Kellnerová s partnerem Otrubou budou společně investovat do nemovitostí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2025 (12:02)     Sekcia ekonomika

Renáta Kellnerová ze skupiny PPF a Tomáš Otruba, zakladatel investiční skupiny Nordic Investors Group (NIG), budou společně investovat do nemovitostí. Firma NIG je od loňska většinovým vlastníkem hotelu Harmony ve Špindlerově Mlýně a podnikatelka ho již spoluvlastní. Otruba se pak v nejbližší době stane spolumajitelem společnosti PPF Hospitality, dceřiné firmy PPF Real Estate, která vlastní největší český hotel Hilton Prague. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Jak investovat do nemovitostí s malým kapitálem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2021 (08:00)     Sekcia ekonomika

Inflace se v současné době pohybuje nad hranicí tří procent a experti očekávají, že v celoročním měřítku bude nejvyšší od roku 2012. Stále více lidí proto řeší, jak své úspory bezpečně uložit či zhodnotit, přičemž se ukazuje, že jednou z nejlepších možností je vložit je do nemovitostí. Není ale nutné nemovitost vlastnit a zadlužit se hypotékou. Do nemovitostí lze investovat i malé částky.

 

Investovat do nemovitostí může každý. Koupit si můžete i setinu bytu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.11.2022 (00:00)     Sekcia ekonomika

Máte peníze na koupi celého bytu? V dnešní době nejspíš ne. Ale na jeho setinu už možná ano. „Dlouho jsme přemýšleli, jak umožnit lidem, kteří nemají miliony, aby mohli investovat do nemovitostí. Díky tokenizaci si budou moci koupit třeba část bytu za pár desítek tisíc korun,“ říká dvojice podnikatelů Roman Ondrčka a Martin Marík, kteří vymysleli unikátní projekt.

 

Češi dál skupují nemovitosti. Jejich investiční apetit roste

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.10.2021 (00:00)     Sekcia ekonomika

Třetina těch, které by ještě před koronakrizí ani nenapadlo investovat do nemovitostí, svůj postoj nyní přehodnocuje. Nemovitosti totiž vnímají jako štít proti inflaci. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu společnosti EMA data. Trend potvrzují i developeři a realitní kanceláře.

 

Od tisíců k milionům. Investice do nemovitostí si můžete dovolit i vy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.09.2025 (00:01)     Sekcia ekonomika

Nemusíte mít miliony, abyste mohli investovat do nemovitostí. Moderní platformy otevírají trh i drobným investorům, kteří hledají pasivní příjem. S menšími částkami si můžete vybudovat diverzifikované portfolio a získat stabilní výnos.

 

Hypotéky dále zdražují, banky nestíhají. Po čem Češi dychtí a jak se to projeví na cenách nemovitostí?

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.05.2021 (00:03)     Sekcia ekonomika

Chuť Čechů nakupovat nemovitosti nepolevuje. Realitní kanceláře hlásí enormní poptávku po chatách a chalupách. Na jeden inzerát podle nich reaguje i více než sto zájemců. Jenže nejde jen o rekreační objekty. „Zájem je o všechny typy nemovitostí. Táhne ho obava klientů z toho, co bude. Nahromaděné úspory, které lidé mají, chtějí investovat. A je skoro jedno kde,“ říká Petr Morcinek, majitel M&M Reality Holdingu.

 

KVÍZ: Jak vám pomůže při prodeji bytu homestaging a co je yield nemovitosti?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.10.2021 (00:00)     Sekcia ekonomika

Reality jsou aktuálně velké téma. Ať už prodáváte, nakupujete pro sebe nebo chcete do nemovitostí investovat. Jejich ceny se obvykle pohybují v řádu milionů korun a nejednou tvoří zásadní rodinný majetek děděný po generace. Ověřte si znalosti ze světa realit v našem kvízu.

 

Plánujete investovat do nemovitosti přes hypotéku? Podívejte se, kde se to ještě vyplatí

Zdroj Zdroj: finexpert.cz     09.12.2021 (12:38)     Sekcia ekonomika

Přišla doba, kdy pořízení investičního bytu na hypotéku nemusí být tak atraktivní, jako v minulosti. Může se dokonce stát, že tato podnikatelská činnost může přinést i ztráty, nebo v případě díky zvýšení úrokových sazeb též nucený prodej investiční nemovitosti.

 

Kellnerová chystá předání PPF dětem. Výroční zpráva chválí odchod z Ruska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.07.2023 (13:05)     Sekcia ekonomika

Vdova po zakladateli skupiny PPF Petru Kellnerovi Renáta Kellnerová plánuje připravit své potomky na převzetí štafety ve skupině. Uvedla to v úvodním slově Zprávy o dění v PPF za rok 2022. Podnikatelka, filantropka a většinová majitelka PPF Kellnerová je podle časopisu Forbes nejvlivnější ženou Česka.

 

Nemovitosti jsou jistota. Investovat se dá i s malým kapitálem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2024 (00:01)     Sekcia ekonomika

Pokud si chcete zafixovat vysoký výnos v době klesajících úrokových sazeb, není na co čekat. Do svého portfolia přitom můžete zařadit i alternativní investování na realitním trhu. Správná investice do nemovitostí vám totiž dokáže zajistit až devítiprocentní roční výnos. Začít přitom můžete už s tisícovkou.

 

Do katastru nemovitostí jen s občankou. Opatření cílí na vytěžování dat a podvody

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2025 (00:00)     Sekcia ekonomika

Prohlížení katastru nemovitosti má být napříště možné už jen s prokázáním totožnosti. Na občanku budou všechna data, která obsahují citlivé údaje, tedy především osobní údaje majitelů pozemků a nemovitostí, případně cenové údaje.

Kellnerová poprvé promluvila o úmrtí manžela, do nadace zapojí děti

Stále víc lidí pokukuje po bydlení u moře. V Česku je draho, říká průzkum

Ceny nemovitostí budou čtyři roky stagnovat. Nakupujte teď, radí experti

Spořicí účet nevydělává? Investice do nemovitostí nabízí téměř osm procent ročně

CPI Property Group se stala novým partnerem olympijského výboru

Forbes: V Česku je nejbohatší Kellnerová s majetkem 375 mld.

Kdo je nejbohatší Češka Renáta Kellnerová: Věnuje se charitě, vzdělávání, ale i koňům

Jak zhodnotit peníze? Investujte do nemovitostí, stačí i malé částky

Covid jako digitální urychlovač. Fabriky budou víc investovat do robotů

Daň z nemovitosti se letos změnila a počítá se jinak. Na co si dát pozor

Nejbohatším Čechům dál vládne Kellnerová. Polepšila si o osm miliard

Investovat se dá i po pár stovkách. Důležitá je ale pravidelnost

Než koupíte nemovitost. Které informace (ne)získáte na katastru nemovitostí

PŘEHLEDNĚ: Konec daně z nabytí nemovitosti. Kolik dnes ušetříte?

Pojištění nemovitosti lze nastavit na automat a mít uspokojivé plnění

Kellnerová s partnerem koupili hotel v Krkonoších. Součástí je atomový bunkr

Pojistky potřebují revizi. Podpojištění nemovitosti je dvojitá ztráta

Ceny bytů ještě porostou. Za 10 let budou dvojnásobné, říká analytik

Nemovitosti i pozemky dál zdražují, nadhodnocení je podle ČNB až o 25 %

Skupinu PPF nově vlastní Renata Kellnerová, vdova po zesnulém podnikateli

Žebříčku nejbohatších Čechů podle Eura dominuje Renáta Kellnerová

Kellnerová na nákupech. Za pražský hotel Four Seasons zaplatila tři miliardy

Kam s penězi? Na co si dát pozor, když chcete investovat do nemovitostních fondů

Zájem Čechů o luxusní nemovitosti v zahraničí se zvyšuje, táhne i exotika

PPF bez Kellnera je poprvé ve ztrátě. Petr nám chybí, přiznala Kellnerová

Na prodej je vila po Petru Kellnerovi. Podnikateli ji navrhl renomovaný architekt

Nejbohatší Češkou zůstává Kellnerová, Babiš klesl na sedmé místo

Kdo a kdy má nárok na vrácení daně z nabytí nemovitosti

Ve vztahu k PPF jsem už rozhodnější, vzkazuje Renáta Kellnerová

Platit daň z nemovitosti hotově složenkou se prodraží nejméně o 49 korun

Finsko chystá zakázat Rusům nákup nemovitostí, návrh zákona je hotov

Větší výstavba by lacinější nemovitostí nepřinesla. Šance na zlevnění ale je

Zonky mění strategii, lidé už nebudou půjčovat přímo lidem

Kellnerová vládne žebříčku nejbohatších Čechů. Stíhá ji Křetínský a Komárek

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy