Miliardová IT skupina z Brna koupila další společnost, tentokrát z Ostravy

Zdroj Zdroj: lupa.cz     04.05.2026 (13:38)     Sekcia it, počítače

Brněnská IT skupina Seyfor realizuje další z řady akvizic. Tentokrát jde o nákup minoritního podílu ve výši 40 procent v ostravské firmě Raynet, která vyvíjí stejnojmenný cloudový systém CRM. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Webglobe koupil další lokální firmu, tentokrát jde o Český webhosting známý jako C4

Zdroj Zdroj: lupa.cz     20.12.2024 (16:38)     Sekcia it-pocitace

Slovensko-česká webhostingová společnost Webglobe, kterou letos koupila švédská skupina Group.one mimo jiné vlastnící One.com, koncem roku získala další tuzemský hosting. Tentokrát jde o firmu Český webhosting vystupující pod značkou C4.

 

Největší česká IT skupina koupila další západní firmu, ta umožňuje sledovat obchod s tabákem

Zdroj Zdroj: lupa.cz     03.08.2026 (11:04)     Sekcia it-pocitace

Největší česká IT skupina se opět vydala na nákupy do zahraničí. Aricoma spadající pod investiční společnost KKCG tentokrát lovila na západě, konkrétně ve Švýcarsku. Od globální reklamní a marketingové skupiny Dentsku získala sekce Dentsu Tracking zaměstnávající 60 technologických specialistů.

 

Novákova IT skupina BiQ kupuje další firmu, za desítky milionů získala PUXdesign z Brna

Zdroj Zdroj: lupa.cz     16.01.2023 (11:45)     Sekcia it-pocitace

Skupina BiQ Group (dříve Bootiq) spadající pod investiční společnost InTeFi Lukáše Nováka koupila brněnský podnik Pux vystupující pod značkou PUXdesign. Valuace firmy se měla dostat na sto milionů korun, výše akvizice činila vyšší desítky milionů. Dosavadními vlastníky byli Tomáš Hložánek, Petr Kameník, Karel Kameník a Petr Dvořák.

 

Skupina SPM podnikatelů Pavlíčka a Španěla koupila Karu Trutnov

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     31.03.2026 (10:00)     Sekcia it-pocitace

Trutnov - Investiční skupina SPM podnikatelů Slavomíra Pavlíčka a Marka Španěla koupila kožešnickou a oděvní obchodní společnost Kara Trutnov. Podíly jim prodali zakladatel Kary Zdeněk Rinth a investiční...

 

Česká IT skupina BiQ Group má další zářez, koupila outsourcing ajťáků Talentiq

Zdroj Zdroj: lupa.cz     20.10.2025 (14:55)     Sekcia it-pocitace

Česká technologická skupina BiQ Group (dříve Bootiq) spadající pod investiční společnost InTeFi Lukáše Nováka kupuje další firmu do portfolia. Získala službu Talentiq a s ní spojenou firmu Valatron Consulting. Prodejci jsou Radim Ohnsorg a bratislavský podnik Finance Support.

 

Aricoma koupila firmu KCD Data a stala se největším českým integrátorem SAPu

Zdroj Zdroj: lupa.cz     23.05.2024 (10:58)     Sekcia it-pocitace

Tuzemská IT skupina Aricoma spadající pod KKCG Karla Komárka koupila další IT firmu. Tentokrát jde o KCT Data zaměřenou na prodej a implementaci SAPu. Aricoma už loni pro tyto účely získala Sabris Consulting a Consulting 4U a stala se největším partnerem SAPu u nás, tým čítá 220 lidí.

 

Sudop potichu buduje jednu z největších IT skupin v Česku, letos koupil už čtvrtou firmu

Zdroj Zdroj: lupa.cz     30.11.2022 (18:08)     Sekcia it-pocitace

Česká inženýrská a projektová skupina Sudop koupila další tuzemskou IT firmu. Za nespecifikovanou částku získala 80procentní podíl ve společnosti BizzTreat, díky čemuž vstupuje do oblasti datové analytiky. Pro Sudop jde o letošní čtvrtý nákup, skupina koupila také Novicom, ITCON Solutions a Profiq.

 

Stavaři Sudop kupují desátkou českou IT firmu, tvoří jednu z největších skupin v regionu

Zdroj Zdroj: lupa.cz     04.05.2022 (19:21)     Sekcia it-pocitace

Stavařská společnost Sudop koupila další IT společnost. Tentokrát získala ostravský vývojářský podnik Profiq. Ten se zaměřuje na full stack zakázkový vývoj a dále testování a QA. Mezi zákazníky má O2, KBC, T-Mobile nebo startupy ze Spojených států.

 

Skupina AFI koupila od Skansky za 3,16 miliardy Kč pražské kanceláře Port7

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     03.12.2025 (12:50)     Sekcia it-pocitace

Praha - Izraelská skupina AFI koupila od společnosti Skanska kancelářský komplex Port7 v pražských Holešovicích za 3,16 miliardy korun. Obě společnosti o tom informovaly v tiskové zprávě. Port7 se...

 

[aktualita] Packeta koupila ostravské Trayto

Zdroj Zdroj: lupa.cz     02.09.2020 (17:32)     Sekcia it-pocitace

Skupina Packeta, která vlastní logistickou společnost Zásilkovna, koupila ostravského dodavatele řešení na automatizaci nabídek ve srovnávačích zboží. Trayto (původně BiddingTools Group), společnost která je na trhu šestým rokem,  dnes spravuje okolo 500 e-shopů, Packeta chce jeho prostřednictvím zrychlit vstup českých e-shopů na zahraniční trhy. „Česká republika je e-shopová velmoc a řadě e-shopů je český trh malý. Stále více z nich má zahraniční ambice a my jim již nyní v dobývání nových…

Jedna z největší českých IT skupin kupuje další IT firmu, umožní monitoring vozidel přes GPS

SpaceX koupila společnost vyrábějící padáky pro vesmírnou techniku

Největší česká IT společnost koupila další dvě zahraniční firmy, lovila v Rakousku a ve Slovinsku

Český startup StockStory koupila americká mediální skupina Versant Media, která stojí za CNBC

Zbrojařská skupina Colt CZ koupila podíl v americké společnosti Vista Outdoor

Tykačova Sev.en Global Investments koupila amerického těžaře ropy a plynu

V Brně povyrostla e-commerce skupina, koupila AI startup a rozhlíží se po dalších

Ochranné známky a domény kdysi slavného e-shopu Zoot koupila skupina SPM

Telly prodala část firmy, telekomunikační sekci koupila Hlavenkova společnost

Miliardová skupina Bezvavlasy mění šéfa, povede ji obchodní ředitel z Electroluxu

PPF rozporcovala dalšího koupeného poskytovatele internetu, rozeberou si ho CETIN a O2

Tykačova skupina Sev.en GI koupila dvě ocelárny Celsa v Británii a Skandinávii

[aktualita] NetApp koupil startup podpořený KKCG. Češi investici zhodnotili šestinásobně

Největší česká IT skupina Aricoma kupuje další zahraniční firmu, dodává Evropské investiční bance

ČEZ koupil dalšího lokálního operátora, tentokrát na Českotřebovsku

Raiffeisenbank koupila 100 procent Equa Bank od fondu AnaCap

Tykačova firma koupila 4 britské plynové elektrárny, které dříve spoluvlastnila

TTC zakládá dvanáctou společnost. TTC Mobile bude vyvíjet technologie pro 5G a další sítě

Česká PPF opět zcela ovládla CETIN, za desítky miliard koupila minoritu od Singapurců

Slovenský Webglobe po Ignum a spol. koupil další český hosting eBola.cz

Twisto vstoupilo do Bulharska, loni výrazně vylepšilo své výsledky

Kofola koupila podíl ve firmě, která se zaměřuje na nápojové a jídelní automaty

[aktualita] Budník a J&T kupují další českou IT firmu, Thein za stovky milionů získal C System CZ

Mediář: ČT koupila od BBC licence na další StarDance či Peče celá země

[článek] Roman Řezníček (DRFG, Suntel): Optika je jako nemovitosti. Má vynikající výnos a ziskovost

Apple bude mít v Česku druhé vývojové centrum. Koupil firmu z Brna, která pomáhá s výrobou iPhonů

Rusňák a Řezníček skrze DRFG a Suntel kupují dalšího provozovatele optiky na Slovensku

Colt CZ koupila amerického výrobce součástek do zbraní Valley Steel Stamp

Končí jedna éra legendární poznámkové aplikace. Evernote koupila italská firma Bending Spoons

[aktualita] Koloběžky Boltu míří po Praze také do Brna a Ostravy. Firma tam nabídne i rozvážkovou službu Bolt Foodvě.

Český skoro-jednorožec Mews kupuje od bývalého inženýra Applu sedmou západní konkurenci

Budníkova zkrachovalá IT skupina odešla z další firmy, podíl získali manažeři

Nvidia míří do mobilů, za 40 miliard dolarů koupila tvůrce procesorů ARM

Závody motocyklového MS se vrací do Brna, Salač chce útočit na pódium

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy