Kalhotky na lustru a orgasmus při rozbalování dárků: Takhle vypadaly Vánoce v sídle Playboye

Zdroj Zdroj: super.cz     26.12.2023 (21:30)     Sekcia bulvár

Sídlo legendárního Hugha Hefnera je stále v rekonstrukci. Po smrti majitele Playboye jej koupil podnikatel Daren Metropoulos a stále ho renovuje. Letos se v něm tak žádné bláznivé vánoční oslavy neodehrají, a že se tam v minulosti na Vánoce děly věci. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vánoce v sídle Playboye: Miliardář Hefner na svých společnicích nešetřil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.12.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Sáňkařský svah, kalhotkový lustr, stovky dárků a nespočet spoře oděných modelek. Majitel Playboye Hugh Hefner stihl ještě před svou smrtí uspořádat opulentní Vánoce v domě hříchů. Jak rád tvrdil, hodné holky dostaly hodně dárků, ale ty zlobivé ještě víc!

 

Nahé a veselé! Nadšení nudisté tráví Vánoce po svém

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.12.2024 (09:55)     Sekcia bulvar

Britská dvojice tráví Vánoce opravdu netradičním způsobem. Helen Berrimanová a její manžel Simon se těší na zdobení stromečku, rozbalování dárků i na vaření, a to vše pouze v rouše Evině a Adamově. Bez nudismu si prý neumí život ani představit, Helen kvůli tomuto životnímu stylu dokonce opustila zaměstnání.

 

Nahé a veselé! Nadšení nudisté stráví Vánoce po svém

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.12.2022 (18:41)     Sekcia bulvar

Britská dvojice i letos stráví Vánoce opravdu netradičním způsobem. Helen Berrimanová a její manžel Simon se těší na zdobení stromečku, rozbalování dárků a dokonce i na vaření, a to vše pouze v rouše Evině a Adamově. Bez nudismu si prý neumí život ani představit, Helen kvůli tomuto životnímu stylu dokonce opustila zaměstnání. 

 

Pár tráví Vánoce kompletně nahý, i když má hosty. Příbuzní už jsou na to zvyklí, tvrdí

Zdroj Zdroj: super.cz     26.12.2022 (21:29)     Sekcia bulvar

Helen a Simon Berrimanovi jsou milovníci Vánoc jako každý jiný. I oni si užívají přípravu štědrovečerní večeře, zdobení stromku nebo rozbalování dárků. Jen to dělají nazí.

 

První společné Vánoce: Takhle vypadaly svátky Nely Slovákové a Radka Roušala. Luxusní dárky i dovolená v ráji

Zdroj Zdroj: super.cz     30.12.2025 (20:20)     Sekcia bulvar

Nela Slováková a Radek Roušal si užili první společné Vánoce jako oficiální pár. Právě loni touto dobou se o jejich vztahu teprve jen spekulovalo. Jak jejich svátky vypadaly? Hlavní dárek v podobě luxusní dvouměsíční dovolené je teprve čeká.

 

Večírky, celebrity a sex...a drsná pravidla! Kráska popsala život v sídle slavného Playboye

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.11.2021 (16:07)     Sekcia bulvar

Úspěšná modelka Playboye Jenna Bentleyová, která je bývalou rezidentkou nechvalně známého sídla společnosti, se rozpovídala o tom, jaké to bylo na místě plném večírků a celebrit žít. Ačkoli v sídle Hugha Hefnera panovaly striktní podmínky, život to byl podle playmate neuvěřitelný. 

 

Hefnerův syn popsal, jaké to bylo vyrůstat v sídle Playboye: Personál mě šikanoval! A co holky?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.10.2023 (07:36)     Sekcia bulvar

Syn Hugha Hefnera (†91) a jeho druhé manželky Kimberley Conradové (61) Marston Hefner (33) prozradil, jaké to bylo vyrůstat v sídle Playboye plném hříchu! Zatímco zaměstnanci ho šikanovali, holky pro něj prý byly jako rodina. 

 

Sex, drogy a „rozevírač stehen“: Hefnerova asistentka popsala práci v sídle Playboye

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.12.2021 (16:09)     Sekcia bulvar

Dvanáct let strávila jako asistentka Alexe Hefnera v sídle Playboye. O svých zážitcích z domu hříchů se Lisa Barrettová nebojí mluvit. A rozmluvila se především o drogách, které měly udělat ze sexu nezapomenutelný zážitek. Ženy prý po nich byly schopné udělat cokoliv...

 

První Vánoce Veroniky Žilkové a Ivana Hubače? Spolu je trávit nebudou!

Zdroj Zdroj: super.cz     24.12.2025 (17:09)     Sekcia bulvar

Veronika Žilková a její partner Ivan Hubač spolu nebudou trávit Štědrý den. A to jsou to jejich první společné Vánoce. Vztah přiznali letos v létě, ale společné rozbalování dárků u stromečku neplánují. „Budeme zvlášť, každý se svými dětmi. A 26.12 pojedeme karavanem směr hory,“ řekla Super.cz Žilková na každoročním vánočním večírku divadla Broadway.

 

Ježíšek pohledem paragrafů: Nenuťte partnera trávit Vánoce doma! Hrozí omezování svobody, vydírání i podvod

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.12.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Hory dárků pod stromečkem a rozzářené pohledy dětí, nebo skřípot mříží vězení? Jak by vypadaly vánoční svátky, pokud bychom striktně dodržovali zákon a brali vážně každý paragraf?

Jak slaví Vánoce nejpočetnější britská rodina? 300 dárků, 25 punčoch a 4 stromečky

Nechceš se mnou mít sex? Tak vypadni! Modelka popsala šílené podmínky v sídle Playboye

Marcela odhalila šokující seznam vánočních přání: Soukromý ostrov nebo tryskáč

Šokující pravda o životě vedle Hugha Hefnera (†91): Sedativa, nátlak a psychické týrání!

Výzva čtenářům: Jak u vás vypadaly "první kapitalistické Vánoce"? Pošlete nám fotku

Sklo ve vitríně, pod stromem panenka Barbie. Tak vypadaly první kapitalistické Vánoce

Jak se pařilo ve slavné vile hříchů? Modelka popsala opulentní večírek v sídle Playboye!

Žena (51) popsala dospívání v sídle Playboye: Limuzínou do školy a Hefner jako vlastní táta

Harry a Meghan prozradili: Takhle vypadaly jejich první Vánoce s královskou rodinou!

Bývalé playmate popsaly hrůzy ve vile Playboye: Orální sex se psem i brutální týrání

Maminka Ivety Bartošové (†48): VÁNOCE BEZ DÁRKŮ! ZPOVĚĎ O ARTUROVI!

Bývalka Hugha Hefnera otevřeně o sexu s králem Playboye: Byla to fuška a říkaly jsme mu u toho ‚taťko‘

Takhle vypadají Vánoce v Los Angeles, napsala k fotce v plavkách Eva Longoria (46)

Vánoce jsou za dveřmi. Zkazit je ale mohou nekompletní dárky

Míša Tomešová prozradila, jak řeší Vánoce. Jeden druh cukroví a omezený počet dárků pro děti

Evropa 2: Bohaté hudební Vánoce plné překvapení i tradic

Vánoce na dluh: Pozor na nebezpečné půjčky, varují experti! Jak od nich odstoupit?

Finalista StarDance Tomáš Verner: Krasobruslař má Vánoce bez dárků, přijímá maximálně ponožky

Vánoce u Ondřeje Brzobohatého a Daniely? Dárky si dávat nebudeme, šokuje muzikant!

Rozbalování dárků v olomoucké zoo: Po lidech přišla na řadu zvířata

Nepochopitelný čin bezcitného zloděje: Okradl děti ve školce o desetitisíce na dárky!

Míša Tomešová prozradila, jaké budou u ní doma Vánoce. Jeden druh cukroví a omezený počet dárků pro děti

Luxusní Vánoce Dominiky Myslivcové: Hromada dárků i živý Grinch. S kým trávila Štědrý večer?

Ivana Jirešová ukázala své jógou trénované tělo: Ve 45 letech se může chlubit fantastickou figurou

Takhle by dnes vypadaly sestry z klanu Kardashian-Jenner bez plastik, tvrdí odborníci: Poznali byste je?

Královna s dětmi i Diana s vykuleným Williamem: Takhle vypadaly vánoční fotografie královské rodiny v průběhu let

Královské Vánoce bez Harryho: Nahradí ho syn Camilly!

Sexy dvojčata promluvila o životě ve vile Playboye: Hefner měl před spaním šokující rituál

Heffnerova múza přiznala nevěru se slavným boxerem: Nejlepší sex života!

Saša Rašilov se podělil o tip, jak potěšit manželku na Vánoce. Tohle prý zaručeně funguje!

Nejvnadnější česká královna krásy se pochlubila rodinou: S malým synem už se těší na druhé Vánoce

Jaké budou Vánoce? Nejdražší v historii a „Češi se v utrácení rozjedou,“ říká ekonom

Smutné Vánoce mladé rodiny v Olomouci: Zloděj ukradl dětem všechny dárky!

Univerzální vánoční dárek, který můžete dát muži i ženě

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy