Vdova po Václavu Postráneckém (†75) u jeho hrobu: Je vidět, že se stará!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2020 (11:50)     Sekcia bulvár

Zavzpomínat na hrob chodí často. Helena Postránecká (73), vdova po herci Václavu Postráneckém (†75), byla na hřbitově ve Strašnicích uklidit pietní místo. Její muž by 8. září oslavil 77. narozeniny a 28. září i svátek. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vdova po Postráneckém o přátelství s Poledňákovou (†81): Václava její „NE“ ranilo

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Tak se zamiloval do komedie století, že herec Václav Postránecký (†75) napsal pokračování – S tebou mě baví svět 2. A nebýt hercovy manželky Heleny Postránecké (75), tak by si dnes toto tajemství režisérka Marie Poledňáková (†81) vzala do hrobu. 

 

Vdova po Václavu Postráneckém měla u nohou i Gotta: Svět mě pořád baví!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     24.10.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Žili spolu 54 let jako dvě hrdličky. A když před třemi lety Václav Postránecký (†75) prohrál boj se zákeřnou rakovinou, pro hercovu manželku Helenu (75) to byla obrovská rána. Na život ale nezanevřela. Dokonce kvete a její věk by jí ani náhodou nikdo nehádal.

 

Vdova po Postráneckém o Poledňákové: VÁCLAVŮV SEN SMETLA ZE STOLU

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     15.11.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Tak se zamiloval do komedie století, že herec Václav Postránecký (†75) napsal pokračování – S tebou mě baví svět 2. A nebýt hercovy manželky Heleny Postránecké (75), tak by si dnes toto tajemství režisérka Marie Poledňáková (†81) vzala do hrobu. Právě dnes je její pohřeb...

 

Vdova po Postráneckém o Marii Poledňákové (†81): VÁCLAVŮV SEN SMETLA ZE STOLU

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     15.11.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Tak se zamiloval do komedie století, že herec Václav Postránecký (†75) napsal pokračování – S tebou mě baví svět 2. A nebýt hercovy manželky Heleny Postránecké (75), tak by si dnes toto tajemství režisérka Marie Poledňáková (†81) vzala do hrobu. Právě dnes je její pohřeb...

 

Slzy pod rouškami! Vdova Šárka s dcerami u hrobu Stanislava Grosse (†45)

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.04.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Každý rok v den výročí chodí zavzpomínat ke hrobu Stanislava Grosse (†45). Ale tentokrát to bylo jiné. Vdova Šárka Grossová (50) a dcery Natálie (17) a Denisa (21) manželovi a tatínkovi přinesly květiny a zapálily svíčku s rouškami na obličeji.

 

Vdova Martina Formanová u Gottova (†80) hrobu: Prosila o odpuštění!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.05.2021 (14:00)     Sekcia bulvar

Během svého krátkého pracovního pobytu v rodné zemi se Martina Formanová (55) vydala tajně k hrobu svého exmilence Karla Gotta (†80)! Byla tam od zpěvákovy smrti poprvé. Vdova po oscarovém režisérovi Miloši Formanovi (†86) šla na hřbitov na pražských Malvazinkách s jasným cílem...

 

6 let od smrti Karla Gotta (†80): Skromná vzpomínka vdovy Ivany! A co se dělo u hrobu?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.10.2025 (14:30)     Sekcia bulvar

Od chvíle, kdy Karel Gott (†80) odešel z tohoto světa, uplynulo už šest let. Mezi prvními, kdo u hrobu uctil jeho památku, byl bývalý prezident Miloš Zeman (81). Vdova Ivana (49) však zůstala beze slov.

 

3 roky od smrti Karla Gotta (†80): První kytice u hrobu nebyla od vdovy Ivany!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.10.2022 (14:19)     Sekcia bulvar

Na 1. října už navždy bude připadat smutné výročí odchodu božského Karla Gotta (†80). Letos jsou to tři roky, co zemřel Mistr. Mezi prvními, kdo u hrobu uctil jeho památku, nebyla vdova Ivana (46), ale prezident Miloš Zeman (78).  

 

Vdova Olga Menzelová: Bafala na hosty u hrobu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     24.05.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Otík z Vesničky i krásná Maryška z Postřižin ozdobili Rozmarný večer věnovaný Jiřímu Menzelovi (†82) a jeho nadačního fondu. Vede ho vdova Olga Menzelová (46), která na vlastní kůži pocítila, že peníze při vážné nemoci mizí jako sníh na slunci. „Chceme umělcům pomáhat důstojně žít,“ řekla.

 

Ivana Gottová ukázala, jak vznikla socha z dárků ze zpěvákova hrobu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2024 (09:40)     Sekcia bulvar

Ještě před Dušičkami nechala vdova Ivana vedle hrobu Karla Gotta umístit speciální sochu. Je vytvořená z andělíčků, které na zpěvákův hrob přinesli jeho fanoušci. Za pět let jich bylo přes tisíc. Nyní Ivana Gottová ukázala, jak umělecké dílo z dílny Ronyho Plesla vzniklo.

Vdova Ivana odtajnila, co udělala s tisícovkou andělíčků z Gottova hrobu

Vdova po Postráneckém (†75) Helena: Můj život po smrti Václava!

Vdova po Postráneckém měla u nohou i Gotta: Svět mě pořád baví!

Vdova po Vašo Patejdlovi (†68) promluvila: PROČ TAJÍ JEHO HROB?!

Vdova po Formanovi Martina: Setkání s první láskou

Poprask na pohřbu: Vdova twerkovala před otevřeným hrobem manžela!

Šokující svědectví z Mariupolu. U zbídačeného města odhalili 10 tisíc nových hrobů

Vdova Olga Matušková: Proč nechodí na Waldův (†76) hrob? Stará se o něj expartner Lucie Bílé!

Bolestná ztráta. Smrt Slavíkova miláčka: SKONČÍ NA HROBU GOTTA?

Kdo je tajemný ochránce Ivany Gottové? Papírenský magnát a miliardář

Rok po smrti Patejdla (†68) z Elánu: Vdova řekla, proč tají hrob!

Vdova i podváděná exmanželka na pohřbu Patejdla (†68): Sokyně v lásce tváří v tvář!

Nostalgická Havlová v Paříži: Tudy jsem vedla Václava (†75)!

3 roky od smrti Gotta (†80): Nejdražší Kájo...! A překvapení na hrobě

Rok od smrti Karla Gotta: SPECIÁLNÍ REŽIM U HROBU!

Výročí Gottových narozenin: Rekonstrukce hrobu! Budou k němu moci fanoušci?

Havlová zuří! Dášenko, tohle ignoruj, soucítí s ní Basiková

Druhé výročí úmrtí Karla Gotta (†80): Policie opět míří k hrobu!

Stará láska nerezaví? Martina Formanová opět v objetí své první lásky!

3 měsíce po smrti zpěváka Žbirky (†69): Vdova chystá velkou poctu k jeho nedožitým kulatinám

Vdova Bartošková ve Varech: Přetěžká výzva! Kdo jí byl oporou?

Navalnyj by oslavil 48. narozeniny: Záplava květin na hrobu a slzy vdovy Julie v Berlíně

V Havlové bouchly saze! O záměně jmen a zubožené Lucerně

Vdova po Jiřím Menzelovi (†82) Olga: Nezvládla mu splnit poslední přání!

Jiří Krampol (†87) po tahanicích s pohřbem: Tajně ho uložili do hrobu! Kdo zasadil urnu?

Končí jako kněz!? Sloužil mši za Navalného, patriarcha ho trestá. Vdova prosí o pomoc

Milan Peroutka 11 let po ztrátě tatínka: Vyrazil k jeho hrobu a ukázal archivní snímek s celou rodinou

Fanoušci se shromažďují u hrobu Karla Gotta s květinami, vzkazy i dárky. Přišel i jeho kmotřenec a Šárka Rezková

Policistu Pavla (†31) zabila zdrogovaná řidička: Z hrobu mu teď ukradli dvě medaile!

Zdenu Hadrbolcovou (†86) pohřbili slavní kamarádi na Vyšehradě: Uložili ji do společného hrobu

Gott, Pilarová a další... Dušičky na hrobech slavných

Hororová scéna na hřbitově: Z hrobu se ozývalo zoufalé mňoukání

Rok od smrti Navalného (†47): Dojemná slova vdovy. K hrobu opozičníka míří s růžemi stovky lidí

Karel Gott by oslavil 82. narozeniny: Od rána se u hrobu zpěváka střídají fanoušci, přibyl i nový slavíček

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy