Ve Fulneku začal samosběr borůvek: Natrhejte si modré zlato

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     02.07.2025 (11:13)     Sekcia bulvár

Další pochoutka dozrává, a to díky ostrému sluníčku v podstatě před očima. Na Farmě Borůvečka ve Fulnecké kotlině se už modrají velké kuličky kanadských borůvek. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kilo za 50 Kč! Kde? Nejlevnější samosběr jahod

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     04.06.2025 (16:17)     Sekcia bulvar

Lákavý samosběr jahod začal v pondělí v Pileticích na Hradecku. Přinejmenším cenou! Na poli se staršími jahodníky, které se chystají pěstitelé zrušit, si milovníci tohoto ovoce mohli přijet natrhat jahody jen za 50 korun za kilo.

 

Lidé vzali pole útokem: Samosběr zeleniny na Olomoucku

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.08.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Cibuli za šest, petržel za osm, mrkev za čtyři a třeba melouny za osm korun za kilo? Žádný problém. Stačí zajet na pole u Vojnic na Olomoucku, ohnout hřbet a přiložit ruku k dílu. Včera tam začal samosběr zeleniny.

 

Samosběr v Bartošovicích: Kilo česneku za stovku! Jde na dračku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.06.2025 (14:00)     Sekcia bulvar

Kdo jí česnek 100 let, ten bude žít 100 let, tvrdí jedno z přísloví k síle, která se ukrývá v jedné paličce. Na deset křížků si určitě dělají zálusk všichni, kteří vyrazili na samosběr do Bartošovic na Novojičínsku. Kilo tu dostanou za stovku!

 

Sezona borůvek je tu! Za kolik seženete kilo?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     07.07.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Teplé počasí pomohlo drobným bobulím, aby se ze zelených převlékly do správných modročerných šatů. A dlouhé volno zase milovníkům borůvek, aby si jimi začali plnit plecháčky, bandasky i košíčky.

 

Nastal čas borůvek: Sběrači už ohýbají záda

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.07.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Borůvčok, tak se na Jablunkovsku a Třinecku říká jakékoliv buchtě či koláči z borůvek. A ty se právě nyní vytahují z trouby. První sběrači už ohýbají záda.

 

Tenistka Kvitová otevřela ve Fulneku svou síň slávy

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     21.07.2022 (17:07)     Sekcia bulvar

Fulnek (Novojičínsko) - V prostorách Knurrova paláce ve Fulneku na Novojičínsku je nově síň slávy tenistky a tamní rodačky Petry Kvitové s podtitulem "příběh české lvice"....

 

Velký zátah na sběrače borůvek: Pozor! Hrozí pokuta až 10 tisíc

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.09.2025 (13:31)     Sekcia bulvar

V pátek 12. září vyrazili policisté a strážci do Krkonošského národního parku, aby potrestali sběrače borůvek, kteří chodí do klidových zón chráněné oblasti. Dopouštějí se tak porušení zákazu a ničí přírodu. Hrozí za to vysoké pokuty!

 

U Vojnic začal samosběr zeleniny: Cibule a mrkev za 9 Kč/kg... No neber to!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.08.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Jako na Svatopetrském náměstí to včera vypadalo na poli u Vojnic na Olomoucku. Tisíce lidí tam vyrazily nasbírat si cibuli, mrkev a další zeleninu ve špičkové kvalitě za naprosto luxusní ceny.

 

Sebastián (12) z Fulneku: Vyrábí šperky z diamantů budoucnosti

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.04.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Je mu teprve 12 let a už patří k významným českým klenotníkům. Sebastián Šťastný z Fulneku na Novojičínsku vytváří šperky za desetitisíce z drahých kovů a diamantů. Jeho prsteny nosí i Eva Burešová a Přemysl Forejt.

 

Dnes i před 50 lety! Jan (76) je součástí historie Fulneku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.09.2025 (12:05)     Sekcia bulvar

Psal se rok 1973, když Jan Mariánek (tehdy 26) na Národním výboru ve Fulneku pomáhal plnit tubusy pro budoucí generace. Byl pyšný, že mezi podpisy na listině je i jeho jméno. Od té doby odpočívaly schránky hluboko ve střeše radnice. Až teď, při její opravě, se znovu dostaly na světlo. Pan Jan u toho byl zas!

Na Královéhradecku začaly samosběry jahod, v Pileticích stovky sběračů

Brýle mámení ve Fulneku: Výstava ke 400 letům Komenského Labyrintu

Trápí vás nespavost? JAK NA MODRÉ SVĚTLO

Tajemství kostela ve Fulneku: 600 let starý poklad!

Bizár v Praze 8: Nové modré zóny namalovali i přes zeleň na zarostlém parkovišti

Smrtící borůvky! V USA urychleně stahují bobule plné listerie, konzumace vede i k potratu

Lidé si z lesa odnesli plody za 7,2 miliardy korun: Nejvíce bylo hub a borůvek

Nasbírejte si na zimu

Šťabajzna v modré: Jana Paulová překvapila obřím dekoltem!

Luxusní party v modré: Vosí pas manželky miliardáře Dospivy, pohublá Myslivcová a přepadávající prsa Hejdové

Pozor! Zítra je Modré pondělí, nejdepresivnější den

Fulnecká kotlina s lány modrých kuliček: Vzhůru na borůvkové žně

Blesk na kontrole parkovaček: Pražští rezidenti platí, ale nezaparkují! Fungují modré zóny?

Už se nám záhony červenají! Zrají první české jahody

Ivana Chýlková jako princezna: V modré róbě strčila na tiskovce StarDance do kapsy i mladší kolegyně

Hvězda Modré laguny Brooke Shieldsová: Po letech přiznala znásilnění!

Farma na Novojičínsku vyhlásila: Hurá na česnek!

S kyblíkem modré barvy vyrazil do ulic: „Pouliční umělec“ (35) znetvořil domy i zastávku v Michli

Někdejší lamač srdcí z Modré laguny hledá v 60 letech partnerku: Vyžaduje od ní hlavně náruživost

Sezona česneku je tady! Přijďte si nasbírat

Jó, třešně zrály! Sady vzali milovníci ovoce útokem, litují jen zmrzlých meruněk

Klenotnice Velké Moravy v Modré představuje raně středověké šperky

Sběrači borůvek čekají superúrodu: Při nákupu pozor na nová pravidla!

Kráska z Modré laguny i exmanželka tenisty Agassiho. Brooke Shieldsová slaví 60

Beskydská Provence: Žermanické moře tisíců levandulí berou lidé útokem

Začala sezona borůvek, ale... Drahota až na půdu!

Nejlepší šumavské recepty: Ochutnejte povidloň, bosáky, zelnici i kachní prsa!

Zlato pro Ledeckou! Byla to zábava, směje se Ester

Stále více Čechů chodí do lesa: 17 000 tun hub, 5000 tun borůvek

Soutěž o největší květy hortenzií: Vyhrál 50 cm velký obr!

Nedobrovolná procházka: Ztracený chodec v noci ušel 43 kilometrů!

Obří modré šaty bude nosit pořád: Jitka Čvančarová ale zrecyklovala i tenhle model s pořádně hlubokým dekoltem

Skryté nebezpečí v tatranských borůvkách? 50 % nakažených lišek roznáší nebezpečného parazita

Janu živí samosběr! Je to luxus a svoboda, říká a ukázala kouzelné fotky

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy