Síť AAA AUTO a Mototechna prodala vloni historicky nejvíce aut ve své 30. leté historii

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.01.2022 (10:42)     Sekcia bulvár

Síť autocenter AAA AUTO, Mototechna a Auto Diskont, provozovaná společností AURES Holdings, v loňském roce dosáhla nejlepšího prodejního výsledku ve své třicetileté historii. A to navzdory mnoha výzvám jako byly lockdowny v prvních čtyřech měsících roku a přetrvávající problémy ve výrobě nových automobilů. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Podnikatelé stále častěji nakupují do svých flotil ojeté vozy – jsou k dispozici hned a za nižší ceny

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.02.2024 (13:28)     Sekcia bulvar

Skupina AURES Holdings, provozovatel mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO a Mototechna, v loňském roce prodala rekordních téměř sto tisíc aut. Významný růst zaznamenala i mezi firemní klientelou, podnikateli a živnostníky, kterým jen v České republice vloni prodala o šest procent více aut než o rok dříve.

 

Mototechna odolává koronakrizi: Prodeje na úrovni roku 2019

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.01.2021 (11:01)     Sekcia bulvar

Značka zánovních ojetin Mototechna loni prodala 12.000 vozů, což je zhruba stejně, jako o rok dříve. Podíl Mototechny na celkových prodejích skupiny autobazarů AAA Auto se tak zvýšil o tři procentní body na 17 procent. AAA to uvedla v tiskové zprávě. Skupině AAA Auto loni klesl prodej ve čtyřech zemích, kde působí o 19 procent na 70.000 vozů.

 

Rekordní prodeje i úspěšná segmentace zákazníků přinášejí AURESu další růst

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.10.2025 (10:18)     Sekcia bulvar

Skupina AURES Holdings, provozovatel největších tuzemských prodejních sítí ojetých vozů AAA AUTO a Mototechna, dosáhla za tři čtvrtletí roku 2025 historicky nejlepších výsledků. Celkem dosud prodala 86 226 vozů, což je o 300 aut více než za celý poslední předcovidový rok 2019. 

 

AURES Holdings prodal za tři čtvrtě roku nejvíce aut za 31 let existence

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.10.2023 (17:06)     Sekcia bulvar

Automobilový trh se po dlouhých třech letech stabilizuje. Nabídka ojetin sice meziročně mírně klesla, ale vzrostl počet zánovních automobilů. Ceny jsou již několik posledních měsíců ustálené. Skupina AURES Holdings, provozovatel mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna a Driverama, hlásí rekordní počet prodaných automobilů a atakuje sto tisíc aut za celý rok, což by bylo nejvíce v 31leté historii společnosti. Významně roste také poptávka po elektromobilech, kterých skupina oproti celému loňskému roku prodala již trojnásobné množství.

 

Živnostníci si v AAA AUTO koupili už o 15 % více aut než před rokem, stoupá i zájem firem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.05.2024 (14:05)     Sekcia bulvar

Skupina AURES Holdings, provozovatel mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO a Mototechna, letos navázala na loňské prodejní rekordy, kdy prodala bezmála sto tisíc aut. Za první čtyři měsíce roku přitom prodala v celé skupině již přes třicet pět tisíc aut.   Významně roste i počet podnikatelských subjektů, které si pořizují do svých flotil ojeté automobily.

 

Obnovená Mototechna slaví 10 let, k výročí si nadělila knihu o své historii

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.12.2022 (09:12)     Sekcia bulvar

Mototechna patří mezi ikonické značky, které přežily politické změny roku 1989, rozdělení Československa i ekonomickou krizi nebo Covid. V roce 2012 Mototechna dostala nový život jako značka, pod kterou společnost AURES Holdings v České republice a na Slovensku sjednotila prodej zánovních automobilů.

 

V říjnu síť AAA AUTO navzdory nedostatku ojetin na trhu prodala nejvíc vozů v historii

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2021 (10:36)     Sekcia bulvar

I přes neustále klesající počet ojetin na trhu v celé střední Evropě se síti AAA AUTO, provozované společností AURES Holdings, daří pokračovat v růstu prodejů. V říjnu síť v České republice, v Polsku a na Slovensku prodala celkem 8 853 vozů, což je nejsilnější měsíční prodejní výsledek v její historii za posledních bezmála 30 let.

 

Síť AAA AUTO za devět měsíců prodala ve střední Evropě téměř 65 000 aut

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.10.2021 (17:15)     Sekcia bulvar

Skupina AURES Holdings za prvních devět měsíců letošního roku prodala 64 716 vozů. Z toho nejvíce v posledních třech měsících, kdy si v červenci, srpnu a září zákazníci z poboček AAA AUTO odvezli 25 906 vozů.

 

ŽIVĚ: Inovace v době pandemie: I ojetiny se dají prodávat přes e-shop, zákazníci si rychle zvykli

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.02.2021 (09:34)     Sekcia bulvar

Skupina AURES Holdings. kam patří pobočky sítě autocenter AAA AUTO a Mototechna, prodala za poslední rok více než 15 % z celkového objemu prodaných aut právě on-line. Sledujte živě tiskovou konferenci od 10:30 na Blesk.cz!

 

AURES Holdings hledá na 170 lidí, převážně jde o pozice na podporu prodeje

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.02.2024 (08:55)     Sekcia bulvar

Skupina AURES Holdings, provozovatel mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO a Mototechna, momentálně hledá nové uchazeče na 167 pracovních pozic v České republice, na Slovensku a v Polsku. Skupina ročně prodá na sto tisíc automobilů. V letošním roce plánuje pokračovat v expanzi, proto nejvíce pozic hledá v oblasti podpory prodeje. Již vloni společnost výrazně personálně posílila a navýšila počet zaměstnanců o 12 % na 3 400 ke konci roku 2023.

Sledujte živě tiskovku AAA AUTO: Prodeje ojetin na vzestupu, padl 32 let starý rekord

Herec Maroš Kramár se stal tváří značek AAA AUTO a Mototechna

AURES Holdings dál nabírá lidi, sezóna ojetin je v plném proudu

AURES Holdings má za sebou nejsilnějších 9 měsíců, hlad po autech řeší další expanzí

AURES Holdings uzavřel partnerství s SK Slavia Praha, klubu poskytne 30 vozů

AURES Holdings vloni pomohl téměř 10 miliony neziskovým organizacím, rodinám a dětem s handicapem nebo v tísni

AAA AUTO otevřelo v Klecanech nové centrum užitkových vozů, největší v ČR

Na českých a slovenských pobočkách AAA AUTO bydlí první ukrajinské maminky s dětmi

Sparta bude ve vozovém parku využívat automobily od AAA AUTO

AURES Holdings rozšiřuje vedení, společným generálním ředitelem skupiny se stal Petr Vaněček

Rekordní prodeje AURESu v prvním čtvrtletí posílila generativní AI na kontaktním centru

AURES v červenci prodal rekordních 8882 aut, zákazníky táhne i akce na palivo zdarma

AAA AUTO začíná prodávat čínské značky, které dosud na trhu chyběly

Nová Mototechna boduje u klientů – do tří let plánuje další samostatné pobočky

AAA AUTO: Ojeté vozy táhnou stále víc, první dva měsíce jsou opět rekordní

AAA AUTO otvírá všech 22 autocenter s nabídkou 9200 vozů

AAA AUTO otevřelo nové centrum elektrických vozů v Čestlicích

AURES Holdings získal za práci na zvyšování zákaznické spokojenosti ocenění od Insight Sofa

Největší obchodník s ojetými vozy AURES Holdings slaví 30 let

Přes internet prodáváme díky koroně až 50 % aut, říká šéfka AAA Auto. Loni prodali 70 tisíc ojetin

Rekordní rok pražských záchranářů, vyjížděli nejvíce v historii. Hektický byl advent

Potenciál prémiových vozů roste. Mototechna se proto osamostatní a k exkluzivním autům přidá špičkové služby

AURES Holdings meziročně zvýšil tržby o 19 %, v prvním čtvrtletí prodal rekordních 23 231 aut

Udeří v létě covid-19? Epidemiolog Maďar řekl, kdy se situace zhorší a kdo by si měl dávat pozor

Auto po létě je opálené i vyčerpané: Je čas na kontrolu!

Influencerka prodala za pět milionů svou "virtuální lásku". Kupujícího ale nezná

Krkavčí matka z Prostějova strčila kočárek pod auto: Soud ji poslal na pět let do vězení

Topmodelka Karolína Kurková: Prodala luxus za 105 milionů!

Královské trencle: Harryho striptérka je prodala za 6 milionů!

Vila z Deníku princezny se prodala: 150 milionů za pohádkový výhled

Ha Thanh Špetlíková z Ordinace překvapila: Prodala to nejcennější

Krásce Bezděkové vykradli auto: Zmizelo i to nejcennější!

Na indonéském ostrově Sumba vloni 249 dní nepršelo. Lidé se sžívají s drsným klimatem

Koukněte se do peněženky! Nepovedená dvacetikoruna se prodala za 141 tisíc!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy