Já nic, já muzikant! Opilému cizinci (41) v Praze výmluvy nepomohly, řídil cik cak

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.12.2020 (14:01)     Sekcia bulvár

Opilost na veřejnosti – už to zavání pořádným průšvihem, nehledě na to, co je jejím důvodem. Avšak sednout si opilý i za volant, to už není jen tak. Cizinec (41) má z toho důvodu zaděláno na pořádný malér, a nejinak na to jsou i další provinilci, které pražští strážníci v uplynulých dnech lapili. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Únos a vydírání v Praze! Cizinci chtěli za muže 200tisícové výkupné

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.11.2025 (09:57)     Sekcia bulvar

Únosu a vydírání se podle všeho dopustili ve čtvrtek pozdě večer v Praze čtyři cizinci (22 až 35).  Přímo z Vítězného náměstí unesli muže (23) a požadovali 200tisícové výkupné, hrozili, že mu jinak ublíží. Policisté všechny našli po třech hodinách pod Radotínským mostem.

 

Krvavá mela v Hloubětíně: Čtyři cizinci se pohádali, jeden skončil pobodaný v nemocnici!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.12.2023 (10:01)     Sekcia bulvar

Pořádná mela se strhla ve čtvrtek večer na ubytovně v Kolmé ulici v Praze 9. Pohádali se tam čtyři cizinci, jeden skončil s bodným zraněním v nemocnici. Policisté teď zjišťují, kdo přesně bodal.

 

Tragédie na Jičínsku: Opilec s náklaďákem smetl cyklistku, ta na místě zemřela

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.09.2024 (10:16)     Sekcia bulvar

Opilý řidič (37) nákladního auta na křižovatce u Cerekvice nad Bystřicí na Jičínsku v sobotu večer srazil a usmrtil ženu ( † 69) na elektrokole. Cizinci, který náklaďák značky Toyota řídil, policie dechovou zkouškou naměřila 2,7 promile alkoholu.

 

Cizinci s dočasnou ochranou v Praze: 1500 jich nebylo tam, kde mělo, a stovky padělaných dokladů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.06.2024 (13:47)     Sekcia bulvar

Pražští policisté letos nenalezli na nahlášených adresách skoro 1500 cizinců s takzvanou dočasnou ochranou, která má pomoci uprchlíkům z Ukrajiny. Když cizinci nejsou na úřadům oznámeném místě, ztrácejí nárok na dávky. Policisté v Praze také odhalili stovky padělaných dokladů o zajištění ubytování. Policie to ve středu oznámila na svém webu. Dočasná ochrana umožňuje lidem, kteří uprchli z Ukrajiny před ruskou invazí, přístup k veřejnému zdravotnímu pojištění, vzdělání či na pracovní trh v Česku. V Praze bylo podle údajů ministerstva vnitra ke konci letošního března asi 88 000 lidí s dočasnou ochranou a v celém Česku skoro 339 000.

 

Cizinci po Praze vykrádali bankomaty: Neutekli! Policisté je chytili na dálnici

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.09.2025 (16:34)     Sekcia bulvar

Policie zadržela dvojici cizinců, kteří vykradli tři bankomaty v Praze. Zadržení proběhlo na útěku na dálnici D8. Hrozí jim odnětí svobody až na několik let.

 

Jak cizinci vidí Ježíška? Pomáhají mu skřeti, má vesmírnou loď a využívá 5G síť

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     23.12.2020 (06:00)     Sekcia bulvar

"Chápu, že je to pohádka pro děti, ale jak může novorozenec rozdávat dárky?" Přečtěte si, jak si cizinci vysvětlují Ježíška.

 

Cizinci s pobytem v Česku musí mít zdravotní pojištění jen u VZP, rozhodli poslanci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.07.2021 (21:58)     Sekcia bulvar

Cizinci s dlouhodobým pobytem v ČR asi budou muset být pět let komerčně pojištěni jen u společnosti Pojišťovna VZP. Sněmovna to dnes opět prosadila navzdory kritice, že to bude znamenat nepřípustnou monopolizaci. Dolní komora odmítla senátní verzi, podle níž cizinci měli být pouze registrováni, zda jsou zdravotně pojištěni. Novou úpravu v rámci cizineckého zákona nyní dostane k podpisu prezident.

 

Policie rozehnala nelegální párty: V domě Michaela Kocába! „Jsem v šoku,“ zděsil se muzikant

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.11.2020 (05:01)     Sekcia bulvar

Celé Česko šokovalo chování zlaté mládeže, která si v Praze vyrazila do tajného klubu na nelegální párty. Tu v noci na sobotu rozehnali policisté, uvnitř klubu v pasáži v Anenské ulici na Starém Městě našli hned 119 lidí. V šoku je i muzikant a bývalý ministr pro lidská práva Michael Kocáb – párty se totiž odehrála v „jeho“ domě!

 

Muž řídil opilý, u Prahy narazil do auta strážníků! Z místa chtěl utéct, ale marně

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.01.2024 (11:58)     Sekcia bulvar

Nehodou osobního auta a auta pražské městské policie, k níž došlo v úterý dopoledne kousek za hranicemi Prahy na silnici ve směru na Vrané nad Vltavou v Praze-západ, se zabývají policisté. Viníkem nehody je pravděpodobně řidič osobáku, který řídil opilý. Z místa se navíc snažil utéct!

 

Další průšvih Pirátů? V Praze 5 končí radní Rattay. Podle starostky hledá výmluvy za vlastní neschopnost

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.12.2024 (17:31)     Sekcia bulvar

Koalice v Praze 5 složená ze stran Praha 5 Sobě, Piráti a SEN 21 ztratila většinu. Na funkci radního rezignoval Štěpán Rattay (dříve Piráti) a opustil i zastupitelský klub. Momentálně je nezařazeným zastupitelem. ČTK to sdělil mluvčí pražských Pirátů Michal Polák. Koalice měla nejtěsnější možnou většinu 21 ze 41 zastupitelů. Vyjádření Rattaye ČTK shání. V Praze 5 vládne koalice Prahy 5 Sobě, Pirátů a SEN 21. V opozici je ODS, TOP 09, ANO a STAN.

Plíšková angažovala Friedla! Velké srovnání koučů: Češi vs. cizinci

Cizinci utekli od smrtelné nehody

Dealoval v Praze „perník,“ řídil zdrogovaný a měl u sebe pistoli. Recidivista (42) skončil v poutech

Dvakrát porazil rakovinu! Britský muzikant Lavash žijící v Praze má doma z léčby zajímavý suvenýr

Pejska Hera někdo týral a polil kyselinou, úřady nepomohly: První slova statečných zachránkyň

Strach o Slováčka: Z letiště do špitálu!

V Praze se lidem žije dobře. Chválí hromadnou dopravu, ale trápí je drahé bydlení a stárnoucí obyvatelstvo

Zběsilá honička s policií: Nepomohly ani pásy! S propíchnutými koly auto ujelo ještě 200 metrů

Čech Jan se vrací domů! Speciál z Venezuely přistál v Praze

Nenapravitelný Felix po večírku s blondýnou zpátky u Dády: Já nic, já muzikant!

Do Babiše šije Fiala: „Trapné výmluvy!“ A slova o sobectví kvůli výdajům na obranu

Vánoce u Ondřeje Brzobohatého a Daniely? Dárky si dávat nebudeme, šokuje muzikant!

Na Tachovsku se poprali dva cizinci: Na místě zasahoval záchranářský vrtulník

Muzikant Jan Smigmator (34): Jsem potomek kata Mydláře

Vodka, sauna, traktor: Receptem běloruského prezidenta proti nákaze Covidem-19 se v karanténě řídil známý český herec

Pořád bezdětný herec a muzikant Ondřej Brzobohatý (39): Vyšetřoval si spermie!

Slováček ve vážném stavu: Kolaps v letadle, vynesli ho na parkoviště

Přece nepůjdeme pěšky! Češi v cizině i cizinci v Česku jeli autem až k vodě

Má zákaz řízení na 10 let! Přesto řídil...

Reggae scéna osiřela: Zemřel vnuk (†31) Boba Marleyho

Zakázaná láska Švandové k cizinci: Chtěla se utopit v Labi!

Muzikant Janek Ledecký (62) šokuje: Byl jsem zmalovaný jak děv*a

Muzikant David Kraus: Tajné zásnuby s matkou jejich dcery!

Tenhle fešák nastupuje do Ulice. Muzikant hraje barmana, i ve skutečnosti měl bar u Sázavy

Muzikant Vilém Čok na dně: Zpackaný pohřeb maminky (†87)! Táta (90) se málem složil

Policisté v Praze kontrolovali taxikáře z ciziny: 8 lidí z 24 zadržených bylo v Česku nelegálně!

Cizinci se sžívají s pražským prostředím: Poptávají výuku češtiny, ale i pracovní uplatnění

Prázdniny v podání Maxíka s SMA: Sám řídil čtyřkolku!

Ondřej Havelka oplakává smrt kolegy z kapely: Do jazzového nebe odešel výjimečný muzikant!

90ky: Majitel diskoték o „nejdražším sklepě v Praze“. Velká pařba s Alainem Delonem!

Opilí cizinci ukradli naftu z bagru: Pak odpočívali v autě, čapla je policie

Policisté pátrají po nebezpečném cizinci (37): Je podezřelý z ublížení na zdraví

Modelka Podzimková a hudebník Černý se vzali. Seznámila je Maxová

Ničivá jízda dvou opilců v Praze: Vystřídali se za volantem, oba bourali! Nadýchali přes dvě promile

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy