Luxus pro vyvolené: Co můžete čekat od letu za 1,5 milionu a co nabízí ten za 340 tisíc?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.08.2022 (06:40)     Sekcia bulvár

Letecké společnosti se kromě na řadového cestujícího zaměřují i na zákazníky, kteří si chtějí za dlouhý a náročný let mezi kontinenty připlatit - a to hodně. Ty nejdražší cesty mohou vyjít až na milion korun, ale za to se o vás postará profesionální personál od příjezdu na letiště až po přílet. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nejdražší hotel na světě: Luxus za miliony je pro vyvolené zdarma!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.01.2023 (13:27)     Sekcia bulvar

Pohádková noc, ale za 2,2 milionu korun. Luxusní hotel The Empathy Suite v Las Vegas je tím vůbec nejdražším ubytovacím zařízením na světě. Obří ložnice s výhledem, akvárium se žraloky, vlastní komorník, bar nebo osobní  řidič. To je jen zlomek toho, co ubytování pro boháče nabízí.

 

Luxus za 300 milionů v Praze! Vila australského boháče nabízí dechberoucí výhledy i vyhřívanou cestu. Podívejte se

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.07.2020 (11:00)     Sekcia bulvar

Čtyři podlaží, vlastní wellness centrum i basketbalové hřiště, deset parkovacích míst, vyhřívaná příjezdová cesta a dechberoucí výhled na Prahu. Takový luxus se skrývá na pozemku o rozloze takřka 10 tisíc metrů čtverečních v členitém svahu v ulici Pod Havrankou v Troji. Jednu z nejdražších vil v Praze nechal na místě postavit australský miliardář Anthony Denny (58), zakladatel sítě autobazarů AAA Auto, a teď ji za neskutečných 300 milionů prodává.

 

Luxus za 112 milionů! Pátý nejdražší byt v Česku má 6 ložnic, vlastní výtah a dvě terasy s výhledem na Hrad

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.10.2021 (05:30)     Sekcia bulvar

Bydlení jako na zámku nabízí 5. nejdražší byt z žebříčku časopisu Forbes. Byt o rozloze 538 metrů čtverečních, který se nachází v historické budově nedaleko americké ambasády, nabízí kromě soukromého výtahu na klíč i dvě prostorné terasy s dechberoucím výhledem na uličky Malé Strany i Pražský hrad. Budoucí majitel za luxus s nádechem zámecké romantiky zaplatí rovných 112 milionů korun.

 

Exmanžel zpěvačky Sii chce měsíční výživné pět milionů. Zvykl si na luxus

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.10.2025 (11:11)     Sekcia bulvar

Australská zpěvačka Sia čelí právnímu sporu s exmanželem Danielem Bernadem. Ten žádá u soudu, aby mu platila měsíční výživné ve výši 250 856 amerických dolarů, což je v přepočtu více než pět milionů korun. Žádá také, aby mu uhradila 300 tisíc dolarů za náklady na advokáty a 200 tisíc dolarů za vyšetřování.

 

Luxus v přírodě za víc než 730 milionů: Tady Alec Baldwin a jeho početná rodina strávili pandemii

Zdroj Zdroj: super.cz     23.09.2022 (17:02)     Sekcia bulvar

Herec Alec Baldwin (64) prodal další ze svých nemovitostí. Sídlo v Hamptons ve státě New York nabízí k prodeji za 29 milionů amerických dolarů, což je asi 732 685 000 Kč. Před necelými třemi měsíci herec prodal také dům v Clevelandu. Za ten utržil v přepočtu přes 13 milionů Kč.

 

Lamborghini postaví čtvrť na jihu Španělska: Luxus jen pro vyvolené!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.06.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Proslulá automobilka představila velkolepý developerský projekt. Na slunném španělském pobřeží hodlá vystavět vilový komplex. Architektura, ale i interiér budov by měl být inspirován slavnými sporťáky!

 

Tady luxus nečekejte: Někdejší bydlení Meghan je na prodej!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     06.09.2020 (12:00)     Sekcia bulvar

Přestože nyní bydlí s princem Harrym v luxusní vile za 15 milionů dolarů (330 milionů korun), ne vždy tomu tak bylo. Dům, ve kterém trávila dětství Meghan Markle je na prodej. Nemovitost se prodává za 950 tisíc amerických dolarů (21 milionů korun).

 

Ministerstvo zorganizovalo let z Jordánska: Čechům v něm nabízí místo za 15 tisíc

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.03.2026 (12:32)     Sekcia bulvar

Hned několik letadel dnes dorazilo do Prahy z Blízkého východu, kde zůstávají uvězněny tisíce Čechů. Část letů organizovaly aerolinky, část přímo český stát. Další spoje jsou na cestě, včetně jednoho, za kterým stojí ministerstvo zahraničí ve spolupráci se Smartwings. Nabízí v něm místa za 15 tisíc korun. Odletět má dnes večer z jordánského Ammánu. Podle mluvčí diplomacie Adama Čörgő jde částka za Smartwings. 

 

Neskutečný luxus za 100 milionů! Bývalý český konzulát v USA je na prodej

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.01.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

V americkém městě Northville ve státě Michigan nedaleko Detroitu je na prodej skutečně luxusní sídlo se sedmi ložnicemi. Jedná se přitom o dům, kde v minulosti sídlil český konzulát. Za luxus si zájemce pořádně připlatí, majitel si dům cení na více než 100 milionů korun.

 

Yemi A. D. hledá podnájemníky: Vymazlený luxus za 83 tisíc měsíčně!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.04.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Choreograf a tanečník Yemi A.D. (41) mizí na rok do Ameriky, a tak nabízí svůj luxusní byt 3+1 v bývalém areálu "Diplomatické čtvrti" v Tróji o rozloze 260 m². Bydlení plné světla je vybaveno nábytkem z Bali, má dvě terasy a funkční krb.

Luxus za 118 milionů! Byt na Vinohradech má vlastní fitko, galerii i výhled na celou Prahu

Rozvod Kevina Costnera: Manželka chce 5 milionů měsíčně na děti! Herec zuří

Bohatá rodina hledá svou Fran Fine: Za práci nabízí pohádkových 2,2 milionů ročně!

Dagmar Havlová v luxusu nepolevuje. Ledvinka za 30 tisíc a psí obojek od Vuittona!

Luxus nového sídla Westa a Censori bere dech! Museli si na něj půjčit

Poslanecká VIP chata v Harrachově: Žádný luxus, ale za hubičku! Noc s plnou penzí pro poslance za 718 Kč

Cardi B překvapila dceru: Náhrdelník za 3 miliony jí udělal radost!

Pizzerii zapálil žhář?! Za informace nabízí čtvrt milionu

Startovací bydlení mladého Beckhama a jeho lásky? Neskutečný luxus za 223 milionů. Nahlédněte dovnitř

Pletky se zákonem: Marešovou vyšetřuje policie

Nejdražší hotel na světě: Takto vypadá luxus za miliony na noc

Novinka v doplatcích na léky: Lidé ušetřili 44 milionů korun!

Pyšný influencer Kajumi: Tohle auto v Česku nikdo jiný nemá

Luxus za stamiliony: Rolins a Nedvěd ukázali hnízdečko lásky

Luxus v oblacích: Jeden z nejdražších bytů v Česku je na prodej za 200 milionů

Myslivcová a syn Derian v Dioru od hlavy k patě: Výbava za 360 tisíc!

Syn Beckhamových si pořídil nové hnízdečko lásky: Luxus i s vinným sklípkem za 225 milionů!

Jandák (75) pátrá po parťákovi půl roku: Nabízí už 200 tisíc!

Chystáte se pálit čarodějnice? 7 rad, jak to dělat bezpečně a bez obří pokuty!

Byznys s uvázlými Čechy? Z Jordánska za 15 tisíc a Babiš dojednal další lety!

Lady Gaga při venčení ukradli psy, zpěvačka nabízí půl milionu dolarů

Nestydatý lupič řádil během letu: Okradl cestující o čtvrt milionu!

Babiš mával Bleskem a čílil se, jenže... Jak to bylo s letenkami za 15 tisíc z Jordánska?

Zpěvačka Marika Gombitová: V Praze si užije luxus za 300 tisíc

Zpěvačka Marika Gombitová: V Praze si užije luxus za 300 tisíc!

Nájemní trh v Praze vám vyrazí dech: Inzerát nabízí »minidomeček« o 8 metrech čtverečních! Jak vypadá uvnitř?

Irina Shayková prodává byt snů! Za luxus v New Yorku chce 185 milionů

Jasmina Alagič v problémech: Obstavený účet a právníci!

Ztratila se Eli (2)! Zoufalá majitelka nabízí 50 tisíc! Do lesa dává své pyžamo

Byznys s uvázlými Čechy? Letenka za 15 tisíc z Jordánska, ale... Spoj se musel vrátit! A Babiš o dalších letech!

Zoufalá Pavlína už tři měsíce hledá fenku Betty: Za navrácení milovaného mazlíčka nabízí 50 tisíc

Byt Svatopluka Čecha za 16,7 milionu! Rusové jej proměnili ve zlatou klícku

Michal David se chlubí novým apartmánem: Nabízí ho k pronájmu za 33 tisíc na týden

Zoufalá Pavlína už měsíc hledá fenku Betty: Za navrácení milovaného mazlíčka nabízí 50 tisíc

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy