První jízda s novým BMW 545e xDrive: Silák do zásuvky vás o zážitky neochudí!

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     18.08.2020 (12:55)     Sekcia automoto

Modernizované BMW 5 jsme si poprvé osahali v nové plug-in hybridní verzi s šestiválcem o systémovém výkonu 394 koní, která by mohla přesvědčit i zaryté odpůrce elektřiny. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

BMW 545e xDrive detailněji: Ekomanažer dá stovku za 4,7 sekundy, palivo jen cucá

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     10.08.2020 (15:15)     Sekcia auto-moto

Hybridní motorizace ještě automaticky neznamená pomalá či nudná. Třeba mnichovská pětka produkuje výkon 394 koní.

 

První jízda s novým Porsche Macan: Takhle dobrý elektromobil tu snad ještě nebyl

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     01.11.2024 (13:05)     Sekcia auto-moto

Někde po světě možná jezdí něco lepšího, co pohání elektřina, ale u nás na webu ještě nic takhle dobrého do zásuvky nebylo.

 

BMW X1 také dostalo sportovní verzi. M35i xDrive si vystačí s dvoulitrem o výkonu 300 koní

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     28.06.2023 (13:05)     Sekcia auto-moto

M35i xDrive není jen nejvýkonnějším provedením BMW X1. Automobilka ho do boje vybavila prvky, které zatím jiný model nenabízí.

 

Do Česka míří unikátní BMW M850i xDrive od amerického umělce. Stojí přes 9 milionů Kč, bez legrace

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     17.02.2022 (09:32)     Sekcia auto-moto

Jeff Koons se znovu spojil s BMW a vytvořil jedinečnou edici modelu M850i xDrive Gran Coupé. Dostupná bude i pro české zákazníky.

 

První jízda s novou Škodou Kodiaq do zásuvky: Plug-in hybrid to umí za méně než čtyři litry

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     14.04.2024 (08:05)     Sekcia auto-moto

"Naše" velké SUV je poprvé k dispozici s elektrickým pohonem. Zákazníky z dieselů asi nevyžene, ale pokud jej budete používat vhodným způsobem...

 

První jízda volkswagenem nové éry. ID.3 do zásuvky je příjemný, ale drahý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2020 (00:00)     Sekcia auto-moto

ID.3 startuje novou éru koncernu Volkswagen. První kilometry ukázaly, že umí být příjemným a dobře fungujícím vozem pro komfortní, tiché cestování po městech a venkovských silnicích. Zádrhel je v milionové ceně, za kterou koupíte podobně velký a mnohem ostřejší VW Golf GTI a ještě zbude na benzin.

 

První jízda novou škodovkou do zásuvky: Enyaq je skvěle vyvážený

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2020 (08:00)     Sekcia auto-moto

První škodovka s výkonem přes tři sta koní bude elektrická. Bude to Enyaq RS, mohutný, fešácký crossover s raketovým zrychlením. Exkluzivně jsme se svezli s maskovaným prototypem nové elektrické škodovky, která dorazí ještě letos.

 

První jízda novým kupé Honda Prelude. Jiné takové auto není, je to kluzák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2025 (00:00)     Sekcia auto-moto

Malé gran turismo pro každý den znovuobjevuje zapomenutou kategorii, Honda Prelude je zpět, legenda se vrací po čtvrtstoletí. Jízda s ním je zážitkem. Vysokooktanové emoce nečekejte, tady si rychlost musíte vydobýt jinak.

 

bZ4X jezdí lépe, než se pamatuje. První jízda elektrickou prvotinou Toyoty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.06.2022 (00:00)     Sekcia auto-moto

Toyota dosud nedala dopustit na hybridní pohon, jenže když si Evropa už definitivně plánuje konec spalovacích motorů, musí i největší automobilka světa zaparkovat u zásuvky. První toyota nové bateriové éry přijíždí a v plánu už je do roku 2030 dalších 30 modelů s čistě elektrickým pohonem, tou dobou chce prodávat 3,5 milionu bateriových aut ročně.

 

Už i Renault Mégane hatchback nabijete ze zásuvky. Stojí pod tři čtvrtě milionu

Zdroj Zdroj: autorevue.cz     02.06.2021 (15:05)     Sekcia auto-moto

Hybrid s možností nabíjení ze zásuvky se v nabídce připojí k provedení kombi. K dispozici bude ve třech výbavách.

První jízda s novým Peugeotem 308: Golf z Francie se zlepšil! V rámci možností...

První jízda se Škodou Kodiaq RS 2.0 TSI: Bude prodejní trhák i s novým motorem?

Hyundai Santa Fe do zásuvky dorazil do Česka. Má 265 koní, stojí od 1,25 milionu

Offroadový drsňák projede všechno. První jízda s novým ineosem

Mitsubishi Outlander opět válí. V Evropě je nejprodávanějším SUV do zásuvky

Nový Volkswagen Multivan T7 bude i do zásuvky. Dojezd mu vystačí na běžný den

První jízda s novým BMW 5 a elektromobilem i5: Díky, že si ještě stále můžeme vybrat!

Vylepšené BMW M135i XDrive v obří galerii! Jedovatě žlutý pacholek s lepší trakcí je už za rohem

První svezení s Q4 e-tron, důležitým audi do zásuvky

První jízda s novým Fordem Explorer 3.0 V6 PHEV: Svérázný objevitel si dal načas

První jízda s novým Range Roverem: Vždy je prostor pro zlepšení, ale tohle jsme nečekali!

První jízda s novým Subaru Forester: Výkon není všechno! I tak projede snad všude

První jízda s novým Volkswagenem Golf GTI: Devět řemesel, poosmé třída!

První jízda s novým Hyundai Ioniq 5 N, a rovnou na okruhu. Žerty stranou, bude vás bavit!

První jízda s novým Nissanem Qashqai: Díky za normální SUV! Ani CVT už nevadí

První jízda novým Volkswagenem Tiguan. Vylepšili ho tak, že dotírá na Touareg

První jízda s novým Rolls-Roycem Ghost Extended: Vezl nás nejlepší řidič světa!

První jízda novým superbem. Škoda si dala na rozloučení s benzinem záležet

První jízda novým elektromobilem z Nošovic. Hyundai Kona je dospělejší

TEST BMW 740d xDrive (210 kW): Nafta jí sluší!

BMW dále přiostřilo M135i xDrive. Hot-hatchi upravilo podvozek i projev motoru

Konec jedné éry: Továrna BMW v Dingolfingu vyrobí poslední motory V12

Mitsubishi zpátky v Evropě na plný plyn. První jízda s důležitým novým ASX

TEST BMW M240i xDrive: Proč jste mu to udělali? Mohlo být fantastické!

První jízda: Kodiaq si škodováci na rozloučenou se spalováky vymazlili

Vypadá jako přízrak, ale funguje skvěle. První jízda s novým elektrickým vozem kia

Nová Mazda CX-60 má datum premiéry. Dorazí za měsíc s plug-in hybridem a pořádným výkonem

Toto je nové nejvýkonnější BMW na trhu. M70 xDrive má 660 koní a až 1100 N.m!

Americký drsňák ze spaghetti westernu. První jízda novým Jeepem Compass

Nové BMW XM na prvních oficiálních fotografiích: Nejsilnější eMko všech dob slibuje 650 koní

Hybridní Japonec převlečený za hybridního Japonce. Suzuki Across

První jízda s novým Superbem. Škodovkou, která vznikla jen díky nátuře značky

Nové BMW řady 7 rozšiřuje nabídku motorů. Spořivou naftu 740d doplňuje hybrid s výkonem 571 koní

Eva Decastelo na zadních sedačkách, Vaculík v oktávce i suzuki do zásuvky: Svět motorů startuje dnes ve 20:30!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy