Koronavirus ONLINE: Další rekordní nárůst v ČR. Vláda řeší omezení kvůli nové mutaci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.11.2021 (14:50)     Sekcia bulvár

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za čtvrtek přibylo rekordních 27 717 nakažených. Je to nové denní maximum od začátku epidemie. Kvůli nové mutaci v JAR od soboty nebudou moci do ČR vstoupit občané třetích zemí, kteří byli v posledních 14 dnech více než 12 hodin v osmi afrických zemích - Jihoafrické republice, Namibii, Lesothu, Svazijsku, Zimbabwe, Botswaně, Mosambiku, Zambii. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) pak kvůli mutaci Nu požádal o mimořádnou páteční schůzi vlády. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: Kvůli nové mutaci Nu se sejde mimořádně Babišova vláda

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.11.2021 (13:21)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za čtvrtek přibylo rekordních 27 717 nakažených. Je to nové denní maximum od začátku epidemie. Kvůli nové mutaci v JAR od soboty nebudou moci do ČR vstoupit občané třetích zemí, kteří byli v posledních 14 dnech více než 12 hodin v osmi afrických zemích - Jihoafrické republice, Namibii, Lesothu, Svazijsku, Zimbabwe, Botswaně, Mosambiku, Zambii. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) pak kvůli mutaci Nu požádal o mimořádnou páteční schůzi vlády. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Další rekordní nárůst v ČR. A povinná izolace po návratu z JAR a dalších zemí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.11.2021 (15:30)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za čtvrtek přibylo rekordních 27 717 nakažených. Je to nové denní maximum od začátku epidemie. Kvůli nové mutaci v JAR od soboty nebudou moci do ČR vstoupit občané třetích zemí, kteří byli v posledních 14 dnech více než 12 hodin v osmi afrických zemích - Jihoafrické republice, Namibii, Lesothu, Svazijsku, Zimbabwe, Botswaně, Mosambiku, Zambii. Pro Čechy, kteří se z těchto zemí vrátí, bude platit desetidenní samoizolace. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Babiš promluvil o katastrofě. A drsná zpráva ze Slovenska o britské mutaci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.02.2021 (20:20)     Sekcia bulvar

Za čtvrtek přibylo v Česku 8032 nově nakažených, podobně jako před týdnem. Rizikové skóre PES se drží na 71 bodech. Neprodloužení nouzového stavu by znamenalo totální kolaps zdravotního systému a obrovský nárůst úmrtnosti a katastrofu, uvedl premiér. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) v České televizi připustil možnost dalšího omezení pohybu lidí, variantou je zákaz cestování mezi kraji. Vláda se tím bude zabývat v pondělí. A Slovensko zjistilo nakažlivější mutaci koronaviru u 74 procent zkoumaných vzorků, tamní vláda prodloužila nouzový stav o dalších 40 dnů. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 27 717 případů za čtvrtek. A omezení vstupu do ČR kvůli nové mutaci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.11.2021 (09:37)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za čtvrtek přibylo rekordních 27 717 nakažených. Je to nové denní maximum od začátku epidemie. Vláda se rozhodla přijmout další opatření, premiér Andrej Babiš (ANO) informoval o zavedení nouzového stavu na 30 dní od půlnoci z 25. na 26. listopadu. Od soboty nebudou moci do ČR vstoupit občané třetích zemí, kteří byli v posledních 14 dnech více než 12 hodin v osmi afrických zemích - Jihoafrické republice, Namibii, Lesothu, Svazijsku, Zimbabwe, Botswaně, Mosambiku, Zambii. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Rekordní nárůst v ČR, nemocnice pod extrémním náporem. A strach z nové varianty

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.11.2021 (21:55)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za čtvrtek přibylo rekordních 27 717 nakažených. Je to nové denní maximum od začátku epidemie. WHO označila za novou variantu omikron, která se šíří v JAR,  mezi znepokojivé. Česko kvůli ní doporučuje necestovat do osmi afrických zemí. A lidé, kteří v nich pobývali v posledních dvou týdnech víc než 12 hodin, nemohou od soboty vstoupit do ČR. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Rekordních 25 864 případů za úterý. Babišova vláda chystá další opatření

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.11.2021 (14:01)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za úterý přibylo 25 864 nakažených, což je nejvyšší vůbec nejvyšší přírůstek od počátku pandemie v tuzemsku. Vláda v pátek přijme další opatření proti šíření epidemie covidu. Rádiu Impuls to řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Naposled kabinet upravil opatření v pondělí. A Moravskoslezský kraj bude žádat hygieniky o omezení hromadných akcí. Za úterý eviduje rekordní přírůstek 3056 pozitivně testovaných. K podobnému kroku už přistoupili ve Zlínském kraji, ve hře je i na jižní Moravě. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Rakousko zvažuje lockdown jen pro neočkované. A číslo R je rekordní

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.10.2021 (20:56)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za pátek přibylo 4 224 případů. Hospitalizovaných už je 834 osob. Reprodukční číslo, ukazující rychlost šíření covidu, znovu překonalo rekord od začátku loňského října. Dnes stouplo z páteční hodnoty 1,79 na 1,96. Rakouská vláda zveřejnila plán boje s covidem, kde jednou z variant je omezení pohybu jen pro neočkované osoby. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 8559 nových případů za pátek. A Babiš promluvil o katastrofě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.02.2021 (07:59)     Sekcia bulvar

Za pátek přibylo v Česku 8559 nově nakažených, podobně jako před týdnem. Rizikové skóre PES stouplo na 73 bodů. Neprodloužení nouzového stavu by znamenalo totální kolaps zdravotního systému a obrovský nárůst úmrtnosti a katastrofu, uvedl premiér. Stejně situaci vidí ministr vnitra Jan Hamáček. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) v České televizi připustil možnost dalšího omezení pohybu lidí, variantou je zákaz cestování mezi kraji. Vláda se tím bude zabývat v pondělí. A Slovensko zjistilo nakažlivější mutaci koronaviru u 74 procent zkoumaných vzorků, tamní vláda prodloužila nouzový stav o dalších 40 dnů. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Desátý případ omikronu v ČR. Úřad urguje zavedení nových opatření

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.12.2021 (16:50)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru s mutací delta stále sužuje Česko. V pondělí přibylo 16 691 potvrzených případů, je to nejnižší úterní nárůst od 9. listopadu. Fakultní nemocnice Brno PCR testem odhalila další případ nákazy omikronem u muže z Brna. Je to osmý případ v kraji, celkově desátý v ČR. Vzhledem k rychlému šíření nové varianty je třeba naléhavě jednat a přijmout další pandemická omezení. Podle agentury AFP to dnes uvedlo Evropské středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (ECDC), Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Fronty u testů Slováků, Čaputové vláda nevyhoví. A 3197 úmrtí v ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.10.2020 (18:33)     Sekcia bulvar

Nouzový stav v Česku pokračuje až do 20. listopadu, potvrdila vláda po souhlasu Sněmovny. Do stejného data kabinet Andreje Babiše (ANO) protáhl i všechna dosud platná omezení. Ministerstvo zdravotnictví nově řídí Jan Blatný (za ANO), Babiš však v sobotu prozradil, kdo byl jeho volbou číslo 1. Za čtvrtek přibylo v ČR 13 051 potvrzených případů nákazy, za pátek 13 605. V sobotu byl nárůst prozatím o 6 771 osob. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Koronavirus ONLINE: Fronty u testů Slováků, vláda Čaputové nevyhoví. A 3197 úmrtí v ČR

Koronavirus ONLINE: 25 864 případů za úterý. Babišova vláda řeší opatření o den dřív

Koronavirus ONLINE: Rodiče za očkováním dětí jeli přes půlku republiky. A rekordní dluh

Koronavirus ONLINE: Dusno kvůli pravidlům pro školy v Česku. A rekordní nárůst nakažených v Tokiu

Koronavirus ONLINE: Návaly při plošných testech Slováků. A 7673 hospitalizovaných v ČR

Koronavirus ONLINE: 25 864 případů za úterý. Až 19 pacientů převeze armáda z Brna do Prahy

Omezte hromadné akce, volá i Moravskoslezský kraj: Mají tu rekordní nárůst nemocných

Koronavirus ONLINE: Očkovaní Izraelci se nakazili indickou mutací. A testování covidpasů v ČR

Koronavirus ONLINE: Rekordních 25 864 případů za úterý. Velké akce vypne i severní Morava

Koronavirus ONLINE: Sasko zpřísní vůči pendlerům. ČR je zemí s mutací, varuje premiér Bavorska

Koronavirus ONLINE: Testy čekají třetinu školáků. A vláda probere další zpřísnění

Strach z nové mutace koronaviru: Objevila se v Rusku, co víme o moskevské variantě?

Koronavirus ONLINE: Prymula vládě vytkl pozdní reakci, čeká půlrok omezení. A rekord za sobotu

Koronavirus ONLINE: 40 mrtvých za jediný den v ČR. A rekordní počet případů v Německu

Koronavirus ONLINE: 2751 případů za sobotu v ČR. A lockdown jen pro neočkované v Rakousku

Koronavirus ONLINE: Německo přivírá ČR hranice. A bonus ke karanténě prošel Sněmovnou

Matoviče naštval rekordní nárůst případů: „Přebírám boj proti covidu,“ oznámil Slovákům

Koronavirus ONLINE: 18 004 případů za středu v ČR. Babišova vláda probere zpřísnění

Koronavirus ONLINE: Babiš promluvil o katastrofě. A Blatný zvažuje zákaz cestování mezi kraji

Koronavirus ONLINE: 1823 případů za neděli. Samoizolace po návratu do ČR pro neočkované končí

Koronavirus ONLINE: 37 627 nových případů za úterý v ČR. Omikron zpomaluje

Koronavirus ONLINE: Policie řeší volební komisi bez roušek. A 1017 případů za pátek v ČR

Koronavirus ONLINE: Konec nouzového stavu v Česku. A Německo přivírá hranice vůli mutacím

Koronavirus ONLINE: Konec nouzového stavu v Česku. A policie hlídkuje na hranicích uzavřených okresů

Koronavirus ONLINE: 3429 úmrtí v ČR. Nárůst nových případů začíná zpomalovat

Koronavirus ONLINE: Rekordních 22 479 případů za úterý v ČR. Zle je v Rakousku i na Slovensku

Koronavirus ONLINE: Polsko plánuje omezení na hranicích s ČR. A 11 192 případů za pátek

Koronavirus ONLINE: Nouzový stav v Česku skončí. A Německo přivírá hranice vůli mutacím

Koronavirus ONLINE: Sasko zpřísní vůči pendlerům. A bonus ke karanténě prošel Sněmovnou

Koronavirus ONLINE: Česko otevřelo hranice. Konec omezení v hospodách 22. června?

Koronavirus ONLINE: Profesionální sport čeká v ČR restart. A nárůst případů zpomalil

Koronavirus ONLINE: Roušky na zastávkách, zavřené kluby i restaurace a další omezení v ČR

Koronavirus ONLINE: S covidem v ČR zemřelo přes 30 500, mrtvých přibývá rychleji

Koronavirus ONLINE: 1823 případů za neděli a expert ze Spolu odmítl další jednání s Babišem

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy