Madonna koupila „ráj“ od Weenkda: Ukrytý přepych za více než 420 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.04.2021 (20:46)     Sekcia bulvár

Zpěvačka Madonna (62) během koronakrize rozhodně nedostatkem financí netrpí. Zatímco jiné hvězdy se narychlo svých nemovitostí zbavují. Slavná popová královna se rozhodla do překrásné vily po muzikantovi, jenž si říká The Weeknd (31), naopak zainvestovat. Na kolik ji rozlehlá usedlost přišla? celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Madonna koupila „ráj“ od Weeknda: Ukrytý přepych za více než 420 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.04.2021 (20:46)     Sekcia bulvar

Zpěvačka Madonna (62) během koronakrize rozhodně nedostatkem financí netrpí. Zatímco jiné hvězdy se narychlo svých nemovitostí zbavují, slavná popová královna se rozhodla do překrásné vily po muzikantovi, jenž si říká The Weeknd (31), naopak zainvestovat. Na kolik ji rozlehlá usedlost přišla?

 

Madonna ohlásila turné na oslavu 40 let své hvězdné kariéry

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     17.01.2023 (16:52)     Sekcia bulvar

Londýn - Americká královna popu Madonna ohlásila turné, které má být oslavou její více než 40leté hvězdné kariéry. Koncertní šňůra s názvem Madonna: The Celebration Tour (Madonna:...

 

Bohatá matka čelí vlně kritiky: Svému synkovi (12) koupila k narozeninám dárek za 7 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.12.2020 (10:33)     Sekcia bulvar

Aby udělala synovi radost, koupila mu na dvanácté narozeniny auto. A ne jen tak ledajaké - zbrusu nový Rolls Royce ji vyšel na 7,2 milionu korun!

 

Cindy Crawfordová v krizi koupila dům za 205 milionů! A chce ho zbourat!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.01.2021 (12:45)     Sekcia bulvar

Finanční nouze způsobená koronavirovou pandemií nedolehla na všechny stejným dílem. Některých se ani nedotkla. Supermodelka Cindy Crawfordová (54) si v době celosvětové krize koupila vilu v Miami na Floridě za 205 milionů korun, kterou údajně plánuje zbourat.

 

Soutěž Miss Universe má novou majitelku! Koupila ji transgenderová magnátka z Thajska

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.10.2022 (22:56)     Sekcia bulvar

Soutěž Miss Universe má nového vlastníka, za 20 milionů dolarů (asi 500 milionů Kč) ji koupila thajská transgenderová aktivistka a podnikatelka Čakrapong "Anne" Čakradžutatchipová. Oznámila to ve středu její firma JKN Global Group, informovala agentura AP.

 

Madonna ulovila dalšího zajíčka: Plány do budoucna s o 35 let mladším partnerem!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.04.2020 (07:45)     Sekcia bulvar

Patří Madonna (61) do starého železa? Podle jejího posledního vztahu rozhodně ne. Kontroverzní zpěvačka se už více než rok vídá s o 35 let mladším zajíčkem, kterého si opět nabrnkla na vlastním pódiu. A svou lásku dávají na odiv celému světu!

 

Exkluzivní záběry z Krejčířovy vily: Přepych je k mání za necelých 55 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Od útěku kontroverzního podnikatele Radovana Krejčíře (54) před zraky policie je tomu už 18 let. Jeho velká černošická vila od té doby chátrala, vyhořela a změnila majitele. Teď jde opravená do prodeje za »skromných« 54,9 milionu korun. A Blesk vás do ní exkluzivně vezme.

 

Odvážné fotky nestačily. Madonna ukázala kluka a zveřejnila snímky nahoře bez. Pálí mě oči, obleč se, ozývá se od lidí

Zdroj Zdroj: super.cz     05.08.2024 (18:03)     Sekcia bulvar

Madonna na sociálních sítích čím dál více přitvrzuje. Zatímco před pár dny dopřála fanouškům pohled na své tělo v korzetu, teď zašla ještě dál a ukázala se nahoře bez. Zdá se, že nadcházející šestašedesáté narozeniny se musejí patřičně oslavit.

 

Soupeří s vlastní dcerou? Madonna se postavila v prádle vedle Lourdes: S úpravami vypadají stejně staré

Zdroj Zdroj: super.cz     10.12.2021 (12:19)     Sekcia bulvar

Madonna (63) miluje sociální sítě, a ještě více to, že na nich může šokovat a provokovat. Nahota jí není cizí a sexy snímky přidává ráda. Tentokrát ovšem fotku vyšperkovala nejen úpravami na obličeji.

 

Plzeň koupila most, jeho přemístění vyjde na 60 milionů! Cena nemile překvapila

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.07.2024 (10:15)     Sekcia bulvar

Plzeň koupila před pěti lety most, který stál v areálu plzeňské Škodovky. Chce ho postavit přes silnici na Karlovy Vary. Teď se ale ukázalo, že záměr se pěkně prodraží.

Madonna po operaci kyčle: Ukázala svou „krásnou jizvu“ - i něco navíc!

Je to ještě Madonna? Zpěvačka připomíná mimozemšťana!

„Nejžhavější babička na světě.“ Madonna se nechala fotit v posteli, pod průsvitným šátkem fanouškům odhalila celá ňadra

OBRAZEM: Svůdná Madonna, dechberoucí Steven Tyler i fešácká Britney. Mrkněte na proměny Tváře!

Squat Milada koupila Karlova univerzita za 57 milionů. Budova dál chátrá, kdy budou učebny?

Madonna nezvládla kritiku: Pokloňte se mi, mrchy!

Je Madonna po operaci? Pochlubila se jizvami!

Prodáno! Ze 110 za 36 milionů! Vila u Brna má zlatý záchod i vyhřívané terasy

Madonna zase provokuje: Takhle propaguje SEX

Madonna zase provokuje: Takhle propaguje SEX!

Vondráčková ukázala bejvák: Něco tam ale chybí…

Madonna sdílela zavádějící video o koronaviru. Instagram jej překryl a obsah vyvrátil

Madonna (64) provokuje, ale... Vypadá jako hororová Chucky!

Zpěvačka Madonna (64): Ulovila nového kolouška (23)!

Madonna vyrazila na oslavu: Neuvěříte, tátovi je 90!

Billie Eilish se plácla přes kapsu: Koupila si ranč za 50 milionů korun!

Zpěvačka Madonna se rozešla s tanečníkem mladším o 35 let. Nemá na něj čas

Vyžehlená Madonna (63) v Alpách: TVÁŘ MÁ HLADŠÍ NEŽ SJEZDOVKU!

Madonna slavící 66. narozeniny: Po boxerech klofla fotbalistu z Jamajky!

Madonna po kolapsu: Vyžehlená k nepoznání!

Madonna (62) slavila díkůvzdání: Ukázala všech 6 dětí!

Soutěž Miss Universe koupila thajská transgender aktivistka

Madonna dál vesele roztahuje nohy v kalhotkách, ale co to jelito na stehně?

Madonna se pochlubila posledním objevem: Nový zajíček je drsný boxer

Madonna: Zvětšili jí hýždě?!

Kim Kardashianová: Koupila Dianin kříž!

Madonna a Guy Ritchie: Usmíření po 20 letech!

Madonna (65) zapomíná na věk: Sekla sebou jako podťatá

Madonna (63) je po čtyřech letech zase single: Co vedlo k rozchodu s jejím zajíčkem (28)?

To si na ní zase hateři smlsnou: Madonna vyšpulila zadeček v síťovině

Nestárnoucí Madonna (65): Bouračka na koncertu!

Madonna (64) to opět rozjela! Bizarní nové video a vášnivá líbačka

Problém pro Olgu po smrti Jiřího Menzela (†82): Co s vilou za 20 milionů a obří hypotékou?!

Kim Kardashianová vydražila za miliony luxusní šperk po princezně Dianě

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy