Diskotéka pod lesem: Krajina s jukeboxem

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.11.2020 (12:00)     Sekcia bulvár

Jednou z věcí, které člověku v časech omezení chybí, je kulturní vyžití. Zazpívat si, poslechnout muziku, k tomu taneček. Ačkoli hudební reprodukce v teple domova má své kouzlo, euforii pod pódiem se to nevyrovná. Máme pro vás jediné místo, kde tohle ještě smíte! Na kraji lesa u obce Hrachov si svůj soukromý koncert může uspořádat úplně každý. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

»Mauzoleum« z Sheffieldu: HROB S JUKEBOXEM!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     02.04.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Nevkus a okázalost hodné kolotočářského klanu Kočků budí emoce v britském Sheffieldu. Problematická rodina nechala svému patriarchovi vystavět na hřbitově gigantický pomník vybavený dokonce jukeboxem na solární pohon!

 

LFŠ zakončila premiéra filmu Krajina ve stínu

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     12.08.2020 (19:51)     Sekcia bulvar

Uherské Hradiště - Letošní 46. ročník Letní filmové školy (LFŠ) v Uherském Hradišti dnes večer slavnostně zakončila světová premiéra filmu Krajina ve stínu režiséra Bohdana Slámy....

 

Film Krajina ve stínu inspiroval masakr: Karel popsal krutou popravu svého táty a dalších lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.09.2020 (05:55)     Sekcia bulvar

Masakr v obci Tušť, nedaleko Třeboně, zažil před druhou světovou válkou šílený masakr. Tamní „lidový soud“ odsoudil a nechal zabít několik lidí, nechali je si vykopat vlastní hroby. Příběh Ferdinanda Korbela a dalších se stal předobrazem filmu Krajina ve stínu.

 

Karolína Kurková v Česku: Rodina a diskotéka!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     02.06.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

V rodné zemi je na návštěvě topmodelka Karolína Kurková (38). Věnuje se svým rodičům, ale má i pracovní povinnosti.

 

Diskotéka a ráj pro epileptiky. Slovensko zavedlo "nejbezpečnější přechod pro chodce"

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     24.05.2021 (17:05)     Sekcia bulvar

Slovenská policie věří, že přišla se světovou raritou. Lidé na sociálních sítích ale mají z diskotékového přechodu pro chodce spíš legraci.

 

Vítězka Českého lva změnila svůj život: Po čtyřicítce se herečka nechala pokřtít

Zdroj Zdroj: super.cz     24.01.2022 (09:02)     Sekcia bulvar

Loni dostala ocenění Český lev za roli ve filmu Krajina ve stínu. Letos herečku Magdalénu Borovou uvidíme v detektivním thrilleru Němá tajemství, na jehož natáčení jsme se za ní byli podívat. "Vlastně Krajina mi tuhle roli přinesla, protože mě pan režisér v tom filmu viděl a měl pocit, že bych mohla jeho filmu něco přinést," prozradila Super.cz Borová, kterou jsme předtím vídali pouze v menších filmových a seriálových rolích.

 

Simulovaná diskotéka. Zpěvačka Roísín Murphy natočila své nejsilnější album

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     03.11.2020 (12:14)     Sekcia bulvar

Nad všechny letošní diskotékové desky, které natočily Dua Lipa či Lady Gaga, ční nová nahrávka Roísín Murphy, zpěvačky již nefunkční kapely Moloko.

 

Summer Camp Evropy 2 - táborák, diskotéka, koncert, olympiáda. Tábor jak má být

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.08.2021 (13:29)     Sekcia bulvar

V srpnu Evropa 2 pro své mladé posluchače zorganizovala letní rádiový tábor v nádherném prostředí Prachovských skal. Podle nadšených reakcí dětí třetí ročník proběhl v duchu „Tábor, na který nikdy nezapomeneš!“.

 

Soutěžte s Nedělním Bleskem o ceny k filmu Krajina ve stínu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.11.2020 (00:00)     Sekcia bulvar

Pošlete správnou odpověď a vyhrajte.

 

Odměňte děti za vysvědčení: Kostkohraní na Špilberku, koncerty, divadla i diskotéka

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.06.2020 (09:15)     Sekcia bulvar

Jedničkáře můžete na konci letošního netradičního školního roku odměnit návštěvou zábavního centra, zoo anebo výstavy plné lego kostiček. Toho, kdo zlobil, nedělal úkoly a vysloužil si špatné známky, pokárá klaun v šapitó na festivalu Kamenka open.

V Beskydech postavili moderní valašský dům. Nemá plot a nad ložnicí roste tráva

Hrůzný nález v Krčském lese: Mrtvola v potoce!

Diskotéka 11 kilometrů nad Atlantikem: Zdrogovaný stevard tančil nahý na toaletách obřího Airbusu

Začíná předávání Českých lvů, nejvyšší šance má Krajina ve stínu

Prasata vyryla středověký poklad!

Boj o čas: Na muže spad strom! Hasiči museli prořezávat cestu lesem

Ta krajina už mi leze na nervy. Proč Češi jezdí rybařit do Norska

Boj o čas: Na muže spad strom! Hasiči prořezávali cestu lesem

Nejvíce nominací na Českého lva mají Krajina ve stínu a Havel

Motorkář havaroval v lese v Lošticích: Nehodu nepřežil

Na muže spadl při bouřce strom: Hasiči museli prořezávat cestu lesem

Recenze: Tři příběhy na dovolenou pobaví, zaujmou, vyděsí… A všude se vejdou!

Děsivý nález na Břeclavsku: Ve zdemolovaném saabu v lese ležela mrtvola!

Obrazem: Filmem roku je Šarlatán, nejvíc Českých lvů ale získala Krajina ve stínu

Drama v lese: Důchodci zkolabovali, zaútočili na ně sršni! Lékař měl alergickou reakci

AP: Chorvaty po zemětřesení znervózňují desítky propadlin

Hřiby už kvůli mrazům nesbírejte, varuje mykolog! Hnijí a na první pohled to nepoznáte!

Červené hory, ponorné řeky a další divy očima nejlepších profesionálních fotografů

Nejhezčí krajinářské fotky světa: Island je trendy, ale prestižní soutěž nevyhrál

Mráz kouzlil na Šumavě: Krása ledových květů!

Muž si u Kyjova vyšel na procházku, spadl na něj strom! Těžce ho zranil

Trojanův Šarlatán má pět nominací!

Cyklista se zranil a šlo mu o život: V nepřístupném terénu zasahoval vrtulník

Německého otce mu zastřelili při odsunu. V kádrovém posudku měl napsáno "syn nacisty"

Tak tohle je trapas! Běžecký pás vážně nefunguje jako cesta lesem

Aleš jel lesem a zjevil se mu plačící kluk: Pátrání ztěžoval signál

Samozvaní lovci pedofilů: Hráli si na školačku, ulovili policistu!

Statečná Bára (26) se už dva roky pere s rakovinou mozku: Bojuj, vílo, vzkazují fanoušci!

Nejvyšší šance na ceny filmových kritiků mají Šarlatán a Krajina ve stínu

David našel koš praváků a mykolog vysvětluje: Proč rostou na louce?

Hyzdí malebný královopolský hřbitov: Z ruiny veřejných záchodků bude bydlení pro správce

Babička čiperka! Alena vyfotila svou maminku (95) a dojala stovky Čechů

Petra Janů (68) se zranila při pádu v lese: Až po 6 týdnech bolestí zjistila, co jí vlastně je!

Nejstarší houbařka! Alena vyfotila svou maminku (95) a dojala stovky Čechů

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy