Prožívá těžké chvíle. Tatínek českého muzikálového zpěváka má rakovinu plic. Lékaři bojují o jeho život

Zdroj Zdroj: super.cz     21.08.2022 (16:08)     Sekcia bulvár

Zpěvák Radim Schwab prožívá těžké chvíle. Jeho milovaný tatínek, který žije v německém Mnichově, onemocněl rakovinou. Zpěvák se proto rozhodl omezit své umělecké aktivity a být rodině co nejlbíže. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Jedna z nejkrásnějších Češek prožívá nejtěžší chvíle života. Zemřel jí tatínek

Zdroj Zdroj: super.cz     01.03.2025 (12:01)     Sekcia bulvar

Obrovský smutek prožívá modelka a bývalá vicemiss ČR Veronika Chmelířová. Ve věku 78 let zemřel její milovaný tatínek Karel.

 

Tři týdny po porodu prožívá Veronika Kašáková nejtěžší chvíle v životě: Jejímu miminku diagnostikovali vážnou nemoc

Zdroj Zdroj: super.cz     09.03.2021 (11:08)     Sekcia bulvar

Modelka Veronika Kašáková (31) prožívá velmi těžké chvíle. Jejímu chlapečkovi, kterého porodila 16. února, lékaři diagnostikovali vážné onemocnění metabolismu, nemoc jménem fenylketonurii. Veronika zprávu zveřejnila na sociální síti.

 

13. komnata muzikálového zpěváka Bohouše Josefa (60): Má v těle 4 bypassy!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.05.2022 (14:00)     Sekcia bulvar

Jeho život visel na vlásku! Zpěvák Bohouš Josef (60) před dvěma roky prodělal před představením muzikálu Tři mušketýři srdeční kolaps. Přežil jen díky náročné operaci. Během zákroku, který trval sedm hodin, mu lékaři voperovali čtyři bypassy. Rozsáhlý infarkt myokardu změnil muzikálové hvězdě život.

 

Arturka (3) se svalovou atrofií postihl covidový zápal plic: Měsíční boj o život!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.05.2022 (09:54)     Sekcia bulvar

Když se před třemi lety narodil Šárce a Adamovi syn Artur, prožívali nejkrásnější chvíle svého života. Bohužel však netrvaly dlouho. Krátce po narození lékaři odhalili nevyléčitelnou svalovou atrofii. Náročnou léčbu malému bojovníkovi navíc zkomplikoval covidový zápal plic, při kterém šlo o život.

 

Cigarety jsou radioaktivní, varují lékaři. Ročně na rakovinu plic zemře přes 5000 Čechů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.09.2021 (14:05)     Sekcia bulvar

Nejvíc ze všech nádorů Češi umírají na rakovinu plic, ročně jí podlehne přes 5000 lidí. Operovat se nádor dá jen v případě, že je odhalený v časném stadiu. Praktičtí lékaři proto od ledna začnou vytipovávat lidi v riziku, může jich být až půl milionu. Zahájení screeningu ve středu na odborné konferenci Prevon novinářům představili zástupci odborných společností praktických a plicních lékařů, radiologů a Národního screeningového centra zřizovaného Ústavem zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS).

 

Noční můra exmoderátorky ČT: Tatínek Anety Savarové bojuje o život!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.02.2021 (18:42)     Sekcia bulvar

Bývalá moderátorka České televize Aneta Savarová prožívá velmi krušné časy. Její milovaný tatínek skončil v Uherskohradišťské nemocnici na oddělení ARO. Podle srdceryvného vyjádření na sociálních sítích je v umělém spánku a bojuje o život.

 

Kuřáky otestují na rakovinu

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     04.08.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Kuřáky od 55 let do 75 let chtějí lékaři už od příštího roku plošně testovat na rakovinu plic. Na tu totiž ročně umírá zhruba 5600 Čechů. U osmi z deseti pacientů se přitom na nádor přijde pozdě.

 

Herec Pavel Nový (73) si vyslechl tu nejhorší možnou zprávu: Rakovina!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.06.2022 (13:02)     Sekcia bulvar

Oblíbený herec Pavel Nový (73), jenž se do srdcí mnoha generací diváků zapsal coby sympatický tatínek Pepa v komedii století S tebou mě baví svět, nyní prožívá to nejtěžší životní období. Lékaři mu totiž diagnostikovi velmi vážnou chorobu - rakovinu...

 

Těžká rána pro Klusovy: Rakovina v rodině!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.11.2024 (19:35)     Sekcia bulvar

Tamara Klusová (36), manželka zpěváka Tomáše Kluse (38), se na svých sociálních sítích podělila o těžké chvíle, které nyní jejich rodina prožívá. Jejich milovaný čtyřnohý přítel Rodrigo, kterého mají už dlouhých patnáct let, trpí vážnou nemocí.

 

Z bolesti žeber rakovina plic! Fanoušci oplakávají oblíbenou blogerku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.11.2023 (12:40)     Sekcia bulvar

Dva roky bojovala s rakovinou oblíbená blogerka a maminka dvou dětí Jenny Applefordová (†36) z americké Kalifornie. Lékaři jí v roce 2021 diagnostikovali rakovinu plic. Začátkem tohoto roku přišla další krutá zpráva. Lékaři Američance sdělili, že jí zbývá pouhých šest až devět měsíců života. Její manžel nyní fanouškům na sociálních sítích sdělil to nejhorší. Jenny po těžkém boji zemřela. 

Romanův (60) boj s rakovinou plic: Nikdy nekouřil! Chorobu odhalila náhoda

Rudolf Hrušínský ml. (79) přiznal boj s rakovinou: Nádor plic a ledvin!

Lucie (84) myslela, že má jen chřipku! Rakovinu plic porazila díky imunologické léčbě

Úmrtní list Vala Kilmera (†65) odhalil: Smutné detaily zdravotního stavu!

Jak trávil první Vánoce bez Hanky Zagorové? Štefan Margita sdílel fotky od vánočního stromečku

Ladislav Frej (78) prožívá těžké období. Nedávno mu zemřela snoubenka, teď bojuje s koronavirem

Tragédie slavného muzikanta: Bohdalová neváhala ani vteřinu

Hvězda seriálu Přátelé v slzách: Milovaný tatínek Jennifer Anistonové zemřel! Dlouhá léta ale byli na kordy

Oliver (19) a Martin (23) bojují o život: Na brigádě spadli z 12. patra!

Hvězdě seriálu Castle na zabití diagnostikovali rakovinu plic

Bývalá moderátorka Aneta Savarová (34): Slzy pro tátu

Zmožkovi se zabila snacha v autě: Bohdalová neváhala ani vteřinu

Maroš Kramár bez sebe strachy: Jeho milovaný tatínek (92) je v nemocnici!

Šokující verdikt lékařů: Ilona (46) nikdy nekouřila, přesto onemocněla rakovinou plic!

„Nej“ chvíle veselky Matuše (47) s Lucinkou (18): Pokus o zrušení svatby i auto jako dáreček!

Manželovi diagnostikovali rakovinu, prozradila tenistka Sestini Hlaváčková

Švehlík (†85) dvakrát porazil rakovinu: Příčina smrti odhalena

Nejhorší chvíle Kozuba: Tatínek šel z nemocnice na mé první představení! Po premiéře zemřel

Zemřel tatínek Jana Dolanského. Herec (✝68) z Policie Modrava a známý divadelník

Rakovinu plic je těžké odhalit. Myslela jsem, že umřu ve spánku, říká Nataša

Akutní hospitalizace Františka Nedvěda: Rakovina plic se vrátila!

Alois Švehlík (†85) dvakrát porazil rakovinu: Zabilo ho selhání organismu

Hvězda Teorie velkého třesku: Rakovina plic!

Nenápádný zabiják: Rakovina plic se Karlovi (64) ohlásila bolestí ramene

Lékaři rakovinu přehlíželi několik měsíců: Modelka (†27) zemřela pouhý den po zdrcující diagnóze

Dagmar na telefonát syna Denise čekala marně: Student bojuje o život v čínském Macau!

Životní příběh nové královny Českého lva: Tatínek se otrávil plynem!

Nemocný tatínek (†38) si novorozenou dcerku dlouho neužil: 48 hodin po porodu ho zabila rakovina

Hasiči Lukášovi (†31) při darování krve zjistili rakovinu: Dcera Hanička (2) zůstala bez táty

Jana (28) odnosila miminko navzdory rakovině: teď přišla krutá rána

Zemřel tatínek Martina Dejdara Vlastimil (†85),„Presidento“ ze Slunce, seno, erotika

Andrea Bezděková trpí jako nikdy předtím. Její milovaný tatínek prohrál boj s vážnou nemocí

Máma (†29) se třemi dětmi (†4, †6 a †8) zemřely při havárii: Táta s dcerkou bojují o život

Táta (†38) si myslel, že si natáhl sval: O 7 měsíců později zemřel na rakovinu

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy