Nový útulek roste pomalu, chybí peníze. Majitelka týrané Kiry chce oplatit laskavost

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.02.2021 (06:15)     Sekcia bulvár

Tři roky buduje spolek Pes nejvěrnější přítel nový azyl ve Všetatech na Rakovnicku. Práce postupují pomalu. Potřebovali by pořádnou finanční injekci, sponzoři se ale moc nehrnou, přispívají jen drobní dárci. Pomoci se rozhodla i majitelka týrané fenky Kiry, které spolek zaplatil náročnou operaci. Na oplátku teď pro ně organizuje aukci. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Chrudimský útulek praská ve švech, na kočky má stop stav. Zájemci o ně se nehrnou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.12.2023 (08:29)     Sekcia bulvar

Stop stav na příjem opuštěných koček musel v těchto dnech vyhlásit útulek v Chrudimi. Zařízení, které se kromě psů stará i o vyhozené, nechtěné a týrané kočičky, praská ve švech. Zvířata, o která zde pečují, přitom všechna čekají na nové domovy.

 

Akce Kulový blesk: Kočičí útulek se musí rychle přestěhovat, na opravu nových prostor ale chybí peníze

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Už sedm let  pomáhá depozitum spolku Další šance opuštěným kočkám ve Dvoře Králové. Stará se o zhruba stovku zvířat, která by jinak skončila na ulici. Teď hrozí, že se na ulici ocitne celý spolek, protože stávající budovu musí opustit a na přesun do nové chybí peníze.

 

Hodonín demoluje poslední pozůstatek tornáda: Zničený psí útulek se vrátí na podzim

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.01.2024 (14:17)     Sekcia bulvar

Až do ničivého tornáda v červnu 2021 přijímal až 200 psů ročně. Větrná smršť ho ale natolik poškodila, že musel být okamžitě uzavřen. Psí útulek v blízkosti hodonínské zoologické zahrady jod té doby chátral. Nyní začala jeho demolice, po níž vznikne útulek nový. V provozu má být už na konci roku.

 

Ničivý požár v kočičím útulku ve Zlíně: Škoda přesáhla milion! Majitelka prosí o pomoc

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.05.2022 (19:11)     Sekcia bulvar

Kočičí útulek Dobré ruce ve Zlíně funguje už dlouhá léta. Nyní se potýká s obrovskými problémy. Zachvátil ho požár. Škody jsou obrovské a dosahují 1,2 milionu. Útulek se proto rozhodl obrátit s prosbou o pomoc na širokou veřejnost a vyhlásil veřejnou sbírku. 

 

Perfektní shoda. Zvířecí útulek hledá pro opuštěné kočky a psy páníčky na Tinderu

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     13.08.2021 (11:03)     Sekcia bulvar

Německý útulek pro zvířata zkouší nový přístup k hledání domovů pro opuštěná zvířata.

 

Útulek v Tachově se rozšiřuje. Fanoušci vybrali 1,5 miliónu, pomohli i čtenáři Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.01.2021 (06:10)     Sekcia bulvar

Psí útulek U Šmudliny v Tachově už nestačí, chybí vnitřní kotce i zázemí pro nemocné psy. Vedoucí útulku a její spolupracovníci proto vypsali sbírku na HitHit, díky které získali během pouhých tří týdnů 1,5 miliónu korun. Začít stavět chtějí ještě letos.

 

Hrdina Gump po knížce pomáhá dál: Vzniká moderní útulek pro ty, kteří neměli štěstí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.05.2021 (05:35)     Sekcia bulvar

Filip Rožek, autor úspěšné knihy Gump, pes, který naučil lidi žít, a spolek Se psem mě baví svět budují ve Středočeském kraji poblíž Velkých Popovic nový moderní útulek pro psy. Zprovoznit ho plánují ještě letos.

 

Vláda chce navíc 180 miliard k rozpočtu 2021. Kovářová: Podsekli si příjmy, chybí jim peníze

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.02.2021 (09:29)     Sekcia bulvar

Poslanecká sněmovna by se dnes mohla dostat i k návrhu rozpočtu na rok 2021. Vláda chce zvýšit schodek z 320 miliard na půl bilionu. Poslankyně STAN Věra Kovářová upozornia, že si vláda sama „podsekla“ příjmy a nyní jí chybí peníze i na boj s pandemií covid-19.

 

Fekální záplava: Psí útulek musel kvůli vodě ze stok zachraňovat své čtyřnohé nájemníky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.05.2025 (20:57)     Sekcia bulvar

Útulek pro psy v německém městě Gelsenkirchen se potýká s velmi zapáchajícím problémem. Následkem prudkých přívalových dešťů totiž jejich prostory zatopila doslova přílivová vlna odpadní vody ze stok. Nechutná potopa zničila pejskům jejich dočasné domovy a útulek se tak ocitl v zoufalé situaci!

 

Sem přesunou týrané lvy

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     30.08.2025 (05:03)     Sekcia bulvar

Šelmy týrané neschopnými majiteli dostanou konečně šanci na důstojný život. Zlínská zoo dokončila záchranné a chovné centrum pro lvy. Veřejnosti se otevře již 6. září.

Filípka se musela majitelka vzdát, odloučení nese statečně. Najde věrný parťák nový domov?

Gorily z pražské zoo se chystají na stěhování: Takhle roste nový pavilon za 300 milionů, podívejte se!

Kupka přiznal, že peníze na dálnice chybí. Problém pro další vládu, vzkazuje

Agresivní majitelka nechala psy přivázané ve vedru, bez jídla a pití: Vrátila se až po 5 hodinách!

Destiny Pet zkolaudoval útulek. Dočasný domov nabízí kočkám, ale i křepelkám či potkanům!

Coudyho dala majitelka do psího hotelu a už si ho nevyzvedla. V dočasné péči čeká na nový domov

Krize u Matušových graduje! Lucie neunesla situaci a omdlela

Týrané slepice trpěly hlady a žízní, mnoho jich uhynulo. Pár zachráněných se zotavuje v útulku

Zoufalá Hanychová už neví kudy kam: Za pomoc nabízí peníze

Kočička neodhadla svou velikost a zasekla se tak, že se majitelka místo pomoci rozesmála na celé kolo

Léčba Madlenky (2) zabrala: Nejspíš se obejde bez transplantace! Rodiče chtějí lidem jejich laskavost oplatit

Nový „mazlík“ v bytě: Před agresivním stafordem se majitelka zabarikádovala v kuchyni a volala policii

Tereza si sbalila kufry a přestěhovala se do Itálie: Chce tam postavit útulek!

Bezdomovci přišli o svůj "útulek": Nový park v místě rozbořené jídelny vznikl za 63 dní

Šmudlina slaví 20 let, veřejnosti poprvé ukáže novou budovu. Na stavbu přispěly i Blesk tlapky

Seniorka léta podporuje útulek v Řepnici. Krmení do něj doručily Blesk tlapky

Velká voda zaplavila útulek: Pejskům v kotcích šlo o život, zařízení muselo zavřít

Peníze z tomboly loňského festivalu Blesk tlapek pomohly útulku U Šmudliny. Nový dům už roste!

Herec zachránil děsivě týrané štěňátko a vzkazuje: 110 tisíc tomu, kdo pomůže dopadnout viníka!

Týrané koně těsně před odebráním „uklidila“. Po „chovatelce“ jdou veterináři i policie

Zabavení retrívři z Odrovic: Miliony za péči v útulcích, obviněná majitelka je všechny chce

Jamie a Baron skončili na stará kolena na ulici. Dostanou ještě šanci na nový domov?

Topmodelka Pavlína Němcová zoufale shání peníze: Chybí jí 609 milionů!

Vlaďka chtěla pomoc útulku na Ukrajině, dostala se jen na hranice. Co radí ostatním?

V rybníce je aligátor! Odchytová služba Praha řeší v létě kuriózní případy

Pět let buduje spolek Dogsy azyl pro opuštěné psy a kočky. Zvířat přibývá, peníze na dostavbu ale chybí

Volby do Senátu nabídnou souboj bratrů i známé tváře. Uspět chce i majitelka „havranů“

Rex je částečně ochrnutý, majitel ho zanedbal. V útulku ho dávají dohromady a hledá nový domov

Pokud jste ztratili zuby, zavolejte. V britské pizzerii se našla protéza

Blesk tlapky s Mountfieldem opět nadělovaly: Zásoba krmení k Vánocům pro útulek v Chrudimi

Při povodni přišla o vše, voda spláchla útulek i byt. Kočky se topily, krysy pištěly, popsala Anna

Přístavba útulku U Šmudliny se rozjela, přibudou kotce a zázemí. Chybí ale peníze na střechu. Pomůžete?

Majitelka Luční boudy dostala za staré video s tetřevem sodu! Byl to jen vtip, brání se

Dvojice šarpejů se vzdala majitelka. Nerozluční Teddy a Molly hledají společný domov

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy