Herectví ani hudbu jsem nechtěl dělat, byl jsem na ně nešikovný, říká Pšenička

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2026 (20:00)     Sekcia bulvár

Už se zabydlel mezi známými herci i muzikanty, o svém talentu však Tomas Sean Pšenička stále pochybuje. Věří spíš na tvrdou práci a štěstí. Však i jeho kariéra odstartovala tak trochu náhodou. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Čermák: Herectví bylo z ruky do huby, covid mi srovnal priority. Nahota je jen kostým

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     01.01.2021 (08:45)     Sekcia bulvar

Během covidu jsem si odpočinul, jel jsem moc rychle, uvědomil jsem si, že herec musí mít z čeho brát, jestli chce rozdávat zábavu a výkon, říká.

 

Dřív jsem hudbu vnímal za trest. Teď už vím, že spojuje a léčí, říká Brzobohatý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.01.2025 (20:00)     Sekcia bulvar

Tohle setkání pro mě bylo speciální. Jednak uběhlo 20 let od chvíle, kdy jsme spolu s Ondřejem Brzobohatým dělali rozhovor vůbec poprvé, ale hlavně jsem si s ním tentokrát chtěla víc než o herectví povídat o hudbě, o které toho však vím jen velmi málo. Ondřej mě však hned na začátku uklidnil: „To vůbec nevadí, já vám o muzice rád řeknu všechno. Muzika je něco naprosto fascinujícího.“

 

I když jsem herectví nestudoval, režiséři si mě vybírají, říká Jiří Rendl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.12.2022 (00:00)     Sekcia bulvar

Přestože herectví nikdy nestudoval, za své výkony dostal od vystudovaných herců poklonu. Jiří Rendl (40) ovšem říká, že se vůbec nechce s nikým srovnávat a chová k ostatním kolegům naprostý respekt. Je také přesvědčený, že je velký rozdíl v divadelním a filmovém herectví.

 

Jsem pozdrav z 19. století, ale mám v sobě i sprosťáka, říká Jaroslav Plesl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2022 (00:00)     Sekcia bulvar

„Během covidu jsem měl krizi, chtěl jsem od herectví utéct k památkám. Ale pak jsem pochopil, kde je moje místo,“ přiznává herec Jaroslav Plesl. Možná protože na své práci nelpí, tak se mu tolik daří. A nemusel se vzdát své největší vášně – české historii, hradům a zámkům se věnuje v dokumentárním cyklu Skryté skvosty.

 

Plesl hraje hajzla, ale je milý. S Rodenem to nefungovalo, říká Zelenka o hře Beckham

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     03.05.2022 (16:21)     Sekcia bulvar

„Nechtěl jsem psát bulvární hru, tak jsem napsal hru o bulváru,” říká režisér inscenace Beckham v pražském Studiu Dva.

 

Ed Sheeran je nejméně cool člověk v dějinách, říká zpěvák kapely Black Midi

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     12.05.2022 (12:30)     Sekcia bulvar

„Zda budu, nebo nebudu dělat hudbu, vůbec nebylo téma. Nikdy jsem nepřemýšlel, že bych si našel práci,“ vysvětluje před pražským koncertem.

 

Chmela od Janěkové polykal slzy: Viděl jsem věci, které jsem vidět nechtěl

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     30.11.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

„Přihlásil jsem se jako dobrovolník do takzvané burzy pečovatelů. Ozvali se mi ze Zruče nad Sázavou, a tak jsem se tam rozjel. Vůbec jsem netušil, co mě čeká," zavzpomínal na "covidovou" dobu Igor Chmela. 

 

Divačky ho v roli doktora milují. Teď bych byl radši skutečným lékařem, říká známý herec

Zdroj Zdroj: super.cz     19.10.2020 (15:38)     Sekcia bulvar

Když před dvěma roky ze seriálu Modrý kód, nyní Sestřičky, odcházel, měl k tomu Marek Němec několik důvodů. „Neměl jsem čas na nic jiného, týdně jsem se učil kvanta textu a řekl jsem si, že bude dobře, když odejdu v nejlepším. A taky jsem si nechtěl zvyknout na peníze, chtěl jsem zkusit žít skromně,“ vysvětlil seriálový doktor Hofbauer.

 

Vycházející hvězda Tomas Sean Pšenička: Přiznal slavnějšího bratra! O jakého herce jde?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.02.2024 (10:38)     Sekcia bulvar

Vysoký mladík s vizáží modela je jedním z hrdinů nového snímku Bohdana Slámy (56) Sucho. Tomas Sean Pšenička (19) ve 13 letech ukončil tenisovou kariéru kvůli zdraví a naplno se opřel do herectví. Málokdo tuší, že jeho starším bratrem je David Gránský (31). 

 

Tomas Sean Pšenička přestal pít alkohol. Chci to vydržet rok, říká

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.07.2024 (00:00)     Sekcia bulvar

Mladý herec a zpěvák Tomas Sean Pšenička (20), známý i jako Tom Sean, prošel náročným výběrem na seriál Případ tanečnice. Hraje studenta taneční konzervatoře, který trpí bolestmi a bere na ně různé léky, což ovlivňuje jeho myšlení. Sám Pšenička si ovlivňovat mysl nenechá. Skoncoval i s alkoholem.

Pistoli bych domů nechtěl, říká představitel policistů a záporáků Jašków

Poznáte sladkého klučíka? Náctileté fanynky z něho šílely, byl populárnější než Karel Gott

Hrát jsem chtěl už kdysi. Ač nevypadám, jsem cílevědomej, říká Lukáš Pavlásek

Jsem ze staré školy, říká Vašut. Herectví nepropadl, pak hrál s hvězdami Hollywoodu

Já jsem vlastně škvarková placka, směje se herečka Patricie Pagáčová

Korejci ho odmítli. Vadilo jim, že hrdinkou je žena, říká Ondřej Soukup

Herectví miluju a nenávidím zároveň, může vám hodně vzít, říká Zuzana Slavíková

Sítě jsem si nikdy v rámci detoxu nesmazala, říká herečka Anna Dvořáková

George Clooney v nezvykle otevřeném rozhovoru: Takhle reagoval, když zjistil, že bude mít dvojčata

Herec Jaromír Hanzlík zavzpomínal na Jiřího Menzela (†82): Roli Pepina jsem nechtěl!

Na půl roku jsem oželel jídlo i sex, byl jsem jako na drogách, říká Garfield

Omráčená Pawlowská: Opravdu si myslí, že jsem tak blbá

Etzler: Byl jsem velký piják. Předběhl jsem život a teď se vracím. Bratr mi moc chybí

Byla jsem v divadle vyhořelá. Nenáviděla jsem to, říká Lucie Vondráčková

Možnost být na jevišti tři hodiny zlá jsem si vychutnala, říká Dagmar Pecková

Snil jsem o NHL, ale nakonec jsem našel herectví, říká Patrik Děrgel

Jsem hrozný stresař a moc si nevěřím. Národní divadlo bych asi odmítla, říká Bočková

Války jsou šílené, ale věšet kvůli tomu tady vlajky je úsměvné, říká Vojtěch Dyk

Bárta: Drogy s vámi zamávají, cesty byly detox. Píchnul jsem do mapy, vzal bágl a jel

Bohuš Matuš bere zpátečku: Já jsem děti nechtěl, protože ...

Žiji asketickým životem a jsem schopný dělat stále stejné kraviny, líčí Martin Maxa

K ženám jsem měl vždy obdivně vřelý vztah, říká herec Jiří Klem

Na svoji holku přitom nemyslím, říká Tomas Sean Pšenička o líbání s mužem

Belmondo mě inspiroval k herectví. A ten pokus vyšel, říká Martin Kraus

Norský dramatik Jon Fosse převzal čestný doktorát Janáčkovy akademie

Baví mě dlouhé cesty. S postavou z Kukaček jsem bojoval, říká Marek Adamczyk

Nerozumím tomu, říká Tom Sean Pšenička k obvinění Sofie Höppnerové

Neužil: Kvůli Zátopkovi jsem si sáhl na dno, dospěl jsem. Nebyl ale absolutní hrdina

S Danielou je můj život zodpovědnější, říká Ondřej Gregor Brzobohatý

Gránskému roste konkurence. Tohle je jeho mladší bratr, který skládá hudbu a také zpívá

Když říkají, že jsem striptérka? Nemám s tím problém, tvrdí burleska Lotta Love

Kvůli hraní hubnul. Ale když jsem pak měl sundat tričko, byl jsem nervózní, říká Trnka Ernest

Byl jsem vyschlej, vážil jsem 60 kilo. Mladý herec už nechtěl hrát feťáky. Začal cvičit a je z něj hora svalů

Vitalij Grečin stojí za dubajskými nahotinkami: Nechtěl jsem nikoho urazit a porno jsem nedělal!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy