se odvolal

Soudkyni Vodičkovou vinili z podplácení kvůli testu na covid. Soud ji osvobodil

Tunel v dopravním podniku: Soud Rittiga a spol. znovu osvobodil! „Kradlo se tam,“ řekl svědek

Když viry útočí aneb jak rakytník porazil zázvor s citronem

Afričan měl znásilnit u Terezína mladou dívku: Nečekaný verdikt soudu

Český soud osvobodil Rusa, který se podílel na anexi Krymu: Vrátil se do Ruska, míří do Sevastopolu

Musí se znovu učit chodit: Uršula Kluková leží po těžkém zranění v nemocnici. Napadli ji dva rozzuření psi

Špatná zpráva pro Babiše! Soud zrušil osvobozující rozsudek u »Čapáku«, kauza pokračuje

Při zřícení domu v centru Prahy zemřeli 4 lidé: Soud stavaře po 13 letech osvobodil

Politici kvůli kauze Čapí hnízdo volají po konci Babiše: Andreji, odstup! A překvapivá reakce politologů

Demonstrace proti invazi: Dva lidé postříkali ruskou ambasádu červenou barvou, protesty i na Václaváku

Soud zrušil trest řidiči, který ze msty srazil cyklistu

Učitelka (54) při výuce popírala válku na Ukrajině: Vinu odmítla, soud ji osvobodil!

Brutální napadení černocha v pražské tramvaji: Obžalovaní mladíci musí znovu před soud!

Zvrat v případu únosu dítěte: Otec osvobozen! Nikdo proti němu nesvědčil

Vězni napadli ve Všehrdech dozorce: 8 a 16 let za pokus o vraždu!

Jiří Vondráček sestru Helenu nepoškodil, rozhodl soud. Obžaloby ho zprostil

Amazon, Google a Wish už nenabízejí rasistické zboží, píše BBC

Týrání babiček v domově Slunečnice: Bez viny! Soud ošetřovatelky osvobodil

Reakce manželky fotbalisty Limberského po soudu kvůli vydírání: Krásná modelka při něm stojí pevně jako skála

Velká radost v rodině Nečesaných: Po synovi soud očistil i tátu!

Nejvyšší soud zprostil viny tramvajačku a vynadal kolegům: Za sražení chodkyně (†88) nemohla

Zfetovaný kamioňák na D1 zboural 10 aut: Byl nepříčetný! Soud ho osvobodil

Exstarosta Prahy 1 Lomecký: Podmínka kvůli prodeji bytu! „Je to absurdní,“ řekl

Babiš s Nagyovou opět před soud! Kvůli zrušenému osvobozujícímu verdiktu v kauze Čapí hnízdo

Ronaldo žádá milionové odškodné. Vyhrál soud v kauze údajného znásilnění

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy