Únorový rozpočet spadl do schodku přes 45 miliard. V březnu má skončit provizorium

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.03.2022 (14:13)     Sekcia ekonomika

Loni v únoru skončil rozpočet v deficitu 86,1 miliardy korun, což byl nejhorší únorový výsledek od vzniku Česka. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Únorový schodek státního rozpočtu je nejhlubší od vzniku ČR. Atakuje 120 miliard

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2023 (14:37)     Sekcia ekonomika

Státní rozpočet skončil v únoru ve schodku 119,7 miliardy korun. Je to nejhlubší únorový deficit od vzniku České republiky. Ke konci ledna bylo hospodaření státu ve schodku 6,8 miliardy korun, na celý rok vláda plánuje deficit 295 miliard korun. Loni byl únorový schodek 45,3 miliardy korun, výsledek ale tehdy ovlivnilo rozpočtové provizorium..

 

Rozpočet měl v únoru nejnižší schodek za osm let, ovlivnilo ho provizorium

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2026 (14:37)     Sekcia ekonomika

Státní rozpočet byl na konci února ve schodku 16,9 miliardy korun po lednovém přebytku 32,4 miliardy, uvedlo ministerstvo financí. Saldo bylo nejlepší od roku 2018, výsledek ale ovlivnilo rozpočtové provizorium, které omezuje státní výdaje. Loni byl únorový schodek rozpočtu 68,6 miliardy korun.

 

Rozpočet skončil v únoru ve schodku 119,7 mld. Kč, nejhlubším od vzniku ČR

Zdroj Zdroj: financninoviny.cz     01.03.2023 (14:25)     Sekcia ekonomika

Praha - Státní rozpočet v únoru skončil ve schodku 119,7 miliardy korun, informovalo dnes ministerstvo financí. Je to nejhlubší únorový deficit od vzniku České republiky. Ke konci ledna...

 

Rozpočet je v přebytku přes 30 miliard. Utrácet nedovoluje provizorium

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.02.2026 (14:01)     Sekcia ekonomika

Hospodaření státního rozpočtu skončilo na konci ledna kladným saldem ve výši 32,4 miliardy korun. Důvodem vysokého přebytku je rozpočtové provizorium, které výrazně omezuje, kolik stát může utratit, informovalo ministerstvo financí.

 

Rozpočet skončil v rekordním schodku. Stát měl výdaje navíc s energiemi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.04.2023 (14:23)     Sekcia ekonomika

Státní rozpočet skončil v březnu ve schodku 166,2 miliardy korun, informovalo ministerstvo financí. Je to nejhorší výsledek za první čtvrtletí od vzniku Česka. Loni byl březnový schodek 59,1 miliardy korun.

 

Poprvé padla hranice 400 miliard. Rozpočet míří k rekordnímu schodku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.12.2021 (14:11)     Sekcia ekonomika

Hospodaření státu směřuje podle očekávání k historicky nejhoršímu výsledku. Zatímco loni za celý rok skončil v mínusu 367 miliard korun, letos to jen ke konci listopadu bylo už přes 400 miliard.

 

Minus 200 miliard, nejvíc od vzniku Česka. Stát si připsal rekordní schodek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.05.2023 (14:15)     Sekcia ekonomika

Státní rozpočet skončil v dubnu ve schodku 200 miliard korun. Loni ve stejném období hospodařil stát se schodkem 100,1 miliardy. Schválený rozpočet přitom za celý letošní rok počítá s deficitem 296 miliard.

 

Za deset měsíců spadl rozpočet do schodku 335 miliard

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2021 (14:00)     Sekcia ekonomika

Hospodaření státního rozpočtu skončilo na konci října deficitem ve výši 335 miliard korun. Daňové příjmy nepříznivě ovlivňuje omezená ekonomická aktivita z počátku roku, prohlubovaná snížením zdanění. Stranu výdajů naopak zatěžuje podpora státu zasaženým odvětvím, zdravotnímu systému i domácnostem.

 

Rozpočet loni skončil v rekordním schodku 367 miliard korun

Zdroj Zdroj: financninoviny.cz     05.01.2021 (16:12)     Sekcia ekonomika

Praha - Hospodaření státu loni skončilo ve schodku 367,4 miliardy korun. V roce 2019 vykázal státní rozpočet deficit 28,5 miliardy korun. Na tiskové konferenci o tom informovala ministryně...

 

Stavbaře znervózňuje rozpočtové provizorium, klíčový bude začátek dubna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.11.2021 (00:00)     Sekcia ekonomika

Silničáři i železničáři se začali připravovat na rozpočtové provizorium, které by mělo platit během prvních měsíců příštího roku. Nastupující kabinet už dříve avizoval, že rozpočet navržený vládou Andreje Babiše se schodkem téměř 377 miliard korun neakceptuje.

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

Ruský rozpočet se propadl do obřího schodku, nejen kvůli výpadku příjmů z ropy

Rozpočet byl ke konci dubna sto miliard v mínusu, novela bude nutná

Ruský rozpočet se v lednu propadl do obřího schodku

Rozpočet jen za leden ukousl už desetinu naplánovaného schodku

Rozpočet byl v pololetí ve schodku 178,6 mld. Kč, nejnižším za pět let

Vláda v rozpočtu škrtala z ješitnosti, říká exministryně Schillerová

Státní rozpočet měl loni schodek 271,4 mld. Kč, pátý nejvyšší od vzniku ČR

Rozpočet se schodkem 377 miliard neprojde, Česko čeká provizorium

Rozpočet je kompromis schodku a podpory růstu. Deficit je vysoký, míní ekonomové

Schodek rozpočtu ke konci dubna byl 200 miliard, nejvíc od vzniku ČR

Schodek byl loni 420 miliard. Musíme se vrátit nohama na zem, řekl Stanjura

MF zveřejní lednové výsledky státního rozpočtu, ovlivní je provizorium

Rozpočet skončil v lednu s deficitem 26 mld. Kč, loni byl 6,8 mld. Kč

Ve skutečnosti je deficit vyšší, vláda se dopustila faulů, říká Kalousek

Vláda navyšuje schodek na 330 miliard. Fiala děkoval všem, kdo hasí požár

Sněmovna schválila zvýšení schodku rozpočtu kvůli koronaviru na 300 miliard korun

Schodek státního rozpočtu byl loni 420 miliard. Musíme se vrátit nohama na zem, řekl Stanjura

Schodek státního rozpočtu ke konci května stoupl na více než 189 miliard

Druhý nejhorší únor. Stát má za první dva měsíce schodek přes sto miliard

Výbor doporučil Sněmovně schválit navýšení schodku rozpočtu

Ruský rozpočet se za pololetí propadl do schodku

Státní rozpočet měl v červenci schodek 168,2 mld. Kč, nejnižší od pandemie

Dodržení schodku je podle rozpočtové rady krajně nepravděpodobné

Ministerstvo financí navrhlo rozpočet na příští rok se schodkem 230 miliard Kč

Státní rozpočet měl v pololetí nejnižší schodek od pandemie

Státní rozpočet měl v červenci nejnižší schodek od začátku pandemie

Schválení rozpočtu rozváže vládě ruce, poroste tempo zadlužení, míní analytici

Rozpočet loni skončil v rekordním deficitu 367 miliard korun

Navrhovaný rozpočet zabrzdí stavbu dálnic. Víc peněz by přineslo provizorium

Rada považuje zvýšení schodku rozpočtu za předčasné, MF nesouhlasí

MF navrhlo rozpočet se schodkem 286 mld. Kč, kritizuje ho opozice i část vlády

Schodek rozpočtu stoupl o více než 50 miliard. Zůstává nejhorší v historii

Výběr daní klesne o 165 miliard. Jen v optimistickém případě, varuje rada

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy