Konec pořadu 168 hodin: Moravec lituje odchodu Fridrichové

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.09.2024 (05:00)     Sekcia bulvár

O půlnoci ze soboty na neděli přestala být Nora Fridrichová (46) po 24 letech zaměstnankyní České televize. Odešla sama poté, co se po zrušení svého pořadu 168 hodin nedomluvila na Kavčích horách na novém angažmá. Někteří kolegové se jí na to konto veřejně zastali. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Konec 168 hodin Nory Fridrichové: Vaz jí zlomila kauza s Wollnerem?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.07.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Pořádně hořký letní koktejl namíchalo moderátorce Noře Fridrichové (46) vedení České televize. Včera dalo ve známost, že ruší jí vedený i uváděný publicistický pořad 168 hodin! S okamžitou platností!

 

Konec Fridrichové v televizi? Osudová chyba a záhadné mlžení

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     08.04.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Česká televize se otřásá v základech! Po vyhazovu Zdeňka Chlopčíka (67) z pořadu StarDance, bude mít možná brzy na stole další výpověď. Ve hře je hodně. Může přijít o hlavní tvář pořadu 168 hodin Noru Fridrichovou (46).

 

Konec pořadu 168 hodin: První slova Nory Fridrichové!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.07.2024 (17:06)     Sekcia bulvar

Publicistický pořad 168 hodin nečekaně skončil a věrní diváci už jej nespatří na televizních obrazovkách. Jeho moderátorka Nora Fridrichová (46) dlouho celou kauzu neokomentovala. Její první slova však teď vzbudily emoce. Podle všeho to byl pro ni samotnou šok!

 

Mynářová po odchodu Fridrichové z ČT: Jedovatá reakce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2024 (12:46)     Sekcia bulvar

Konec pořadu 168 byl zásadní změnou pro jeho moderátorku Noru Fridrichovou (46)  a stal se také koncem jejího působení v České televizi. K této události měla potřebu se vyjádřit i Alex Mynářová (41), žena bývalého kancléře Vratislava Mynáře (57). Neodpustila si ironické popíchnutí na účet odcházející novinářky.

 

Šéf ČT Souček prozradil detaily, proč ruší pořad 168 hodin. Ukázal i na Noru Fridrichovou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.07.2024 (18:41)     Sekcia bulvar

Za koncem pořadu České televize 168 hodin stojí opakované porušování závazných pravidel při zpracování reportáží a nepřijatelný způsob konverzace hlavní tváře pořadu Nory Fridrichové s bývalým zaměstnancem ČR Markem Wollnerem. Souček to uvedl v dopise Radě ČT, který má ČTK k dispozici.

 

Zrušení 168 hodin řešila Rada ČT: Úkol pro Součka i námitky Fridrichové! A protest před ČT

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.08.2024 (18:07)     Sekcia bulvar

Rada České televize se dnes mimořádně sešla kvůli ukončení publicistického pořadu 168 hodin, který se po prázdninách už znovu neobjeví na obrazovkách ČT. Jednání se on-line z dovolené účastní i generální ředitel Jan Souček. Dříve uvedl, že se účastnit nebude. Přišla i moderátorka Nora Fridrichová, před budovou ČT pa protestovaly desítky lidí. Rada ČT vzala na vědomí informaci o zrušení pořadu a vyzvala Součka, aby do 10. září předložil materiál o výrobě publicistických pořadů.  

 

Konec Moravce v přímém přenosu: Důvod odchodu z TV po 21 letech!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     09.03.2026 (05:06)     Sekcia bulvar

Překvapení na Kavčích horách. Moderátor Václav Moravec (51) v přímém přenosu oznámil, že po více než dvaceti letech končí v České televizi. A to krátce po tom, co v pořadu přivítal šéfa SPD Tomio Okamuru (53).

 

Nora Fridrichová pro Blesk o náhradě Moravce v ČT: Je to hrob! Nevzala bych to ani náhodou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.03.2026 (13:00)     Sekcia bulvar

Poprvé už tuto neděli Česká televize musí řešit náhradu ve vysílání za Otázky Václava Moravce - poté, co moderátor Moravec oznámil konec v ČT. Během spekulací, kdo ho nahradí, se objevovalo i jméno novinářky Nory Fridrichové, které zrušila ČT v minulosti pořad 168 hodin. Fridrichová v Epicentru Blesku politovala každého, koho budou s Moravcem ať už kolegové, novináři nebo politici i diváci srovnávat. A vyjádřila se i k tomu, zda dostala nabídku ona.

 

Kvůli Fridrichové se v ČT rozpoutal spor: Na Kavkách to vře! Fotka z jachty jako rozbuška

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.07.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Okolo osoby Nory Fridrichové (46) to na Kavčích horách pořád pěkně vře! Minulý týden vedení ČT zrušilo její pořad 168 hodin a chtělo s ní jednat o jiném angažmá. Jenže novinářka odjela na dlouhodobě plánovanou dovolenou.

 

Moravec po náhlém odchodu z ČT: Půl roku nesmí na obrazovku!?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.03.2026 (11:01)     Sekcia bulvar

Moderátor Václav Moravec má s Českou televizí sjednanou konkurenční doložku na půl roku. Začala platit od úterý, kdy moderátor pořadu Otázky dohodou ukončil svůj pracovní poměr v televizi. Doložka omezuje jeho působení v jiných médiích. ČTK to dnes řekl mluvčí ČT Michal Pleskot.

Fridrichová o partneru Zárubovi: Je na odchodu z ČT? Kdo je vítěz a kdo poražený u Moravce

Václav Moravec šokoval v přímém přenosu: Konec po 21 letech!

Zásadní změna v nedělních Otázkách? Moravec se má střídat! Souček chce do dvojice ženu

Flastr za náhlý odchod z ČT a čím »zaplácnou« neděli? Problémy Václava Moravce!

Velký otřes v České televizi! Václav Moravec oznámil konec po 21 letech

Mynářová si rýpla do Fridrichové: Z jejího konce v televizi se raduje!

Šéf ČT Souček o známých tvářích televize: Nastínil změny u Fridrichové. Co řešil se Železným?

Fridrichová po konci na ČT: Podivné loučení

Mynář se drsně pustil do moderátorky ČT, ta si nenechala nic líbit: Mluví jako paranoik, vzkazuje Fridrichová

Fridrichová na dovolené: Údiv nad slovy ředitele ČT! Konec 168 hodin bude řešit televizní rada

Šéfredaktor zpravodajství ČT Kubal v Blesku: Nora je velmi tvrdá! Moravec bude beze změn

Fridrichová po odchodu z ČT: Nečekané spojení s hvězdou Novy!

Zemětřesení na ČT: Končí pořad Nory Fridrichové 168 hodin

Václav Moravec se vrací! Co ho přimělo změnit názor?

Když ukázala prsa, bylo hotovo, řekl režisér Moravec o herečce Novákové

Svědectví hvězdy 168 hodin Nory Fridrichové: S masturbací začal Wollner

Souček oznámil nutnost úspor ČT: O pořad (zatím) přijde i Moravec

Glosa: Byla jste arogantní, vmetl Okamura Pekarové v úplně posledních Otázkách Václava Moravce

„Babiš je d*bil,“ ujelo Maláčové po natáčení s ČT, svedla to na emoce. Hamáček: Podraz!

Moderátor Moravec má problém! Slovy o Hitlerovi porušil Kodex ČT, ředitel Souček řešil stížnosti

Definitivní konec a odevzdání vstupní karty: Nora Fridrichová se rozloučila s Českou televizí. Co s ní bude dál?

Fridrichové došla slova: 168 hodin nahradí oblíbený seriál. Nora nepřišla na nic, Topinka odhalí vše, smějí se diváci

Nora Fridrichová po konci v ČT narazila: S novým projektem nesmí do Sněmovny!

Nora Fridrichová po konci v ČT narazila: S novým projektem nesmí o Sněmovny!

Nora Fridrichová po konci v ČT narazila: Nesmí do Sněmovny! Pekarová žádá prošetření

Konec Václava Moravce v ČT zaskočil i celebrity: Vzkazy od Absolonové i Machálkové. Čekáme na váš návrat, doufá Bočanová

Moravec po náhlém konci v ČT: Půl roku nesmí na obrazovku!? Televize odtajnila, čím nahradí Otázky

Po Fridrichové to zabalí i Záruba? Situace není dobrá, zoufá Robert

Dopustila se Fridrichová šikany kolegů? Komise ČT už má jasno: Verdikt o chování moderátorky

Slaví půl roku po odchodu z České televize: Nora Fridrichová už nastupuje do nové práce. Slova podpory od známých žen

Co s Otázkami, když je Moravec v karanténě? ČT prozradila, jak s pořadem naloží

Šokující obvinění Fridrichové: Zvracení před prací

Adamczyk po konci ve StarDance a odchodu z Vinohrad: Konec strachu o práci! Stane se Formanem

Moravec exkluzivně pro Blesk: Co byla poslední kapka, kdy se definitivně rozhodl a proč vše tajil?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy