Německý zmrzlinář nabízí zmrzlinu s příchutí cvrčků. Hmyz na ni i sype

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2023 (06:58)     Sekcia ekonomika

Německý zmrzlinář Thomas Micolino z města Rottenburg am Neckar nedaleko Stuttgartu rozšířil nabídku svých produktů o zmrzlinu s příchutí cvrčků. Navrch ji posype také tímto hnědým, sušeným hmyzem. V minulosti již nabízel zákazníkům zmrzlinu chutnající po jitrnici, gorgonzole nebo zmrzlinu se šupinkami zlata v ceně čtyř eur (93,7 koruny) za kopeček. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Horké pivo či pivo s příchutí vanilkových rohlíčků. Sládci chtějí před Vánocemi potěšit zákazníky

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.12.2021 (05:00)     Sekcia ekonomika

Netradiční piva – horká, vanilková nebo s příchutí vína – nabízejí o adventu hlavně minipivovary. Zkoušejí to ale i některé velké podniky.

 

Šéf Fruitisima navýšil podíl ve firmě. Ta nově nabízí ovoce na předplatné

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2020 (00:00)     Sekcia ekonomika

Jan Hummel, zmrzlinář-makroekonom, jak sám sebe nazývá, navýšil svůj podíl ve společnosti Fruitisimo a posiluje obchodní strategii značky. Kromě většinového podílu ve firmě se také snaží nadále expandovat do zahraničí a prodávat výrobky i mimo prodejní síť brandu a na internetu.

 

Ruská zmrzlina značky Prima se kvůli invazi přejmenuje na Ukrajinskou zmrzlinu

Zdroj Zdroj: financninoviny.cz     02.03.2022 (09:22)     Sekcia ekonomika

Praha - Ruská zmrzlina značky Prima se přejmenuje na Ukrajinskou zmrzlinu. Výrobce tím chce vyjádřit solidaritu s Ukrajinou a s jejími obyvateli, kteří čelí útoku ruské armády. ČTK...

 

Chutná, ale jedovatá. Japonci představili instantní nudle s příchutí ryby fugu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.07.2024 (17:00)     Sekcia ekonomika

Součástí japonské kuchyně je i ryba fugu, která se řadí do čeledi čtverzubců a dokáže se nafouknout tak, až vypadá, že praskne. Jde však o jednu z nejjedovatějších ryb na světě. V japonských restauracích je zvlášť v sezoně drahá. Aby se stala dostupnější více lidem, začaly se v zemi vyrábět instantní nudle s její příchutí.

 

OBRAZEM: Kam se hrabe mandelinka. Německou úrodu ničí nebezpečný druh hmyzu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.07.2025 (00:00)     Sekcia ekonomika

Německo se potýká s bramborovou nákazou, kterou roznáší muška jménem žilnatka rákosní. Hmyz kromě brambor napadá i další plodiny, jako je cukrová řepa nebo rebarbora. Některým pěstitelům hmyz zlikvidoval i celou úrodu.

 

RegioJet v Praze otevřel novou lounge, nabízí kafe i zmrzlinu zdarma

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.04.2024 (15:21)     Sekcia ekonomika

Společnost RegioJet v pondělí v Praze slavnostně otevřela novou lounge pro své cestující. Do prostoru mají přístup všichni s platnou jízdenkou, a to bez ohledu na třídu, ve které cestují. Zákazníci se mohou uvnitř před cestou občerstvit, například káva či zmrzlina je pro ně zdarma.

 

Inspekce poprvé odhalila dvojí kvalitu potravin, Bake Rolls prozradil olej

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2022 (11:44)     Sekcia ekonomika

První případ dvojí kvality potravin v České republice odhalila letos Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Jde o výrobek 7Days Bake Rolls s příchutí pizza. Zatímco pro rakouský a německý trh se vyráběly se slunečnicovým olejem, v Česku se prodával výrobek s palmovým olejem, přičemž podle obalu šlo o stejnou potravinu.

 

Oktoberfest láme rekordy, ještě ani nezačal. Nabídne steak za deset tisíc

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.09.2025 (11:22)     Sekcia ekonomika

Německý Bild nedávno informoval o steaku za 229 eur (5 700 Kč), který se objevil na jídelním lístku pivního stanu Bräurosl na letošním Oktoberfestu i o rozporuplných reakcích, která tato zpráva vyvolala. Německý svátek piva, který začíná v sobotu, nabízí však ještě mnohem dražší jídlo. Jeden z prodejců si pro své zákazníky totiž připravil wagyu steak za 410 eur (10 217 Kč).

 

V nové hale v Chebu se usadí německý online prodejce, zaměstná 150 lidí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.06.2020 (15:09)     Sekcia ekonomika

Na chebském Švédském vrchu vyrostla průmyslová hala. Německý online prodejce Real Digital se zde chystá spustit distribuční centrum pro německý trh.

 

EU schválila využití moučky z larev potemníka, zamíří třeba do koláčů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2025 (11:54)     Sekcia ekonomika

Evropská potravinová hmyzí revoluce pokračuje. Po dřívějším schválení moučky ze sarančat nebo cvrčků otevřel Brusel dveře potravinářskému využití v EU pro prášek z celých larev potemníka moučného, uvedl web eunews.

Fruitisimo opustili investoři. Firma bude nově prodávat ovoce na předplatné

Fast foody hledají, jak přilákat pracovní síly. Zvyšují platy, nabízí hlídání dětí

Konec příchutí e-cigaret stát připraví o miliardy. Podle odborníků je to zbytečné

Ruská zmrzlina se kvůli invazi přejmenuje na Ukrajinskou zmrzlinu. Firma přelepí obal

Mamma Mia! Italský startup získal první licenci k výrobě mouky z cvrčků

Komora: Omezení příchutí e-cigaret může vést k návratu k běžným cigaretám

Oblíbené mentolky končí. Může je nahradit zahřívaný tabák

Do Česka na jaře vtrhne Trendyol, turecké internetové tržiště patřící Číňanům

Italská letoviska nabízí wifi nebo minibar zdarma. Ubytování zlevňují až o pětinu

Německý export v březnu kvůli šíření koronaviru rekordně klesl

Německý parlament bude v pátek hlasovat o poplatcích za plyn, jež platí i ČR

Vyplatí se dovolená na Slovensku v roce 2025? Srovnání cen potravin, zmrzliny a benzinu

Německý kancléř Scholz odmítá platby za ruský plyn v rublech

Když Marlenka podlehne Kofole. Značky přicházejí se dvěma vánočními produkty

Německý kancléř Scholz promluví v parlamentu o rozpočtové krizi

Křetínský může koupit podíl v divizi ThyssenKrupp, povolil německý regulátor

Německý ministr chce zpřísnit zákon proti kartelům. Zlevní to benzin, míní

Německý ministr hospodářství čelí kritice, zda věděl o dopadech odchodu od jádra

Ruská zmrzlina v Česku končí. Kvůli invazi se přejmenuje na Ukrajinskou

Spor o zahřívaný tabák s příchutí míří k soudu

VIDEO: Dobrou zmrzlinu poznáte pohledem. Kvalitu prozradí barva pistáciové

Německý ministr financí chce lidem ulevit, plánuje snížit daně

Německý ministr hospodářství podle DPA podporuje zákaz ruského uhlí v EU

České lithium z Cínovce se už „peče“ v cementárně

Irové svolili k nemyslitelnému. Na trh začali dodávat whiskey s příchutěmi

Sicilské město opět láká příchozí. Nabízí dvanáct domů za tři eura

Pálivý byznys s příchutí manga. Paprička aji amarillo má být letošním hitem

Regulace příchutí je nešťastná, říká manažerka tabákové firmy

Raiffeisenbank a.s.

Místo čokolády jen její příchuť. Britům zhořkla jejich oblíbená sladkost

Krize na německém trhu s realitami má první oběti, jsou jimi developeři

Německý ústavní soud zatrhl Berlínu zmrazení nájmů, neměl na to právo

Velký den fandů značky Primark se blíží. Pobočka v Praze už nabírá stovky prodavačů

Dezinformace o hmyzu v jídle šíří i politici, ozvala se poškozená firma

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy