Přeje si miminko, ale... Chová se kvůli tomu jako blázen!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.01.2024 (05:00)     Sekcia bulvár

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy... celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Jak se vám líbí naše miminko? Adela Vinczeová šokovala fanoušky!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.11.2021 (16:45)     Sekcia bulvar

Adela Vinzceová (41) sice v manželu Viktorovi (30) našla životní lásku, miminko jim ale zatím stále dopřáno nebylo. Oblíbená slovenská moderátorka kvůli tomu nicméně hlavu nevěší! Fanouškům se pochlubila s vtipnou montáží, jak by takové miminko mohlo vypadat.

 

Bývalý policista umlátil malé miminko (†3 měs.): Propustí ho na podmínku?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.01.2021 (15:00)     Sekcia bulvar

Australský policista brutálně umlátil svého maličkého synka. Odpykal si za to ve vězení zatím jen 5 let a už se schyluje k tomu, že by se 30. ledna mohl dostat na svobodu. Zoufalá exmanželka si přeje jediné - ať ho nepouštějí.

 

Dominik Hašek vzpomínal na Nagano. Bujaré oslavy, návštěva Havla a pár chvilek jako v mlze

Zdroj Zdroj: super.cz     22.02.2023 (19:01)     Sekcia bulvar

Čas letí jako blázen a je tomu 25 let, kdy čeští hokejisté získali v Naganu zlato. Češi ve finále porazili Rusko 1:0.

 

Černochová: Putin hledá viníky, někteří lidé v pak „odcházejí oknem“. Chová se dál jako Hitler

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.10.2022 (13:03)     Sekcia bulvar

Ministr obrany Sergej Šojgu je v Rusku na odstřel? Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) se tomu nediví. Podle níc však zároveň není tak důležité, kdo je vykonavatelem rozkazů Vladimira Putina, který se dle ní nadále chová jako nacistický vůdce Adolf Hitler. Černochovou však těší, že se ruská armáda momentálně až druhou nejsinější armádou na Ukrajině. Uvedla to v nedělních Otázkách Václava Moravce.

 

Žena (25) miluje čurání do plenek: Příznivci jí platí, aby „žila jako batole“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.06.2020 (18:24)     Sekcia bulvar

Paigey Millerová z východního pobřeží Spojených států je 25 let. Přesto se nejraději chová jako miminko, které si rádo hraje v pokojíčku, pije mléko z dětské lahve, cucá dudlík a nosí dennodenně plenky, v nichž se s libostí počůrá. Spotřebu plen má tato dívčina obrovskou. Měsíčně za ně utratí v přepočtu 7 tisíc korun.

 

Horor v Klánovicích: Vrah zastřelil miminko v kočárku a muže! Policie prosí řidiče: Pošlete nám záběry z kamer

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.12.2023 (15:02)     Sekcia bulvar

Co se stalo v Klánovicích v pátek odpoledne? Policisté tam vyjížděli k nahlášené střelbě, na místě našli dvě mrtvé osoby. Zemřelo dítě a dospělý. Podle informací Aku.cz má jít o miminko staré dva měsíce a muže. Policie případ kvalifikovala jako dvojnásobnou vraždu. V Klánovicích stále probíhají od pátečního odpoledne policejní manévry kvůli tomu, že se zde může pohybovat ozbrojená osoba. Případ vyšetřují kriminalisté z 1. oddělení. 

 

Uznávaný operní pěvec Milan Sulej (49) prožívá rodinné peklo: Pronásleduje ho matka! Jako miminko ho odkopla

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.01.2025 (17:25)     Sekcia bulvar

Finalista soutěže X Factor se během let stal uznávaným operním pěvcem. Jenže nyní kvůli tomu Milan Sulej (49) trpí jako zvíře. „Má biologická, zdráhám se říct matka, která mě ve dvou měsících odhodila jako prašivé kotě, po mně chce peníze,“ postěžoval si.

 

Borhyová jako Pizingerová: Miminko pro mladšího muže?!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     04.01.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Pokaždé, když cítila, že s partnerem je to láska jako hrom, přišlo miminko. Lucie Borhyová (42) je zralá žena, která už neskáče do všeho po hlavě, ohledně otěhotnění to však může být jinak. Slavná moderátorka se totiž může inspirovat u ještě starších žen než je ona a rozhodnout se pro další miminko.

 

Před devíti měsíci přišla o miminko a prožila nejtěžší chvíle v životě. Misska promluvila o tom, jak se dnes cítí

Zdroj Zdroj: super.cz     20.06.2021 (05:55)     Sekcia bulvar

Modelka a Miss International Czech Republic 2020 Natálie Kočendová v listopadu odletí do Japonska na světovou soutěž krásy. A právě kvůli tomu tvrdě makala na postavě. Poté, co loni přišla v 6. měsíci o miminko, měla o 12 kilo více. Kila jsou nyní zase pryč.

 

Adamczyk si už chová miminko: Snad to bude pohodář, doufá Marek

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.11.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Na prvním přenosu letošní StarDance nechyběla v publiku ani Eva Adamczyková. Jednatřicetiletá snowboardistka se ve společnosti objevila vůbec poprvé s rostoucím bříškem. 

„Babiš se chová jako srab,“ hřímá Rakušan kvůli Koudelkovi. Rýpla si i koalice Spolu

První "uprchlické" miminko u Milosrdných bratří v Brně: Nastěnka je zdravá jako řípa!

Postiženého Pavlíka matka zavírala do chlívku: O týrání nešlo, uvedla policie

Slon bude! Kvůli němu si Vémola pořídí farmu jako Bolek Polívka

Hrozí jí, že nebude moct mít děti! Bývalka Vladimíra Polívky trpí vážnou nemocí

Červený kohout řádil na Olomoucku: Muž skákal z okna, hasič se pořezal, mámu, dceru a miminko (1 měs.) odvezla záchranka!

Misska Šteflíčková čeká miminko: Pohlaví se dozvěděla omylem!

Princezna zakletá v čase Germani: Porodila dceru! Dala jí originální jméno

Herec Marek Adamczyk: Už si chová miminko!

Herec ze seriálu Život na zámku Zdeněk Žák chová slepice: Jsou jako paviáni!

Blázen střelil ženu do hlavy

Harrymu Stylesovi praskly kalhoty v rozkroku během koncertu: A přímo před slavnou herečkou, do které býval blázen

Drogy, dětské porno, kyberzločiny. Paříž zdůvodňuje zatčení šéfa Telegramu. Co řekl Macron?

Mámě vadil dětský pláč... Umlátila miminko!

Hvězda Bábovek Poláková: Podvádí ji manžel!

Nechtěl oslavu narozenin, a šéf mu ji přesto uspořádal. Za újmu dostane deset milionů

Češka (34) dostala dělohu od žijící příbuzné! Otěhotněla a teď je mámou

Dvojtečka a paní Dvojtečková mají miminko! V Zoo Praha se vylíhl malý tučňáček

Manželka herce Jelínka (86): Spadl na ni kůň!

Rihanna a A$AP Rocky: Řekla mu »ano«, ale...

Aneta Vignerová o předčasném porodu: Císařský řez se neobešel bez následků!

Odchod Rusevové z ULICE? Něco hezkého končí, říká Anežka

Hvězda Ulice se stala maminkou: Předtím si vyslechla krutou diagnózu!

Loučení s těhotnou Khek Kubařovou: Už za ni mají náhradu

Žena chová v paneláku ve Strašnicích 17 psů: Potrhali Aničku (7)!

Pokojíček pro miminko jako z katalogu. Do této nádhery misska Langmannová přivedla dceru s poetickým jménem

Manželka (57) parťáka Majora Zemana Jelínka (86): Spadl na ni kůň!

Tereza Ramba vyhledala odbornou pomoc: Hraje díky psychoterapiím!

Poprvé od obrovské tragédie se ozvala! Veronika Arichteva přišla před měsícem o miminko. Z jejích slov nyní mrazí

Už si chová »miminko«! Těhotná Veronika Arichteva se pochlubila přírůstkem do rodiny

„Chová se jak nácek!“ obula se Černochová do Zaorálka kvůli Izraeli. Skandál, hřímá ministr

Hejdová čeká miminko: Překvapení pokazila prsa!

Máma (31) kvůli covidu upadla do kómatu: Porod si nepamatuje a své miminko viděla až po třech týdnech

Pedofil z Mostecka znásilnil miminko a mladou dívku: Soud mu udělil trest, před nástupem ale utekl

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy