Syrová zpověď Strýcové o mateřství: REAKCE MAMINEK!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.11.2021 (12:00)     Sekcia bulvár

Co na srdci, to na jazyku. Tím proslula bývalá tenistka Barbora Strýcová (35), která ani během mateřství nechce nikomu mazat med kolem pusy a věci podává tak, jak se skutečně mají! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Syrová zpověď Soukalové: Nevolnosti, výkyvy nálad

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.06.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Moderátorka a bývalá biatlonová hvězda Gabriela Soukalová (31) se v současné době těší na příchod svého prvního potomka. Přestože stále řeší záležitosti týkající se jejího manželství s Petrem Koukalem (35), snaží se si toto výjimečné životní období užít. Co už ji během těhotenství stihlo překvapit?

 

V Hejdové bouchly saze: Moje trpělivost snese hodně ale…

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     06.05.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Maminky jsou nejen milující osoby, ale i ženy, které mají tendence jiné ženy poučovat o tom, co je v mateřství správné a co ne. O tom se již stihla přesvědčit moderátorka Zorka Hejdová (30), která si od ostatních maminek vyslechla, co dělá špatně.

 

Tenistka Barbora Strýcová se nechala zvěčnit během intimní chvíle při kojení. Přiznala komplikace

Zdroj Zdroj: super.cz     03.11.2021 (08:11)     Sekcia bulvar

Vždycky vynikala upřímností a otevřeností. Nic se u Báry Strýcové nezměnilo ani po narození syna Vincenta. Bývalá profesionální tenistka se nebojí přiznat, že během mateřství mohou přijít i náročnější okamžiky.

 

Brutální napadení v Praze 6: Zpěvák Michal Hrůza se zastal maminek s dětmi

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.04.2023 (13:12)     Sekcia bulvar

Bezdůvodné napadení maminek s dětmi vyústilo ve vážná poranění. Na Puškinově náměstí se muž (23) z nezřejmých příčin pustil do dvou maminek s dětmi. Na pomoc jim přispěchal známý zpěvák Michal Hrůza (51), který si dle informací Blesku ze šarvátky odnesl nejeden šrám.

 

Velká vánoční sýrová loupež v Brně: Sprosťák popadl bochník goudy a zdrhal

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.12.2024 (10:28)     Sekcia bulvar

Legendární animovanou komedii Velká sýrová loupež připomínalo počínání návštěvníka (30) brněnských vánočních trhů. Rozdíl byl jen v tom, že zatímco v pohádce diváci chlupatým zlodějíčkům drželi palce, tentokrát fandili strážcům zákona. Návštěvník byl agresivní a řádně namol.

 

Polonahý taneček Bereniky Kohoutové: Užívá si volno od mateřství

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.09.2022 (13:00)     Sekcia bulvar

Jako mnoho pracujících maminek poznala Berenika Kohoutová (31), že kombinovat práci a kariéru je někdy nad lidské síly. A v takových okamžicích je těžké najít byť jen minutu pro sebe samotnou, aniž by se člověk propadl do výčitek. Ale někdy jdou tyto negativní myšlenky očividně i vytancovat.

 

Kuráž Burešové nechybí: Tvrdá pravda o porodu a mateřství

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     18.10.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Zatímco většina novopečených maminek své poporodní bříško schovává, hvězda seriálu Slunečná a ZOO, Eva Burešová (28), jde proti proudu. Na sociální síť Instagram ukázala fotku svého pupíku dva měsíce po porodu, který se ne a ne zatáhnout a podělila se i o další komplikace, které ji potkaly po porodu druhorozeného synka Tristana. 

 

Když se radost změní v strach: „Chtěla jsem malé zašít oči...“ Maminky na trápení nejsou samy!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.10.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Je mateřství zázrak zalitý sluncem? Ne vždy. Až 40 tisíc maminek ročně ohrožují psychické problémy v těhotenství nebo po porodu. Nejsou-li včas podchyceny nebo se jim nevěnuje pozornost, mohou skončit tragédií. Nejen ženám teď pomocnou ruku podává první specializované zařízení v Česku!

 

Náročné mateřství Perkausové: Nečekané přiznání

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.05.2024 (18:00)     Sekcia bulvar

Před pár měsíci se stala maminkou druhého syna. Eva Perkausová (30) ale přiznala, že jí dává mateřství zabrat a už se nemůže dočkat, až se vrátí na obrazovku!

 

Manželka Noida o těžkém poporodním období: Probrečela jsem 3 měsíce, připadala jsem si jako špatná máma

Zdroj Zdroj: super.cz     09.06.2023 (05:56)     Sekcia bulvar

Někdejší královna krásy Lucie Holíková (dříve Kovandová) nedávno přiznala, že trpěla poporodními depresemi. Její zpověď zasáhla velmi intenzivně řadu maminek, které tohle téma uvítaly. Na emotivní rozhovor zareagovala také manželka zpěváka Vaška Noida Bárty (42) .

15 nastávajících maminek: Které české krásky přivedou letos na svět potomka?

Jágrová promluvila o mateřství: Nic horšího neznám!

Otce jsem svým dětem nikdy nehledala, říká topmodelka Naomi Campbellová

Eva Perkausová se dvěma syny: Odvrácená strana mateřství

Noční můra Nikol Štíbrové s nedýchajícím synem: Uplakaná popsala minuty hrůzy!

Kam se hrabe biatlon... Proč mateřství Soukalovou tolik vyšťavuje?

První reakce prince Charlese na drsnou zpověď Sussexů: Harry a Meghan ho velmi zklamali!

Ukrajinská uprchlice v Česku porodila dvojčata americkému páru: ČR náhradní mateřství neuznává, situace je bezvýchodná

Atraktivní padesátnice Adriana Sklenaříková: Nikdy nevypadala lépe! Mateřství jí sluší

Upřímná zpověď Míši Maurerové nejen o stárnutí: Občas se rozbrečí, když na sebe pohlédne do zrcadla. A co bude se svatbou?

Dává mateřství dceři Willise a Moore zabrat? Image jde stranou, pohodlí nade vše!

Kila navíc i mluvení s plnou pusou! Veronika Arichteva se nestačí divit ostrým slovům

Přiznání Veroniky Arichtevy: Překvapivá slova o mateřství!

Jana Plodková otevřeně o náhradním mateřství: Je to proti přírodě!

Utahaná dvojnásobná máma Doležalová: Mateřství? Zázrak, že to člověk přežije!

Pizingerová o mateřství po čtyřicítce: U konce s dechem?

Dítě versus kariéra: jak se slavné herečky a sportovkyně staví k mateřství

S dcerou se učím trpělivosti, říká o mateřství Táňa Pauhofová

Nikdy jsem nebyla tak ztracená, říká Claire Kilroy o mateřství po narození syna

Jenovéfa Boková: Prostá krása mateřství!

Nahá léta Kylie Jenner: Prsa ani zadek kvůli mateřství schovávat nehodlá

Zamilovaná Strýcová o mateřství: Miminko na cestě?

Kšeftování s dětmi či pomoc neplodným: Poslanci jednali o náhradním mateřství. Co padalo za návrhy?

Do mateřství jsem skočila rovnýma nohama, přiznala Kateřina Mátlová

Jana Plodková o náhradním mateřství: Je to proti přírodě! Radši budu bezdětná

První miminka roku 2023: Které je tím úplně prvním?

Hiltonovou kritizovali kvůli autosedačkám. Jsem v mateřství nová, říká

Herečka Bára Jánová o mateřství: Připravuju se celý život, smála se

Touha po mateřství mě pozvolna opustila, říká po rozchodu Iva Pazderková

Manželka Justina Timberlakea promluvila o mateřství a pobavila moderátorku: Jak se zpěvákem zvládají dva syny?

Vyčerpaní budete bez ohledu na věk, říká Swanková o mateřství po čtyřicítce

Reakce na Harryho ublíženou zpověď o drogách a rodině: Charlese to ničí, v Alžbětě to vře!

První miminka roku 2023: Které je tím úplně prvním? Souboj holčiček

Měsíc a půl starou dcerku už nekojí: Alena Šeredová (42) promluvila o porodu i o mateřství. Jak zvládá tři ratolesti?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy