Drazí a bez efektu. Ve volejbalovém Ústí končí cizinecká legie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2025 (10:24)     Sekcia sport

Dvakrát v řadě nejslabší tým volejbalové extraligy otáčí kurz. Ústí nad Labem už nebude tolik sázet na cizince, při skládání týmu na novou sezonu chce preferovat české hráče. „Jít cestou cizinců se nám za poslední dva roky moc neosvědčilo. Tak drahou sezonu, jako byla ta letošní, jsme za posledních 20 let v extralize neměli a efekt to nepřineslo,“ naráží klubový šéf Miroslav Přikryl na fakt, že Ústí i s kádrem nabitým zahraničními hráči muselo podruhé za sebou extraligu zachraňovat až v baráži. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Trenérské sbohem. Salon nečekaně končí ve volejbalovém Ústí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2020 (12:32)     Sekcia sport

Měl zůstat ještě nejméně jednu sezonu, najednou je ale vše jinak. U extraligových volejbalistů Ústí nad Labem nečekaně končí hlavní trenér Jakub Salon.

 

Volejbalové Ústí reaguje na extraligový neúspěch, kouč Vašina končí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2023 (16:18)     Sekcia sport

Nečekaně rychlý konec extraligové sezony spouští změny ve volejbalovém Ústí nad Labem. Po třech letech v klubu končí trenér Lubomír Vašina, obmění se i hráčský kádr. „Čekali jsme od sezony daleko víc. Předpokládali jsme, že budeme bojovat o play off minimálně z předkola. Předposlední místo v tabulce je pro nás velkým zklamáním, proto dojde ke změnám. Tříletá mise kouče Vašiny je u konce, řešit budeme i hráčský kádr,“ uvádí pro klubový web ústecký generální manažer Miroslav Přikryl.

 

Napětí ve volejbalovém Ústí. Kouč Žaba může skončit, hledá se i posila

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.12.2024 (12:04)     Sekcia sport

Bijte na poplach. Po třinácté porážce ze čtrnácti zápasů obchází volejbalové Ústí (opět) barážový strašák a nálada v klubu rozhodně není sváteční. Ve hře je změna na trenérském postu i rošády v kádru extraligového odpadlíka.

 

Smečař, blokař… kulturista, kladivo! Volejbalista Ústí baví fórkem v bulletinu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2023 (13:11)     Sekcia sport

Že je ve volejbalovém mužstvu smečař, blokař anebo nahrávač, to nepřekvapí. Ale na soupisce kulturista či kladivo? Ano, Ústí nad Labem i tyhle posty má. Fórkem v zápasovém zpravodaji pobavil fanoušky Marek Beer, hrající asistent a Ferda Mravenec ústeckého klubu.

 

Brom o štaci ve volejbalovém Ústí: Chci pomoct, ne házet klacky pod nohy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2025 (20:50)     Sekcia sport

Nejmladší a (skoro) nejstarší spolu. Ondřej Žaba, v 29 letech benjamínek mezi volejbalovými extraligovými trenéry, už nevede Ústí sám. Nově má k ruce Petra Broma (63), jednoho z nejstarších koučů elitní soutěže, ověnčeného sedmi mistrovskými tituly. Společně mají poslední tým ligy zachránit před baráží nebo aspoň před sestupem.

 

Plzeň zlomili cizinci. Byli jsme potrestáni za pasivitu, řekl Hanzlík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.02.2021 (10:36)     Sekcia sport

Cizinecká legie ve službách Mladé Boleslavi zlomila hokejovou Plzeň v pondělní bitvě o třetí příčku tabulky. Dohrávku 16. kola extraligy vyhráli domácí Bruslaři 4:2, když ve třetí části dokonale otočili nepříznivé skóre 0:1.

 

Jindřišek v nejlepších letech i živel. Cizinecká legie potěšila kouče Klokanů

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.07.2025 (11:23)     Sekcia sport

Sejdou se takhle Zambijec, Estonec, Bahrajnec a Nigerijec… Ne, tohle není začátek prapodivného vtipu. Ale výňatek ze základní sestavy fotbalových Bohemians v sobotním vítězství 1:0 nad Baníkem. Sázka na cizineckou legii, která zahrnovala dva úplné nováčky, Klokanům vyšla. Trenér Jaroslav Veselý měl důvod chválit.

 

Postoupil fotbal, ulevil si kouč Legie

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.08.2025 (10:18)     Sekcia sport

Jak na Baníku, tak těsně před koncem domácí odvety měli namále. Fotbalisté Legie Varšava ale dvojutkání o jediný gól zvládli (2:2 a 2:1) a postoupili přes celek z Ostravy do 3. předkola Evropské ligy. Trenér Edward Iordanescu má za to, že naprosto zaslouženě. „Postoupil fotbal. Se vším respektem k Baníku,“ pravil kouč Legie.

 

Náhrada za Chorého. Plzeň vyhlíží příchod Brazilce

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.06.2024 (10:39)     Sekcia sport

Cizinecká legie ve fotbalové Plzni se možná dočká dalšího člena. Třetí tým uplynulé ligové sezony je podle bulharských médií téměř domluvený na příchodu útočníka Ricardinha. Třiadvacetiletý Brazilec momentálně působí v mužstvu Levski Sofia a mohl by sloužit jako náhrada za Tomáše Chorého, jehož Viktoria pravděpodobně prodá do pražské Slavie.

 

Zažil tituly i krach. Volejbalový unikát Přikryl je v jednom klubu 38 let

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.04.2025 (07:00)     Sekcia sport

Hráč, trenér, asistent, generální manažer, předseda spolku. S trochou nadsázky by se dalo říct, že Miroslav Přikryl nedělal ve volejbalovém Ústí nad Labem jen uklízečku. V extraligovém klubu je na různých pozicích už neuvěřitelných 38 let, byl u tří titulů, u krachu i zmrtvýchvstání.

Výš s Kanaďany? Mají mentalitu jako Češi, říká ústecký manažer

Razie v Dynamu. Cizinecká policie vyslýchala kvůli vízům pět fotbalistů

Rošáda v nejhorším týmu extraligy. Končí trenér Žaba, Ústí přebral Koloušek

V Ústí končí nejlepší střelec basketbalové ligy Varner

Legie Varšava doma vyhrála a má blíž k souboji s Baníkem

Pět fotbalistů Českých Budějovic prověřuje cizinecká policie kvůli vízům

Snad na poháry nebudeme zase čekat 22 let, věří volejbalisté Ústí

Fotbalista Pekhart má namířeno zpět do Legie Varšava

Legie Varšava s útočníkem Pekhartem prohrála v Molde.

Velký favorit poražen, jásá polský tisk nad vítězstvím Legie

Pekhart se po půl roce vrátil do Legie Varšava

Legenda ústeckého volejbalu Přikryl: Nemáme slabé místo, baráž to nebude

Ostří jak břitva. Fanoušci Legie Varšava dorazili do Ostravy. Co jsou zač?

Pekhart pomohl v polské lize dvěma góly k výhře Legie nad Niecieczou

Pekhart zařídil dvěma góly obrat Legie proti Wisle

Priske se těší na setkání s Krasniqim, krize Legie si je vědom

Konec jedné éry. Opory volejbalistů Ústí končí, přijdou Baláž a Srb

Důležitý zápas v boji o postup. Sparta zabojuje v Konferenční lize na půdě Legie

Pekhart po zranění z Edenu nechyběl na tréninku Legie

Fotbalisté Legie s Pekhartem postoupili, Schwarzův gól Vratislavi nestačil

Fotbalisté Legie Varšava porazili Dritu, Pekhart hrál dvacet minut

Pekhart se osmým gólem v sezoně podílel na remíze Legie

Fotbalisté Legie Varšava s Pekhartem postoupili v Konferenční lize

Hrozba pokutami zabrala. Snad v baráži neskončíme, věří ve volejbalovém Ústí

Pekhart pomohl dvěma góly k výhře Legie

Pekhart zahájil nový ročník polské ligy v dresu Legie hattrickem

Hudba má přednost, Kučera v Ústí končí. Nechtěl úlevy ani privilegia, ocenil kouč

Pekhart rozhodl o výhře Legie v Gdaňsku a přiblížil varšavský celek k titulu

Krasniqi opouští Spartu. Kosovský útočník míří na hostování do Legie Varšava

Trenér Legie: Neprožíváme nejlepší chvíle, ale problémy má i Sparta

Za moře gólů reprezentační odměna. Pekharta však řeší vedení polské ligy

Bylo nám ctí, vzkázalo Ústí. Kučera po postupu končí s profi fotbalem, naplno se chce věnovat hudbě

Spolupráce s Jágrem končí! Ústí se dohodlo na partnerství s Boleslaví

Pekhart řádil v polské lize, čtyřmi góly zařídil vítězství Legie Varšava

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy