Hrušínský kontra Töpfer: Dusno kolem hromady prachů

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     18.03.2025 (08:04)     Sekcia bulvár

Principála pražského Divadla Na Jezerce vytáčejí nařčení, že jeho podnik žije z kapes daňových poplatníků. Jan Hrušínský už toho má plné zuby a začal jednat! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Hrušínský kontra Töpfer: Pravda o 100 milionech!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.07.2025 (10:55)     Sekcia bulvar

Vést divadlo není snadná práce, s penězi jde ale všechno lépe. Jenomže někdo jich má více, někdo zase méně. Výsledky však musí dodávat stejné. Kdo na to doplácí?

 

Trávníček kontra Hrušínský: ZÁKAZ NA BARRANDOVĚ

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     20.12.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

„Václav Vorlíček mě tehdy obsadil do role prince, ale bylo to tehdy jaksi zakázáno nadřízenými orgány na Barrandově," smutně popsal Jan Hrušínský (68) vyšoupnutí z hlavní role v legendární pohádce Tři oříšky pro Popelku. A tak vedle Libuše Šafránkové nakonec stanul Pavel Trávníček (73)!  

 

Rozčarovaná Kolářová kontra Töpfer: Tomáš se jako šéf změnil

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     20.04.2025 (07:50)     Sekcia bulvar

Osmasedmdesátiletá herečka poprvé promluvila o důvodech odchodu z Vinohradského divadla po 45 letech vystupování. Kolářová přitom ukázala prstem na jednu osobu!

 

Řidič (36) vjel do hromady kamenů v Řepích a střílel je kolem, nadýchal 3,6 promile

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.08.2023 (10:08)     Sekcia bulvar

Pořádnou spoušť způsobil v pondělí kolem deváté večer řidič (36) v ulici Makovského v pražských Řepích. S autem najel do hromady kamení, a když se chtěl dostat ven, od kol létaly kameny na okolní auta, a dokonce až na tramvajový pás! Když na místo dorazili strážníci, zjistili, že je úplně namol - nadýchal 3,6 promile.

 

Pohublý Töpfer děsí o vlastním parte: Máme se bát?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.03.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Jednasedmdesátiletý herec obdržel od radnice titul čestného občana. Při té příležitosti si Tomáš Töpfer neodpustil trochu toho černého humoru.

 

Hrušínský si rýpnul do Töpfera: Dusno mezi herci graduje!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.07.2025 (10:55)     Sekcia bulvar

Vést divadlo není snadná práce, s penězi jde ale všechno lépe. Jenomže někdo jich má více, někdo zase méně. Výsledky však musí dodávat stejné. Kdo na to doplácí?

 

Töpfer přišel o majetek za stamiliony! Osudové rozhodnutí

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.04.2025 (08:03)     Sekcia bulvar

Čtyřiasedmdesátiletý herec si dnes zřejmě musí ve skrytu duše trhat vlasy na hlavě. I když se Tomáš Töpfer navenek tváří, že o snové dědictví vlastně nikdy doopravdy nestál. Opravdu?

 

Rumunský kamion napálil na D2 za Brnem do mostu: Z hromady šrotu vyprostili dva zraněné

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.09.2022 (09:59)     Sekcia bulvar

Drsný výjev se naskytl záchranářům, které přivolali v úterý kolem půl druhé v noci k nehodě zahraničního kamionu na 10. kilometru dálnice D2 za Brnem. Kolos narazil do mostu! Z hromady šrotu vyprostili dvě osoby, naštěstí vyvázli jen s lehkým zraněním.

 

Gondík kontra Háma: Dusno vyústilo v rozpad kapely!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     13.06.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Kapela je radost i starost. Své o tom ví i herci a moderátoři Aleš Háma (49) a Dalibor Gondík (52). Ti v druhé polovině devadesátých let založili kapelu Hamleti, se kterou slavili úspěch. Před dvěma lety ale přišel pro mnohé nečekaný konec. O důvodech se dodnes spekuluje, ale proslýchá se, že si zmíněná dvojice vjela do vlasů…

 

Sedláčkové marná snaha! Partnera kazí brácha Töpfer

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     11.08.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Herečka Jitka Sedláčková (60) a restauratér Pavel Töpfer (73) tvoří už nějakou dobu pár. Vzájemnou harmonii ovšem trošku začíná kazit Pavlův nevoňavý zlozvyk, který se ho Jitka zkoušela odnaučit. Nápravu ovšem zhatil slavný bratr!

LÁSKA POD LUPOU: Zajímá nás jen teď a tady, říkají Sedláčková a Töpfer

Koronavirus ONLINE: Dvě vakcíny v Česku nemají dostat lidé pod 60 a dusno s testy na tábor

Jan Hrušínský (66): Točil terapii pro závislé na sexu!

Hrušínský ml. alias Pešek z Ulice: Rakovina plic a ledviny!

Töpfer nikdy neviděl Četnické humoresky! Heřmánek jeho roli odmítl

Rudolf Hrušínský ml. slavil 79: Mejdan plný herců!

Utajené dusno! Preiss kontra Hanzlík: Viktor dostal strašně vynadáno

Válka divadelních principálů: Hrušínský vrací úder Heřmánkovi!

Jan Hrušínský k nepoznání: TEN PLEŠOUN JE ŠTEINDLERŮV TÁTA

Rudolf Hrušínský ml. alias domácí Pešek z Ulice Přiznal rakovinu!

Herec Jan Hrušínský (67) v šoku: KRVAVÁ BITVA NA ZAHRADĚ!

Rudolf Hrušínský (73) nechce čekat, až bude nad hrobem! Co dělá už 30 let?

Hrušínský alias Pešek: MRTVICE! Konec v Ulici?

Herec Rudolf Hrušínský (74): VÁŽNÁ NEMOC KRVE!

Okatá copatá holčina z Jedné rodiny má slavné příjmení. Zjistili jsme, co ji spojuje s Tomášem Töpferem

Rudolf Hrušínský (79): 25 let tajil rozchod s manželkou! S kým teď žije?

Nikdy jsem se nenaučil nudit se a nemít co dělat, říká Rudolf Hrušínský

Zdrcený Hrušínský o Maciuchové (†75): Dvořil jsem se jí!

Rudolf Hrušínský nejmladší doufá, že se konečně zbaví nálepky kluka z Discopříběhu. Návrat před kameru ale nečekejte

Jan Hrušínský slavil 69: Dvě velká překvapení!

Je otravný i přínosný: Co možná nevíte o prachu?

Počasí v Praze: Teplotní rokenrol! Bude hic a dusno, pak se ochladí

Jan Hrušínský slaví 65 let: Z chrabrého prince rozzuřeným principálem!

Rudolf Hrušínský (†73) má konečně klid: Usmíření slavných synů! Bohužel až kvůli nemoci

Divadelní principál Jan Hrušínský a Miluše Šplechtová: Rubínová svatba!

Nemocný a zdrcený Hrušínský o zesnulé Maciuchové (†75): Dvořil jsem se jí! Byla krásná

Rudolf Hrušínský ml. (79) přiznal boj s rakovinou: Nádor plic a ledvin!

Jan Hrušínský už viděl fotky své dcery pro Playboy a vzpomínal i na slavného dědu. Co na sexy snímky říká?

Stálice seriálu Ulice Rudolf Hrušínský: Vážná nemoc krve!

Hvězda seriálu Ulice Rudolf Hrušínský: Přání si plním 30 let

Hvězda Ulice Rudolf Hrušínský s vážnou nemocí krve: Kašle na léčení! Návrat do práce?

Rudolf Hrušínský (74): ŽIJE DVOJÍ ŽIVOT!

Rudolf Hrušínský: PŘIHLÁSILA SE MU ROKY ZTRACENÁ PŘÍBUZNÁ!

Herec Rudolf Hrušínský alias Pešek z Ulice: Zakázal slavit své 75. narozeniny!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy