Vypadá to na pět posil ze zámoří. A v pondělí se rozhodne o Pastrňákovi

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2025 (14:04)     Sekcia sport

Po skončení páteční odvety se Slovenskem v Porubě se generální manažer hokejové reprezentace Jiří Šlégr postaví před novináře, aby informoval, kteří hráči ze zámoří se zapojí do přípravy národního týmu před mistrovstvím světa. Redaktoři Sport.cz Martin Kézr a Jan Škvor v novém dílu pořadu Za mantinelem na základě svých informací odhadují, že Šlégr vyřkne pět jmen. A v pondělí se pak definitivně rozhodne o účasti Davida Pastrňáka na šampionátu v Herningu a Stockholmu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Pět posil z NHL pro Česko. Dorazí i Lauko a Špaček, o Pastrňákovi jasno není

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.04.2025 (19:23)     Sekcia sport

Hokejovou reprezentaci před Českými hrami v Brně příští týden posílí minimálně pětice posil z NHL. Dorazí brankáři Karel Vejmelka a Dan Vladař, obránci Filip Hronek a David Špaček a útočník Jakub Lauko. Ohledně Davida Pastrňáka dál platí, že se oficiálně rozhodne v pondělí, nicméně vše nasvědčuje tomu, že by hvězda měla pro mistrovství světa dorazit také.

 

Do přípravy reprezentace se zapojí pět posil ze zámoří

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2025 (19:14)     Sekcia sport

Hokejovou reprezentaci posílí v přípravě na mistrovství světa pětice hráčů ze zámoří. K týmu už se v příštím týdnu připojí brankáři Karel Vejmelka a Daniel Vladař, obránci Filip Hronek a David Špaček a útočník Jakub Lauko. O startu Davida Pastrňáka se rozhodne v pondělí. Zapojí se rovněž i obránce Daniel Gazda z finské ligy.

 

Špatná zpráva pro hokejovou reprezentaci. Posil ze zámoří bude pro MS méně

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.05.2022 (15:39)     Sekcia sport

Špatná zpráva pro českou hokejovou reprezentaci. Posil ze zámoří bude na blížícím se mistrovství světa ve Finsku zřejmě méně, než se čekalo. Kouč Kari Jalonen si může ze seznamu hráčů vyškrtnout útočníka Dmitrije Jaškina. Start mu nepovolil jeho zaměstnavatel - klub NHL Arizona Coyotes. Informaci pro Sport.cz potvrdil tiskový mluvčí hokejové reprezentace Ondřej Kalát.

 

Boston pouští Pastrňáka na mistrovství světa

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2025 (18:45)     Sekcia sport

Vypadá to, že úsilí národního týmu o účast nejlepšího českého hokejisty na mistrovství světa dopadne dobře. Boston oznámil, že dává Davidu Pastrňákovi směrem k šampionátu zelenou. Generální manažer klubu Don Sweeney dokonce v zámoří oznámil jako hotovou věc, že Pastrňák bude v Herningu reprezentovat Česko.

 

Pocta Pastrňákovi! Opět je mezi největšími hvězdami NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.06.2023 (07:25)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Pastrňák se topí ve štěstí. Není to tak dlouho, co se stal otcem a teď přichází ze zámoří další skvělá zpráva. Útočník Boston Bruins a nejproduktvnější Čech uplynulé sezony nejslavnější ligy světa je mezi největšími hvězdami soutěže. Český reprezentant byl vybrán do prvního All-Star týmu celé sezony. Podobné pocty se dostalo Pastrňákovi podruhé v kariéře.

 

Nečas: Bohužel hrát asi nebudu, bez bruslí to nejde. Číslo nechám Pastrňákovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.05.2025 (11:28)     Sekcia sport

Hokejky z Londýna přiletěly, kufr s osobními věcmi taky. Jen hokejová výstroj se ztratila. „V cizích bruslích hrát nejde. Bohužel to vypadá, že proti Švýcarsku budu klukům fandit z tribuny,“ vyprávěl Martin Nečas v pátek dopoledne. A stejně jako loni přenechá číslo 88 Davidu Pastrňákovi.

 

Na MS dorazí Palát, Nosek i Mrázek, píší v zámoří. Posil z NHL bude minimálně sedm

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2024 (22:41)     Sekcia sport

Vedení české hokejové reprezentace chce jména hráčů z NHL, kteří doplní mužstvo v přípravě na domácím mistrovství světa, oznámit až po skončení základní části ligy za oceánem, nejdříve tedy v pátek. Už během dnešního večera ale začaly přicházet ze zámoří zprávy z klubů, které naznačují, kdo s účastí na šampionátu počítá.

 

Poslední posila ze zámoří. Kämpf na šampionát dorazí, potvrdil Nedvěd

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.05.2022 (09:54)     Sekcia sport

Vedení české hokejové reprezentace zaplnilo poslední místo na soupisce. Po Michalu Kempném (Washington) a Davidu Pastrňákovi (Boston) dorazí v průběhu turnaje do Tampere i David Kämpf. Útočník Toronta dosud na mistrovství světa nikdy nestartoval.

 

Plzeňský manažer promluvil o výběru posil: Za hráči už nelétáme

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.05.2023 (06:49)     Sekcia sport

Je libo posila z druhé finské ligy? Nebo snad ze zámoří? Nemusíte se zvednout z gauče, vybraného hráče si můžete omrknout pěkně z domova. V pořadu Příklep o všem promluvil Tomáš Vlasák, manažer hokejové Plzně. „Za hráči už nelétáme. Máme program, kde jsou zápasy z celé Evropy i ze zámoří, které si můžeme stáhnout. K tomu si vyhodnocujeme data, je velká alchymie všechno skloubit," tvrdí bývalý vynikající útočník.

 

Čeští hráči budou pod větším tlakem, tuší ostravský trenér Choleva

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2024 (19:38)     Sekcia sport

Méně posil ze zámoří a více českých hráčů v sestavě. To jsou největší změny v týmu basketbalistů NH Ostrava před nadcházející sezonou.

Švédové mají v nominaci na mistrovství světa osm posil z NHL

Nejen Kubalík! Reprezentace zveřejnila další čtyři posily ze zámoří směrem k MS

Nejen Kubalík! Reprezentace zveřejnila další čtyři posily ze zámoří směrem k MS. Vránu Jalonen nevzal

Kladno je na trhu nadále aktivní. Vyhlédlo si centra z AHL

Jágr přivedl k Rytířům šest zámořských posil i kanadského kouče. Hrát budou v azylu

Žádný risk! Marchand zapadl, dál obohatil Floridu. Návrat k Pastrňákovi se už nečeká

O včasné facce, zvláštním odepsání Noska a řezu i mezi hokejisty ze zámoří

Šapovaliv o talentované sestře, Jágrovi nebo zámoří: V Česku bych se rozhodně takhle neposunul

Plzeň je na trhu aktivní, další posilu ulovila v zámoří

Trenérské embargo, posily zatím čekají. Rulík nechce mluvit o hráčích z NHL

Po nepovedeném MS ho nakopl odchod. Mladý český gólman v zámoří vévodí statistikám

Chystá se velký návrat do zámoří? Česká hvězda má prý namířeno do NHL!

O Pastrňákovi bez klíčových parťáků i největším českém smolaři v NHL

Nároďáku se nevzdávám, tvrdí Zacha. Ženil se na zámku, velebí českou partu

HOKEJ ONLINE: Nečasova ostrá premiéra v dresu Colorada, hraje proti Pastrňákovi

Je o trochu napřed. Kouč Bostonu zvěstoval pozitivní zprávu o Pastrňákovi

Posil přibývá, Fendrich jde na Příbram jako hráč Hradce

Slováci zbrojí na MS. Ze zámoří získali další posily

ONLINE: Příprava na MS pokračuje. Češi hrají v Rakousku, v sestavě osm posil

Národní tým se těší na velkou posilu. Na mistrovství přiletí hvězdný Pastrňák

Hokejisté Švédska mají v nominaci na MS 18 posil z NHL

Zkušenost a předvařená týmová chemie. Snad to bude klapat, přeje si ostravský šéf

Musím říct, že si to užívám, hlásí nejlepší střelec extraligy Říčka

Rusové mají v kádru pro MS sedm posil z NHL a šest olympijských vítězů

Nehraješ! Kouč nechal Pastrňáka třetí třetinu sedět

Pastrňák mimo sestavu. Česká hvězda se vyjádřila ke kritice

Trable u Slováků před MS: Málo posil z NHL i nemocný kouč. A sázka na hráče z Ruska

Slováci mají v nominaci na MS osm posil z NHL a dvanáct z extraligy

Posila ze zámoří. Kubalík přijede na MS, další jména oznámí tým ve čtvrtek

Hokejisté Švédska mají v nominaci na MS 18 posil z NHL

Pastrňák a spol. se přiblížili MS. Boston padl na ledě Toronta, rozhodne sedmý zápas

Nebude posil z NHL moc? Reprezentace funguje, teď se zásadně změní

Vztyčený prostředníček Pastrňákovi. Český útočník vtipně zareagoval a pak se bavil

Na Maatsena z Chelsea podala Borussie oficiální nabídku

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy