ONLINE: Prezident Zeman je v ÚVN už na běžném pokoji. Zákaz návštěv trvá, uvedl Kruliš

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2021 (13:15)     Sekcia bulvár

Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Ve čtvrtek 4. listopadu ho přesunuli z oddělení KARIM na standardní lůžko Rehabilitačního oddělení. ÚVN k tomu poznamenala, že zabrala nutriční podpora. V pátek se má sejít Zemanovo nové lékařské konzilium. Hlava státu také počítá se schůzkou s lídrem koalice SPOLU a kandidátem na premiéra Petrem Fialou (ODS). Nicméně šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš pro Blesk Zprávy uvedl, že podle jeho informací jsou návštěvy kvůli covidu zakázány. Další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Videohovory z ÚVN: Babiš a Fiala se za Zemanem „dostanou“ i přes zákaz návštěv

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2021 (14:10)     Sekcia bulvar

Diář prezidenta Miloše Zemana se téměř po měsíci hospitalizace začíná opět plnit pracovními povinnosti. Podle zjištění Blesk Zpráv se tak děje poté, co Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN) přeložila hlavu státu z oddělení intenzivní péče na standardní pokoj Rehabilitačního oddělení. U Zemana i tady platí zákaz návštěv, uvedl hradní protokolář Vladimír Kruliš, nicméně to nebrání schůzkám prostřednictvím videokonference. První v řadě by měl být v pátek premiér Andrej Babiš (ANO), uvádí zdroj Blesku, v sobotu by se pak videohovoru s prezidentem měl dočkat i predseda ODS a lídr koalice Spolu Petr Fiala.

 

Hradní protokolář Kruliš o Zemanových metálech: Vyznamenané znám od srpna

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.10.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Už v pátek vypukne na Hradě sláva ke státnímu svátku 28. října a prezident Miloš Zeman (78) naposledy předá metály. Jak akci vidí šéf protokolu Vladimír Kruliš (40) a co je na organizaci to nejtěžší, prozradil v rozhovoru pro Blesk.

 

ONLINE: Nemocný Zeman přestal kouřit. Konzilium jedná přímo v nemocnici

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.11.2021 (12:05)     Sekcia bulvar

Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Ve čtvrtek 4. listopadu ho přesunuli z oddělení KARIM na standardní lůžko Rehabilitačního oddělení. Hlava státu poprvé po týdnech veřejně promluvila - v rozhovoru pro Frekvenci 1 prezident řekl, že se cítí dobře a mimo jiné měsíc nekouří. Dnes se sešlo Zemanovo nové lékařské konzilium. I když v ÚVN platí zákaz návštěv, k Zemanovi mohou tři lidé, potvrdil Radiožurnálu kancléř Vratislav Mynář. Kromě něj je to první dáma Ivana a dcera Zemanových Kateřina. Prezident už mluvil s premiérem Andrejem Babišem. Další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Zeman je v ÚVN už na běžném pokoji. Zabrala nutriční podpora, hlásí nemocnice

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2021 (11:05)     Sekcia bulvar

Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Ve čtvrtek 4. listopadu ho přesunuli z oddělení KARIM na standardní lůžko Rehabilitačního oddělení. ÚVN k tomu poznamenala, že zabrala nutriční podpora. V pátek se má sejít Zemanovo nové lékařské konzilium. Hlava státu také počítá se schůzkou s lídrem koalice SPOLU a kandidátem na premiéra Petrem Fialou (ODS). Další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Končí lockdown i zákaz vycházení, Babiš odráží hněv a Zeman varuje

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.04.2021 (23:25)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman pro Blesk uvedl, že očekává konec pandemie v září díky postupující vakcinaci. A varoval před unáhleným rozvolněním. Po šesti měsících v neděli v Česku skončí nouzový stav, šestitýdenní okresní lockdown a o půlnoci i zákaz nočního vycházení. Zatím spolu až na rodinu mohli být nejvýš dva lidé venku i uvnitř - a platit to bude dál, rozhodl ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO). Jenže premiér Andrej Babiš (ANO) ve svém pořadu Čau lidi uvedl, že vláda se tím i s ohledem na naštvané reakce sportovců bude ještě zabývat. Za sobotu v Česku přibylo 2198 potvrzených případů koronaviru. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Zeman je v ÚVN na běžném pokoji, s Babišem si zavolá? Fiala přes video

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2021 (17:54)     Sekcia bulvar

Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Ve čtvrtek 4. listopadu ho přesunuli z oddělení KARIM na standardní lůžko Rehabilitačního oddělení. ÚVN k tomu poznamenala, že zabrala nutriční podpora. V pátek se má sejít Zemanovo nové lékařské konzilium. Nabídku na videohovor s prezidentem na pátek dostal premiér Andrej Babiš (ANO), je vša možné, že se spojí telefonicky. V sobotu by měl proběhnout videohovor prezidenta se šéfem ODS a adeptem na premiéra Petrem Fialou. Další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Zeman dostane do nemocnice demisi Babišovy vlády. Kruliš byl na policii, Mynáře to čeká

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.11.2021 (07:15)     Sekcia bulvar

Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Ve čtvrtek 4. listopadu ho přesunuli z oddělení KARIM na standardní lůžko Rehabilitačního oddělení, 15. listopadu se pak přesune dál na běžné lůžko na standardním oddělení. I v nemocnici pracuje, písemně mu ve čtvrtek dorazí demise vlády Andreje Babiše (ANO). A ve čtvrtek by měl jít na polici hradní kancléř Vratislav Mynář, už ve středu tam byl šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš, uvedly Novinky.cz. Kriminalisté prověřují, zda se před hospitalizací prezidenta někdo nedopustil trestného činu neposkytnutí pomoci. Další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

Videohovor se Zemanem místo schůzky překvapený Babiš odmítl: „Absurdní, jsem na čekačce“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2021 (15:00)     Sekcia bulvar

Diář prezidenta Miloše Zemana se téměř po měsíci hospitalizace začne zřejmě opět plnit pracovními povinnosti. Děje se tak poté, co Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN) přeložila hlavu státu z oddělení intenzivní péče na standardní pokoj Rehabilitačního oddělení. U Zemana i tady platí zákaz návštěv, uvedl hradní protokolář Vladimír Kruliš. Premiér Andrej Babiš (ANO) dostal možnost videohovoru, tu však odmítl, jak prozradil Blesk Zprávám.

 

Zemanův protokolář Kruliš pro Blesk: Lánské „akvárium“ stálo pár tisíc! A pomohl nám Prymula

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.12.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Na covid-19 pozitivní prezident republiky Miloš Zeman (77) nechtěl odkládat jmenování Petra Fialy (57, ODS) premiérem. Před jeho lidmi stál úkol: Jak mít hlavu státu zároveň v izolaci, a zároveň tváří v tvář předsedovi vlády. A tak vzniklo už dnes legendární »akvárko«. Celý proces Blesku exkluzivně v e-mailovém rozhovoru popsal šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš (40).

 

ONLINE: Zeman poprvé po týdnech promluvil! Přestal kouřit, mluvil už s Babišem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.11.2021 (11:20)     Sekcia bulvar

Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Ve čtvrtek 4. listopadu ho přesunuli z oddělení KARIM na standardní lůžko Rehabilitačního oddělení. Hlava státu poprvé po týdnech veřejně promluvila - v rozhovoru pro Frekvenci 1 prezident řekl, že se cítí dobře a mimo jiné měsíc nekouří. Dnes se sešlo Zemanovo nové lékařské konzilium. I když v ÚVN platí zákaz návštěv, k Zemanovi mohou tři lidé, potvrdil Radiožurnálu kancléř Vratislav Mynář. Kromě něj je to první dáma Ivana a dcera Zemanových Kateřina. Nabídku na videohovor s prezidentem na pátek dostal premiér Andrej Babiš (ANO), spojí se nakonec telefonicky. Další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

Videohovor se Zemanem místo schůzky Babiš odmítl: „Absurdní, jsem na čekačce“

Koronavirus ONLINE: 263 mrtvých a 4214 uzdravených v ČR. Zákaz návštěv v nemocnicích skončí

ONLINE: Zeman je v nemocnici 16. den a přijal další návštěvu. Co je u prezidenta nového?

ONLINE: Zeman chce Fialu jmenovat premiérem až po propuštění z nemocnice. A Mynář na výslechu

Koronavirus ONLINE: Přes 2000 nakažených v Česku už dnes? A zákaz návštěv v ostravské nemocnici

Koronavirus ONLINE: Zeman s věncem a ortézou, Babišova výzva a zákaz nočního vycházení

Zákaz návštěv v pražských nemocnicích a sociálních zařízeních, nařídila hygiena. Kdo má výjimku?

ONLINE: K Zemanovi i přes zákaz mohou návštěvy. Prezidenta čeká hovor s Babišem, Fiala přes video

Zeman ve špitále: Dvakrát delší pobyt, než plánovali! A další návštěvy Ivany i Mynáře

ONLINE: Zeman bude bez návštěv, ÚVN je zakázala. Prezident i z lůžka rozdává úkoly

ONLINE: Babiše příští týden pustí za Zemanem. Kruliš byl na policii, Mynáře to čeká

Koronavirus ONLINE: Zeman s věncem a ortézou, zákaz nočního vycházení a 15 663 případů za úterý

Zeman ve špitále: Lékaři ho propustí až ve středu. A další návštěvy Ivany i Mynáře

ONLINE: Zeman je v nemocnici, která řekla novou zprávu. Dozví se Češi víc o jeho diagnóze?

Zákazy návštěv v pražských nemocnicích: Kvůli koronaviru jsou vyhlášeny na Homolce i v Krči

Koronavirus ONLINE: Zeman vzkázal Čechům, aby vydrželi. Prymula je chtěl udržet u domu

ONLINE: Zemana v nemocnici navštívil ombudsman křeček. A řekl novinky o prezidentovi

ONLINE: Jak je na tom Zeman? Nemocnice poprvé zareagovala na dotaz Senátu na zdraví prezidenta

ONLINE: Zeman je šestý den v nemocnici, padlo první trestní oznámení! A bouře kvůli podpisu

Zákaz vycházení po 21:00 i návštěv přátel. Macron čelí kritice, Brigitte shodila roušku

Koronavirus ONLINE: Zeman vzkázal Čechům, ať vydrží. Klaus podpořil dav bez roušek v Praze

ONLINE: Zeman v nemocnici, Ivana s dcerou Kateřinou odjely. A neurolog zmínil problém

Koronavirus ONLINE: Skončil lockdown i zákaz vycházení, otevřou školy a Babiš odráží hněv

Koronavirus u Pirátů. Navrkal poslal kolegy na testy. Vondráček zvažuje „zákaz návštěv“

Koronavirus ONLINE: Zeman vzkázal Čechům, ať vydrží. Babiš se smál Klausovi kvůli vakcíně

ONLINE: Zeman v nemocnici, pečuje o něj tým specialistů. Babiš: Schůzka nebude

ONLINE: Ruská armáda obsazuje východ Ukrajiny. Přibývají mrtví, Zeman prolomil mlčení

ONLINE Supersummit v Praze: Zeman v obklopení na hostině. Lídři proberou Ukrajinu i energie

ONLINE: Zeman šestý den v nemocnici. Policie prověří jeho podpis pod svoláním Sněmovny

ONLINE: Zeman šestý den v nemocnici, Hrad to schytává za tiskovku. „Nic jsme se nedozvěděli!“

ONLINE: Zeman šestý den v nemocnici, Hrad dál o stavu mlčí. A bouře kvůli podpisu

Zeman jmenuje Balaše ministrem školství. Nástupce Gazdíka prozradil, co mu prezident řekl

Zeman: Na pohřeb Alžběty II. poletí Fiala. Mám díru v břiše, zakázali mi létat, vzkázal prezident

ONLINE: Zeman je šestý den v nemocnici, Hrad o stavu dál mlčí. A bouře kvůli podpisu

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy