Družstvo českých skokanek bylo na MS osmé, vyhrály Rakušanky

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2021 (19:08)     Sekcia sport

České skokanky na lyžích skončily na mistrovství světa osmé. Oproti minulému šampionátu, kde měla tato disciplína premiéru, si o příčku polepšily. Vyhrály Rakušanky, které po osmi skocích porazily Slovinsko minimálním rozdílem 1,4 bodu, tedy necelého metru. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Družstvo českých skokanek bylo na MS v Oberstdorfu osmé, vyhrály Rakušanky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2021 (19:32)     Sekcia sport

České skokanky na lyžích skončily na mistrovství světa v Oberstdorfu osmé v závodě družstev. Oproti minulému šampionátu, kde měla tato disciplína premiéru, si o příčku polepšily. Vyhrály Rakušanky, které po osmi skocích porazily Slovinsko minimálním rozdílem 1,4 bodu, tedy necelého metru.

 

Družstvo českých kordistů skončilo na mistrovství světa v Miláně osmé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2023 (17:15)     Sekcia sport

Družstvo českých kordistů Jiří Beran, Jakub Jurka, Martin Rubeš a Michal Čupr obsadilo na mistrovství světa v šermu v Miláně osmé místo, což je nejlepší výsledek od šesté příčky v roce 2013.

 

Smíšené skokanské družstvo skončilo na MS osmé, dál vládne Německo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2021 (19:53)     Sekcia sport

České smíšené družstvo ve skoku na lyžích postoupilo poprvé na mistrovství světa do druhého kola. Čtveřice Karolína Indráčková, Viktor Polášek, Klára Ulrichová a Čestmír Kožíšek obsadila na šampionátu v Oberstdorfu osmé místo. Počtvrté v řadě tuto disciplínu vyhrálo Německo.

 

Smíšené skokanské družstvo skončilo na MS osmé, vládne Německo

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2021 (19:00)     Sekcia sport

České smíšené družstvo ve skoku na lyžích poprvé na mistrovství světa postoupilo do druhého kola. Čtveřice Karolína Indráčková, Viktor Polášek, Klára Ulrichová a Čestmír Kožíšek obsadila na šampionátu v Oberstdorfu osmé místo. Počtvrté za sebou tuto disciplínu vyhrálo Německo.

 

Družstvo českých pistolářů bylo na MS čtvrté v rychlopalbě

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2022 (14:06)     Sekcia sport

Družstvo českých pistolářů obsadilo v rychlopalbě na mistrovství světa v Káhiře čtvrté místo. Trojice Martin Podhráský, Matěj Rampula a Tomáš Těhan v duelu o bronz prohrála 6:16 s Koreou. Titul získala Čína po finálové výhře nad Ukrajinou.

 

U českých skokanek na SP v Hinzenbachu se objevil koronavirus

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.02.2021 (11:41)     Sekcia sport

Nejmenovaný člen českého týmu na SP skokanek na lyžích v Hinzenbachu byl pozitivní na koronavirus. Do dnešního závodu nenastoupila Klára Ulrichová.

 

U českých skokanek v Hinzenbachu se objevil koronavirus

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.02.2021 (11:53)     Sekcia sport

Mezinárodní lyžařská federace (FIS) oznámila, že nejmenovaný člen českého týmu na Světovém poháru skokanek v Hinzenbachu měl pozitivní test na koronavirus. Na startu dnešní kvalifikace pro odpolední závod chyběla Klára Ulrichová.

 

Porazili jenom Rusko. Čeští kordisté obsadili na ME v Janově osmé místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2025 (16:37)     Sekcia sport

Tým českých kordistů obsadil na mistrovství Evropy v Janově osmé místo. Do bojů o medaile nepustili bronzové olympioniky Němci, kteří ve čtvrtfinále zvítězili vysoko 45:35. České družstvo startovalo ve složení Jakub Jurka, Martin Rubeš, Michal Čupr, Matyáš Pavlík a jedinou výhru v turnaji si připsalo v osmifinále proti Rusům. V zápasech o konečné umístění Češi nestačili na světové jedničky Maďary a Švýcary.

 

Kordisté obsadili v týmové soutěži na mistrovství Evropy osmé místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.06.2025 (16:18)     Sekcia sport

Tým českých kordistů obsadil na mistrovství Evropy v Janově osmé místo. Do bojů o medaile nepustili bronzové olympioniky Němci, kteří ve čtvrtfinále zvítězili vysoko 45:35. České družstvo startovalo ve složení Jakub Jurka, Martin Rubeš, Michal Čupr, Matyáš Pavlík a jedinou výhru v turnaji si připsalo v osmifinále proti Rusům. V zápasech o konečné umístění Češi nestačili na světové jedničky Maďary a Švýcary.

 

Sestry Indráčkovy bodovaly i v druhém závodu SP skokanek v Lillehammeru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.12.2023 (14:40)     Sekcia sport

Sestry Karolína a Anežka Indráčkovy byly nejlepší z českých skokanek na lyžích také v druhém závodu Světového poháru v Lillehammeru. Karolína obsadila 23. místo a její mladší sestra Anežka si 24. pozicí znovu vylepšila kariérní maximum.

Sestry Indráčkovy bodovaly i v druhém závodu SP skokanek v Lillehammeru. Koudelka opět nebodoval

Silvestrovské turné skokanek na lyžích vyhrála Rakušanka Pinkelnigová

Biatlonistky byly v olympijské štafetě osmé, vyhrály Švédky

Liberecké volejbalistky vyhrály v Brně a ukončily svou temnou sérii

Koronavirus u skokanek! Do kvalifikace nezasáhla Ulrichová

Do závodu skokanek na velkém můstku se kvalifikovaly tři Češky

Skokani osmí

Volejbalistky Liberce vyhrály v Brně a v extralize ukončily sérii porážek

Volejbalistky v Evropské lize v Teplicích porazily po boji i Rumunsko

Ulrichová byla na SP skokanek v Hinzenbachu devatenáctá, nejlépe po třech letech

Litoměřice vyhrály potřetí v řadě a posunuly se na osmé místo

Závod družstev SP skokanek na lyžích v Rusku znemožnil vítr

Razýmová s Janatovou byly ve sprintu v Lahti osmé

Premiéru SP skokanek na lyžích v Lake Placid ohrožuje vítr, závod byl odložen

V úvodním závodu SP skokanek na lyžích bodovaly v Norsku tři Češky

Indráčková v Čajkovském opět na bodech. SP skokanek ovládla Križnarová

FIS chce od roku 2026 sjednotit dějiště Světového poháru skokanů a skokanek

Sehrané Ostravanky porazily nově se rodící družstvo Sokola Frýdek-Místek

Volejbalistky v Evropské lize porazily i Rumunsko. Ale byl to boj

Po Jamajce zvládly i Maroko. Spokojenost, ale Rakušanky jsou ještě výš, říká trenér fotbalistek Rada

Osudy skokanek: Kanaďanka vládne juniorkám i dospělým, Norka bojovala s váhou

Americké gymnastky vyhrály pošesté za sebou na MS soutěž družstev

Souboj českých a ukrajinských mistryň vyhrály volejbalistky Prostějova

Beachvolejbalistky Hermannová a Štochlová si připsaly třetí výhru na ME a jsou v osmifinále

Vítkovice při prvním startu vyhrály v Budějovicích, Motor má alespoň první bod

V Berouně prošlo cutem 6 českých golfistek. Kousková a obhájkyně Melichová jsou osmé

Družstvo českých kordistů bylo třetí na Světovém poháru v Buenos Aires

Premiéra českých skokanek: na středním můstku se dostaly do druhého kola

Družstvo střelců získalo na MS bronz.

Sen o olympiádě. V Ghaně se vody děsili, teď zde vodní pólo zažívá rozmach

České smíšené družstvo ve skoku na lyžích po divokém prvním kole ZOH postoupilo

Družstvo skeetařů na SP v Nikósii neuspělo v souboji o bronz

Indráčkové patří na MS po prvním kole na velkém můstku 27. místo

Do úvodního závodu miniturné skokanek v Ga-Pa postoupila jen Anežka Indráčková

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy