Masakr v Sýrii: Povraždili 340 lidí!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.02.2012 (12:00)     Sekcia bulvár

V noci na sobotu se syrské město Homs změnilo v krvavou lázeň, ve které zůstalo ležet 340 bezvládných těl! Jedná se o největší masakr od března, kdy protivládní povstání v zemi začalo. Vláda ovšem popírá, že by za zabitím stovek lidí stála. Prý se jednalo o »neznámé ozbrojené muže«… celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Film Krajina ve stínu inspiroval masakr: Karel popsal krutou popravu svého táty a dalších lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.09.2020 (05:55)     Sekcia bulvar

Masakr v obci Tušť, nedaleko Třeboně, zažil před druhou světovou válkou šílený masakr. Tamní „lidový soud“ odsoudil a nechal zabít několik lidí, nechali je si vykopat vlastní hroby. Příběh Ferdinanda Korbela a dalších se stal předobrazem filmu Krajina ve stínu.

 

Masakr na slavné pláži v Sydney: Dva zadržení stříleli do židů, zemřelo dvanáct lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.12.2025 (12:26)     Sekcia bulvar

Dva střelci zaútočili na oslavu židovského svátku chanuka, masakr nepřežilo dvanáct lidí. Oba útočníci byli podle policie neutralizováni.

 

Masakr na slavné pláži v Sydney: Dva útočníci stříleli do židů, zemřelo dvanáct lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.12.2025 (15:44)     Sekcia bulvar

Dva střelci zaútočili na oslavu židovského svátku chanuka, masakr nepřežilo dvanáct lidí. Oba útočníci byli neutralizováni. Australská policie útok označila za teroristický čin.

 

Masakr na slavné pláži v Sydney: Dva útočníci stříleli do Židů, zemřelo šestnáct lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.12.2025 (21:23)     Sekcia bulvar

Dva střelci zaútočili na oslavu židovského svátku chanuka, masakr nepřežilo šestnáct lidí. Oba útočníci byli neutralizováni. Australská policie útok označila za teroristický čin.

 

Utajovaný masakr Němců u Přerova: Místní žena hledala zlaté zuby v krvavých kalužích kolem mrtvol

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.03.2021 (06:20)     Sekcia bulvar

Masakr na Švédských šancích u Přerova. Že nevíte, o co jde? Extrémně brutální čin, při kterém zemřelo 267 mužů, žen, dětí včetně batolat, komunistický režim přísně utajoval. O zvěrstvo se začal zajímat až historik František Hýbl. Když se lidí na masakr ptal, báli se mluvit… 

 

Masakr teroristů z Hamásu na tanečním festivalu: Našli tam přes 250 těl!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.10.2023 (22:26)     Sekcia bulvar

Obrovské krveprolití se odehrálo na jihu Izraele poblíž kibucu Re'im, kde teroristé z Hamásu během svého útoku na Izrael povraždili účastníky tanečního festivalu. Mluvčí dobrovolnické skupiny ZAKA řekl izraelským médiím, že na místě shromáždili již více než 250 těl, uvádí server Times of Israel.

 

Od masakru v Uherském Brodě uteklo 6 let: Zdeněk K. (†63) zavraždil v restauraci Družba osm lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.02.2021 (22:36)     Sekcia bulvar

Celkem devět mrtvých si vyžádal masakr v restauraci Družba v Uherském Brodě. Ozbrojený Zdeněk K. (†63) tam koncem února postřílel osm lidí a pak spáchal sebevraždu. Masakr se zapsal do historie jako nejhorší masová vražda v dějinách České republiky.

 

Po zemětřesení se zbídačenou Sýrií šíří cholera: Zákeřná nemoc zabila už 22 lidí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.02.2023 (15:00)     Sekcia bulvar

Cholera si po zemětřesení z tohoto měsíce v severozápadní Sýrii vyžádala životy 22 lidí. S odkazem na dnešní sdělení opoziční syrské civilní obrany o tom informuje agentura Reuters.

 

Po zemětřesení se zbídačenou Sýrií šíří cholera: Zákeřná nemoc zabila už dva lidi

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.02.2023 (18:23)     Sekcia bulvar

Cholera si po zemětřesení z tohoto měsíce v severozápadní Sýrii vyžádala životy dvou lidí. S odkazem na dnešní sdělení opoziční syrské civilní obrany o tom informuje agentura Reuters.

 

Počet obětí zemětřesení v Turecku a Sýrii se opět zvýšil: Je jich už téměř 50.000!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.02.2023 (05:51)     Sekcia bulvar

Počet obětí zemětřesení ze 6. ledna se v Turecku a Sýrii blíží k 50.000. V Turecku se bilance mrtvých zvýšila na 43.600 lidí, uvedl ministr vnitra Süleyman Soylu. Jedná se o přes 1000 mrtvých více, než kolik uváděla předchozí bilance. V sousední Sýrii podle odhadů OSN zemřelo nejméně 6000 lidí, píše dnes agentura Reuters.

ŽIVĚ: Ničivé zemětřesení v Turecku a Sýrii! Přes tisíc mrtvých, záchranáři prohledávají sutiny

Zemětřesení v Turecku a Sýrii má přes 4800 obětí, mrtvých dál přibývá. V ohrožení i Istanbul?

Svatba skončila hrůzným krveprolitím. Ozbrojenci v Mali povraždili 21 lidí, prořízli jim hrdla

Jestli zakopnu, zemřu! Celebrita popsala halloweenský masakr v Soulu

Zemětřesení v Turecku a Sýrii má přes 5000 obětí, z trosek se ozývá zoufalé volání. V ohrožení i Istanbul?

Počet obětí zemětřesení v Turecku a Sýrii se opět zvýšil: Je jich už přes 50 tisíc!

Zemětřesení v Turecku a Sýrii má přes 5000 obětí, mrtvých dál přibývá. V ohrožení i Istanbul?

Ničivé zemětřesení v Turecku a Sýrii! Přes tisíc mrtvých, další silné otřesy komplikují práci záchranářům

Zemětřesení v Turecku a Sýrii má přes 7800 obětí, z trosek se ozývá zoufalé volání. V ohrožení i Istanbul?

Kott a Kutílek: VRAŽDY ve jménu Satana!

Přehledně: Co přinese pád Asada. Hrozí příval migrantů do Evropy? A kdo teď ovládá Sýrii?

Přeživší popsali masakr v Lewistonu: Děti od krve a úkryt mezi kuželkami!

Policisté popsali masakr v ostravské nemocnici: Trval 4 minuty, oběti se střelcem Vitáskem (†42) bojovaly!

Ničivé zemětřesení v Turecku a Sýrii: Přes 1600 mrtvých. Přišly další silné otřesy!

Ničivé zemětřesení v Turecku a Sýrii! Téměř 600 mrtvých, záchranáři prohledávají sutiny

Dva roky vězení pro školačku z jihu Moravy: Chtěla vraždit spolužačky! Schvalovala i masakr na fakultě

ŽIVĚ: Ničivé zemětřesení v Turecku a Sýrii! Téměř 600 mrtvých, záchranáři prohledávají sutiny

Ničivé zemětřesení v Turecku a Sýrii: Nejméně 2300 mrtvých. V oblasti uvízla skupina Čechů

Ničivé zemětřesení v Turecku a Sýrii: Nejméně 2000 mrtvých. V oblasti uvízla skupina Čechů

Následky zemětřesení v Turecku a Sýrii: Mezi oběťmi jsou i známé osobnosti!

ISIS udeřil v Sýrii: Teroristé zabili nejméně 26 sběračů lanýžů

Ničivé zemětřesení v Turecku a Sýrii: Nejméně 3000 mrtvých. V oblasti uvízla skupina Čechů

Ničivé zemětřesení v Turecku a Sýrii: Přes 1600 mrtvých. V oblasti uvízla skupina Čechů

Masakr v Kanadě: 10 lidí ubodali, 15 dalších zranili...

Novoroční masakr v New Orleans: 10 mrtvých! Auto vjelo do davu slavících lidí

Katastrofa v Turecku a Sýrii: Zemětřesení má již přes 4300 obětí, mrtvých dál přibývá

Děsivý masakr 21 lidí v malé vesničce na Valašsku: Na oběti tam vzpomínají dodnes

Zemětřesení v Turecku a Sýrii má přes 4300 obětí, mrtvých dál přibývá. V ohrožení i Istanbul?

Absolonová se už bez pomoci neobejde: JE TO MASAKR, tvrdí

Nejodpornější masakr v Čechách: U kasáren stály kočárky s mrtvými dětmi, vězni se museli bít navzájem k smrti

Zemětřesení v Turecku a Sýrii má přes 6000 obětí, z trosek se ozývá zoufalé volání. V ohrožení i Istanbul?

Masakr během židovských oslav spáchal otec se synem: Hrdina Ahmed odzbrojil střelce!

Zemětřesení v Turecku a Sýrii má přes 7000 obětí, z trosek se ozývá zoufalé volání. V ohrožení i Istanbul?

Zemětřesení má i českou oběť. Naděje na záchranu lidí v sutinách slábne

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy