S tenisem skončil Jamie Murray, bývalá světová jednička ve čtyřhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2026 (20:15)     Sekcia sport

Dva měsíce po 40. narozeninách skončil s tenisem Jamie Murray, bývalá světová jednička ve čtyřhře. Během kariéry získal sedm grandslamových titulů a po boku mladšího bratra Andyho vyhrál Davis Cup. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Bývalá světová jednička je počtvrté otcem! Vyrovnala švýcarského fenoména

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2021 (09:10)     Sekcia sport

Bývalá světová tenisová jednička Andy Murray je už čtyřnásobným otcem. Poté, co jeho manželka Kim přivedla na svět dalšího potomka, odřekl třiatřicetiletý Brit účast na turnaji v Dubaji v příštím týdnu.

 

Těžké Murrayho chvíle: Lidé mi říkají, že tohle trápení je smutné

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2021 (11:10)     Sekcia sport

Bývalá světová jednička Andy Murray přiznal, že v každém utkání po vleklých zdravotních problémech hraje o svoji kariéru. Třiatřicetiletý trojnásobný grandslamový vítěz však zdůraznil, že s tenisem zatím končit nehodlá.

 

Clijstersová se loučí s tenisem potřetí. Rodina dostane přednost

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.04.2022 (16:39)     Sekcia sport

Kim Clijstersová znovu a zřejmě definitivně končí s tenisem. Bývalá světová jednička je v osmatřiceti letech matkou tří dětí a rodině se hodlá naplno věnovat. Belgičanka se se svým americkým manželem usadila v New Jersey.

 

Bývalá světová jednička hlásí návrat na kurty

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.12.2023 (17:49)     Sekcia sport

Po třech letech a druhé mateřské přestávce se chystá na návrat k tenisu bývalá světová jednička ve čtyřhře Jelena Vesninová. Sedmatřicetiletá ruská hráčka oznámila na sociálních sítích, že se v příštím roce vrátí na turnaje, neupřesnila ale, na kterých to bude. Mezi přihlášenými na lednový grandslam Australian Open není.

 

Rusku Šnajderovou bude trénovat bývalá světová jednička

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.04.2025 (12:27)     Sekcia sport

Bývalá světová jednička Dinara Safinová bude trénovat Dianu Šnajderovou. Ruská tenistka a stříbrná olympijská medailistka ve čtyřhře o tom informovala na instagramu. A jen krátce poté, co bratr Safinové a rovněž bývalý první hráč světa Marat Safin začal spolupracovat s Andrejem Rjublovem.

 

Murray se po 17 letech vrátil vítězně do Basileje

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.10.2022 (06:56)     Sekcia sport

Britský tenista Andy Murray se po 17 letech představil na turnaji v Basileji a vybojoval postup do druhého kola. Bývalá světová jednička porazila po více než dvou a půl hodinách 6:7, 6:3, 6:4 Romana Safiullina z Ruska.

 

Porážka a zranění. Murray si v duelu s Macháčem přetrhl vazy v kotníku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2024 (10:04)     Sekcia sport

Bývalá světová tenisová jednička Andy Murray si v nedělním utkání s českým tenistou Tomášem Macháčem na turnaji v Miami vážně poranil kotník a bude delší dobu mimo hru.

 

Menstruace v ženském sportu. Tabu, novináři by se na ni měli ptát, říká bývalá česká světová jednička

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2023 (10:41)     Sekcia sport

Menstruace ve světě sportu je stále tabuizovaným tématem. Sportovkyně o ní většinou mlčí, málokterá přizná, že její výkon byl ovlivněn právě touto příčinnou a novináře ani nenapadne se ptát. Nad tím, zda by se tato situace měla změnit, se v intimním rozhovoru s Lindou Bartošovou zamyslela bývalá světová jednička ve čtyřhře a vítězka Wimbledonu z roku 2019 s parťačkou Sie Šu-wej Barbora Strýcová.

 

Andy Murray se po 17 letech vrátil vítězně do Basileje

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.10.2022 (06:56)     Sekcia sport

Britský tenista Andy Murray se po 17 letech představil na turnaji v Basileji a vybojoval postup do druhého kola. Bývalá světová jednička porazila po více než dvou a půl hodinách 6:7, 6:3, 6:4 Romana Safiullina z Ruska.

 

Siniaková zakončí rok podruhé v kariéře jako světová jednička ve čtyřhře

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.11.2021 (09:35)     Sekcia sport

St. Petersburg (Florida) - Tenistka Kateřina Siniaková zakončí po triumfu na Turnaji mistryň sezonu jako světová jednička ve čtyřhře, její parťačka Barbora Krejčíková je druhá. Na...

Siniaková zakončí rok jako světová jednička ve čtyřhře

Strýcová se s Madridem loučí prohrou v prvním kole, Muchová postupuje

Bývalá světová jednička je těhotná

Murray se kvůli zranění kyčle odhlásil z Dubaje

Murray vyřadil ve Stockholmu turnajovou jedničku Sinnera

Murray postoupil ve Stockholmu do čtvrtfinále přes turnajovou jedničku Sinnera

Tenista Murray chce po ukončení kariéry dělat caddyho a fotbalového trenéra

Bývalý první tenista světa Murray se díky divoké kartě představí v Sydney

Někdejší deblová světová jednička Vesninová se vrací k tenisu

Siniaková uzavře rok jako světová jednička ve čtyřhře. Počtvrté v kariéře

Murray je poprvé od roku 2019 ve čtvrtfinále a cítí zlepšení

Bitva o Británii! I o svátcích hraje bývalá tenisová jednička ostré zápasy

Murray se po 17 letech představil na turnaji v Basileji, začal vítězně

Murray si před US Open díky divoké kartě zahraje ve Winston-Salemu

Clijstersová znovu oznámila konec

Blíží se velký návrat balkánské zdi? Bývalá světová jednička je krůček od návratu

Bývalá světová jednička oznámila radostnou zprávu. Čeká třetí dítě

Připravený, smířený. Hlava by chtěla, tělo nesouhlasí, loučí se Murray

Murray po krátké spolupráci s Djokovičem neočekává, že by brzy opět trénoval

Williamsová s tenisem končit ještě nehodlá

Bývalá světová jednička se rozešla s koučem

Bývalá světová jednička chce po mateřské zpět. Ale nebudu pospíchat, říká

Z absolutního vrcholu k zoufalství. Bývalá světová jednička zažívá tvrdý pád

Světová jednička ve čtyřhře Siniaková začala v Linci vítězně. Uspěla i Muchová

Williamsová po brzkém vyřazení: Můžu si za to sama. Musím přijít na to, jak takové zápasy vyhrávat

Další člen velké čtyřky Murray plánuje ukončení kariéry

Serena nestačila na Sakkariovou, v New Yorku končí i Murray

V bitvě o wimbledonský titul se utká bývalá světová jednička s přemožitelkou Noskové

Poklona Muchové. Zastavit ji může jen jedno, tuší bývalá světová jednička

Bývalá světová jednička Wozniacká je trojnásobnou matkou

Bývalá světová tenisová jednička je těhotná a vynechá US Open!

Bývalá světová tenisová jednička Bartyová je těhotná

Bývalá světová jednička ovládla nejdelší zápas letošní sezony

Britský tenista Murray si v Indian Wells připsal 700. výhru v kariéře

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy