Tanker zaparkoval dědovi na dvoře: Námořník usnul!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.05.2025 (14:05)     Sekcia bulvár

Kontejnerová loď NCL Salten, která minulý čtvrtek najela na mělčinu ve fjordu poblíž norského Trondheimu a jen těsně minula malý domek, je zpět na otevřeném moři. Informuje o tom web norské veřejnoprávní televize NRK, který zveřejnil video z vyproštění plavidla. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Opilý řidič (32) zaparkoval a usnul za volantem. V nastartovaném autě ho budili strážníci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.11.2022 (12:02)     Sekcia bulvar

Na to, aby dvaatřicetiletý opilý řidič dojel na místo, ještě sílu měl. Vystoupit z auta už ale nestačil. Poté, co zaparkoval v pražských Vinohradech, za volantem okamžitě usnul. Nastartovaného auta s rozsvícenými světly si v sobotu v brzkých ranních hodinách všimla kolemjdoucí a zavolala městskou policii. Muž se k jíždě dobrovolně přiznal. 

 

Groteska v centru Prahy: Opilec zaparkoval v protisměru, ustlal si vedle auta a pak usnul

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.01.2023 (14:32)     Sekcia bulvar

Neskutečnou grotesku předvedl řidič, který sedl za volant se 2,3 promile. Takhle zlinkovaný, navíc se zákazem řízení, projížděl ve středu kolem čtvrté ráno centrem Prahy. Zmatený opilec nakonec vjel do protisměru, kde zaparkoval. Z auta pak několikrtá vystoupil a zase nastoupil, prošel se po okolí, pak si ustlal hned vedle auta, nakonec zůstal v autě, kde usnul. Tam ho taky našli strážníci.

 

Drsné probuzení norského dědy: Tanker mu zaparkoval na zahradě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.05.2025 (11:10)     Sekcia bulvar

135 metrů dlouhý tanker přistál Johanu Helbergovi z Norska až na zahradě. Stalo se tak v pátek okolo páté ráno místního času. Obrovská loď přistála jen pár metrů od domku, ve kterém Helberg zrovna spal. Nebýt telefonátu od souseda, možná by si vůbec ničeho nevšiml.

 

U německého pobřeží pluje neovladatelný ropný tanker. Nejspíš patří Rusku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.01.2025 (16:50)     Sekcia bulvar

V Baltském moři severně od německého ostrova Rujána pluje tanker, který teď není možné ovládat. Podle spolkové agentury, která se zabývá nehodami na moři, má loď na palubě 99 000 tun ropy. Agentura DPA uvedla, že je tanker Eventin zřejmě součástí takzvané ruské stínové flotily.

 

Námořník z Karibiku. Slovenka natočila portrét starce, který nikdy nežil na souši

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     30.10.2021 (17:45)     Sekcia bulvar

„Nikdy jsem na pevnině nežil a nevím, jestli to mám zkoušet,“ říká osmdesátiletý námořník ve filmu, který uvádí jihlavský festival.

 

Starostu Kupce (†52) zabilo vlastní auto: Na dvorku se samo rozjelo a srazilo ho

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.03.2021 (17:57)     Sekcia bulvar

Ján Kupec byl starostou obce Selce, která leží nedaleko Banské Bystrice. Zemřel v po nešťastné nehodě. Po návratu z nákupu zaparkoval na dvoře u svého domu auto, to se však poté, co z něj vystoupil, pohnulo a srazilo ho. Pod vozidlem zůstal starosta zaklíněný. Svým zraněním později v nemocnici podlehl.

 

Hoch (14) na Pelhřimovsku dědovi ukradl a naboural auto: Řídil pod vlivempp

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.07.2025 (16:27)     Sekcia bulvar

Policisty v neděli ráno zaměstnal mladý chlapec (14) z Pelhřimova. Svému dědovi ukradl auto! Netrvalo dlouho a s vozem naboural. Následná dechová zkouška odhalila jedno promile v krvi. 

 

Hoch (14) na Pelhřimovsku dědovi ukradl a naboural auto: Řídil pod vlivem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.07.2025 (16:27)     Sekcia bulvar

Policisty v neděli ráno zaměstnal mladý chlapec (14) z Pelhřimova. Svému dědovi ukradl auto! Netrvalo dlouho a s vozem naboural. Následná dechová zkouška odhalila jedno promile v krvi. 

 

Obří vlny potopily tanker u filipínské metropole, hrozí únik průmyslového oleje

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.07.2024 (10:39)     Sekcia bulvar

Filipínský tanker se dnes časně ráno potopil v Manilské zátoce kvůli obřím vlnám. Ze sedmnáctičlenné posádky se podařilo 16 osob zachránit, poslední muž je dál pohřešován. Tanker šel podle pobřežní stráže ke dnu v mělké části moře a hrozí, že z něj začne unikat průmyslový topný olej, napsala agentura AP. Podle informací agentury AFP už se na hladině objevila několik kilometrů dlouhá skvrna.

 

Talentovaný vnuk (25) Petra Jandy (78): Kvůli dědovi na mě někdy koukají skrz prsty!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.03.2021 (15:53)     Sekcia bulvar

Důkazem toho, že jablko nepadá daleko od stromu, je vnuk frontmana Olympicu Petr Janda nejmladší (25). Po dědovi zdědil hudební nadání, i když muziku měl dlouho jako koníčka. Až v dospělosti přišel na to, že bez ní nemůže být a zamířil studovat do Ameriky. Pak ale přišla korona…

Šofér usnul za volantem! Auto „zapíchl" do kolejiště

Kamioňák asi usnul: Ve Folmavě narazil do obchoďáku!

Opilý zloděj usnul v koupelně!

Ruský „Pepek Námořník“ si do svalů píchal vazelínu: Lékaři ho zachránili před amputací

Ruský „Pepek námořník“ si do svalů píchal vazelínu: Lékaři teď mluví o amputaci ruky!

Po 15 letech se ve Dvoře narodil hrošík: Mami, já tě přerostu

U japonských břehů se převrátil tanker s kyselinou. Pět námořníků se pohřešuje

Táta měl hlídat batole, zpil se pod obraz: Na pískovišti usnul jako špalek

Rarita ve Dvoře Králové: Narodil se obřík

Po hádce s přítelkyní odjel z domu: Muž porušil zákaz vycházení, navíc nesměl řídit

Chlapec (†13) usnul v kukuřici: Zabil ho kombajn!

Bizár v Praze 3: Navátý tenista prorazil pneumatiku a zaparkoval v záhonu

Nešika v Brně: Vloupal se do cizího auta a pak v něm usnul!

Řidič šokoval strážníky v Brně: Zaparkoval jsem jako idiot! Požaduji pokutu!

Námořník Martin v bouři bojoval o život: Volání o pomoc zachytila pouze jedna loď!

Ve Dvoře Králové se radují z dvojčat cibetek: Pozor, už koušu!

Mladý řidič (20) „zrušil“ porsche: Sporťák protáhl křovím a zaparkoval o strom

Piráti unesli ropný tanker. Na jihu Anglie zasahuje námořnictvo i vrtulníky

Děsivá nehoda na dálnici D5: Řidič usnul za volantem a havaroval

Nové mládě drila ve Dvoře Králové: Je to nezkrotný rošťák!

Kouč Růžička usnul na Marušce: Mamko, chceme spát

Co dělají hroši ve Dvoře Králové? Už se rochní...

Opilý usnul u hokeje a vzplála mu večeře! Policisté se k němu probourali beranidlem

Nalezli vagony cestujících na Titanik: 110 let stály na dvoře

Trable muže v Brně: Usnul na WC! Zamkli ho v budově

Za jízdy otec pil a po nehodě u Třanovic usnul: V autě bylo dítě!

Hrátky nosorožčího škvrněte ve Dvoře Králové: Sprint v bahně

Mořeplavec na nafukovacím lehátku odplul na otevřené moře: Tanker ho zachránil 37 kilometrů od břehu!

Radost ve Dvoře Králové: Vylíhlo se první plameňátko!

Usnul nám, spí… Primátor Hřib si zdřímnul při jednání s Pražany. „Taková arogance!“ reagují lidé

Rolbař na Jesenicku naboural tři auta a penzion: Prý při práci usnul

Myslel jsem, že to nezvládnu! Trosečník (51) popsal dva měsíce s pejskem na otevřeném moři

Usnul vestoje, přišel o "prkenici": Zlodějíček se radoval z kořisti jen tři minuty

Zimní radovánky nosorožců ve Dvoře Králové: Ve sněhu se nadšeně otužují

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy