Branišová na dovolené s Jágrem: Válka jim změnila plány!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.04.2026 (18:25)     Sekcia bulvár

Stejně jako loni, tak i letos chtěli vyrazit na dovolenou do Ománu. Ale už měsíc trvající válka na blízkém východě plány Dominiky Branišové (31) a Jaromíra Jágra (54).  celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Dítě s Jágrem nebude: Branišová míří na Novu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.09.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Rodinu asi s Jaromírem Jágrem (52) jen tak nezaloží, a tak se zařídila jinak. Pět dní před třicátými narozeninami se rozhodla Dominika Branišová (29) udělat velký životní krok! Sekla totiž s modelingem a rozhodla se začít budovat kariéru jako televizní moderátorka!

 

Válka Jágrovi a Branišové zhatila plány: Těšili se na magický Orient, místo toho se v ráji konzumu prali o lehátka

Zdroj Zdroj: super.cz     03.04.2026 (19:30)     Sekcia bulvar

Ne vždycky vyjde dovolená podle toho, jak si ji člověk naplánuje a vysní. Svoje o tom ví i Dominika Branišová, která se s partnerem Jaromírem Jágrem těšila na kouzelný Orient. Místo toho přišel pravý opak. Zeměpisně i kulturně.

 

Branišová dopadla! Další v pořadí Jágrových ex

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.10.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Vztah s Jaromírem Jágrem (52) se ukazuje jako vstupenka na televizní obrazovky. Dominika Branišová (30) oznámila, že míří do Snídaně! Půjde v pořadí už o čtvrtou Jaromírovu známost, která se živí mluveným slovem. 

 

Branišová o vztahu s Jágrem: Každý den je u maminky!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.04.2023 (12:21)     Sekcia bulvar

Modelka Dominika Branišová (28) je partnerkou hokejového mistra Jaromíra Jágra (51) něco přes dva roky. Třiadvacetiletý věkový rozdíl ale modelka neřeší, naopak. Starší muži jí vždy imponovali. A co miluje na Jágrovi nejvíc?

 

Jarda s mulletem? Moderní ano, devadesátkovou deku ne, říká Dominika Branišová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.07.2024 (00:00)     Sekcia bulvar

Dominika Branišová (29) dorazila do Karlových Varů jen na pár dní. Spolu s přítelem Jaromírem Jágrem (52) je čekalo několik společenských akcí. Hokejistova partnerka v rozhovoru pro iDNES.cz promluvila i o jeho ikonickém účesu.

 

Branišová o vztahu s Jágrem: Celé dny u jiné ženy

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     27.04.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Modelka Dominika Branišová (28) a hokejová legenda Jaromír Jágr (51) mají i přes třiadvacetiletý věkový rozdíl harmonický vztah. Svůj podíl na tom má i fakt, že jsou oba pracovně velmi vytížení, věnují se tomu, co je naplňuje, o to více si pak užívají společný čas v klidu a pohodě... Většinu dne ale tráví Jaromír s docela jinou ženou. 

 

Rodinné plány Matuše totálně v troskách: Lucinky rezolutní NE

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     29.11.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Bohuši Matušovi se hroutí velkolepé plány! Porodní linka na děti se mu jaksi zasekla! Pár měsíců po narození první dcery Lucinka (18) změnila plány, a to doslova ze dne na den. A co že tak najednou?

 

Míša Ochotská změnila plány: Místo do Varů odjela v 5. měsíci k vodě a v plavkách ukázala rostoucí bříško

Zdroj Zdroj: super.cz     08.07.2025 (09:26)     Sekcia bulvar

Loni v červenci během filmového festivalu v Karlových Varech poprvé vyvedla Michaela Ochotská svého přítele do společnosti. Letos si měli návštěvu kolonády zopakovat, ale bývala rosnička Novy na poslední chvíli změnila plány.

 

Jágrova Dominika šokovala upřímností! Co že dělají s Jardou v posteli?!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     30.03.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Současná partnerka slavné osmašedesátky nedávno odtajnila, co s Jaromírem Jágrem (49) podnikají vůbec nejraději. Dominika Branišová (27) na závěr přihodila i překvapivé přiznání!

 

Co na to Branišová? Kopecká kápla božskou o Jágrovi

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     29.04.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Stříbrná finalistka SuperStar Elizabeth Kopecká (28) se netají přátelstvím s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (51). Právě on byl jejím největším fanouškem v pěvecké soutěži a dál je jejím mentorem.

Věkový rozdíl nevnímám. Fyzicky ani mentálně, říká Jágrova přítelkyně

Puhajková na rovinu o Jágrovi: Proč se nechce ženit!

Jágrová přítelkyně Dominika: Jak zvládá život pod drobnohledem?

Jágrova kráska Branišová (30): Nečekané přiznání!

Jágrova Dominika Branišová: Vyhazov z Novy!

O svatbě se bavíme spíše v legraci, říká Jágrova Dominika

Křížková a Krausova ex zpátky z Dubaje: Výbuchy zněly jako bouřka! A kdo návrat platil?

Jágrova přítelkyně Branišová: Vyhýbá se Verešové?

Branišová jde ve stopách Jágrových ex: Jarda mi to rozmlouval!

Branišová už ani nedoufala: Překvapení po zápase Jágra

Konec bezstarostných časů. Praha se změnila, ukazují pohledy z jejích věží

Vrásky Jágrovy krásky: Branišová nejdřív smutně sama, s Jardou pak rozjela párty!

Branišová plesala bez Jágra: Smutný ortel ohledně svatby a miminka

Plány Veroniky Arichtevy po dovolené: Velký návrat k herectví!

Jágrova Dominika v životní formě: Maká na sobě!

Tohle Jarda dovolí? Jágrově holce zřejmě hráblo!

Jako první Ukrajinka zdolala Everest i K2: Sexy horolezkyně teď bojuje proti Rusům!

Sedíme u metra na lavičkách jak bezdomovci: Dovolená v Itálii houslistky Markéty Muzikářové se změnila v horor

Snídaně na Nově má opět nové moderátory, tým doplní Vršanský či Branišová

PO: Detaily o Vánocích Moniky Absolonové bez synů: Zpěvačka změnila i další plány

Dominika Branišová v krátkých minišatech na veřejnosti bez Jardy Jágra. Zářila jako dlouho ne

Dominika Branišová šla s kůží na trh: Přítelkyně Jaromíra Jágra odhalila realitu svého těla, nevěřte všemu, napsala

Čistka na Nově! Padáka dostala Jágrova partnerka Dominika Branišová i moderátorka Veronika Farářová

Tak to tu ještě nebylo: Přítelkyně Jágra vystavila na dovolené se známou návrhářkou zadeček v bikinách

Patrasová překvapila: Odtajnila plány s Felixem!

Jágrova Dominika jen v plavkách: Reportérka Novy si s legendárním hokejistou užívá na dovolené

Kolečko si Vignerovou po svatbě předchází: Luxusní dovolené neberou konce

Branišová a Puhajková se spojily: »Spiknutí« Jágrových holek!

Košili držel jen jeden uzel a pod ní neměla nic: Jágrova Dominika v odvážném modelu svěřila, jak Jaromíra změnila

Češi vykupují zájezdy jako diví, zájem je větší než před covidem. Zdraží dovolené?

Téměř polovina Čechů změnila kvůli pandemii dovolenkové plány

Jarda Jágr s Dominikou odletěli na víkend k moři. Možná i kvůli jeho výrazu zakázali u společné fotky komentáře!

Jágrova kráska Dominika promluvila o hladovce: Přísný půst kvůli dovoleným plných nezdravých jídel

Dominika Branišová v slzách: Zemřel její tatínek Pavel (†55). Byl jen o tři roky starší než její přítel Jaromír Jágr

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy