Slova plná bolesti a zklamání! Expartnerka „ztraceného“ moderátora Karla Kašáka prolomila mlčení

Zdroj Zdroj: super.cz     15.07.2025 (12:36)     Sekcia bulvár

Po moderátorovi Karlu Kašákovi bylo nedávno vyhlášeno celostátní pátrání ze strany jeho strachující se, nyní již expartnerky. Nakonec se však ukázalo, že Karel nebyl ztracený, ale trávil čas se svou aktuální partnerkou, herečkou Kateřinou Bláhovou. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Ex Karla Kašáka konečně promluvila: Ostrá slova o jeho zmizení!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.07.2025 (11:32)     Sekcia bulvar

Skoro by se zdálo, že aférka ohledně zmizení moderátora Karla Kašáka (37) začala pomalu utichat. Jeho bývalá přítelkyně však po několika týdnech prolomila hradbu mlčení a na svém instagramu zveřejnila obsáhlé vyjádření.

 

Záhadné zmizení reportéra Primy Kašáka: Slavná sestra promluvila

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.06.2025 (09:19)     Sekcia bulvar

Na dva dny se po něm slehla zem a nikdo netušil, kde je mu konec. O Karla Kašáka (37) měla obrovský strach jeho přítelkyně, tak jeho zmizení nahlásila policii, která zahájila celostátní pátrání. Jeho sestra Veronika Sovadina Kašáková (35), která je modelkou a zakladatelkou nadačního fondu, prolomila hradbu mlčení.   

 

Obyčejný zmetek bez odvahy: Lidé cupují „ztraceného“ Karla Kašáka, který byl kvůli milence celostátně pohřešovaný

Zdroj Zdroj: super.cz     15.07.2025 (17:12)     Sekcia bulvar

Před nějakou dobou bylo po moderátorovi Karlu Kašákovi vyhlášeno celostátní pátrání, za kterým stála jeho expartnerka. Jak uvedla, měla o svého muže strach, protože se jí dva dny neozval, ač se měli vidět.

 

Expřítelkyně Karla Kašáka přitvrdila: Moderátora obvinila z finanční krize, měl tahat peníze z jiných žen

Zdroj Zdroj: super.cz     21.07.2025 (19:15)     Sekcia bulvar

Expřítelkyně Karla Kašáka se rozhodla znovu promluvit. Moderátor, který nedávno zmizel a bylo po něm vyhlášeno celostátní pátrání, po kterém vyšlo najevo, že pobýval u své milenky Kateřiny Bláhové, se svou bývalou partnerkou zřejmě jen tak společné slovo nenajde.

 

Zmizení reportéra Primy Karla Kašáka: Sestra Veronika vyděšená k smrti

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.06.2025 (05:04)     Sekcia bulvar

Na dva dny zmizel, hledala ho policie a všichni byli bez sebe strachy. Bratr Veroniky Kašákové (35), reportér televize Prima, se nakonec v úterý sám ozval. Jeho sestra, »miss z děcáku« Veronika Kašáková (35), poté prolomila mlčení.

 

Policie hledá moderátora Karla Kašáka (37)

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.06.2025 (09:35)     Sekcia bulvar

Policie České republiky vyhlásila pátrání po Karlu Kašákovi (37), který pracuje na TV Prima jako reportér společenského pořadu Showtime. Zmizení Karla oznámila policii jeho přítelkyně, protože o něm dva dny nemá žádné zprávy. 

 

ÚVN prolomila zlověstné mlčení: Pravda o Zemanovi

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     24.10.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Mlčení o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana (77) v pátek pozdě večer prolomila Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN). Ta s jeho svolením oznámila, že stav prezidenta se díky léčbě v posledních dnech mírně zlepšil.

 

Pravda o zmizení Karla Kašáka: Schovával se u milenky?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.06.2025 (10:00)     Sekcia bulvar

Za zmizením známého reportéra Karla Kašáka (37) se podle nejnovějších informací skrývá šokující pravda! Zatímco jeho partnerka se ho zoufale snažila kontaktovat a po neúspěchu nahlásila jeho zmizení na policii, on trávil čas s jinou ženou!

 

Přestřelka Ivany s Dominikou! Létala ostrá slova…

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     15.07.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

To bylo překvapení! Na hrobu Karla Gotta (†80) na Malvazinkách se kromě kytice od rodiny objevilo i dojemné vyznání. Vdova Ivana (44), dcery Lucie (33), Charlotte (14) a Nelly (12) a vnukové Vojta (10) a Jan (8) poslali do nebe při příležitosti zpěvákových nedožitých 81. narozenin slova plná lásky a bolesti.

 

Pravda o zmizení Karla Kašáka: Schovával se u »Krampolovy múzy« Bláhové?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.06.2025 (10:00)     Sekcia bulvar

Za zmizením známého reportéra Karla Kašáka (37) se podle nejnovějších informací skrývá šokující pravda! Zatímco jeho partnerka se ho zoufale snažila kontaktovat a po neúspěchu nahlásila jeho zmizení na policii, on trávil čas s jinou ženou!

Cítím bolest a je mi z toho smutno! Veronika Kašáková se poprvé vyjádřila k „nechutnému lynči“ svého bratra Karla

První zpověď rodiny herecké legendy Heřmánka (†76): Náš život bez Karla!

Ivana Gottová prolomila hradbu mlčení! První slova po dlouhých měsících vás překvapí

Příbuzná Teda Bundyho prolomila mlčení: V dopisech z vězení se přirovnával ke Gándhímu!

Brzobohatý po útocích zrušil Tiffany: Daniela prolomila mlčení

Victoria Beckham se nesnese s manželkou svého syna? Krásná snacha prolomila mlčení

Bývalá manželka Marilyna Mansona prolomila mlčení: Takhle sexy tanečnice reagovala na obvinění z týrání žen

Manželka Aleca Baldwina prolomila mlčení: Co vzkázala rodině zastřelené kameramanky (†42)?

Jsme blázni, už budeme jen slavit! Karel Kašák a Kateřina Bláhová šokovali své fanoušky svatbou. Máme jejich reakci

Eva Decastelo prolomila hradbu mlčení. Poprvé promluvila o vztahu s Tomášem Třeštíkem a také o svých plastikách

Kourtney Kardashian po porodu konečně prolomila mlčení: Manželovi popřála k narozeninám fotkou nahoře bez

Žilková prolomila mlčení: SLOVA O ŽHAVÉM VZTAHU AGÁTY!

Lady Gaga prolomila mlčení: Těhotná nejsem! Poté, co si vzala úzké šaty, jí ale fanoušci nevěří

Kauza uříznutého čenichu na pražské veterině: Jedna z propuštěných pracovnic prolomila mlčení!

První slova Camilly o stavu manžela: Co králi pomáhá?

Otřesená Ivana už nevydržela mlčet: SLOVA PLNÁ BOLESTI!

Veronika Žilková prolomila mlčení: SLOVA O ŽHAVÉM VZTAHU AGÁTY!

Michaela Ochotská prolomila mlčení: Slova o těhotenství

Perkausová prolomila mlčení: První slova o nevěře v manželství

Zmizení Karla Kašáka má překvapivou dohru. Moderátor se měl schovávat u jiné ženy. A není neznámá!

Vévodkyně Meghan prolomila mlčení: Ostrá reakce na slova o šikaně

Expartnerka moderátora Martina Pouvy po rozchodu: Erotické fotky a nabídky na porno!

Zoubková víla Magdalena Š. (32) poprvé prolomila mlčení: „Richard (†50) byl narcis!“ řekla o mrtvém guruovi

Zoubková víla Magdalena Š. (32) poprvé prolomila mlčení: „Richard byl narcis!“ řekla o mrtvém guruovi (†50)

Gottová prolomila mlčení: Ivanina zpráva dojala fanoušky

První slova Evy z VyVolených o rozchodu se Soukupem: Žárlí jak prase, ale... Sám si píše s jinými?!

Gottová prolomila mlčení: Ivanina zpráva dojala fanoušky k slzám

První slova o lásce k zápasníkovi MMA! Nela Slováková překvapila romantickým vyznáním

Zdrcená Melanie o střelbě na Trumpa: Emotivní slova o nenávisti a útočícím monstru

Gottová (45) vydává Karlovy memoáry: Pracoval do posledních sil!

Agáta otevřeně o rozchodu se Soukupem: Musela jsem ochránit své děti! Slova o řevu a neštěstí

Prsatá Lela po odchodu od Vémoly: První noc plná bolesti a sladkých hříchů!

Bývalá láska moderátora Novy měla krvácení do mozku! Lékaři jí dávají dvacetiprocentní šanci na přežití

Bývalá mluvčí Gotta o smrti dcerky a Karla: Zpověď plná bolesti

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy