Zpětně jsem rád za každou botu v životě, protože mě posunula dál, říká Jan Maxián

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.06.2026 (18:00)     Sekcia bulvár

Vždy s úsměvem, dobře naladěn a vše dělá „maxiálně“. Takový je Jan Maxián, který se věnuje dabování, zpěvu, hraní i rodině a málokdy si najde čas na sebe. Přesto se snaží na chvíli zastavit a užívat si přítomný okamžik a myslet trochu na sebe. V rozhovoru pro iDNES prozradil, co pro něj znamenala zkušenost s Nightwork i jací lidé mu přilnuli k srdci. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Klan dětí bych chtěl rozšířit, klan manželek už ne, říká Jan Maxián

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.11.2025 (00:00)     Sekcia bulvar

Herec, dabér a muzikant Jan Maxián (42) promluvil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka o tom, jak každému svému dítěti dopřál vlastní matku a zda plánuje svůj klan ještě rozšiřovat. Práskl také na své kolegy Jakuba Prachaře (42) a Vojtu Dyka (40), jaké si dělají vzájemně naschvály.

 

Syna jsem viděl, když mu byly tři. Pak až v jeho padesáti, říká Ladislav Frej

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2021 (20:00)     Sekcia bulvar

„Po představení neusnu. Je půl třetí ráno, sedím v kuchyni, chroustám piškoty bez lepku, piju mlíko a mudruju, co jsem jak hrál a kde jsem udělal chybu,“ líčí Ladislav Frej, který nedávno oslavil osmdesátiny. „O své ženy, které jsem miloval, jsem se chtěl postarat do posledního momentu,“ říká. Na verandě jeho domku v Hostivici za Prahou jsme si ale povídali i o životě po životě nebo o inventuře duše.

 

Slováčková u konce s dechem: Zpětně bych si za to nafackovala

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     25.10.2024 (07:35)     Sekcia bulvar

„Naložila jsem si až moc práce, tak jsem unavená, zpětně bych si za to nafackovala," sype si popel na hlavu Anička Slováčková.

 

Všechno jsem si musela odžít. Špatné věci mě posunuly, říká Michaela Maurerová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2025 (20:00)     Sekcia bulvar

Michaela Maurerová je nejen herečkou a moderátorkou, ale především je mámou. Život se snaží vybalancovat tak, aby byla spokojená ona sama i všichni okolo. S věkem už se naučila dávat sebe na první místo, protože s její spokojeností přichází i spokojenost ostatních. Každou životní prohru bere jako neocenitelnou zkušenost a dnes z chyb těží. A hlavně se snaží být nad věcí. „Pochopila jsem, že babrat se v minulosti nemá smysl,“ říká.

 

Tajnůstkář Jan Maxián se podruhé žene do chomoutu: Romantické zásnuby na Vyšehradě!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2023 (17:45)     Sekcia bulvar

Známý zpěvák, herec a především dabér Jan Maxián (39) je pořádný tajnůstkář. Před více než 10 lety se tajně oženil, v roce 2020 rozvedl... a nyní ho čeká další veselka! Krásnou novinku o jeho zásnubách propálil moderátor Leoš Mareš (46) v živém vysílání své Ranní show na Evropě 2.

 

Byla by skvělá prezidentka, říká Chuck Norris o matce, které je 103 let

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.05.2024 (15:15)     Sekcia bulvar

Říká se, že je Chuck Norris (84) nesmrtelný, protože se ho Smrtka bojí. Slavný herec má ale dlouhověkost v krvi. Jeho matka v květnu oslavila 103. narozeniny a podle Norrise je příkladem vytrvalosti a víry, protože si v životě prošla řadou těžkostí.

 

Herec a dabér Jan Maxián se bude podruhé ženit. Zásnuby propálil Leoš Mareš

Zdroj Zdroj: super.cz     19.04.2023 (20:02)     Sekcia bulvar

Leoš Mareš (46) v Ranní show na Evropě 2 prozradil, že se jeho kamarád, herec a dabér Jan Maxián (39) zasnoubil. Ten pak jeho slova potvrdil.

 

Měl jsem stavy, kdy jsem třikrát denně umíral, říká Ivan Vodochodský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.10.2024 (17:00)     Sekcia bulvar

Herec, moderátor, kuchař a producent Ivan Vodochodský (61) budí dojem, že se mu daří jak v pracovním, tak v osobním životě. V Show Jana Krause ale prozradil, že měl v životě těžké období, kdy trpěl úzkostnými stavy, ale nikdo to nebral vážně.

 

Chytrá horákyně Paris: Blondýno, máš každou botu jinou!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     02.02.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Dědička miliardového hotelového impéria Paris Hiltonová (40)  je nejspíš po deseti týdnech na líbánkách stále zaslepená láskou, nevidí nalevo napravo, ba ani na vlastní nohy!

 

Scénář si často přepisuju, bývají tam příšerné bláboly, říká Vladimír Kratina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.05.2022 (17:00)     Sekcia bulvar

Slibovala jsem si, že se Vladimíra Kratiny na Drtikola nezeptám, protože už se ho na něj ptali úplně všichni, a na to bývají herci alergičtí. Nakonec jsem stejně neodolala, ale jemu to nevadilo. Protože je rád, že díky té roli utkvěl lidem v paměti. A nejspíš i proto, že je ve skutečnosti stejný sympaťák jako ve filmu. „Kamkoliv přijdu, tam mě znají, a to je milé,“ říká.

Krampol o zlatokopkách: Chudší o 180 tisíc korun

Znáte ji hlavně za plotnou. Vítězka MasterChefa nafotila nejvíc sexy fotky kariéry

Z lásky jsem spáchala sebevraždu, říká herečka Vica Kerekes o minulém životě

Hrát v Praze? Ne za každou cenu. V tom jsem svobodný, říká Vladimír Polák

Korejci ho odmítli. Vadilo jim, že hrdinkou je žena, říká Ondřej Soukup

Kam až zašla fatfobie? Nejvíc mi v životě nadávali za tloušťku, říká Osbourne

Dva (neúspěšné) pokusy o sebevraždu. Klára (27) zamkla, vypnula telefon, snědla prášky! „Šla jsem si pro úlevu,“ říká

Byla jsem stydlín, malá dušička. Překonat obavy se vyplatí, říká Tereza Bebarová

Cítila se jako tlustá ropucha. Nedivím se, že jsem neměla tolik práce na kameru, říká o 20 kg lehčí Jitka Sedláčková

Vítězka MasterChefa na nejvíc sexy fotkách kariéry: Její nová image vám vyrazí dech

Byly doby, kdy jsem k svátku dostal jednu botu a druhou k narozeninám, říká Robin Ferro

Měl jsem psa, ale s děckem se to nedá srovnávat, říká vyčerpaný Tomáš Zástěra

Jsem ráda, že jsem do třicítky stihla mít dvě děti, říká Michaela Tomešová

Kluci nemají tak „husté“ dětství, jako jsem měla já, říká Monika Absolonová

Dobrá duše ze Slunečné prodělala covid. Nikdy v životě mi nebylo tak mizerně, říká

Jsem největší sufražetka, ale správné chování k ženě mě neuráží, říká Ježková

Vždycky jsem byla od rány, vzpurný spratek, říká Dagmar Pecková

Kinematografii nikam neposunu a ze setkání s Deppem bych byl ve stresu, říká známý český režisér

Jsem člověk, který neodpouští. Až teď vím, co je velká láska, říká Upír Krejčí

Zklamaná Lela otevřeně o životě s Vémolou: Představovala jsem si to jinak!

Každý má mít možnost rozhodnout o svém životě sám, říká Poullain o eutanazii

Moji stand-upovou kariéru odstartovalo těhotenství, vypráví Adéla Elbel

Jsem pozdrav z 19. století, ale mám v sobě i sprosťáka, říká Jaroslav Plesl

Když říkají, že jsem striptérka? Nemám s tím problém, tvrdí burleska Lotta Love

Trojan: Jsem nervák, prudím kvůli pečlivosti. Na 5 minut tance jsem trénoval půl roku

Je stejně krásná, jako když v roce 2008 vyhrála Miss. Jedna změna by se ale našla: poprvé v životě je single

Ve vězení jsem byl hvězda, říká nejznámější sekuriťák Česka Jaroslav Kotlár: Bijec z Clashe zhodnotil pobyt v base

Zůstala jsem paralyzovaná a nedokázala jsem mluvit, říká Aubrey Plaza

Tánička byla a stále je moje láska, říká muzikant Kroutil o Dykové

Co se děje s legendou z 80. let? Zpěvák, kterého proslavily Holky z naší školky, promluvil o svém životě

Přibrala jsem, protože si užívám, říká Gomezová po kritice postavy

Bývalá členka kapely Holki Klára Kolomazníková promluvila o návratu, který potěší všechny fanoušky

Testování dětí na táborech bylo nezákonné. Soud zpětně smetl další nařízení ministerstva

Zakulatil jsem se a přichází mi víc nabídek. Stal jsem se typem, říká Martin Sobotka

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy