Meg Ryan prodala 18 měsíců rekonstruované sídlo: Vydělala na tom 183 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.11.2021 (08:50)     Sekcia bulvár

Slavná hollywoodská herečka Meg Ryan (59) je ženou činu. Přestože věnovala spoustu času a nemalý obnos do rekonstrukce domu v Montecitu, nikterak se z dobře odvedené práce netěšila. Naopak jej ihned dala do prodeje za částku o mnoho vyšší, než za jakou si ji pořídila – a pořádně na tom vydělala! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Miley Cyrusová se zbavila luxusního ranče: Na prodeji vydělala 214 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.09.2022 (20:00)     Sekcia bulvar

Miley Cyrusová (29) prodala svůj luxusní ranč v Nashvillu. Sídlo, které pořídila za 5,8 milionu dolarů (142,88 milionu korun) se jí podařilo poslat dál za 14,5 milionu dolarů (357,21 milionů korun)! To už je slušný výdělek. 

 

Viděli jste někdy krásnější ranč? Miley Cyrus jej prodala o 213 milionů dráž, než ho koupila!

Zdroj Zdroj: super.cz     02.09.2022 (21:22)     Sekcia bulvar

Tak tomu se říká luxusní koupě s parádním výnosem! Za pět let na ní totiž Miley Cyrus (29) vydělala v přepočtu 213 milionů korun. Zpěvačka právě prodala svůj nádherný ranč v Nashvillu za 14,5 milionu dolarů, ale když jej před pěti lety kupovala, dala za něj ‚pouze‘ 5,8 milionu dolarů.

 

Hilary Swanková prodává sídlo: Ráj s bazénem a kinem za 230,5 milionu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.11.2021 (19:15)     Sekcia bulvar

Sháníte novou nemovitost? Pak pokračujte ve čtení. Herečka Hilary Swanková (47) by totiž ráda prodala své luxusní sídlo, v němž žila několik posledních let. Ale pozor: chce za něj téměř dvojnásobek ceny, kterou před lety zaplatila.

 

Topmodelka Karolína Kurková: Prodala luxus za 105 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.06.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Konečně se našel zájemce, který byl ochotný sáhnout hodně hluboko do kapsy. Karolíně Kurkové (38) trvalo devět měsíců, než prodala svůj luxusní apartmán v New Yorku s parádním výhledem na řeku Hudson.

 

Chris Martin prodává sídlo v Malibu, které koupil před 14 měsíci! Za tenhle luxus chce 318 milionů

Zdroj Zdroj: super.cz     29.12.2021 (10:34)     Sekcia bulvar

V říjnu roku 2020 si Chris Martin koupil nádherný dům v Malibu, kde pobýval se svou přítelkyní Dakotou Johnson (32) . Dům kupoval v přepočtu za 276 milionů Kč a jen o 14 měsíců později je sídlo znovu k prodeji. Ovšem cena se zvýšila a Chris si za něj žádá 318 milionů, koupil totiž dům kousek vedle, kde má větší soukromí.

 

Síť AAA AUTO za devět měsíců prodala ve střední Evropě téměř 65 000 aut

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.10.2021 (17:15)     Sekcia bulvar

Skupina AURES Holdings za prvních devět měsíců letošního roku prodala 64 716 vozů. Z toho nejvíce v posledních třech měsících, kdy si v červenci, srpnu a září zákazníci z poboček AAA AUTO odvezli 25 906 vozů.

 

Dům, kde byla zavražděna malá JonBenét (†6), je na prodej: V místě činu je nyní kinosál a vinný sklep

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.03.2023 (12:03)     Sekcia bulvar

Na americkém trhu s nemovitostmi se objevil dům s tragickou minulostí. V jeho sklepě bylo objeveno tělo JonBenét Ramseyová. Rekonstruované sídlo v ceně několik desítek milionů korun nabízí domácí kinosál, vinný sklípek a bar.

 

Královské trencle: Harryho striptérka je prodala za 6 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.03.2024 (20:00)     Sekcia bulvar

Během divoké noci v Las Vegas se princ Harry (39) rozloučil nejen se svou pověstí, ale i se svými trenýrkami. Ty skončily u striptýzové tanečnice, která je prodala za neuvěřitelných necelých 6 milionů korun.

 

Vila z Deníku princezny se prodala: 150 milionů za pohádkový výhled

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.01.2024 (09:45)     Sekcia bulvar

Budova střední školy z kultovní komedie pro náctileté Deník princezny (2001) má nového majitele! V lednu se po třech měsících na trhu prodala za bezmála 150 milionů korun. 

 

Sydney Sweeney chytala bronz u svého sídla za 324 milionů: Tímhle fantastickým tělem si na něj vydělala

Zdroj Zdroj: super.cz     13.12.2024 (21:11)     Sekcia bulvar

Sydney Sweeney jste nejspíš poprvé zaregistrovali díky seriálům Euforie nebo Bílý lotos, od té doby už ale ušla pořádný kus cesty a dnes je jednou z nejlépe vydělávajících hereček v Hollywoodu. Blondýnka z města Spokane ve Washingtonu si tak ve svých sedmadvaceti letech mohla dovolit pořídit si luxusní sídlo na Floridě za 13,5 milionu dolarů (324 milionů korun), jehož výhod si může do sytosti užívat…

Herec Zac Efron prodává luxusní sídlo: Za 126 milionů nechybí bazén s hernou!

Herec Zac Efron prodává luxusní sídlo: Za 127 milionů nechybí bazén s hernou!

To je barák, napsala! Sídlo »Jessicy Fletcherové« na prodej za 96 milionů

Téměř 100 let stará whisky se na aukci prodala za rekordních 2,2 milionu liber

Jodie Fosterová: Sídlo za 72 milionů prodala za dva dny!

Velmi vzácná kopie americké ústavy se prodala za 43 milionů dolarů

Honosné venkovské sídlo na prodej: Patří k němu i památkově chráněná zahrada

20 měsíců pro účetní, která "odklonila" z radnice Jundrova 8 milionů: Prodala dům a musí splácet

Tady žili Douglas a Zeta-Jonesová: Sídlo nabízí za 280 milionů!

Cara Delevingneová (31) smutní: Sídlo za 160 milionů lehlo popelem

Video: Nekonečný bazén i desítky ložnic. Nejdražší soukromé sídlo v USA je na prodej

Influencerka prodala za pět milionů svou "virtuální lásku". Kupujícího ale nezná

Miley Cyrus si tajně koupila nové sídlo. Podívejte se, za co utratila 112 milionů

Vášáryová po smrti Lasici (†81) prodala luxusní sídlo a koupila byt: Léto ale tráví úplně jinde!

Topmodelka Cara Delevingneová (31) smutní: Sídlo za 160 milionů lehlo popelem!

Putinova nejstarší dcera Marija v balíku: Za tři roky si vydělala neskutečných 242 milionů!

Expartner Kylie Jennerové koupil sídlo za 90 milionů! Vydělává díky orgiím?

Bratr Usámy bin Ládina prodává luxusní sídlo v Americe: Je k mání za 600 milionů!

JLo a Ben Affleck hledají nové bydlení v New Yorku. Obří sídlo za 60 milionů dolarů jim zřejmě už nestačí

Gottova agentura vydělala 100 milionů, Ivana nezahálí a vymýšlí další projekty

Tady bydlí jedna z největších hvězd: Brad Pitt vyměnil luxusní sídlo za mnohem skromnější dům

Proti manželce je chudý příbuzný! Hvězda Primy přiznala, že kasu drží jeho krásná žena: Vydělala skoro 100 milionů korun

Renesanční sídlo herce Robina Williamse (†63) na prodej: Luxus s výhledem na oceán za 560 milionů

Angelina Jolie se zbavuje vzpomínek na Brada Pitta: Darovaný obraz prodala za 204 milionů!

Nejsou žádní troškaři! Milionové sídlo Meghan a Harryho vám vyrazí dech!

Zvrhlík Epstein (†66) v pedofilním ráji zneužíval školačky: Sídlo za 398 milionů srovnali se zemí!

Vila, kde vraždila „rodina“ Charlese Mansona, má nového majitele: Prodala se se slevou několika milionů!

Luxusní sídlo, kde trávil čas i prezident Roosevelt, je na prodej: K mání je za desítky milionů!

Foto luxusního italského sídla Dary Rolins a Pavla Nedvěda: Tohle je jejich prosklená vila za 70 milionů!

Jedna z nejúspěšnějších dražeb: Majetkový úřad prodal za 387 milionů bývalé sídlo ÚSTR

Mega luxus Štíbrové: Na tohle si vydělala na Instáči?

Soukalová versus Koukal: Gábininy miliony nenávratně v trapu?

»Poslední americké Versailles« patřilo investorovi do Titanicu: Honosné sídlo léta chátrá

Za 24 hodin vydělala přes 22 miliónů korun: Účet se žhavým obsahem se slavné herečce vyplatil

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy