Tomáš zavraždil přítelkyni nožem a sekerou, pak ji škrtil: Soud mu zmírnil trest

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.03.2025 (15:44)     Sekcia bulvár

Vrchní soud v Praze v úterý 4. března snížil trest Tomáši Hradeckému, který loni v Teplicích zavraždil svou přítelkyni. Místo původních 18 let dostal 17 let vězení. Soud zohlednil jeho doznání a projevenou lítost. Rozhodnutí je pravomocné. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Exprimář u soudu: Lékařku ubil sekerou, druhou škrtil a znásilnil

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.06.2025 (10:06)     Sekcia bulvar

Počíhal si na ni v jejím bytě. Lékařku (†28), která byla jeho milenkou, škrtil lanem do bezvědomí, pak ji svázal a zavraždil. Primář Vojtěch Č. (40) zaútočil i na známou (37) své ženy, ta přežila. Obžaloba mu navrhuje výjimečný trest. Soud začne zanedlouho, muži hrozí 25 let!

 

Primář z Domažlic zavraždil lékařku (†28): Pomiloval jsem ji a pak ubil sekerou!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.06.2025 (10:16)     Sekcia bulvar

Hodil jí smyčku z lana kolem krku a škrtil do bezvědomí. Lékařku (†28), která byla jeho milenkou, svázal a umlátil sekerou. Pak přijel k známé (37) své ženy. Tu rovněž škrtil a znásilnil, ta ale naštěstí přežila. Bývalý primář domažlické nemocnice Vojtěch Č. (40) teď stanul před Krajským soudem v Plzni. Žalobce chce pro něj 25 let vězení.

 

Bývalou partnerku David zavraždil nožem: Nešlo o zvlášť trýznivou smrt, rozhodl soud

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.07.2020 (15:27)     Sekcia bulvar

Trýznivá je každá vražda, řekl v úterý Vrchní soud v Praze a s ohledem na to zmírnil trest Davidu Fialovi, který na podzim 2019 ubodal bývalou partnerku. Zkrátil mu dobu věznění a také snížil odškodné, protože původní částka by pro něj mohla být likvidační. 

 

Hrůzné řádění primáře nemocnice: Ženu zavraždil sekerou, druhou svázal a znásilnil

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     22.10.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Zásahovka včera vpadla do jednoho z bytů v plzeňské čtvrti Vinice. Mladou lékařku Michaelu S. (†29) v něm pachatel brutálně zavraždil nožem a sekerou poté, co znásilnil a pokusil se zabít jinou ženu. O to horší je, že to měl být její profesní kolega a primář nemocnice.

 

Seniorku (†77) v Písnici zavraždil kominík: Škrtil ji a bil pánvičkou! U soudu popsal běsnění

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.06.2025 (17:50)     Sekcia bulvar

Rdousil Jaroslavu T. (†77) rukama, škrtil vodítkem, mlátil pánví, skákal jí po hrudi a chtěl ji nakonec spálit elektrickým proudem. Vražedné běsnění kominíka z loňského listopadu řeší pražský soud. Obžalovaný Tomáš L. (32) se k činu přiznal.

 

Zavraždil přítelkyni, týral manželku! Jehlou pod žebra a skleničkou do hlavy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.11.2025 (14:21)     Sekcia bulvar

Před 25 lety zavraždil svou přítelkyni, trest si odseděl, ale evidentně se nepolepšil. U Krajského soud v Plzni se Milan A. (49) opět zpovídá z útoku na svou manželku (49). Přežila, ale podle obžaloby musela snášet neskutečná muka.

 

Mord cyklistky na Olomoucku: Bestie je už ve vazbě!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     20.04.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Jen o brutální násilí šlo muži (47) z Olomouce. Sekerou a nožem zavraždil ženu (†51) jedoucí na kole za přítelem. Včera na něj soud uvalil vazbu a hrozí mu až doživotí.

 

Kamaráda škrtil tkaničkou a pak ho hodil do kanálu! Soud za vraždu potvrdil 17 let

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.09.2021 (12:52)     Sekcia bulvar

Odpyká si 17 let! Odvolací soud potvrdil trest Janu Bémovi (24), který kvůli penězům zavraždil v listopadu 2019 svého známého. Slováka (28) nejprve škrtil tkaničkou a pak ho v bezvědomí hodil do kanálu. Tělo se později našlo v čistírně odpadních vod v Praze 6. Odvolací senát v čele s předsedou Robertem Fremrem zamítl odvolání obžalovaného i státního zástupce.

 

„Největší láska i noční můra.“ Tomáš (35) ubodal svou přítelkyni (†31), s odvoláním u soudu neuspěl

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.08.2021 (18:09)     Sekcia bulvar

Loni v březnu se v pražských Letňanech odehrála brutální vražda. Opilý Tomáš N. (35) se pohádal se svou přítelkyní Markétou (†31). Chodili spolu 11 let. Potom, co mu údajně řekla něco „extrémně odporného“, ji 21 bodnými ranami nožem usmrtil. Měl si odpykat 18 let vězení. Trest se mu zdál přísný. Vrchní soud nicméně zamítl jeho odvolání. 

 

Přítelkyni (†19) zavraždil a zakopal v garáži: 20 let vězení platí, potvrdil soud

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.09.2025 (15:15)     Sekcia bulvar

Stanislav Porembski (23), který podle rozsudku loni v srpnu zavraždil svou bývalou přítelkyni, půjde na 20 let do vězení. Trest mu ve středu pravomocně potvrdil odvolací Vrchní soud v Praze. Po vraždě podle verdiktu Porembski ukradl ženě z účtu postupně milion korun, jejím jménem také psal na sociální sítě, aby vyvolal dojem, že je naživu.

Přítelkyni Markétu (†31) ubodal: 18 let za 21 ran nožem

Milence rozsekal hlavu, další chtěl zabít: Primář si odsedí 28 let

Krvavý masakr v plzeňském bytě: Sekerou ubitá lékařka. Vrahem je primář?

Podcast: Krveprolití na statku. Mladík sekerou zmasakroval 5 lidí, zavraždil i 2 děti

Češka zabila v Itálii manžela: Doživotí! V Česku žila na svobodě, teď ji trest zmírnili na 20 let

Výjimečný trest? Patrik si objednal revolver, pak pošťákovi a jeho přítelkyni rozbil hlavu sekerou

Primář umlátil milenku-lékařku sekerou: U soudu v neprůstřelné vestě

V nouzovém stavu ukradl dvě flašky rumu: Muž si odsedí 14 měsíců, Nejvyšší soud mu trest zmírnil

Lékařku ubil sekerou, druhá žena zázrakem přežila. Žalobce navrhl běsnícímu primáři 25 let!

Zvrat v kauze tygřích jatek: Soud Berouskovi zmírnil trest!

Tomáš měl přítelkyni téměř useknout hlavu sekerou: Za brutální vraždu vyfasoval 18 let

Jan T. brutálně zavraždil přítelkyni: Téměř dva roky čekal na trest. Soud ho poslal na dvanáct let za mříže

Jan T. brutálně zavraždil přítelkyni: Téměř dva roky čekal na trest. Městský soud ho poslal na dvanáct let za mříže

Je nenapravitelný! Patrik (21) dostal za útok sekerou na dva lidi výjimečný trest: 24 let

Zavraždil a zapálil benzinem milenku

Sekal a bodal, tělo hodil do popelnice: 18 let za vraždu

Kominík surově zavraždil seniorku: Bezmocnou ženu škrtil vodítkem a skákal jí po hrudníku! 18letý trest platí!

Dostane exprimář za vraždu milenky výjimečný trest?

Podcast: Lukáš brutálně zavraždil milenku. Martině (†19) téměř odřezal hlavu

Ženě zasadil 41 ran nožem a sekáčkem

Gauner přepadl se sekerou a nožem v domě seniorku (74): Z účtu mu musela převést 250 tisíc!

Tomáš v Jablonci uškrtil svou tetu?! Pak jí měl vyrvat zuby: Soud mu napařil 25 let

Bodl taxikáře do krku, vyfasoval deset let!

Známého škrtil tkaničkou a hodil ho do kanálu: Soud Janovi potvrdil 17 let vězení za vraždu

Soud ho na 15 let do basy za brutální vraždu: Zaparkoval jí auto na hrudi

Muž nachytal bratra se svou přítelkyní v posteli: Zaútočil na ně sekerou!

Bratři brokovnicí zastřelili rodiče: Kvůli penězům?! Soud jim zmírnil trest

Podcast: Basler schválně srazil cyklistku autem. V lese pak šílenec ženu znásilnil a zavraždil

Jakub (28) zaútočil na přítelkyni a zavraždil svou tchyni: Soud ho poslal na 15,5 roku za mříže

Tomáš dal bezdomovci střechu nad hlavou: Pak ho zavraždil! 18 let v nejtěžší káznici

Švagrovou vzal sekerou do hlavy! Soud poslal "řezníka" z Tišnova do vazby

Podcast: Pavel sekerou zavraždil manželku i dcery. Na jejich zohavená těla naházel kopretiny

Vrah zasadil servírce z Humpolce 90 ran nožem: Padl výjimečný 30letý trest

Zvrat v kauze tygřích jatek: Soud Berouskovi změnil trest!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy