Velký návrat Pergnerové: Nenechala si ujít příležitost a vrací se do televize

Zdroj Zdroj: kafe.cz     15.03.2021 (09:53)     Sekcia pro ženy

Kdo by neznal hvězdu devadesátých let, která patřila mezi ikony všech puberťáků. Její Čágo bélo, šílenci zní v uších mnohým z nás dodnes. Pak se herečka vrátila na televizní obrazovky ještě jako moderátorka reality show VyVolení, díky níž se po odmlce opět dostala na vrchol. Nyní ji můžeme vídat v show Mise nový domov, kde opět ukazuje svou empatickou stránku. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kate Middleton v obležení vlastních dětí: Snímkem na Den matek nadchla fanoušky

Zdroj Zdroj: kafe.cz     21.03.2023 (12:30)     Sekcia pro-zeny

Kate Middleton si mateřství užívá plnými doušky a její tři děti jsou pro ni vším. Není proto divu, že si nenechala ujít velkou příležitost a během Dne matek se s nimi na zahradě v koruně stromu zvěčnila. A snímkem okamžitě dostala všechny do kolen. 

 

Prezidentka zlákala mnohé: Hvězdou premiéry byla Geislerová, Vetchý chyběl

Zdroj Zdroj: kafe.cz     23.06.2022 (19:00)     Sekcia pro-zeny

Slavností premiéru nové české romantické komedie Prezidentka s Aňou Geislerovou v hlavní roli si nenechala ujít celá řada dobře známých tváří, ze kterých nikdo nepodcenil svůj outfit pro velký večer. Zatímco muži většinou sahali po klasickém obleku, ženy zářily v úchvatných modelech, kterými dostávaly pánské osazenstvo do varu. 

 

Kateřina Žbirková si ceny Anděl nenechala ujít: Pořadatelé vzdali hold Mekymu

Zdroj Zdroj: kafe.cz     01.05.2022 (07:00)     Sekcia pro-zeny

Na předávání hudebních cen Anděl se objevila celá řada osobností z českého i slovenského hudebního šoubyznysu. A nechyběla mezi nimi ani vdova po Mekym Žbirkovi, Kateřina Žbirková. Ta si ceremoniál nemohla nechat ujít, neboť právě jejímu zesnulému manželovi organizátoři vzdali ten největší hold prostřednictvím vzpomínkového vystoupení. 

 

Stanislav Fišer bude chybět všem: Během pohřbu na něj hosté dojemně vzpomínali

Zdroj Zdroj: kafe.cz     17.06.2022 (19:00)     Sekcia pro-zeny

Oblíbený herec a hlavně pak dabér Stanislav Fišer v posledních letech svého života bojoval s několika zdravotními problémy, kterým nakonec v sobotu 11. června podlehl. Se zbožňovaným umělcem se mohli  o necelý týden později fanoušci i kolegové rozloučit v motolském krematoriu. Příležitost dát mu poslední sbohem si nenechala ujít celá řada lidí. A nechyběly mezi nimi ani dobře známé tváře. Právě ty pak na dabéra, který propůjčil hlas například Vinnetouovi, s obdivem a pokorou vzpomínaly. Někteří z přítomných mu dokonce do nebe zaslali krásný vzkaz. 

 

Manšestr hlásí velký návrat. Poslouží i jako zbraň proti studené kanceláři

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2023 (00:00)     Sekcia pro-zeny

Manšestr někteří nenávidí a jiní na něj nedají dopustit, nikdo mu však nemůže upřít praktičnost. Je pevný a ledacos vydrží, navíc spolehlivě zahřeje. Studené počasí se hlásí o slovo a je tak nejvyšší čas poohlédnout se po slušivých manšestrových kouscích, které letos na podzim hlásí velký návrat do módy.

 

Zažijte hvězdy F.O.O.D. pikniku

Zdroj Zdroj: dama.cz     29.08.2025 (05:55)     Sekcia pro-zeny

Jídlo vás rozhodně nenechává lhostejnými a rádi se koukáte pod ruce mistrům kuchařského a cukrářského řemesla? Potom si nenechte ujít příležitost, jakou je patnáctý ročník festivalu F.O.O.D. piknik. ...

 

Eva Burešová a Přemek Forejt dorazili do Varů, zamilovanější pár nenajdete

Zdroj Zdroj: kafe.cz     23.08.2021 (09:30)     Sekcia pro-zeny

Filmový festival v Karlových Varech si nenechala ujít ani hvězda Slunečné Eva Burešová s šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Nejdřív se prošli po lázeňské kolonádě, pak se odvázali na koncertu legendární skupiny Alphaville a večer zakončili stylově ve známém Becher´s Baru.

 

Bára Poláková promluvila o citech k Liškovi, po rozchodu pochybuje

Zdroj Zdroj: kafe.cz     28.08.2021 (16:00)     Sekcia pro-zeny

Zpěvačka Bára Poláková si ani letos nenechala ujít slavný filmový festival. Do Karlových Varů přitom občas jezdila s bývalým partnerem Pavlem Liškou, a proto se neubránila nostalgickým vzpomínkám, které na ni v lázeňském městě dolehly.

 

Retro vzor se vrací. Batika je v kurzu jako nikdy předtím

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.07.2020 (00:00)     Sekcia pro-zeny

Pestrobarevný přírodní dekor nám utkvěl v mysli především díky sladkému dětství. Právě v „devadesátkách” byl totiž velkým trendem. A právě nyní slaví velký návrat. Už není určen pouze pro mládež, sluší všem, bez ohledu na věk. Stačí jen umět s tímto divokým potiskem pracovat.

 

Pillbox hat je zpět. Vrací se oblíbený klobouk Jackie O i princezny Diany

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.08.2025 (00:00)     Sekcia pro-zeny

V Česku je známý jako kastrůlek, bonbon nebo kennedyovka – byl totiž oblíbeným doplňkem americké první dámy Jackie Kennedyové. Patří do kategorie klobouků, kterým se říká toka. Nemá krempu, vyrábí se nejčastěji z plsti, ale třeba i z kůže či slámy. A právě teď slaví velký návrat.

Martina Pártlová po zrušené svatbě: Josef Vařeka jí nechtěl dát ani pusu

Bartoš a Babišová na premiéře Krále Šumavy: Hrdličky se od sebe nehnuly na krok

Divoká objímačka a litry alkoholu: Hruška a Šebrle na večírku řádili

Kapsy hlásí velký návrat. Jak je dostat do šatníku?

Lilian Khousnoutdinová si Janečka hýčká: Důležité je nebrat partnera jako kus nábytku, pak to chátrá

Párty roku? František Janeček slavil narozeniny, nechyběl Slováček ani Bohdalová

Pagáčová prozradila, co rozhodlo o návratu Terezy do Ulice, peníze to nebyly, jde o ušlechtilejší důvod

Marie Rottrová vypadá fantasticky: Půvabem hravě zastíní i mladší kolegyně

Kolečko a Nesvačilová mlží o svém vztahu: Jen spolu pracujeme, tvrdí

Boková, Chmela i Švehlík: Na uvedení filmu Mimořádná událost dorazila řada hvězd

Dara Rolins vyrazila do Varů s Nedvědem: Po cestě učinili zásadní krok

Seriál Ulice: Další velký návrat! Monika Farská v podání Anny Fixové je zpět!

Dcera Petra Jandy, Eliška, popsala první setkání tatínka s jejím manželem: Nervy a šílené výdaje!

Můj manžel se mi fyzicky nelíbí, říká Dominika Gottová, na co ji sbalil?

V recitálu Marta září Holišová i Kohoutová, Kubišová dorazila i přes obtíže

Móda z premiéry Dětí z Nagana: Bernášková zabodovala, Šebrle styl neřešil

První dáma jak se patří: Dagmar Havlová na premiéře filmu Karel oslnila elegancí

Smutná Kamila Magálová: Krátce před narozeninami plakala, mohl za to Karel Gott

Nejnádhernější modely Havlové ve Varech od roku 1999 až po současnost: V posledních šatech všechny dojala

Smrt se musí odtruchlit, Heidi Janků prožívala s Ivanou Gottovou nejtěžší chvíle

Co víte o příbězích s dobrými konci? Vyzkoušejte si velký pohádkový kvíz

HO Zásnuby Vémoly s Lelou okomentovala milenka Lulu: Do zápasníka si opět kopla!

Nešlo ji přehlédnout: Na premiéru filmu Karel dorazila i Tereza Pergnerová

Jaromír Jágr, alkohol a ženy: Jaký druh alkoholu má rád a jaké ženy preferuje?

Řítí se Vojta Dyk do problému? Odchod z divadla kvůli mladé ženě

Ondřej Brzobohatý na jedné akci s bývalkou: Setkali se díky práci

Písařovicová a Brzobohatý poprvé ve společnosti jako pár: Zachytil je Leoš Mareš

Pártykrál Vlasta Hájek: Jeho obří mejdan na Kanárech zdobily ty největší hvězdy

Patricie Pagáčová zářila na premiéře minisérie Iveta: Ze zpracování je nadšená

Pohřeb Josefa Abrháma odhalil mnohé: Humorné vzpomínky i nový život

Masopusty 2023 v ČR: Které byste si neměli nechat ujít?

Čestmír Mázl přežil a vrací se do Ordinace, je z něj jiný člověk

Exmanžel od Binias vrací úder: Z těhle slov Monika mít radost nebude, co na ni Štika všechno naprášil?

Svatební pravidla odívání v novém kabátě. Co je (ne)vhodné si obléct?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy