Jako na houpačce: Česko čeká v týdnu až 19 °C, ale i déšť, sníh a mráz. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.03.2025 (05:00)     Sekcia bulvár

Nový týden začne deštěm a narýsuje tím počasí na celý týden, jak ukazuje stávající předpověď počasí. Přeháňky, a to i ty sněhové, přetrvají až do konce týdne. Teplota bude přes den stále vysoká, ale v noci může klesat hlouběji pod bod mrazu.  celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Teploty porostou až na 11 °C, čeká nás ale i déšť a sníh. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.03.2023 (05:25)     Sekcia bulvar

Počasí následující dny bude jako na houpačce, ale jaro příliš připomínat nebude. Připravme si deštníky, někde bude dokonce padat i sníh. Zpočátku k nám bude kolem tlakové níže se středem nad Dánskem proudit chladný vzduch od západu. Ve druhé polovině pracovního týdne se bude nad střední Evropou vlnit frontální rozhraní oddělující studený vzduch na severu od teplejšího na jihu území.

 

Česko trápí mrznoucí déšť i ledovka. V týdnu bude až 9 °C, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.12.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Teploty v tomto týdnu budou stoupat k 9 °C i klesat pod nulu. Přijdou přeháňky i sníh, někde se opět bude tvořit ledovka. Chladněji bude na Moravě. K víkendu se trochu ochladí. 

 

Aprílové počasí začíná? Česko v týdnu čeká sníh, mráz až-8 °C i teplo 18 °C. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.03.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Přestože se v Česku začíná pomalu prosazovat jarní počasí, zpočátku týdne nás čekají ještě záchvěvy zimy včetně sněžení. Po většinu týdne sice noční teploty klesnou pod nulu, o víkendu se však můžeme těšit na pořádné oteplení.

 

Jako na houpačce: V Česku se budou střídat tropy s bouřkami, ochladí se na víkend. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.06.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Česko čeká několik velmi teplých dní až s tropickými teplotami, od středy možná také s intenzivními bouřkami. S víkendovým mírným ochlazením přijde déšť. Vyplývá to z oznámení Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) na sociální síti X a z předpovědi na jeho webu.

 

Nový sníh v řadě krajů. Česko čeká déšť, hrozí náledí, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.02.2021 (07:51)     Sekcia bulvar

Arktické mrazy jsou pryč, v Česku v noci na úterý opět připadl nový sníh. Řada krajů proto varuje před rozbředlým sněhem na silnicích, s mírným oteplením a dešťovými přeháňkami hrozí dnes náledí a zmrazky, varují meteorologové. Již na středu přitom hlásí 4 až 8 °C a déšť na většině území Česka.

 

Počasí jako na houpačce: Přes den až 11 °C a sněhová nadílka na horách. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.01.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

V následujícím týdnu Česko čekají poněkud teplejší dny, na horách ale i přesto bude sněžit. Mírné ochlazení přijde až s víkendem.

 

Česko čekají teplotní šoky: Přijde silný vítr, razantní oteplení, déšť i sníh. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.11.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Česko v posledním listopadovém týdnu čekají nemalé teplotní šoky. Pondělí přinese místy pořádný „fičák“ a v úterý denní teploty vyšplhají až k 11 °C. Dočkáme se rovněž deště i sněhu.

 

Na Česko se sype mokrý sníh. Teploty klesnou až na -7 °C, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.12.2024 (11:50)     Sekcia bulvar

Česko čeká převážně zamračený týden, nejvyšší teploty nepřekročí 5 °C, na mnoha místech ale klesnou hluboko pod nulu. Na horách bude sněžit, v nížinách pršet nebo padat déšť se sněhem, vyplývá z předpovědi meteorologů. Na jihu Čech má napadnout až osm centimetrů sněhu. Sněžit začalo v úterý i v Praze, jde však často o sníh i s deštěm.

 

Počasí na víkend: Teplotní sešup, déšť a ráno hrozí ledovka. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.03.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Počasí v následujících dnech bude převážně zatažené s občasným deštěm, na horách sněžením a nočními mrazy. O víkendu se situace mírně zlepší, ale déšť a sníh se budou nadále vyskytovat. Od úterý se očekává oteplení s denními teplotami až 13 °C. Nezapomeňte sledovat radar Blesku.

 

Rozbředlý sníh komplikuje situaci na silnicích. Místy bude dál sněžit, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.02.2022 (07:54)     Sekcia bulvar

Podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMI) bude v Česku převážně oblačno až polojasno, přes území bude přecházet teplá fronta. Situaci už po ránu v několika krajích komplikoval rozbředlý sníh na silnicích, někde se tvořily sněhové jazyky a náledí. Silničáři proto vyzývají k opatrnosti. Meteorologové v některých oblastech předpovídají další sněžení, které bude v nižších polohách přecházet v déšť se sněhem nebo déšť, sledujte proto radar Blesku.

O víkendu déšť i sníh, pozor na mrznoucí mlhy. Sledujte radar Blesku

Česko zasypal mokrý sníh, teploty klesnou až na -7 °C, sledujte radar Blesku

Aprílové počasí, jaké Česko nezažilo! A čekají nás déšť, bouřky i ochlazení, sledujte radar Blesku

Vedro až 32 °C a riziko bouřek. Tropy budou dál trápit Česko, sledujte radar Blesku

Aprílové počasí, jaké Česko nezažilo! Čekají nás déšť a bouřky, hrozí i kroupy, sledujte radar Blesku

Přes Česko postupuje pás bouřek. Déšť nás čeká i příští týden, sledujte radar Blesku

Česko čeká ponurý a deštivý týden. Teplota spadne i na 0 °C. Sledujte radar Blesku

Česko zasypal sníh, čeká nás další mrazivý týden! Bude až -9 °C. Sledujte radar Blesku

Počasí jak na houpačce: V týdnu mrazíky i sníh, o víkendu až 28°C. Sledujte radar Blesku

Víkend jako na houpačce: Teploty kolem 25 °C, ale i vydatný déšť a bouřky! Sledujte radar Blesku

Týden jako na houpačce: 30 °C vystřídají bouřky. Pak přijde teplotní sešup, sledujte radar Blesku

Předpověď: Sníh, déšť a další vítr! Pozor i na sněhové jazyky, sledujte radar Blesku

Oteplení v Česku zkazí déšť: Týden přinese přeháňky, ráno mráz, ale přes den až 20 °C! Sledujte radar Blesku

Počasí jako na houpačce: O víkendu ochlazení a sníh, pak až 10 °C. Sledujte radar Blesku

Po víkendu nás čeká oblačno a mrznoucí déšť i sníh. Bude až 6 °C, sledujte radar Blesku

Sníh znovu zasype Česko. Mráz až -12 °C vydrží a ještě přituhne, sledujte radar Blesku

Kdy dorazí sníh do nížin? Nový týden přinese přeháňky, sledujte radar Blesku

Počasí v novém týdnu: Zataženo, přeháňky a teploty do 10 °C. Sledujte radar Blesku

Víkend bude zamračený a deštivý. Teploty ráno spadnou k 3 °C, sledujte radar Blesku. Kdy se oteplí?

Česko sevřel mráz, naměřili i -26,2°C. Žene se další sníh, sledujte radar Blesku

Na Česko se žene sníh a déšť! Teploty klesnou až na -5 °C. Sledujte radar Blesku

Česko v sevření mrazů: Až -16 °C! Přijde i mrznoucí déšť, kdy nastane zlom? Sledujte radar Blesku

Déšť a bouřky vystřídá polojasno, teploty porostou znovu až k 30 °. Sledujte radar Blesku

Deštivo, zataženo a ochlazení. Konec týdne v Česku ovlivní studená fronta, sledujte radar Blesku

V noci bylo -20,8 °C, Česko čeká další extrém. Na Silvestra teplo až 15 °C, sledujte radar Blesku

Po řádění vichřice bude foukat dál. Přijde sníh i déšť, sledujte radar Blesku

Na Česko se sype sníh, přijde i déšť a víkendový teplotní šok. Sledujte radar Blesku

Pozor, hrozí ledovka. A jak to bude tento týden se sněhem? Sledujte radar Blesku

Tropy přinesou bouřky a déšť, ochladí se o 10 stupňů. Sledujte radar Blesku

Další tropy v Česku: Víkend přinese až 33 °C. Přijdou i bouřky, sledujte radar Blesku

Česko čeká jarní týden s teplotami až 17 °C! Bude ale i pršet. Sledujte radar Blesku

Po třeskutých mrazech čeká Česko další extrém. Konec roku oslavíme v kraťasech, sledujte radar Blesku

V novém týdnu se zahřejeme: Naměříme 20 °C. Přijdou i přeháňky, sledujte radar Blesku

Ledovka trápí Česko, přibývají nehody! Čeká nás i mrznoucí déšť, sledujte radar Blesku

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy