Vojtěch vrátil roušky na vnitřní akce do celého Česka. Nasadí je i svatebčané

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.07.2020 (18:44)     Sekcia bulvár

Epidemiologická situace není v Česku dobrá. Počty nově nakažených každým dnem rostou a padají rekordy, které nebyly ani během vrcholu pandemie. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) se proto dohodl s epidemiology na zpřísnění celoplošných opatření v Česku. V sobotu se tak navrátí nošení roušek ve vnitřních prostorách na akcích do 100 osob. Opatření zasáhne i vnitřní hromadné akce. Nově se jich bude moci účastnit pouze 500 osob, a to od pondělí. Roušky budou muset nosit i svatebčané na veselkách a truchlící na pohřbu, pokud se bude jednat právě o vnitřní akce.  celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: Školáci nasadí od pátku roušky i při hodinách. A večerka pro bary a restaurace

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.09.2020 (13:19)     Sekcia bulvar

Školáci nasadí roušky i při vyučování. Nové rozhodnutí ministerstva zdravotnictví bude platit od pátku a týká se všech škol s výjimkou dětí na prvním stupni, oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO). V Všechny restaurace a bary v Česku musí od pátku mít zavřeno mezi půlnocí a šestou ranní. Už dřív ministerstvo avizovalo stopku pro vnitřní akce na stání pro více než deset lidí. Výjimku mají výstavy, trhy a podobné akce.  Ve středu v Česku laboratoře potvrdily rekordních 2139 nových případů, roste i počet lidí v nemocnicích.  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Vládní zmatky s rouškami: Vojtěch je náhle vrátil do celého Česka. Kde je nasadíme?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.07.2020 (19:56)     Sekcia bulvar

Nová celoplošná opatření míří do Česka. Kvůli rostoucímu počtu nakažených bude třeba od soboty nasadit roušky na vnitřních akcích, kterých se účastní více než 100 osob. Týká se to i svateb a pohřbů. A od pondělí budou tyto akce maximálně pro 500 osob. Na tiskové konferenci to uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Ten ji svolal mimořádně, ještě pár hodin před tím tvrdil, že o situaci bude mluvit až v pátek. Původně také avizoval, že opatření začnou platit až v pondělí. Vše se ale náhle změnilo.

 

Koronavirus ONLINE: Večerka pro restaurace a bary v celé ČR. Vojtěch zmínil další omezení

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.09.2020 (18:48)     Sekcia bulvar

Školáci od pátku nasadí roušky i při vyučování, novinkám kvůli koronaviru však nemusí být konec. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) varoval, že pokud se situace nebude lepšit, přijdou příští týden další opatření. Novým opatřením je přitom i to, že restaurace a bary v Česku musí od pátku mít zavřeno mezi půlnocí a šestou ranní. Už dřív ministerstvo avizovalo stopku pro vnitřní akce na stání pro více než 10 lidí. Výjimku mají výstavy, trhy a podobné akce. Ve středu v Česku laboratoře potvrdily 2139 nových případů, do čtvrtečního podvečera přibylo dalších 1710 potvrzených nakažených.  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 235 nakažených v ČR za jeden den. Do Prahy se vrací roušky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.07.2020 (09:18)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 365 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 14 800 lidí, vyléčených je 9328 a aktuálně nakažených je pak 5107, což je nejvíce od začátku pandemie. Ve čtvrtek přibylo 235 případů. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) oznámil nová opatření, která budou platit celoplošně pro celé Česko. Od soboty bude nutné nosit roušky na vnitřních akcích pro více než 100 osob a od pondělí se budou moci konat pouze vnitřní akce pro 500 osob. A roušky se v Praze vrací do lékáren a k lékaři. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Roušky i na akce venku? Vojtěch naznačil nová omezení, semafor v ČR se přebarvil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.09.2020 (23:31)     Sekcia bulvar

Školáci od pátku nasadí roušky i při vyučování, novinkám kvůli koronaviru však nemusí být konec. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) varoval, že pokud se situace nebude lepšit, přijdou příští týden další opatření. Koronavirový semafor v ČR přitom také doznává změn. Většina okresů je od pátku zelená, na prvním stupni rizika, 11 regionů pak zoranžovělo. Novým opatřením je také to, že restaurace a bary v Česku musí od pátku mít zavřeno mezi půlnocí a šestou ranní. Ve středu v Česku laboratoře potvrdily 2139 nových případů, do čtvrtečního podvečera přibylo dalších 1710 potvrzených nakažených. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Přes 2 tisíce případů za den v ČR. Školáci v Praze nasadí roušky i při hodinách

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.09.2020 (09:39)     Sekcia bulvar

Ministerstvo zdravotnictví zakazuje od pátku 18:00 vnitřní akce na stání pro více než deset lidí. Výjimku mají výstavy, trhy a podobné akce. A Praha přitvrdí v opatřeních, roušky budou povinné pro školáky na druhých stupních a student středních škol i při výuce, informuje ČTK s odkazem na jednání hygieniků a vedení metropole. Ve středu  v Česku laboratoře potvrdily rekordních 2139 nových případů, roste i počet lidí v nemocnicích. Středočeský kraj je kvůli šíření koronaviru nově na německém seznamu rizikových oblastí. A koronavirem se nakazil i pracovník Správy Pražského hradu. Hrad musel přijmout bezpečnostní opatření, upozornily Seznam Zpávy. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Policista bez roušky udeřil v Praze na zastávce muže bez roušky: Je stále ve službě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.11.2020 (11:14)     Sekcia bulvar

Pořádný poprask vzbudilo video, které bylo v sobotu umístěno na internet. Na něm lze vidět, jak policejní hlídka zastavuje v ulici Pod Šancemi v Praze 8 u autobusové zastávky. U ní se pohybuje muž (54) bez roušky. Z auta vystoupí policista, též bez ochranné roušky, tvrdě usadí muže na sedadlo a po chvíli jej udeří do obličeje. Masku si policista nasadí teprve za chvíli, když na místo přijedou jeho kolegové. Případným přečinem policisty se bude podle pražské policejní mluvčí Violety Siřišťové zabývat Odbor vnitřní kontroly pražské policie.

 

Policista bez roušky udeřil na zastávce v Praze muže bez roušky: Video už prošetřují

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.10.2020 (15:59)     Sekcia bulvar

Pořádný poprask vzbudilo video, které bylo v sobotu umístěno internet. Na něm lze vidět, jak policejní hlídka zastavuje v ulici Pod Šancemi v Praze 8 u autobusové zastávky. U ní se pohybuje muž (54) bez roušky. Z auta vystoupí policista také bez ochranné roušky, tvrdě usadí muže na sedadlo a po chvíli jej udeří do obličeje. Masku si policista nasadí teprve za chvíli, když na místo přijedou jeho kolegové. Případným přečinem policisty se bude podle pražské policejní mluvčí Violety Siřišťové zabývat Odbor vnitřní kontroly pražské policie.

 

Policista bez roušky udeřil v Praze na zastávce muže bez roušky: „Nepřijatelné a neprofesionální,“ omluvil se policejní prezident

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.10.2020 (20:42)     Sekcia bulvar

Pořádný poprask vzbudilo video, které bylo v sobotu umístěno na internet. Na něm lze vidět, jak policejní hlídka zastavuje v ulici Pod Šancemi v Praze 8 u autobusové zastávky. U ní se pohybuje muž (54) bez roušky. Z auta vystoupí policista, též bez ochranné roušky, tvrdě usadí muže na sedadlo a po chvíli jej udeří do obličeje. Masku si policista nasadí teprve za chvíli, když na místo přijedou jeho kolegové. Případným přečinem policisty se bude podle pražské policejní mluvčí Violety Siřišťové zabývat Odbor vnitřní kontroly pražské policie.

 

Koronavirus ONLINE: Přes 3 tisíce případů za čtvrtek v ČR. A roušky i na akce venku?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.09.2020 (05:25)     Sekcia bulvar

Školáci kromě dětí na prvním stupni nasadí ode dneška roušky i při vyučování, novinkám kvůli koronaviru však nemusí být konec. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) varoval, že pokud se situace nebude lepšit, přijdou příští týden další opatření, třeba povinné roušky na venkovních hromadných akcích. Počet nových případů v Česku ve čtvrtek překročil 3 tisíce, laboratoře jich potvrdily 3130. Roste i počet lidí v nemocnicích včetně těch ve vážném stavu. Novým opatřením je také to, že restaurace a bary v Česku musí od pátku mít zavřeno mezi půlnocí a šestou ranní. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

Roušky nasadí školáci v Praze i při vyučování! Hygienici přidají i další nová opatření

Policista bez roušky udeřil v Praze na zastávce muže bez roušky: „Temná skvrna policie,“ řekl Hamáček

Vojtěch „usadí“ Česko: Nejvýš deset stojících na vnitřních akcích, roušky i u baru

Hlava na hlavě a žádné roušky. Podnikatel z pražského ANO pořádal „záhadnou“ debatu o covidu

Ministr Vojtěch: Vytáhněte roušky

Bufety v divadlech a kinech otevřou, zelenou mají větší akce. Vojtěch zmínil i konec roušek

Koronavirus ONLINE: Na vnitřní akce v Česku nejvýš deset stojících. A Němci přitvrdili

Roušky na podzim a testy jen pro zdravotníky a rizikové skupiny: Nechceme zahltit systém, říká Maďar

Vojtěch chce po chaosu na severu Moravy hlavu šéfky hygieniků. Opozice: Ať skončí sám

Koronavirus ONLINE: Nákazu řeší i Hrad. A na vnitřní akce v Česku nejvýš deset stojících

Roušky nasadí školáci v Praze i při vyučování! Hygienici vyhlásí nová opatření

Uvolněná opatření: Do Česka se vrátil život!

Vojtěch dal naději Ostravsku na dílčí zmírnění. Kvůli nákaze se vrací roušky na Liberecko

Vojtěch s experty v Praze opět nasadili roušky, proč? Ministr je radí i cestou z Karviné

Koronavirus ONLINE: Roušky od 1. září nebudou ve školách ani obchodech plošně, Vojtěch otočil

Koronavirus ONLINE: 235 nakažených v ČR za jeden den. S nákazou bojuje nejvíce lidí

Koronavirus ONLINE: Po raketovém nárůstu případů se roušky vrací do celého Česka

Přímý přenos: Vojtěch o nových opatřeních pro Česko. Vrátí se roušky

Vojtěch chce po chaosu na severu Moravy hlavu šéfky hygieniků. „Ať mě odvolá,“ vzkazuje Svrčinová

Roušky se vrací i do kadeřnictví a hospod: Přehled nových pravidel a výjimek

„Nejsme z toho šťastní,“ říká Vojtěch o nárůstu nakažených. V Praze zůstanou roušky v metru

Roušky povinně v celém kraji! Vojtěch hlásí novinku na Karvinsku, nákaza nově mezi dětmi v táborech

17. listopad ONLINE: Babiše na Národce čekal vzkaz, na Hamáčka křičeli. A Klaus bez roušky

ŽIVĚ 17. listopad: Babiš zamířil z Národky za rodinou, na Hamáčka křičeli. A Klaus bez roušky

Koronavirus ONLINE: Vojtěch zmírnil regule karantény. A do ostrovního ráje jen s testem

ŽIVĚ: Vojtěch s odborníky o dalším uvolňování. Kdy odhodí Češi roušky?

„Nejsme z toho šťastní,“ říká Vojtěch o nárůstu nakažených. V Praze se budou nosit roušky jen v metru

Vojtěch otočil: Roušky povinně v celé ČR. Kde je musíme mít a kde platí 25 výjimek?

Pražané zase nasadí roušky: Napřed nakupující, pak i školáci!

Vojtěch řekl, kdy Češi odloží roušky. Novinky u restaurací i akcí, 5000 lidí na veletrhy

Babiš pískl, Vojtěch je pro smích: Roušky nebudou ve školách ani obchodech či restauracích

Roušky v obchodech, hospodách, školách: Všechno je jinak!

Koronavirus ONLINE: Vojtěch čelí chaosu u roušek v Česku. A za den přibylo 149 případů

Vojtěch otočil: Roušky povinně v celé ČR. Kde je nasadíme a kde platí 25 výjimek?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy