Adamczyková ladí formu: Ale s nadhledem. Se to nezblázní, když se to nepovede

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2026 (16:16)     Sekcia sport

Když v neděli v Livignu Zuzana Maděrová dotáhla svůj zlatý olympijský sen, Eva Adamczyková se v cílovém prostoru otočila na šéfa Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala. „Šéfe, tak seš spokojenej?“ houkla na něj se smíchem. Český snowboard znovu doručil, byť ještě neskončil. Už v pátek si svůj třetí olympijský start odbude o pár metrů vedle i šampionka ze Soči a bronzová z Pchjongčchangu. „Bylo by super, kdybychom ještě něco přidali,“ říká. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Se to nezblázní. Sobě ani okolí už nepotřebuju nic dokazovat, cítí Adamczyková

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2026 (06:08)     Sekcia sport

Dvakrát se postavila na olympijský svah a dvakrát z toho byla medaile. V Soči zlatá, v Pchjongčchangu bronzová. Při své třetí účasti pod pěti kruhy už česká snowboardcrossařka Eva Adamczyková tlak necítí. A je to celkem pochopitelné. Na nejvyšší úroveň se totiž letos vracela po mateřské pauze. „Jsem v jiné pozici, vrátila se po dítěti, aniž bych si to plánovala. Můžu jen získat,“ vykládá zkušená 32letá závodnice před pátečním startem.

 

Adamczyková má za sebou první závod. V Evropském poháru skončila ve čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2025 (15:12)     Sekcia sport

Snowboardcrossařka Eva Adamczyková při návratu po mateřské pauze vypadla ve čtvrtfinále Evropského poháru na Pitztalu. To je závod, kde na úvod sezony pravidelně testují formu „áčkové“ reprezentační týmy se závodníky pro Světový pohár, upozornil v nahrávce pro média trenér české reprezentace Marek Jelínek.

 

Spokojená Adamczyková: Druhé místo je super. Snad ještě zlepším starty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2024 (13:22)     Sekcia sport

Když projela cílovou pásku zatleskala. Že byla druhá? Ne, na jejím výrazu nespokojenost nebyla znát. „Super, super. Jsem nadšená,“ smála se Eva Adamczyková po sobotním závodě v gruzínském Gudauri.

 

Kaan, góly! Slunce pálí a Sparta ladí formu na Ligu mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2025 (13:33)     Sekcia sport

I když počasí umí být na jihu Španělska někdy zrádné, o nedělním dopoledni to rozhodně neplatilo. „Dneska to pálí asi nejvíc,“ shodli se před začátkem tréninku členové realizačního týmu fotbalové Sparty.

 

Běžte pryč, dřeváci! Slavia ladí na zlatou obhajobu, Diouf po telefonu řeší přestup

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.07.2025 (19:52)     Sekcia sport

Na tribunce v Kollerschlagu se v pátek odpoledne El Hadji Malick Diouf ochotně fotí a podepisuje dětem. Kdy udělá podpis, který mu změní život a změní pořadí nejdražších přestupů z české fotbalové ligy? Vítejte na soustředění Slavie, která v Horních Rakousích ladí formu před zlatou ligovou obhajobou.

 

Beze strachu, s vyhřívanými ponožkami. Jak Adamczyková závodí po zranění

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.12.2022 (20:00)     Sekcia sport

Kotníkům, které si před rokem zlomila, musí věnovat zvýšenou péči. „Přidala jsem rozhýbání, zahřátí i natonizování, ale je těžké udržet nohy v teple, když je venku minus dvacet. Asi budu častěji nosit vyhřívané ponožky,“ povídá vesele pro iDNES Premium snowboardistka Eva Adamczyková.

 

Bez pořádné přípravy i několika kil, přesto triumf! Tohle jsem nečekala, nechápala Adamczyková

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2024 (15:06)     Sekcia sport

Musí to být pro soupeřky hodně frustrující. Eva Adamczyková trávila celý podzim na tanečním parketu, zatímco ony pilně trénovaly na snowboardu. A když se česká hvězda vrátila do Světového poháru, hned slavila ve švýcarském Svatém Mořici triumf. Svůj první v SP po více než dvou letech!

 

Adamczyková vyhrála malé finále

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2023 (18:16)     Sekcia sport

Eva Adamczyková obsadila po vítězství v malém finále páté místo v předposledním závodu Světového poháru ve snowboardcrossu v Mont-Sainte-Anne.

 

Roztančené prkno, souboje na trati a nadšení. Jak Adamczyková zářila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2023 (16:33)     Sekcia sport

Jasně, v gruzínském Bakuriani se před čtrnácti dny stala mistryní světa. Na stupně vítězů ve Světovém poháru ale snowboardkrosařka Eva Adamczyková dlouho čekala, až ve čtvrtek se ve švýcarském Veysonnaz dočkala, když dojela druhá. První stupně vítězů od jejího těžkého zranění, od operace, od návratu mezi nejlepší. A nadšení z ní doslova prýštilo.

 

Kvitová vs. Podoroská, dvojnásobná šampionka ladí formu před Wimbledonem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.06.2021 (11:46)     Sekcia sport

V online přenosu sledujeme čtvrtfinále turnaje WTA v Bad Homburgu mezi Petrou Kvitovou a Argentinkou Nadiou Podoroskou.

Otvírala se mi kudla v kapse, zuřil olomoucký kouč Janotka

Do další sezony! Dálkový běžec na lyžích Řezáč má víc času a ladí program

Adamczyková potvrdila návrat na svahy

Adamczyková po zlaté medaili na MS končí v závodě SP čtvrtá

Snowboardcrossařka Adamczyková vyhrála mistrovství světa

Úspěšný výlet, smála se pátá Adamczyková. Mrzela ji jen semifinálová kličkovaná

Další paráda české hvězdy! Mistryně světa Adamczyková znovu zářila

Adamczyková je těhotná, kvůli životní události přerušila kariéru

Snowboardcrossařka Adamczyková je maminkou syna Kryštofa

Olympioniky má k úspěchu motivovat i speciální song, zpívala i vracející se Adamczyková

Adamczyková obsadila v kvalifikaci druhé místo

Jen kvůli medailím se vracet nebudu. Adamczyková o těhotenství i výchově

První závod po porodu! Adamczyková v Rakousku skončila ve čtvrtfinále

Snowboardcrossařka Adamczyková byla v Montafonu pátá, v semifinále spadla

Adamczyková návrat do SP ve snowboardcrossu ozdobila výhrou, Choura byl čtvrtý

Snowboardcrossařka Eva Adamczyková po zranění skončila ve čtvrtfinále

Adamczyková si stříbro z OH přivolala, chybělo jí ve sbírce

Krásná zpráva, Adamczyková je maminkou! Narodil se jí syn Kryštof

Snowboardcrossařka Adamczyková se do SP vrátila 5. místem v Cervinii

Ledecká ladí před olympiádou výbornou formu. Ve sjezdu v Cortině skončila třetí

Adamczyková atakovala na SP v Cervinii stupně vítězů, skončila těsně čtvrtá

Snowboardcross na ZOH ONLINE: Adamczyková má před sebou kvalifikaci

Adamczyková získala na ZOH stříbro a sbírku medailí má kompletní

Snowboardcrossařka Adamczyková prošla na MS suverénně do semifinále

Start na míru? A pak se za mnou všechny vyvezou, smála se Adamczyková

Adamczyková a tři muži se kvalifikovali na SP ve snowboardcrossu v Kanadě

Adamczyková zajela nejlepší výsledek po zranění

Záhada kolem bývalé světové jedničky. Organizátoři Australian Open jsou na vážkách

Adamczyková byla v Gudauri pátá, poprvé chyběla na stupních

Adamczyková byla druhá na SP v Gudauri, nestačila jen na Trespeuchovou

Od tance na prkno. Sledujících mi přibylo jako po olympiádě, líčí Adamczyková

Adamczyková byla druhá na SP ve snowboardcrossu v Sierra Nevadě

Adamczyková předvedla olympijský outfit. Závodní soupravu jí navrhla kamarádka

Adamczyková byla pátá v předposledním závodu SP v Kanadě

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy