Průšvih Koktových: Po nečekaném odloučení zbyly jen oči pro pláč

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     28.08.2024 (12:00)     Sekcia bulvár

Tak tahle chyba je stála draho! Ornelle (31) a Josefovi (67) Kokotvým nezbývá nic jiného než si sypat popel na hlavu. Rodiče si chtěli se svými dětmi užít poslední dny letních prázdnin, ale to se pěkně přepočítali. Syna Quentina totiž nepustili do letadla! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Průšvih Koktových: Po odloučení zbyly Ornelle oči pro pláč

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     29.08.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Tak tahle chyba je stála draho! Ornelle (31) a Josefovi (67) Kokotvým nezbývá nic jiného než si sypat popel na hlavu. Rodiče si chtěli se svými dětmi užít poslední dny letních prázdnin, ale to se pěkně přepočítali. Syna Quentina totiž nepustili do letadla!

 

Nadšenci zbyly oči pro pláč: Bouře Eunice mu poničila bouráky za čtrnáct a půl milionu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.02.2022 (12:42)     Sekcia bulvar

Bouře Eunice na britských ostrovech ničila vše, co jí stálo v cestě. Vichru podlehla i stodola automobilového nadšence Ewena Sergisona z Nottinghamshiru. Zbyly mu oči pro pláč, uvnitř měl bouráky v přepočtu za 14,6 milionů korun! Jak ale uvedl, je rád, že uvnitř zrovna nebyl žádný ze zákazníků nebo jeho zaměstnanců. 

 

Na hlavě má krvavé strupy po chemickém popálení: Vítězce Zrádců zbyly oči pro pláč, návštěva salonu skončila katastrofou

Zdroj Zdroj: super.cz     13.04.2025 (09:38)     Sekcia bulvar

Vítězce Zrádců Nicole Šáchové zbyly po návštěvě vlasového salonu jen oči pro pláč. Má před sebou důležité společenské pracovní události, kde chtěla vypadat hezky, a tak si chtěla nechat prodloužit vlasy. S prodloužením se rozhodla i pro lehkou změnu barvy, avšak dopadlo to katastrofálně.

 

Menzelové zbyly oči pro pláč: Dům, který pořizovala pro manžela Jiřího Menzela (✝82), je v hrozném stavu. Prodat se nedá!

Zdroj Zdroj: super.cz     05.02.2021 (06:00)     Sekcia bulvar

Dnes by si koupi domu, který pořizovala kvůli zesnulému manželovi Jiřímu Menzelovi, (✝82) víc rozmýšlela. Kdyby nebyla Olga Menzelová (43) optimistického založení, zbyly by jí jen oči pro pláč. "Ten dům je v poměrně špatném stavu. Objevila se tam řada skrytých vad hned po jeho koupi," svěřila Super.cz.

 

Menzelové zbyly oči pláč: Dům, který pořizovala pro manžela Jiřího Menzela (✝82), je v hrozném stavu. Prodat se nedá!

Zdroj Zdroj: super.cz     05.02.2021 (06:00)     Sekcia bulvar

Dnes by si koupi domu, který pořizovala kvůli zesnulému manželovi Jiřímu Menzelovi, (✝82) víc rozmýšlela. Kdyby nebyla Olga Menzelová (43) optimistického založení, zbyly by jí jen oči pro pláč. "Ten dům je v poměrně špatném stavu. Objevila se tam řada skrytých vad hned po jeho koupi," svěřila Super.cz.

 

Odhalené soukromí Koktových: Ostrá slova o potratu

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.02.2025 (12:00)     Sekcia bulvar

Josef Kokta (67) a jeho žena Ornella Koktová (31) nedávno oslavili 10. výročí svatby. Začátek jejich vztahu byl přitom jeden velký průšvih a málokdo by tehdy řekl, že to dvojici vydrží.

 

Pokus o usmíření JLo a Bena Afflecka? Pláč cestou na oběd!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.09.2024 (10:32)     Sekcia bulvar

Po měsících odloučení a žádosti o rozvod se nejsledovanější pár Hollywoodu Ben Affleck (53) a Jennifer Lopezová (55) opět ukázal spolu venku!

 

Auto chytilo za jízdy

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.07.2020 (12:00)     Sekcia bulvar

Oči pro pláč a ohořelé torzo auta zbyly majiteli poté, co vůz za jízdy v Ostravě-Muglinově zachvátily plameny.

 

Rozchod! Švantnerové zbyly oči pro pláč

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     22.11.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Modelka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (29) pod tlakem dotazů konečně přiznala, že už netvoří pár s fotbalistou Patrikem Dresslerem (31, oba na snímku). 

 

Pětice kandidátů postoupila rovnou: ANO má našlápnuto i v Senátu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.09.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Vedle krajů si hnutí ANO po volbách polepší také v horní komoře Parlamentu. Jak moc, o tom se rozhodne ve 2. kole už tento pátek a sobotu. A komu naopak zbyly oči pro pláč?

Leichtová v slzách: Nekompromisní vyhazov z adresy

Konec lásky! Hvězdě Ulice Kadeřávkové zbyly oči pro pláč

Angelina na dně: Nejbolestnější zrada z nečekané strany

Boučkovi zbyly oči pro pláč: SEN O RODINNÉ IDYLCE SE BORTÍ

Jandovi zbyly oči pro pláč: Dcera frnkla za oceán!

Bendové zbyly oči pro pláč? Topol už pálí za jinou

Opuštěné Vondráčkové zbyly oči pro pláč: Polívka učinil šokující rozhodnutí

Gelemové zbyly oči pro pláč? Dáda má naprosto jasno!

Miliony v trapu: Bohdalové zbyly oči pro pláč

Opravdu velká loupež v americkém klenotnictví: 20 lupičů v akci!

Menzelová tvrdě narazila! TOTÁLNĚ v pasti

Klausové zbyly jen oči pro pláč: PŘIŠLA O VŠECHNO

Vémolovi zbyly oči pro pláč: Jeho miláček má definitivně sbaleno

Dirigent v montérkách! Pomáhá po ničivém požáru bytovky

Auta v podzemních garážích zachvátily plameny: Škoda je 2 miliony!

Klus vyřkl razantní NE! Tamaře zbyly oči pro pláč

Swiftová musela zklamat české fanoušky: Zrušila Vídeň kvůli teroristům!

Zloděj vybral skrýš ve skříni: Seniorce ukradl čtvrt milionu!

Sexbombě Jennifer Lopezové zbyly oči pro pláč: Místo svatby rozchod! Kvůli jiné ženě?

Důvěřivci z Brněnska chtěli vydělat na investicích do kryptoměn: Mají vyluxované účty

Drsná rána pro pornohvězdu Daisy Lee: Přišla o těžce vydělané peníze!

Se skejtem na trampolínu? Mladíkův nápad skončil naprostým fiaskem

Roubenka na Bruntálsku v plamenech! Shořela na prach, škoda jde do milionů

Zataženo, občas splašky: Fekálie z letadla pokryly zahradu i jejího majitele

Houbaření vyšlo muže draho: Vandal mu zničili drahou teslu

Houbaření vyšlo muže draho: Vandal mu zničil drahou teslu

Kšeftoval s luxusními auty, aby uživil rodinu: David malého syna uvidí až za tři roky

Sexy trenér Extrémních proměn Martin Košťál (44) do toho praštil: Romantická svatba!

Zemřela první žena Delona: Jeho Nathalie (†79) podlehla...

Návštěva salonu, ze kterého odešla s krvavými strupy po chemickém popálení, má dohru. Zrádkyně Nicole musí do nemocnice

Lucii z Výměny manželek zbyly oči pro pláč! Konec manželství a monokl pod okem

Přepsaný majetek Jiřího Adamce (77): Nezůstalo mu ani věcné břemeno! Totální kontrola v rukou Jany

Hanychová odloučení nedává: Výzva fanynkám nezabrala

VIDEO: Nebetyčná drzost! Zloděj vlezl servírce za bar, čmajzl jí peněženku a odkráčel pryč

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy