Ve Francii vyšetřují smrt milovníka italské kuchyně: Mohly ji způsobit bakterie v pizze od Nestlé

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.05.2022 (11:39)     Sekcia bulvár

Francouzské úřady vyšetřují úmrtí, které mohla způsobit otrava baktérií E.coli obsaženou v pizze značky Buitoni od firmy Nestlé. Kromě neúmyslného zabití prověřují i 14 zranění a porušení požadavků na bezpečnost potravin. S odkazem na mluvčí pařížské prokuratury o tom informovala agentura Reuters. Firma už dříve uvedla, že na český trh se pizza nedovážela. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Pohlreich o oblíbené snídani i ananasu na pizze. Není to úplný průšvih, říká šéfkuchař

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.11.2025 (00:00)     Sekcia bulvar

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (68) na křtu své nové kuchařky ze série Super jednoduše zdůraznil, že uvařit dobré jídlo nemusí trvat dlouhé hodiny. V rozhovoru pro iDNES.cz promluvil o italské kuchyni, ananasu na pizze a prozradil, proč už v kuchyni není militantní.

 

Záhadná smrt na kolejích: Do seniorky najela tramvaj, kriminalisté vyšetřují, jak zemřela

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.12.2020 (10:05)     Sekcia bulvar

Smrt starší ženy, vyšetřují od nedělního večera brněnští kriminalisté. Ve Vejrostově ulici v městské části Bystrc do ní narazila tramvaj. Ve vzduchu ale visí otazník. Je možné, že žena byla mrtvá už před nehodou!

 

Kriminalisté vyšetřují smrt muže v Ostravě-Porubě: Pobodala ho partnerka?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.11.2023 (20:00)     Sekcia bulvar

Kriminalisté vyšetřují páteční smrt muže v Ostravě-Porubě. V souvislostí s ní zadrželi jednoho člověka. V sobotu to uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

 

Vědci: Bakterie černého kašle zřejmě umí obnovit svůj důležitý gen

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     25.11.2021 (12:51)     Sekcia bulvar

Praha - Vědci zjistili, že bakterie způsobující černý kašel zřejmě dovede obnovit jeden ze svých genů pokládaných za trvale nefunkční. Pomáhá jí to v adaptaci. Poznatky by mohly...

 

Legendární lentilky v Česku skončí po 113 letech. Nestlé přesouvá výrobu za hranice

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.10.2020 (13:37)     Sekcia bulvar

Společnost Nestlé přesune výrobu oblíbených Lentilek z České republiky do Německa. V Holešově na Kroměřížsku se vyráběly od roku 1907, od jara příštího roku by se měly nově začít vyrábět v Hamburku. Důvodem přesunu je změna receptury i obalu, uvedl Český rozhlas (ČRo). Vyjádření společnosti Nestlé Česko ČTK zjišťuje.

 

Úřady stahují kuřecí křídla od Babišova podniku: Byla v nich nebezpečná bakterie

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.03.2025 (16:10)     Sekcia bulvar

Státní veterinární správa (SVS) stahuje z prodeje kuřecí křídla výrobce Vodňanská drůbež z koncernu Agrofert, která obsahovala bakterie listerie. Společnost vyrobila zhruba 670 balení, ve skladě se podařilo zadržet přes 500 balení, dalších 150 ale mohli lidé zakoupit. Spotřebitelé, kteří výrobek koupili, by neměli podle správy maso konzumovat, bakterie může způsobit onemocnění zvané listerióza, mezi příznaky nemoci patří například horečka, bolesti hlavy, malátnost, nevolnost, zvracení nebo vodnatý nekrvavý průjem. SVS o tom dnes informovala v tiskové zprávě. 

 

Tatarka na pizze, šizení nápojů, místo sýra palmový tuk! Výdejní okénka ukázala prohřešky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.01.2021 (09:23)     Sekcia bulvar

Smetanový základ na pizze nahrazený tatarkou. Smažák, který neobsahuje sýr. Místo stoprocentního džusu jen 50% nektar. Takové prohřešky odhalili inspektoři při kontrolách výdejních okének. V podzimní vlně pandemie se právě na ně zaměřili inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI). 

 

Tatarka na pizze, šizení nápojů, místo sýra palmový tuk! Inspekce kontrolovala výdejní okénka

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.01.2021 (09:23)     Sekcia bulvar

Smetanový základ na pizze nahrazený tatarkou. Smažák, který neobsahuje sýr. Místo stoprocentního džusu jen 50% nektar. Takové prohřešky odhalili inspektoři při kontrolách výdejních okének. V podzimní vlně pandemie se právě na ně zaměřili inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI). 

 

Smrt na chomutovském sídlišti: Na balkoně našli mrtvou ženu (†66)!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     27.08.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Seniorka (†66) zemřela na sídlišti Zahradní v Chomutově. Kriminalisté, kteří její smrt vyšetřují, nevylučují ani násilný trestný čin.

 

Azbestové městečko zabíjelo obyvatele: Pouhý nádech může způsobit smrt! Úřady ho vymazaly z mapy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.11.2023 (21:12)     Sekcia bulvar

Hornické městečko Wittenoom v minulosti kypělo životem. Bylo domovem tisíců lidí, převážně horníků, kteří pracovali v místních azbestových dolech. Ovšem v 70. letech byly doly nadobro uzavřeny a obyvatelé vysídleni. V oblasti je kvůli azbestu natolik toxický vzduch, že pouhý nádech může způsobit smrt. Nicméně městečko duchů je lákadlem pro dobrodruhy a zvědavce. Australské úřady se dokonce rozhodly vymazat město z map!

Muž po souboji se spolubydlícím zemřel: Případ z Podlázek vyšetřují kriminalisté

Tragédie v Rožnově pod Radhoštěm: Policisté vyšetřují smrt dvou malých dětí a dvou dospělých!

Vražda na ubytovně v pražských Strašnicích? Smrt muže vyšetřují kriminalisté

Vražda na ubytovně v pražských Strašnicích? Smrt muže (†69) vyšetřují kriminalisté

Skrytá hrozba v kuchyni: Oblíbené koření může způsobit smrt

Italská kuchyně bez rajčat? Ještě v 19. století je měli za nejedlá

Česká kuchyně hledá inspiraci ve Francii

Zvláštní bakterie mykoplazma. Lékař vysvětlil, proč na ni nezabírají standardní antibiotika

Násilná smrt rodiny ve Valašském Meziříčí: Dvě vraždy a sebevražda?

Smrt diplomata v Paříži: Velvyslanec vypadl z okna luxusního hotelu

Záhadná smrt těhotné amišské mámy: Policisté pátrají po červeném džípu

Policie v Táboře vyšetřuje tragické úmrtí dítěte: Šlo o násilnou smrt?!

Smrt na nádrži Rozkoš: O život přišel potápěč

Smrt ve věznici na Borech: Vězeň uhořel ve své cele!

Tragédie na nádraží v Táboře: Policie vyšetřuje smrt dítěte!

Smrt Jaromíra Joo (†65): Šelmu covid-19 už nezkrotil!

Veterináři stahují kuřecí stehna z Vodňan. Obsahují nebezpečnou bakterii

Záhadná smrt ruského miliardáře: Pád jeho vrtulníku obestírá tajemství

Záhadný kolaps mladičkého magnáta (†33): Svatba, večírek A SMRT!

Nestlé po tvrdé kritice přeci jen omezí obchody v Rusku. O jaké pochutiny Moskva přijde?

Tři lidé se nakazili psí brucelózou: Jak se zákeřná nemoc projevuje?

Polerady otřásla násilná smrt důchodkyně: Policisté obvinili z vraždy její dceru

Milujete pálivé jídlo? Může vám to způsobit choulostivý problém, varují vědci

Další vražda? Policie vyšetřuje násilnou smrt starší ženy na Pardubicku!

Kriminalisté na Chebsku šetří násilnou smrt ženy (†54): Podezřelým má být nezletilý vnuk

Nečekaná smrt milovníka drahých aut Lubomíra: Šílená nehoda luxusního Rolls-Royce

Dobrák Tackleberry z Policejní akademie: V nedožitých 51 letech zemřel na infarkt, smrt ho dostihla na svatbě

U seniora záchranáři konstatovali smrt: Obživl před příjezdem pohřebáka!

Na Čechy číhá další plicní onemocnění. Nebezpečná bakterie v minulosti zabíjela

Polerady otřásla násilná smrt důchodkyně: Ležela před domem, policie dopadla podezřelého

Ženu z Ostravy vydíral oplzlý „Joe“: Umírám, pošli erotické video!

Policie našla tři mrtvoly - jen kousek od cyklostezky

Pohřeb mladíka (†17), jehož smrt rozpoutala peklo: Vzkaz zdrcené matky francouzské policii

Slovák snědl známý sýr a... Zabila ho smrtící bakterie!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy