Trpišovský vylepšil vlastní rekord! Hráčem sezony je Provod, prvenství berou i Darida či Chorý

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.07.2026 (21:12)     Sekcia sport

Po ligovém titulu sbírají slávisté také individuální ocenění za minulou sezonu. V anketě Ligové fotbalové asociace (LFA), v níž hlasují trenéři, kapitáni prvoligových celků a vybraní zástupci médií, se nejlepším hráčem stal záložník Lukáš Provod a koučem Jindřich Trpišovský. Hned dvě prvenství v dalších kategoriích si odnáší hradecký kapitán Vladimír Darida. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Slavia a Darida ovládli ligové ceny za minulou sezonu. Jednu si odnesl i Chorý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.07.2026 (21:09)     Sekcia sport

Mistrovská Slavia a hradecký kapitán Vladimír Darida, záložník nejpříjemnějšího překvapení nejvyšší soutěže, ovládli ceny Ligové fotbalové asociace (LFA) za uplynulý ročník. Trenérem sezony je Jindřich Trpišovský, nejlepším hráčem byl zvolen Lukáš Provod. Darida vyhrál u fanoušků a zároveň se stal osobností soutěže. V doplňkových kategoriích slávisté posbírali další tři ceny: pro nejlepšího obránce, záložníka i útočníka.

 

Hráčem minulé sezony ve fotbalové lize byl zvolen Provod, koučem Trpišovský

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.07.2026 (21:07)     Sekcia sport

Libčice nad Vltavou (u Prahy) - Nejlepším hráčem uplynulé sezony první fotbalové ligy byl zvolen záložník Lukáš Provod. Devětadvacetiletý český reprezentant, který pomohl pražské Slavii k obhajobě...

 

Darida o víkendu překonal vlastní bundesligový běžecký rekord

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.06.2020 (12:11)     Sekcia sport

Fotbalový reprezentant Vladimír Darida o víkendu vylepšil bundesligový rekord v uběhnuté vzdálenosti za jedno utkání. Devětadvacetiletý hráč Herthy Berlín v zápase s Augsburgem zdolal 14,34 kilometru a překonal tak dosavadní vlastní maximum 14,16 kilometru, které držel od předloňského roku.

 

Hráčem sezony byl zvolen Šulc. Dvě ceny má Diouf, nejlepším koučem je Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.05.2025 (10:10)     Sekcia sport

Slávista Lukáš Provod až třetí. Kanonýr ligy Jan Kliment z Olomouce druhý. Hráčem sezony ve fotbalové lize byl jmenován plzeňský záložník Pavel Šulc. Trenérskou anketu Ligové fotbalové asociace (LFA) ovládl Jindřich Trpišovský z mistrovské Slavie. Jeho svěřenec El Hadji Malick Diouf je nejlepším cizincem i objevem sezony. Osobností se stal boleslavský Marek Matějovský.

 

Ligové ankety ovládli slávisté. Hráčem sezony je Provod, cizincem Stanciu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.05.2021 (14:01)     Sekcia sport

Nejlepší hráč ligy slávista. Nejlepší trenér slávista. Nejlepší cizinec slávista. Největší objev taky ze Slavie. Ankety Ligové fotbalové asociace (LFA) zcela ovládl mistrovský celek, jen mezi osobnostmi ocenění získal jablonecký Tomáš Hübschman. Hráčem sezony je Provod, trenérem Trpišovský, cizincem Stanciu a objevem Sima.

 

Nejlepším hráčem sezony ve fotbalové lize je Provod, trenérem Trpišovský

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     28.05.2021 (14:30)     Sekcia sport

Čtyřiadvacetiletý český reprezentant nastoupil do 28 zápasů tohoto ligového ročníku, v nichž si připsal tři góly a osm asistencí.

 

Hráčem měsíce v lize je slávista Chorý, mezi trenéry uspěl jeho kouč Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2025 (13:07)     Sekcia sport

Vítězem ankety o hráče měsíce v první fotbalové lize se za únor stal slávistický útočník Tomáš Chorý. Mezi trenéry zvítězil kouč suverénního lídra tabulky Jindřich Trpišovský.

 

Trpišovský vylepšil trenérský rekord v počtu získaných bodů, odskočil Radovi

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     30.09.2024 (12:03)     Sekcia sport

Praha - Kouč Slavie Jindřich Trpišovský vylepšil trenérský rekord v počtu získaných bodů v historii samostatné fotbalové ligy. Vítězstvím ve vršovickém derby na hřišti Bohemians 1905 (4:0) odskočil...

 

Nadvláda sešívaných. Nejlepším hráčem sezony byl zvolen Kolář, trenérem Trpišovský

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     09.07.2020 (14:08)     Sekcia sport

Nejlepším hráčem sezony první fotbalové ligy byl poprvé zvolen brankář Ondřej Kolář, který pomohl pražské Slavii k obhajobě titulu. V hlasování trenérů, kapitánů jednotlivých týmů a vybraných novinářů jasně zvítězil před obhájcem prvenství Tomášem Součkem, jenž v zimě zamířil z Edenu do anglického West Hamu. Třetí skončil další slávista záložník Nicolae Stanciu. Červenobílí ovládli i anketu o nejlepšího trenéra sezony, loňské vítězství zopakoval Jindřich Trpišovský.

 

Sešívaná dominance. Hráčem měsíce fotbalové ligy se stal Chorý, mezi trenéry zvítězil Trpišovský

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2025 (12:36)     Sekcia sport

Vítězem ankety o hráče měsíce v první fotbalové lize se za únor stal slávistický útočník Tomáš Chorý. Mezi trenéry zvítězil Jindřich Trpišovský.

Biker Schurter vylepšil další výhrou rekord, Cink na bronz nenavázal

Duplantis na MS vylepšil vlastní absolutní světový rekord

Koulař Crouser vylepšil vlastní světový rekord

Messi skóroval také proti Kapverdům a vylepšil svůj vlastní střelecký rekord MS

Messi získal posedmé Zlatý míč a vylepšil vlastní rekord

Rychlobruslař Nuis vylepšil vlastní rychlostní rekord na 103 km/h

Koulař Crouser vylepšil v Los Angeles vlastní světový rekord

Nejlepším fotbalistou prvoligové sezony bude Hložek, Provod, nebo Stanciu

Tyčkař Duplantis v Bělehradě vylepšil světový rekord. Zvítězil i překážkář Svoboda

Volal Provod, že zůstáváme. Trpišovský o moravském tripu i místní restauraci

Zábojník na ME vylepšil vlastní český rekord na 100 metrů prsa

Chorý bez sprintů, Provod na 70 procent. Trpišovský o žhavém derby: Jako v play off!

Foltýn na 50 m prsa vyrovnal vlastní český rekord a zaplaval rekord MEJ

Holloway vylepšil vlastní světový rekord na šedesátce překážek

Nejlepší na světě je Messi. Zlatý míč získal posedmé a vylepšil vlastní rekord

Hvězdný Argentinec Messi získal posedmé Zlatý míč a vylepšil vlastní rekord

Koulař Crouser vylepšil v Los Angeles vlastní světový rekord na 23,56 metru

Duplantis znovu vylepšil tyčkařský rekord, v Clermond-Ferrand přeskočil 622 cm

Slavia vládne i anketě. Hráčem sezony Kolář, cizincem Stanciu, koučem Trpišovský

Smolař Provod je nejlepším fotbalistou sezony, jen Hübschman narušil hegemonii Slavie

Rychlobruslař Jílek v SP vylepšil rekord, Zdráhalová se vrátila osobním maximem

Známkování hráčů: Mladý Provod se vytáhl, spolu s ním ještě dva jedničkáři

Hvězdný Messi získal posedmé Zlatý míč a vylepšil vlastní rekord

Jílek vylepšil v Salt Lake City vlastní český rekord na 1500 metrů

Koulař Crouser vylepšil halový světový rekord

Trpišovský: V únoru titul ještě nikdo nevyhrál. Chorý je lepší, než jsem si myslel

Slávisté ovládli lednové ankety. Nejlepším hráčem je Kuchta, trenérem Trpišovský

Řenč vylepšil na poháru v Piešťanech český rekord Ironmana

My hráči neseme za mistrovství světa obrovskou vinu. Nebylo to zrcadlo českého fotbalu, tvrdí Provod

Koulař Crouser vylepšil halový světový rekord na 23,38 metru

Jaškin vylepšil vlastní klubový rekord

Jamajčan Hibbert vylepšil světový juniorský rekord v trojskoku na 17,87

Jaškin vylepšil svůj rekord v Dynamu Moskva o 33. gól

Plavec Gemov v Londýně vylepšil o 12 setin vlastní český rekord na 200 m motýlek

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy